Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 20:27   #3701
Ma daj molim te, normalno ne, obuci kako ti se oblaci i u cemu ces se osjecati ugodno, a ne da bi nekog impresionirala.

Chaos, bez sakoa, ja bi kezual kosulju i koznu jaknu. Ne znam koji je faks u pitanju, ali kod nas mislim da nitko ziv nije dosao u kosulji i sakou. Mozda su sad druga vremena
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:24   #3702
Cao.Imam mali problem.Za mesec dana se vencavam ali kucna varijanta i kupila sam roze cipkanu dugu haljinu ali ne znam koju boju cipela da uzmem.Da li neko ima neki predlog koje bi najbolje odgovarale?Hvala unapred.Pozzzz!
bzzzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 21:50   #3703
Quote:
bzzzzzz kaže: Pogledaj post
Cao.Imam mali problem.Za mesec dana se vencavam ali kucna varijanta i kupila sam roze cipkanu dugu haljinu ali ne znam koju boju cipela da uzmem.Da li neko ima neki predlog koje bi najbolje odgovarale?Hvala unapred.Pozzzz!
Svjetlo sive, srebrne, bijele, nude...ako želiš da bude neki nježniji, svečaniji izgled

A u nekoj otkačenijoj varijanti idu zelene (mentol boja ili boja trave), fuksija, možda čak i plava, ali bi trebalo dobro pogoditi nijansu plave koja bi odgovarala...

Ovisi želiš li izgledati skroz otkačeno ili ipak malo svečanije
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 03:05   #3704
Trebam pomoć.

Imam haljinu identičnog kroja ( osim što je moja nešto duža i debljeg materijala ) i htjela bih ju spariti s crnim gležnjačama. Gležnjače još ne posjedujem, ali pikiram slične ovima na donjoj slici. Odokativno mi djeluje kao dobra kombinacija, ali sam ipak došla po drugo mišljenje.




oblačna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 03:10   #3705
Quote:
oblačna kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć.

Imam haljinu identičnog kroja ( osim što je moja nešto duža i debljeg materijala ) i htjela bih ju spariti s crnim gležnjačama. Gležnjače još ne posjedujem, ali pikiram slične ovima na donjoj slici. Odokativno mi djeluje kao dobra kombinacija, ali sam ipak došla po drugo mišljenje.




odlična ideja
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 12:44   #3706
pa tu nema šta biti loše, super kombinacija!
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 12:54   #3707
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
odlična ideja
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
pa tu nema šta biti loše, super kombinacija!
Hvala. Izgleda da ih onda kupujem.
oblačna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 22:36   #3708
pozdrav cure!

molim prijedlog. pozvana sam na vjenčanje kod frendice sredinom 11.mj. i nemam ideja buduci sam uvijek išla ljeti na vjenčanja
U startu izbacujem ultra mini haljinice, šljošteće stvari i sl. Nešto decentno i elegantno... Jel bed doci u kombinezonu?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 08:08   #3709
nije, kombinezon bi bio super staviš neke lijepe štikle i nakit i bit će odlično
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 14:00   #3710
Pozdrav, sljedeci vikend idem na krštenje, s obzirom da je dosta hladno vec, misla sam obuc hlače, kosulju i neki sako, ali sad su mi problem cipele, s obzirom da štikle ne nosim, šta da obučem.. ??
Beba1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 14:23   #3711
neke lakirane zatvorenije cipele možda?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 14:56   #3712
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
neke lakirane zatvorenije cipele možda?
Imam crne oksfordice
Beba1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 09:37   #3713
pa probaj onda kako one idu na cijelu kombinaciju. ako nije nešto jako elegantno, mogle bi se slagati sa odjećom
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 15:13   #3714
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
pozdrav cure!

molim prijedlog. pozvana sam na vjenčanje kod frendice sredinom 11.mj. i nemam ideja buduci sam uvijek išla ljeti na vjenčanja
U startu izbacujem ultra mini haljinice, šljošteće stvari i sl. Nešto decentno i elegantno... Jel bed doci u kombinezonu?
Meni je kombinezon odlična ideja, a super su mi i midi suknje. Ovo je jedan moj kolaž koji sam radila za članak na svojoj stranici, naravno top bi bio poželjan da je mrvicu elegantniji, ali kako ti se sviđa ideja?

__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 20:16   #3715
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
nije, kombinezon bi bio super staviš neke lijepe štikle i nakit i bit će odlično
zahvaljujem! ima zbilja dobrih komada u Zari i sličnim dućanima.

Quote:
AntoniaFTG kaže: Pogledaj post
Meni je kombinezon odlična ideja, a super su mi i midi suknje. Ovo je jedan moj kolaž koji sam radila za članak na svojoj stranici, naravno top bi bio poželjan da je mrvicu elegantniji, ali kako ti se sviđa ideja?
to mi je bila prvotna želja . Zamislila sam takvu suknju tamno plave boje i gore uski top... ali nigdje ne pronalazim. jedino da dam šivati
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 10:56   #3716
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post

to mi je bila prvotna želja . Zamislila sam takvu suknju tamno plave boje i gore uski top... ali nigdje ne pronalazim. jedino da dam šivati

Ja imam tamno plavu midi, dosta je svečana, malo svilena/sjajna, kupila sam ju ovo ljeto u Amadeusu u koji baš i ne idem i totalno slučajno sam naišla na nju, pa pogledaj i tamo.
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 17:36   #3717
crna košulja kratkih rukava preko crne majice dugih rukava?

kao što naslov kaže imam pitanje: crna košulja kratkih rukava preko crne majice dugih rukava?

jer trenutno nemam košulju dugih rukava pa me zanimaju vaša mišljenja
industrialist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 19:35   #3718
ovisi o kosulji, obuci poslikaj i cekaj pohvale/pokude
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 22:43   #3719
Ne. Radije samo crna majica.
Mcmii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 12:10   #3720
ne.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.