Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2020., 22:08   #421
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
Čitala sam tu grupu, ali tamo je 90% postova i komentara pljuvanje po toj ženi. Radije bi čula iskustva neutralnih ljudi koji su otopinu zaista isprobali na duže vrijeme.
Iskreno ti se divim da si išla isprobavati na sebi nešto za šta je 90 posto ljudi u grupi na fejsu reklo da je prevara (sumnjam da nitko od njih nije osobno isprobao i da si eto ti jedina)...ja osobno ne bih ni kremu na lice stavila da pročitam toliko loših komentara i da osobu koja ju je izradila nazivaju prevaranticom...ali tebi svaka čast na hrabrosti
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2020., 22:49   #422
Pročitala sam i neke pozitivne komentare pa rekoh treba probati jer gore ne može. Bila sam zombi, doslovno živjela na red bullu jer me samo to koliko-toliko držalo budnom cca. zadnje 3 godine. Za sada se puno bolje osjećam, a za mjesec dana ću vaditi krv pa ćemo vidjet ima li kakvih promjena.
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 01:15   #423
Ja sam to bila naručila direkt kod Jadranke još u njenim počecima, dok je jod osobno slala poštom i dok je sadržavao više od 5% pročiščenog joda.

Imala sam jako velik miom i nakon par mjeseci te terapije smanjio mi se za 2 cm.
Dr. nije virovala da se miom može smanjiti BILO ČIME osim MOŽDA nekim super skupim tabletama koje je tada trebalo naručivati iz - Rusije.


Eto


Imaš na fejsu privatnu grupu u kojoj ljudi ostavljaju pozitivna svjedočanstva o tome koliko im je i kako pomogao taj jod, sa sve fotografijama
https://www.facebook.com/groups/JadrankinaOtopina
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 09:43   #424
Prebačeno sa Zdravlja.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 19:09   #425
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
Pročitala sam i neke pozitivne komentare pa rekoh treba probati jer gore ne može. Bila sam zombi, doslovno živjela na red bullu jer me samo to koliko-toliko držalo budnom cca. zadnje 3 godine. Za sada se puno bolje osjećam, a za mjesec dana ću vaditi krv pa ćemo vidjet ima li kakvih promjena.
Jesi probala bioidentične hormone? https://xn--titnjaa-o6a36e.hr/stitnj...k-sintetski-2/

Što se tiče cisti ili mioma, odličan je Jod od Kernella, kupljen u ljekarni za 90-ak kn...provjereno djeluje a i marka Kernell je provjerena i dobra ..
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2021., 07:48   #426
Da malo dignem temu. Imam problem sa hipertireozom i čvorove.
Jel ima tko novijih saznanja o alternativnom liječenju ? Ne bih htio da je vadim, na što me nagovaraju doktori....
__________________
bmw 330xd
gtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2022., 21:54   #427
Quote:
gtc kaže: Pogledaj post
Da malo dignem temu. Imam problem sa hipertireozom i čvorove.
Jel ima tko novijih saznanja o alternativnom liječenju ? Ne bih htio da je vadim, na što me nagovaraju doktori....
I meni je jedna doktorica preporucila vadjenje i da razmislim o tome.
Jako mi je zao sto je moj doktor odlucio da se preseli u drugi veliki grad jako udaljen od mjesta gdje je zivim. Taj doktor je bio na putu do moje tacne dignoze. Bio je prije svega pravi doktor, saslusao me, utjesio me i redovno pratio moje stanje, i slao me na dodatne pretrage.

Neko je spomenuo Yogu kao rijesenje.
Iz licnog iskustva cu reci da nikada nisam bolesna od stitne zljezde a godinama sam se bavila asanama iz yoge. Nikad nisam imala povisene vrijednosti a redovno sam se kontrolisala, barem jednom godisnje.
Sve lose je pocelo kada sam nagla prestala da se bavim Yogom.
Sjecam se da sam bila jako, jako mrsava.
E danas zalim i nosim 25 extra kilograma, i neke od onih dobrih asana ne mogu izvoditi vise.
Necu odustati ovaj put da se bavim Yogom. Sad sam pocela ponovo i nista me nece zaustaviti. Ja znam da nece izlijeciti moje zljezdu ali ce sigurno skinuti moje kilograme i umanjiti moju depresiju.
Virgin River is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.