Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2005., 08:44   #81
Quote:
Ken kaže:
je li Philadelphia napokon osigurala playoff???
Na papiru jos nije no u praksi su gotovo sigurni. Kako sad stvari stoje na kraju bu ispao Cleveland, a do All-Stara su bili druga ekipa istoka...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 10:47   #82
Sada 100% moraju uci u playoff!!!
Sixersi u jos jednoj pobjedi nad Indianom u gostima!!!
Iverson ubacio 43 poena uz 7 asista,a Webber je ubacio 21 poen.
Mislim da ih Netsi ne mogu vise stici jer Philla se drzi 41-38 a Netsi 39-40
Sutra igraju SIXERS vs.NETSI!!!!
IvErSoN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 11:15   #83
četvrti kvart je sve odlucio... to me cudi pomalo jer Philly često zna podbaciti baš onda

o AI-u riječi više nisu niti dovoljne

hvale ga u recapu u zadnje vrijeme i zbog obrane...

Cleveland spušio... rađe bi da NJ uđe a da oni ostanu OUT
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 15:20   #84
Slijedeca tekma je Netsi i 76ersi
To je odlucujuce
Pistonsi igraju s Cavsima
To ce Cavsi izbgubiti

Ali ako Netsi izgube nece uspjeti stici ...
Phila svakako je u playoffu
Al ako Nesti dobiju, a Cavsi izgube
Ima dobre sanse

Jer ako budu imali isti omjer
Idu Netsi.

Demon_Fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 16:14   #85
Oces da ti napisem glazbu za to..?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 16:51   #86
Quote:
marat kaže:
četvrti kvart je sve odlucio... to me cudi pomalo jer Philly često zna podbaciti baš onda

o AI-u riječi više nisu niti dovoljne

hvale ga u recapu u zadnje vrijeme i zbog obrane...

Cleveland spušio... rađe bi da NJ uđe a da oni ostanu OUT
Ive nema dobru obranu samo u zadnje vrijeme, on ce vjerojatno biti u all defensive petorci , uvjek igra odlicnu obranu..


A sad brojke Iversona i LeBrona Jamesa u zadnjih 5 utakmica u lovu na playoff:

Iverson
46mpg
33ppg
.......12.5apg....WOW..uz tolko asista jos i 33ppg
4.8rpg
3.3spg

"King" James
46.6mpg
35ppg
10.8rpg
7.2apg
3spg
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 23:35   #87
Vidim Iverson kao ima brojeve
Al NETSI su ih razvalili

Ispalo je kako sam i zelio
Cavsi ispusili, sad su izjednaceni s Netsima
Al bolji Netsi medjusobno, tako da su ispred

Sixersima fali jedna pobjeda

Netsi imaju zajeban raspored.
Sixersi ce proci, imaju protiv Atlante.

CAvsi isto zajebano... Mozda RAptorse srede...
Valjda ce Netsi isto dobiti sto u zadnje 2
Demon_Fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 02:48   #88
Quote:
Ken kaže:
Oces da ti napisem glazbu za to..?
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 16:36   #89
veceras se isplati otic u kladu i stavit na pobjede Cavsa i Netsa

AI zgazio po 4 put Millwaukee ove godine
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 18:11   #90
SIXERS!!!!!!!!!!!!!!!

SIXERSI osigurali svoje mjesto u playoff-u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Detroit pazite se!!!
IvErSoN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 20:09   #91
Re: SIXERS!!!!!!!!!!!!!!!

