Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2007., 15:26   #1
Nuklearni rat?

...u prolazu sam pred dosta vremena na Rubu znanosti kasno skužio jednu jako zanimljivu temicu...radilo se o tome da su na nekim nalazištima diljem svijeta pronašli (zamislite) komade metala koji potječu još iz doba (prije) dinosaura,koji kao dokaz predstavljaju Nuklearni koji je bio na zemlji još pred mnogo milijuna godina,radi kojeg je ona i uništena....eto sada pitanjca za raspravu i moje teorije ...što ako je zbilja bio nuklearni rat!?!?...što ako taj famozni meteor zbilja nije pao na zelju već su je uništili ljudi nuklearnim ratom...i u tome slučaju su istrebljeni i dinosauri...i pomjereni kontinenti...ima smisla,ako je kako znanstvenici kažu nastala polarna zima,nemora značit da je nastala od meteora već od masovnog uništenja bombama....svašta
michelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 15:33   #2
Quote:
michelin kaže: Pogledaj post
...u prolazu sam pred dosta vremena na Rubu znanosti kasno skužio jednu jako zanimljivu temicu...radilo se o tome da su na nekim nalazištima diljem svijeta pronašli (zamislite) komade metala koji potječu još iz doba (prije) dinosaura,koji kao dokaz predstavljaju Nuklearni koji je bio na zemlji još pred mnogo milijuna godina,radi kojeg je ona i uništena....eto sada pitanjca za raspravu i moje teorije ...što ako je zbilja bio nuklearni rat!?!?...što ako taj famozni meteor zbilja nije pao na zelju već su je uništili ljudi nuklearnim ratom...i u tome slučaju su istrebljeni i dinosauri...i pomjereni kontinenti...ima smisla,ako je kako znanstvenici kažu nastala polarna zima,nemora značit da je nastala od meteora već od masovnog uništenja bombama....svašta
ništa....

živio general woo
fiki21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 16:01   #3
....nema više filmova na koje plaću curice...

E ovako: pesimiste vide spas zemlje kroz uništenje
a optimisti vide da će se ljudi promjeniti

nisam baš rječita
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 17:29   #4
Mislim da sam negdje citao da su u pustinji Gobi pronasli staklaste tvorevine sto je karakteristicno za kvarcni pijesak, sodu i kalcit kada su izlozeni visokim temperaturama, kao i blago povisenu radijaciju na pojedinim mjestima (vrijeme poluraspada igra veliku ulogu).

Uzmete li u obzir da u hindu mitologiji (Ramayana, te posebno Mahabharata) je prilicno slikovito opisana tehnologija tadasnjeg vremena, logicno je zakljuciti da je to toga uistinu i doslo.

Evo primjera iz epa Mahabharata:

"Gurkha flying in his swift and powerful Vimana hurled against the three cities of the Vrishis and Andhakas a single projectile charged with all the power of the Universe. An incandescent column of smoke and fire, as brilliant as ten thousands suns, rose in all its splendour. It was the unknown weapon, the Iron Thunderbolt, a gigantic messenger of death which reduced to ashes the entire race of the Vrishnis and Andhakas."
__________________
Mrzim TULJANE!!!
[KRME] is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 17:35   #5
Koga briga što je bilo prije milijune godina. Ja ček sad novi nuklearni rat, ali nikako da već jednom počne. Veća sam se ponadao da će Koreja više napraviti taj prvi korak kad ono kuratz, opet ništa.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 17:39   #6
Mozda su alieni poslali radioaktivni meteor da spicka dinosaure da bi mogli naseliti robove (danasnje ljude), ili su nas predatori poslali da se alieni hrane nama...neznam sigurno ali nesto je od to dvoje sto posto!
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 17:43   #7
Quote:
michelin kaže: Pogledaj post
...u prolazu sam pred dosta vremena na Rubu znanosti kasno skužio jednu jako zanimljivu temicu...radilo se o tome da su na nekim nalazištima diljem svijeta pronašli (zamislite) komade metala koji potječu još iz doba (prije) dinosaura,koji kao dokaz predstavljaju Nuklearni koji je bio na zemlji još pred mnogo milijuna godina,radi kojeg je ona i uništena....eto sada pitanjca za raspravu i moje teorije ...što ako je zbilja bio nuklearni rat!?!?...što ako taj famozni meteor zbilja nije pao na zelju već su je uništili ljudi nuklearnim ratom...i u tome slučaju su istrebljeni i dinosauri...i pomjereni kontinenti...ima smisla,ako je kako znanstvenici kažu nastala polarna zima,nemora značit da je nastala od meteora već od masovnog uništenja bombama....svašta
Pa, jedna takva bomba satre grad, ali da ce pomicat zemljinu koru i kontinente...hm Ako su to rezultati eksplozija bombi, onda su bile jebene.

Mozda da kopaju malo dublje bi i jos dokaza nasli.
Mozda je zemlje bila posjecivana od strane nekih drugih bica sa drugih planeta pa su imali piknike i ostavljali svoje smece na njoj

Ja sam cuo pricu da su imali nuklearne bombe ili tako nesto, ali to se sve povezuje s Atlantidom. Ljudi su pricali kako su vidjlei bljeskove, otpadala je kosa i nokti i tako to sto se desava kada je netko izlozen, tom zracenji i tim stvarima. Pa misle da je od nuklearne bombe.

