Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2007., 00:57   #141
Quote:
WichitaQ kaže: Pogledaj post
Pa u tome i je fora...bojiš se, zato jednostavno stisni zube i ustani se, šetaj 5 min po sobi, pa ćeš vidit da se bezveze bojiš
Probala sam..jednostavno se ne usudim ustati ...ne usudim se okrenuti...pogledati oko sebe...jedino sto se ne bojim bilo kakvog šuškanja u sobi...jer mi cjelo vrijeme hrčak ronda pa znam da je to...ili se barem tjesim...
__________________
...U sTvArNoStI Jr ReAlNoSt SaSvIm DrUgAčijA...
krejzi_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 03:15   #142
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
najbolje vam je nabiti slušalice na glavu i pustiti neku budalastu veselu glazbu. ili nešto agresivno, ali ne depresivno.
E pa to i ja sad radim. Pustim si metallicu i živo mi se jebe za neke duhove.
GeorgiDimitrov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 03:29   #143
kod mene često puta više pali elektronika, pogotovo nešto s dobrim ritmom. osjetim groove i nema duhova :klap:
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 10:57   #144
ma samo ti raspali narodnjake.......udara u glavu ko sampanjac........i neboj se duhova
__________________
navali narode!!
https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post14648316
madr fakr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 20:36   #145
možda se neka cajkara muva po ormaru
Neon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 23:42   #146
Quote:
krejzi_mala kaže: Pogledaj post
Probala sam..jednostavno se ne usudim ustati ...ne usudim se okrenuti...pogledati oko sebe...jedino sto se ne bojim bilo kakvog šuškanja u sobi...jer mi cjelo vrijeme hrčak ronda pa znam da je to...ili se barem tjesim...
Aarghh, baš si krejzi...
Prije nego što se ustaneš utuvi si u glavu da NEMA NIČEGA u sobi i prošetaj ili odi pojedi nešto ili obavi nuždu il nekaj...
Ak te opet strah pusti neku mjuzu da ti svira...dok se jednom ne ustaneš samo ćeš umirat od straha....BEZVEZE.
 
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 00:37   #147
I ja sam imao sličan problem a prestao je kad sam prestao čitat
o temama "na rubu..."
tashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 01:23   #148
Exclamation

...dosad mi se štucalo, al kad sam pročitala ovo, samo od sebe je nestalo...spooky!!! (haha)...
...al sad, za ozbiljno...meni se isto takvo nešt događa još i dan danas...kad hodam ulicom, gradom , bilo gdje imam neki "strange feeling" ko da me neko cijelo vrijeme gleda;prati...
...puno puta znam iza sebe ,također, vidjeti nešto crno;nešto što preleti pored mene...uvijek sam "na igli"(NEMOJ SHVATITI DOSLOVNO!)...imala sam puno "priviđenja"; čula čudne glasove; smijanja; otvaranja vrata i takve bedastoće...čak me netko na spavanju za nogu primil (napisala sam neki post o tome) ...sve u svemu- nitko mi nije umro za mog života, pa ne mogu dokučit odakle sve to???
...što se tiče duhova, u njih vjerujem, al nikad u životu nisam imala priliku upoznat nekog...(barem ne licem u lice)
...al brijem da bi se usrala od straha...
__________________
Ne vidi glupan isto drvo kao i mudrac!
DeviantLilith is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 02:31   #149
Znate onaj feeling kada ste npr. u kafu i imate osjećaj da vas peče nečiji
pogled na leđima..Okrenete se..i stvarno...netko se zapiljio u vas (npr netko
poznat) i mahnuo vam....

To je OK..

Ali nije OK kada ne razmišljajući o takvim stvarima radim nešto po kući i imam taj isti feeling...

Trudim se ne razmišljati o tome, jer teško zaspim
kada mi je upaljeno svjetlo..
 
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 16:44   #150
Quote:
GeorgiDimitrov kaže: Pogledaj post
Sad dok tipkam ovo imam jedan ruzan osjecaj da je netko pokraj mene i da me gleda i tako svaki dan... A nekad osjecam nesto crno iza sebe a kad se okrenem nema nikoga i onda osjecam strah...