Quote:
IvErSoN kaže:
SIXERSI osigurali svoje mjesto u playoff-u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Detroit pazite se!!!

kakav omjer ima Philly sa Indianom ove godine?
ak oni spuše zadnju a Philly dobe imat će isti omejer pa odlučuju međusobni susreti
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 23:33   #92
Koliko sam ja skuzio philadelphija je osigurala mjesto. Nadam se da ce i New jersey..
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 23:35   #93
Uh, ako Netsi dobiju a Cavsi izgube
U playoffu su

A ako bude obratno, loseeeee



Valjda ce sve biti ok

Go nets!
Demon_Fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 00:54   #94
Quote:
Demon_Fire kaže:
Uh, ako Netsi dobiju a Cavsi izgube
U playoffu su

A ako bude obratno, loseeeee



Valjda ce sve biti ok

Go nets!
Slazem se s tobom, mislim da ce Netsi u playoff.Evo sto napisah na jednom drugom siteu:
Quote:
New Jersey Nets(-6,5) - Washington Wizards................1(1.90 @ Pinnacle)
6/10

The Nets are leading a tie-breaking battle with Cleveland to secure postseason basketball, and with a win against the Wizards they can move a step closer to the playoffs.If Cavs lose today and Nets keep the streak alive, they're in.
The Wizards are currently riding a 4 game winning streak, but their last outing wasn't so impressive, they barely won against the Bobcats, and are still in hunt for home court advantage, which would mean 4th conference spot.They surely won't come in unmotivated for this game, but the way NJ trashed Philadelphia in their last match is impressive, and Wizards can hardly cope with that.Nets are scoring big numbers in recent games, they practically don't even need to close a game by playing hard D, and NJ is naturally more physical than the Wizards.Krstic has been a real presence inside, and Carter has just been stellar lately, and the chemistry with Nets' backcourt duo Travis Best and Jason Kidd is excellent.NJ is also hoping to see Jefferson back for the playoffs, which can make them even more dangerous.A 6,5 point margin doesn't seem that big if the Nets keep flying.
6 units suggested.
-------------------------------------------------------------------------------

Atlanta Hawks(+6) - Detroit Pistons......................1(1.92 @ Pinnacle)
2/10


Not much to be said in favour of a team that has won only 13 games in total this season, especially not against the defending champions, but I think Larry Brown did his job.The Pistons beat Cleveland, and Larry can sleep tight knowing that him giving the team a rest didn't affect the playoff tree.
Today, against Atlanta, who are 9-31 at home this season, coach Brown just might give the guys a break.After Rasheed Wallace and Richard Hamilton complained about some minor injuries they got in the match against Cleveland, my guess would be Brown could rest his starters to heal their wounds, and prevent them from getting new bumps and bruises.
Darko and the gang might play today, at least in the 2nd half, which would be enough for Atlanta to at least cover, in this "meaningless" match.
2 units.



Dallas Mavericks - Seattle Sonics(+8,5)................2(1.96 @ Pinnacle)
2/10



A big clash, between 3rd and 4th in the West.
Nothing can change here in front of the playoffs because Seattle are divisional champions.Dallas has been burning their opponents lately by their newly discovered defensive talent and offensive explosion, but I rate this spread to be too high, I don't expect Dallas to win by double digits here.
Seattle had some injury woes a couple of weeks ago, which resulted in a 5 game losing streak, but those days are over and this team is searching how to get inform before the playoffs.
They won their last match in Minneapolis and crushed Wolves' hopes to make it to the postseason, and I think they can keep playing well.Only Radmanovic is out for the Sonics.
Take the points.
2 units.
---------------------------------------------------------------------------------

Cleveland - Boston

NO BET.Boston can create surprises, and my gut says to skip this one completely.Cavs are supermotivated, King James wants to have a shot at the playoffs throne, and it's a "must win" situation for the Cavs.However, I rate NJ to be a lot better pick for tonight, and even expect Cleveland not to cover the spread, possibly even lose the match.
It's hard to find right justification for it, because Boston absolutely doesn't need this win, except for prestige and keeping their form, but Cavs haven't been acting like a team lately.Since Paul Silas got fired, a lot of things went downhill for this team, and LeBron James is just expected to win the game by himself.However, he's not a machine.He scored 25 in the first half against Detroit(Cavs had a 52-40 HT lead in Motown), but they fell drastically in the 3rd, and Detroit quite easily took control of the game.
Boston doesn't have such D, but they're versatile enough, and without any big motives, playing team ball, I think they can hurt Cavs' playoff chances.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 03:39   #95
Re: Re: SIXERS!!!!!!!!!!!!!!!