Cak su na nekim zidovima nacrtane neke letjelice i tako to...pa sad ti misli sta bi to moglo biti. NLO-i ili nesto s Atlantide, ili mozda tehnologija koja je postojala i kako kazes, prije dinosaura.

Ko ce ti znat...
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 17:46   #8
Quote:
ilbestione kaže: Pogledaj post
Mozda su alieni poslali radioaktivni meteor da spicka dinosaure da bi mogli naseliti robove (danasnje ljude), ili su nas predatori poslali da se alieni hrane nama...neznam sigurno ali nesto je od to dvoje sto posto!
Mozda su alieni i spickali dinosaure da bi napravili svoj mali terarij i sada gledaju kako se sve lijepo razvija...i smiju nam se kakvi smo idioti.

Ono mos si mislit, 7 ujutro, svi se sjate u grad na posao i onda nastanu guzve i tako to. Trubi se, zivcani se a oni se smiju negdje na nekom planetu i gledaju nas koji smo idioti preko svog GigaTeleskopa
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 17:59   #9
Cuo sam i ja nesto o tim eksplozijama.... zanimljiva stvar....
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 18:16   #10
Vidio sam neke slike na stijenama koje izgleaju kao letjelice. Plus, ovo sa hindusima je stvarno jezivo - jer je istinito! neobične slučajnosti, u svakom slučaju!
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 18:41   #11
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
Vidio sam neke slike na stijenama koje izgleaju kao letjelice. Plus, ovo sa hindusima je stvarno jezivo - jer je istinito! neobične slučajnosti, u svakom slučaju!
gledala sam na telki emisiju na rubu.... kad su pricali o dokazima nekih alata, bla bla prije dinosaura. kaj god
alexandras is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 22:29   #12
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Koga briga što je bilo prije milijune godina. Ja ček sad novi nuklearni rat, ali nikako da već jednom počne. Veća sam se ponadao da će Koreja više napraviti taj prvi korak kad ono kuratz, opet ništa.
Nemoj to otpisati tako rano.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 22:34   #13
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
Nemoj to otpisati tako rano.
Zasto to mislis?

Ja mislim da nisu tako glupi ipak se i oni boje za svoje guzice....
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 22:37   #14
Quote:
Koki007 kaže: Pogledaj post
Zasto to mislis?

Ja mislim da nisu tako glupi ipak se i oni boje za svoje guzice....
Nitko ne zeli sukob ali on se jednostavno dogodi. To su situacije nad kojima pojedinac pa i skupine pojedinaca koje imaju autorizaciju za odlucivanje imaju malo ili nista kontrole. Naravno da nitko ne zeli sukob planetarnih razmjera s atomskim oruzjem ali mnogo toga jos govori u prilog da se ljudi jos nisu potpuno otresli svojih autodestruktivnih tendencija.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 22:50   #15
Da istina, jos uvijek se rado secu po rubu..... a ako zagusti i dode do problema u komunikaciji lako prijedu preko tocke sa koje vise nema povratka...
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 09:40   #16
Gledao sam tu emisiju i to se nije dogodilo za vrijeme dinosaura jer oni su izumrli prije otprilike 65 milijuna godina (ljudi su se pojavili prije nekih 2 mil. god), a ovi ostatci su stari svega nekoliko tisuća godina. Inače pronađeni su ostatci tih gradova i ostatci ljudi (nešto kao u Pompejima). U Mahabharati su potanko opisani događaji (sukob) i izgled letećih brodova.
__________________
zašto autobusi voze u krug,
zašto ptice lete na jug?
Hrotbald is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 19:49   #17
jedan lik mi je rekao da su atlantidani radili pokuse da bi napravili umjetno sunce s temteraturama od oko 1 milion °C i da su dosta toga otopili, ali da ih je netko iz nase buducnosti spasio jer se vratio i objasnio im (zato su valjda osli zivjeti pod vodu).
Pojma nema...
audioslave is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 19:38   #18
kog zanima moze uvjek nabavit koju denikenovu knjigu iz knjiznice.
ima tam svega, uglavnom teorija da su nas stvorili i kroz jedan dio povijesti odgojili upravo ejlijeni.
stigmata is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 12:38   #19
nisi jedini koji je došo na tu ideju, u ste ima epizoda s reptilskom rasom porijeklom sa zemlje, pobjeglom prije kataklizme.

npr. dinosauri su hodali na dvije noge, što je bio katapult našeg razvoja, počeli su razvijati prednje udove u obličje slične rukama, a možda je dio i razvio intel., npr. homou je trebalo 1-2 miljuna godina, a dinosauri su imali puno vremena, 65 mil. godina ili više.

doduše nedostaje fosilnih nalaza u tom smjeru ili tehničkih artefakata da potvrde tu teoriju, no ako je posrijedi bio nukl. rat, možda su i preživjele samo "životinje" dinosauri kakve znamo iz muzeja, a pametni dinosauri i tehn. artefakti su isparili u eksplozijama.
__________________
Never believe anything until it has been officially denied.
sirovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:02   #20
Nasli su, ovu, limenku od cole, od prije dinosaura, pa si sad vi mislite...
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.