Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 18:39   #41
Quote:
MMP kaže: Pogledaj post
Ovo je strašno . Bager je cijeli poskočio. Ako se izvuče iz ovoga svaka čast.
Nadam se da ima snage za to.
A i ovaj video puno pokazuje . Sudac ko sumanut maše zelenom zastavom kad i gdje ne treba.
sudac maše točno

žutom zastavom se maše ispred mjesta nesreće, a zelenom odma nakon mjesta nesreće

ova zelena zastava označava mjesto gdje nesreća završava -jer je jedno 20-25 metara iza mjesta nesreće

standardna procedura. sudac nije niš kriv. maše točnom zastavom.

Kriv je organizator utrke jer nije osigurao dizalice uz stazu i charlie whiting koji nije uvjetovao dizalice, već je pustio da se bolidi izvlače bagerima
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 18:50   #42
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
sudac maše točno

žutom zastavom se maše ispred mjesta nesreće, a zelenom odma nakon mjesta nesreće

ova zelena zastava označava mjesto gdje nesreća završava -jer je jedno 20-25 metara iza mjesta nesreće

standardna procedura. sudac nije niš kriv. maše točnom zastavom.

Kriv je organizator utrke jer nije osigurao dizalice uz stazu i charlie whiting koji nije uvjetovao dizalice, već je pustio da se bolidi izvlače bagerima
Da je na stazu pozvan SC radi Sutilovog bolida mi bi vjerojatno kukali kako se stalno poziva SC radi gluposti i zasto brane utrkivanje. Nitko ne bi ni pomislio na ovakav ishod.
Drugo, bager je jeftinija opcija od krana/dizalice i relativno mobilnija. Zivimo u svijetu u kojem vlada ekonomija = jedino logicno rjesenje je najjeftinije rjesenje.
Trece, padale su i vece kise pa se vozilo. Vuklo se po stazi, ali se vozilo i mi kao gledatelji zelimo da se vozi i uvijek se postavlja pitanje sta ce im gume za kisu ako skoro uvijek u roku par krugova prijeđu na intere (sto se i sada dogodilo).

I kad sve to zbrojis u nekom trenutku dobijes ovo sto se dogodilo. Kriv generalno nije nitko i nemres sa 100% sigurnoscu u nikoga upirat prst i rec kriv je. Jer nije.
Panhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 19:30   #43
Stravićan video , ja sam se naježio.

Nije mi jasno kako je uspio doci do bagera tolikom brzinom??, pjesak je ispred, kocenje prije zavoja itd, wtf.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 22:27   #44
ova slika puno otkriva

1) suci su mahali točnim zastavama, jer vidimo da je kućica od sudaca iza mjesta nesreće
2) Bianchi nije izletio u šljunak, već na asfaltni put -baš kako je poklopac objašnjavao mariju

__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 22:33   #45
A u kurac...
Pa majko mila taj utovarivač mora imat najmanje 2-3 tone u zadnjem kraju, a digel ga je ko pero
Bokte pa to je bila ogromna brzina i strašno gadan sudar
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 22:35   #46
možda sam ja blesav i ćorav ali ako je crvena točka mjesto nesreće,ako se on kretao pravocrtno(a kad zaplivaš onda uglavno tako bude) on je prvo većim djelom letio po šljunsku da bi završio u bageru koji je na asfaltu
__________________
Lega lega
miroslaw1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 22:43   #47
Kakav splet nesretnih okolnosti.
Bianchi, živio ti meni...
Utrka je nebitna u ovome trenutku, dobra, jako dobra, ali nebitna.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 23:39   #48
Jep baš tak kak veliš Joža, kad pogledamo onaj video i ovu sliku gore koju si stavio sa označenim žutim sektorom, izgleda da je Bianchi doživio akvaplaning negdje točno u sredini tog žutog sektora. Nakon toga vjerojatno je bio slijepi putnik kroz tih par sekundi preko pijeska i na koncu u bager.
Kočnice u ovom scenariju nažalost ništa ne znače, makar one zaustavile bolid sa 300 na 60 u sekundi.
FilipR5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 01:17   #49
Nitko mi nije odgovorio gdje su jebene onboard snimke, one bi mnogo toga odgovorile.

Nadam se da mu se kamere nisu pokvarile kao Senni u Imoli prije udara??

@ presvetli, nisam znao da je donelly invalid sory, gledao sam neku snimku , cinilo mi se da se izvukao.

Ako se Bianchi i izvuce iz ove strahote nikada nece vise biti isti u vozackom smislu, ako se uopce izvuce i ikada vise vozi.

Berger poslije tamburela nikada vise nije bio na razini kao prije udesa, sam je to priznao.

Daj boze da ovo dobro zavrsi po Julesa, decko je trgao, vozio kako spada, imao je talent i zicu, velika steta.