Quote:
marat kaže:
kakav omjer ima Philly sa Indianom ove godine?
ak oni spuše zadnju a Philly dobe imat će isti omejer pa odlučuju međusobni susreti

jebote jel vi pratite ??? , Phila je osigurala play-off,Indiana nema veze s vezom,Phila je 42-39 nakon Bucksa,sto znaci da ako i spuse zadnju tekmu,pa budu 42-40,a Netsi dobiju 2 tekme koje imaju,i Cavsi dobiju 2 koje imaju,onda ce sve 3 ekipe imat jednaki skor,42-40,onda se gledaju medjusobni ogledi,Netsi bolji od Cavsa i Phile znaci br.7,Phila br.8 posto je bolja bila od Cavsa,iako sumnjam da ce Phila spusit od najlosije ekipe NBA ove sezone Hawksa (iako su popusili jednu) i dopustit da budu br.8 iako po meni im vise odgovara da igraju protiv Miamija nego Detroita,mozda i hoce,ja se nadam,jel protiv Detroita iskreno nemaju sansi,
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 03:54   #96
al eto kak je ispalo bit ce zanimljivo do kraja,Cavsi i Netsi pobijedili,ostala jos jedna tekma,ak Phila popusi Netsi pobjede,Phila 7,Netsi 8,sto ja zelim,ako Phila pobjedi,Phila je 7,a Netsi ak pobjede 8,ako Netsi izgube,a Cavsi pobjebe onda su Cavsi 8.....al whatever,Phila je u doigravanju,i polako se svi trebamo okrenuti prema tome (osim navijaca Cavsa i Netsa koji jos uvijek strepe kao sto sam ja do ne davno)
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 09:01   #97
Svaka cast LeBronu, no ipak bi rađe da NJ uđe. Carter i Kidd su pokazali nevjerovatnu zelju za pobjedom i prakticno su sami odveli okipu na korak do playoff-a, ostatak momcadi (osim Cliffa Robinsona, no on ima vec 39 godina) bi jedva zaigrao u CBA ligi, time je njihov uspjeh jos veci...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 15:10   #98
Re: Re: Re: SIXERS!!!!!!!!!!!!!!!

Quote:
Marin23 kaže:
jebote jel vi pratite ???



jel protiv Detroita iskreno nemaju sansi,
alooooooooooooo jel ti čitaš šta ja pišem?
uopće nisam spominjao to dali mogu ispasti iz playoffa pošto je osiguran!! tebi treba biti jasno da ako Philly dobije Atlantu i ako Indiana spuši zadnju tekmu onda će AI & co. igrati protiv Bostona u prvom krugu!!!

neću nikad zaboravit kako su nesretno ispali od Detroita pretprošle godine!!onaj guzičarski koš atkinsa... i sve tekme su bile guste
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 00:13   #99
sorry nisam skontao.....da istina,danas sam procitao,nisam ni znao da su se tako primakli Indiani,jer kad sam gledao da li imaju sanse za vecu poziciju prije par dana,bilo je skoro ne moguce,a danas sam vidio da je Indiana spusila zadnje 3,nadam se da ce i ovu,jer protiv Bostona Phila ipak ima dobre sanse,50-50 % recimo,protiv Detroita bi rekao 20-80 %,dobili su vidim zadnjih 11,
a Miamija ak su osmi recimo 40-60 %,pa se molim da pacersi ispuse danas a ovi pobjede,a ako udju u drugi krug,onda se nadam cudu,da Iverson i ekipa odigraju ne zaboravno i prodju,al bit ce tesko.
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 10:46   #100
Sve riješeno. Parovi:

Zapad
-------

Phoenix : Memphis
San Antonio : Denver
Seattle : Sacramento
Dallas : Houston

Istok
------

Miami : New Jersey
Detroit : Philadelphia
Boston : Indiana
Chicago : Washington
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.