Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2008., 20:58   #2001
Quote:
kairos kaže: Pogledaj post
I kakva su iskustva s ugradbenom napom? Ima li to nekog funkcionalnog smisla ili je stvar samo estetske doskočice?
meni jako dobra...i po pitanju prostora i po pitanju rada nape...
ovo je moja

ovo su joj karakteristike
* dvostruki motor snage 2 x 100 W
* sposobnost usisavanja: 550 m³/h
* 3 brzine-podešavanje kliznim gumbom
* svjetlo: 2 žarulje snage 40 W
* sklopka: usisavanje zraka ili pročišćavanje preko ugljenog filtra
* perivi metalni filter za masnoću
* filter s aktivnim ugljenom ACT 4
* dimenzije (VxŠxD): 170x600x280 mm (otvaranje: 0-185 mm)

inače, mesarići su mi se zamjerili kod samog prikupljanja ponuda zbog svoje bahatosti i cijene tak da sam u startu odustala od njih
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 29.03.2008., 21:01   #2002
Quote:
Old fart kaže: Pogledaj post
Zato znam o čemu pričam
pa imam i ja...al ja zadovoljna
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 29.03.2008., 21:19   #2003
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
...a meni to malecko....
hmm...tebi je to malecko a i mene pereš za par centimetara i šank. odjednom mi se moja kuhinja od solidno velike pretvorila u minijaturnu
GOTA is offline  
Old 29.03.2008., 21:24   #2004
a dajte ljudi...ne zekajte me....
em imam malecni stanček, em imam malecku kuhinju, a vi me zekate
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 29.03.2008., 21:25   #2005
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
pa imam i ja...al ja zadovoljna
Da ja imam tu zvijer od 4000 kn možda bi ja drugačije cvrkutao
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 29.03.2008., 21:30   #2006
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
a dajte ljudi...ne zekajte me....
em imam malecni stanček, em imam malecku kuhinju, a vi me zekate
kad to tako kažeš kladim se i da je stan za bar 50% veći od moga

ma ne zezamo te... ja sam u principu ljubomorna na tvoj šank
GOTA is offline  
Old 29.03.2008., 21:34   #2007
GOTA, a sad si me nasmijala
a šank je rezultat mog kompliciranog stana...kao što već rekoh... i vjeruj mi - ne zavidiš mi na tim komplikacijama
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 29.03.2008., 21:42   #2008
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
GOTA, a sad si me nasmijala
a šank je rezultat mog kompliciranog stana...kao što već rekoh... i vjeruj mi - ne zavidiš mi na tim komplikacijama
komplikacije kažeš.....a ja radim u hodniku ugradbeni ormar širine 49 cm u kojem treba biti i ormarić za cipele, i vješalica za jakne a naravno da je u njemu i ormarić za plin

neki bi rekli nemoguća misija .
stavim sliku za dva mjeseca kada bude gotov

p.s - i dalje ne spominješ kvadraturu stana....lukavo
GOTA is offline  
Old 29.03.2008., 21:57   #2009
Quote:
GOTA kaže: Pogledaj post
komplikacije kažeš.....a ja radim u hodniku ugradbeni ormar širine 49 cm u kojem treba biti i ormarić za cipele, i vješalica za jakne a naravno da je u njemu i ormarić za plin