A to izljetanje mi je misterija, zasto je tako velikom brzinom udario u bager, morao je puno vise usporiti ako nista drugo koceci prije zavoja na samoj stazi, sablasno sve to izgleda, cini se da je negdje poletio kao i Senna u imoli i onda jos ktome nije mogao poslije pjeska ni upravljati jer je ponovno poletio wtf.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 02:02   #50
Poslužit ću se ovim gifom na koji sam naletio na jednom drugom forumu:


A onda i slikice na kojima se vidi da dolazi do udara kacigom o ovo vozilo, samo je pitanje koliko je udar jak:



Ovaj bager/utovarivač je izgleda CAT 910H, a težina mu je veća od 6 tona (neka me ispravi netko ako griješim).

A na drugim sam forumima naletio i na informaciju (nepotkrijepljenu izvorima, nažalost) da je Mika Salo (steward za utrku) rekao da je Bianchi jurio preko 200 na sat u trenutku izlijetanja te da je njegova krivica u tome što uopće nije usporio unatoč žutim zastavama (i to izgleda dvostrukim). Inače, autosport je još u ožujku objavio ovaj članak (http://www.autosport.com/news/report.php/id/113153) koji obrađuje problematiku žutih zastava i usporavanja na stazi: krug je podijeljen u 20 sektora te prilikom žute zastave vozači moraju usporiti 2 desetinke od svojeg najboljeg vremena, a prilikom dvostrukih žutih zastava čak pola sekunde.
Navodno je pri udaru išao 80 km/h. Ovo je gif jedne aplikacije koja prikazuje telemetriju uživo:
http://www.gfycat.com/TediousConside...egianelkhound# (pitanje je naravno, koliko je aplikacija pouzdana)
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 10:34   #51
nemos vjerovat, ko da ga je magnet privuko drito pod guzicu tom stroju

Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
A onda i slikice na kojima se vidi da dolazi do udara kacigom o ovo vozilo, samo je pitanje koliko je udar jak:



Ovaj bager/utovarivač je izgleda CAT 910H, a težina mu je veća od 6 tona (neka me ispravi netko ako griješim).
sve sam misla da je imo mozda vremena usukat se malo, uvuc glavu il nekaj pa da je udarac bio od napred kad se zaustavio, a ne da je odma dobio u glavu
sukKi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 13:05   #52
ovako kad gledaš, izgleda nevjerojatno da je uopće živ još... strašna snimka, užas

drži se Bianchi
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 13:44   #53
Hebem mu sve svece, LdM veli da je Bianchi trebal vozit 3. Ferrari već u 2015...
Pa kvragu kaj da je neko prokletstvo nad vozačima koji trebaju dobit mjesto u toj ekipi, prvo Kubica pa sad i Bianchi

Nego ono što u toj snimci jako brine je taj vražiji utovarivač i ova komadina željeza koja je iza predviđena za šlepanje ili koji li već vrag...

Bojim se da je s glavom tj. kacigom udario baš u tu komadinu željza
Čak se na slici i vidi da je nešto udarilo tu u donju ploču jer je očito skinuta farba s nje
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 13:49   #54
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Bojim se da je s glavom tj. kacigom udario baš u tu komadinu željza
Čak se na slici i vidi da je nešto udarilo tu u donju ploču jer je očito skinuta farba s nje
imaš gore na onom gifu i na slikicama gdje možeš vidjeti da je airbox udario u taj dio željeza
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 13:53   #55
Tako je. Kaciga je udarila u kosi dio krme.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 15:12   #56
da je glava (kaciga) udarila u taj dio čelika bianchi bi završio kao tom pryce...

upravo činjenica da je glava udarila u onaj kosi dio daje nadu što uopće možemo razgovarati da preživi. inače, taj dio bagera je protuuteg koji je obično integralni guseni komad, da u to udariš dok hodaš završavaš na traumi......
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 15:26   #57
Baš čitam šta kaže Gary u vezi ovih zastava:

Quote:
I’ve been saying since 2010 that flag discipline is deteriorating, and it’s deteriorating fast. And no one is making properly vigorous efforts to re-establish it.

At every F1 drivers briefing, the drivers hound Charlie for a number – “how fast can i go under yellows?” or “how fast under double yellows?”. Or even, “will I be penalised if I do 0.2 sec less than the last time thru that sector…”
Cijeli post ovdje: http://formerf1doc.wordpress.com/
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 17:44   #58



Wiki: Diffuse axonal injury (DAI) is one of the most common and devastating types of traumatic brain injury,

The outcome is frequently coma, with over 90% of patients with severe DAI never regaining consciousness. Those who do wake up often remain significantly impaired.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 17:50   #59
Nikako nije dobro, nije !, treba biti optimist ali moj optimizam lagano slabi, ,,volio bi da sam u krivu, cudno je da nekad covjek voli da je u krivu.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 18:15   #60
Evo kaj piše Hartstein:

http://formerf1doc.wordpress.com/201...axonal-injury/
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.