Da li je moguce da imam duha u kuci?

Jer ti je sa desne strane iza ramena ?
subminimal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 13:37   #151
Quote:
krejzi_mala kaže: Pogledaj post
Probala sam..jednostavno se ne usudim ustati ...ne usudim se okrenuti...pogledati oko sebe...jedino sto se ne bojim bilo kakvog šuškanja u sobi...jer mi cjelo vrijeme hrčak ronda pa znam da je to...ili se barem tjesim...
ja si isto umisljam tak neke stvari, al kaj je najgore ja zivim ( sad sam sam ) u blesavoj kuci, lako kad si u stanu, bilo kaj, zaderes se i evo susjeda... a tu me samo dragi bog moze cut, ako opce zalazi u tu zabit :'(


doseli k meni, podjelit cemo strah
dzg2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:43   #152
Quote:
dzg2007 kaže: Pogledaj post
ja si isto umisljam tak neke stvari, al kaj je najgore ja zivim ( sad sam sam ) u blesavoj kuci, lako kad si u stanu, bilo kaj, zaderes se i evo susjeda... a tu me samo dragi bog moze cut, ako opce zalazi u tu zabit :'(


doseli k meni, podjelit cemo strah
Ja živim u stanu pa me opet strah.Meni se tako desilo da u jedan ujutro
na WC-u osjećam da je netko iza mene a ja sam u kući i bojim se gledat u ogledalo jer stalno mislim da ću iza sebe vidit onu rugobu iz "Kruga"
tashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 16:34   #153
Quote:
GeorgiDimitrov kaže: Pogledaj post
Da, odjednom je!
Počeo sam se bolje osjećati sad preko ljeta, uopće više nema tog osjećaja!
Eto, vidiš, bio si na rubu ludila i izvukao se, bravo. Ali ako želiš biti zaista normalan, moraš pod hitno prestat slušati Bon Đovija.
Pizdolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 23:59   #154
Quote:
tashan kaže: Pogledaj post
Ja živim u stanu pa me opet strah.Meni se tako desilo da u jedan ujutro
na WC-u osjećam da je netko iza mene a ja sam u kući i bojim se gledat u ogledalo jer stalno mislim da ću iza sebe vidit onu rugobu iz "Kruga"
Recept: uvijek pogledaj u ogledalo. Ako ugledaš rugobu iz "Kruga", odmah nazovi Vrapče i objasni im sve po redu. Ovo govorim smrtno ozbiljan, jer se i meni još prije dosta vremena nekoliko puta desilo.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:29   #155
Quote:
GeorgiDimitrov kaže: Pogledaj post
Sad dok tipkam ovo imam jedan ruzan osjecaj da je netko pokraj mene i da me gleda i tako svaki dan... A nekad osjecam nesto crno iza sebe a kad se okrenem nema nikoga i onda osjecam strah...

Da li je moguce da imam duha u kuci?
NE, ali zato sigurno imas paranoidnu shizofreniju u sebi

naravno salim se.... ma u strahu su velike oci ,sve je u civjekovoj glavi...vjeruj....Ne postoje Duhovi, postoji Dusha i Necija Dusha moze se javiti samo u snovima

Zadnje uređivanje normall : 14.08.2007. at 12:50. Reason: spojeni postovi
aleksa81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 22:37   #156
Jeste gledali Šesto Čulo??'
zicke is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 16:05   #157
Quote:
GeorgiDimitrov kaže: Pogledaj post
Sad dok tipkam ovo imam jedan ruzan osjecaj da je netko pokraj mene i da me gleda i tako svaki dan... A nekad osjecam nesto crno iza sebe a kad se okrenem nema nikoga i onda osjecam strah...

Da li je moguce da imam duha u kuci?
omg tak meni zna biti
onak, samo se najezim i postane mi hladnoooooooo... i onda taj osjecaj.......
(i ne, ne citam onda na rubu znanosti nit gledam hororce... igram solitaire il citam casopis il kuham kavu....)........
uzas.......
__________________
Potpis!
HappyBirthday is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.