neki bi rekli nemoguća misija .
stavim sliku za dva mjeseca kada bude gotov

p.s - i dalje ne spominješ kvadraturu stana....lukavo
Tu imam iskustva minijatura u minijaturi..ja sam na vrata ormara stavio još jedna vrata ,gje mi je daska za peglanje ,a kad se sva zatvore pomične tri vješalice ,koje se izvuku kad dođe ekipa..japanci su za mene male bebe
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 29.03.2008., 23:08   #2010
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
meni jako dobra...i po pitanju prostora i po pitanju rada nape...
ovo je moja
ovo su joj karakteristike
* dvostruki motor snage 2 x 100 W
* sposobnost usisavanja: 550 m³/h
* 3 brzine-podešavanje kliznim gumbom
* svjetlo: 2 žarulje snage 40 W
* sklopka: usisavanje zraka ili pročišćavanje preko ugljenog filtra
* perivi metalni filter za masnoću
* filter s aktivnim ugljenom ACT 4
* dimenzije (VxŠxD): 170x600x280 mm (otvaranje: 0-185 mm)
Ja imam sličnu, ali je sposobnost usisavanja 450m3/h (i koštala je oko 1000 kn). I baš nisam zadovoljna, ali bit će da je to zago što sam otvarala prozor u kuhinji (jer sam negdje čitala da kad napa radi mora se otvoriti prozor, te budući da ja potonji imam u kuhinji...). Od sad otvaram prozor u dnevnoj sobi (koja je povezana s kuhinjom), pa ću vidjeti.
Tak bih vam poslala sliku svoje kuhinje od kad je u funkciji, da vidite kak sam ju načičkala (), ali fotić me zeza...
dubac is offline  
Old 29.03.2008., 23:37   #2011
Quote:
dad2 kaže: Pogledaj post
ovako, da se predstavim,
Zabunio si se prijatelju , forum nije besplatni reklamni prostor ,ne možeš se ovako oglašavati zbanirat če te...
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 30.03.2008., 10:07   #2012
Quote:
Old fart kaže: Pogledaj post
Tu imam iskustva minijatura u minijaturi..ja sam na vrata ormara stavio još jedna vrata ,gje mi je daska za peglanje ,a kad se sva zatvore pomične tri vješalice ,koje se izvuku kad dođe ekipa..japanci su za mene male bebe
respect
GOTA is offline  
Old 30.03.2008., 10:25   #2013
Quote:
dad2 kaže: Pogledaj post
ovako, da se predstavim, nisam završio školu za dizajnera, nisam išao na tečajeve dizajna niti ništa, nego jednostavno iz svoje glave pravim nevjerojatne stvari,za oko lijepe, od kuhinja,kupaonica,dnevnih soba,kamina i ostalih stvari. Na skoro sve teme na ovom forumu vezano uz gradnju mogu vam pomoći i dat prijedloge. poslat cu vam slike mojih uređenja.da prijeđemo na stvar, lijepe i rijetke stvari uglavnom puno koštaju,iskusio na vlastitoj koži,ali metodom uradi sam, snimi nešto,kopiraj i unaprijedi,dodaj,ukrasi, napravit ćete nejvjerojatne stvari.Ovako, kao prvo što se tiče stilova više volim rustikalno nego moderno,pogotovo kuhinje,kamine,namještaj itd ali moderno se isto da uredit vezano sa rustikalnim i shaby chicc stilom,mrak izgleda moderni zidovi sa starim namještajem,poslat cu vam slike,evo trenutno sada radim jedan kamin za sebe, kod hojana košta takav 12 tisuća eura i čeka se 3 mjeseca , a ja ču takav iskopirati i još bolje napraviti tj ,ljepši za cca 1000 eura, rabim druge matrijale, poslat cu vam slike,a kupaonicu koju sad radim imat će 6 vrsti pločica,ma moram vam to slikat i poslat kada je u izradi,korpus program imam , ali ga koristim samo za plan ugrubo,većina iz glave.kada vam pošaljem sve te slike i načine kako radim sve te stvari čujemo se.
moraš se sam hvalit, kad nitko neće ....
elegant is offline  
Old 30.03.2008., 10:51   #2014
Quote:
GOTA kaže: Pogledaj post
komplikacije kažeš.....a ja radim u hodniku ugradbeni ormar širine 49 cm u kojem treba biti i ormarić za cipele, i vješalica za jakne a naravno da je u njemu i ormarić za plin

neki bi rekli nemoguća misija .
stavim sliku za dva mjeseca kada bude gotov

p.s - i dalje ne spominješ kvadraturu stana....lukavo
ma poznate mi te priče o kombinacijama naizgled nemogućeg...
kod mene u spavaćoj biseri ostavili samo 52cm dubine za ormar, pa nek se ja snalazim...a žarko sam htjela klizna vrata i normalno vješanje... htjela-dobila... al me koštalo i vremena i love

a kvadratura...evo, reći će ti e. da imam malecni stan...
e. ne vjeruju mi....
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 30.03.2008., 10:53   #2015
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Ja imam sličnu, ali je sposobnost usisavanja 450m3/h (i koštala je oko 1000 kn). I baš nisam zadovoljna, ali bit će da je to zago što sam otvarala prozor u kuhinji (jer sam negdje čitala da kad napa radi mora se otvoriti prozor, te budući da ja potonji imam u kuhinji...). Od sad otvaram prozor u dnevnoj sobi (koja je povezana s kuhinjom), pa ću vidjeti.
Tak bih vam poslala sliku svoje kuhinje od kad je u funkciji, da vidite kak sam ju načičkala (), ali fotić me zeza...
ma i moja je koštala oko tisuću... ja sam zadovoljna... dobro, nije da je savršena, ali za tu lovu to nisam ni očekivala...

ajde, sredi fotić...ili kupi novi da vidimo novitete
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 30.03.2008., 11:38   #2016
Quote:
yamadado kaže: Pogledaj post
evo i naše kuhinje



divna je
mala_papalina is offline  
Old 30.03.2008., 16:57   #2017
može pitanje? dakle, mislim u kuhinju staviti samostojeću napu ali ne znam šta sa zidom iza nje a niti imam onaj dodatni red pločica da bi pokrila prostor iispod nape jer ona je uvijek malo izdignuta od ravnine gornjih elemenata pa sam jednostavno mislila staviti ploču od iverala u boji korpusa gornjih elemenata skroz do tih pločica i na taj način napraviti cjelinu s gornjim elementima i to bi u kuhinjici koju sam smislila super izgledalo ali ne znam da li je to praktično ili postoji li neki razlog zbog kojeg to nije preporučljivom
meni se za sada čino kao ok rješenje a i super mi se uklapa
savjeti?
hvala
GOTA is offline  
Old 30.03.2008., 17:00   #2018
gota i ja imam taj problem. mislim da će ti ploča biti predebela u odnosu na pločice jer su one do 8 mm. ja ću ili pofarbati perivom bojom taj dio ili staviti staklo.
crvenkapica33 is offline  
Old 30.03.2008., 17:01   #2019
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
gota i ja imam taj problem. mislim da će ti ploča biti predebela u odnosu na pločice jer su one do 8 mm. ja ću ili pofarbati perivom bojom taj dio ili staviti staklo.
isti problem i kod mene ... odluka je mutno staklo u šinama ili bez šina, ali montirano na način da se da skinuti .... zbog pranja, farbanja zida i sl.
elegant is offline  
Old 30.03.2008., 17:13   #2020
Quote:
GOTA kaže: Pogledaj post
može pitanje? dakle, mislim u kuhinju staviti samostojeću napu ali ne znam šta sa zidom iza nje a niti imam onaj dodatni red pločica da bi pokrila prostor iispod nape jer ona je uvijek malo izdignuta od ravnine gornjih elemenata pa sam jednostavno mislila staviti ploču od iverala u boji korpusa gornjih elemenata skroz do tih pločica i na taj način napraviti cjelinu s gornjim elementima i to bi u kuhinjici koju sam smislila super izgledalo ali ne znam da li je to praktično ili postoji li neki razlog zbog kojeg to nije preporučljivom
meni se za sada čino kao ok rješenje a i super mi se uklapa
savjeti?
hvala
Ne mora biti uzdignuta od visečih elemenata ,osim ako su ti elementi prenisko (tvorničke postave za napu su 60 cm),a iza nje možeš staviti ploču od iverala u boji fronti i to na način da je objesiš na četiri nosača za kuhinjske elemente tako da imaš odmak od zida barem 10 mm da ti prođe kabl od nape iza daske,ili još bolje da je objesiš lijevo i desno na elemente sa spojnicama za rastavljanje (Akord).
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.