Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2007., 20:51   #21
jeste i vi primjetili kako u dućanima više nema slatkog vrhnja za kupiti, tj. ima samo Meggle, dok od naših proizvođača Dukata i Vindije nema - ima samo vrhnje za šlag.
pretpostavljam da to nije isto?
ili griješim?
danči is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 21:34   #22
Slatko vrhnje je vrhnje za šlag - u čašicama Meggle od 1,8 dl, ono njemačko po 2 dl, Dukatovo i Vindijino u kartonskim tetrapacima - to je sve OK. Treba ih dobro izlupati, eventualno dodati kremfix i uživati u okusu. Ne smiju ih oni s povećanim kolesterolom. Ali za njih i za sve ostale još su opasnija biljna vrhnja - i da izuzmemo aditive i dodatke zbog kojih na sobnoj temperaturi traju beskonačno, to je hidrogenizirana masnoća, za koju su čak i poslovično neupućeni Ameri shvatili koliko je opasna.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 21:41   #23
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Treba ih dobro izlupati, eventualno dodati kremfix i uživati u okusu. Ne smiju ih oni s povećanim kolesterolom. Ali za njih i za sve ostale još su opasnija biljna vrhnja - i da izuzmemo aditive i dodatke zbog kojih na sobnoj temperaturi traju beskonačno, to je hidrogenizirana masnoća, za koju su čak i poslovično neupućeni Ameri shvatili koliko je opasna.
nisam nikada upotrebljavala kremfix i zašto ga upotrebljavati.?
__________________
dear Lord,everyday in every way teach me to tend to my own business and to keep my big mouth shut...
especially when I don't know what I'm talking about
chateauxdeif is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 21:49   #24
pa ako kolač stoji dugo van šlag ima tendenciju da opusti jel, pa ga učvrstiš sa kremfixom
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:04   #25
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Slatko vrhnje je vrhnje za šlag - u čašicama Meggle od 1,8 dl, ono njemačko po 2 dl, Dukatovo i Vindijino u kartonskim tetrapacima - to je sve OK. Treba ih dobro izlupati, eventualno dodati kremfix i uživati u okusu. Ne smiju ih oni s povećanim kolesterolom. Ali za njih i za sve ostale još su opasnija biljna vrhnja - i da izuzmemo aditive i dodatke zbog kojih na sobnoj temperaturi traju beskonačno, to je hidrogenizirana masnoća, za koju su čak i poslovično neupućeni Ameri shvatili koliko je opasna.
ja mislim da nije isto jer kad sam zadnji put kupovao, sjecam se da sam naletio i na njihovo vrhnje za slag i na ono koje je nekad bilo u zuto-zelenom kariranom tetrapaku (dukat) od kojeg se dobio fini slag (pravo vrhnje). ovo vrhnje za slag je biljno, dukat i vindija su ga isto poceli proizvodit!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:07   #26
Meni je biljno vrhnje katastrofa
Baš ono, okus za ubit se.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:10   #27
ja koristim slatko vrhnje,kupujem na placu ,na onom štandu Veronike i dobro je,no zna mi se dogodit da mi nakon što na kolaču odstoji recimo 24 sata,pusti tekućinu.zašto i kako to spriječiti?
crazyform is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:15   #28
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
. ovo vrhnje za slag je biljno, dukat i vindija su ga isto poceli proizvodit!
Kupujem redovito slatko vrhnje jer imam klince koji obožavaju kolače s kremama, i nikada, nikada, nikada nisam vidjela da Dukat i Vindija imaju biljno vrhnje!!!!! Samo su promijenili ambalažu, vrhnje je i dalje mliječno.


Biljno od naših proizvođača ima samo Podravka, a kao robna marka ima K+
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:16   #29
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
pa ako kolač stoji dugo van šlag ima tendenciju da opusti jel, pa ga učvrstiš sa kremfixom
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:18   #30
Quote:
crazyform kaže: Pogledaj post
ja koristim slatko vrhnje,kupujem na placu ,na onom štandu Veronike i dobro je,no zna mi se dogodit da mi nakon što na kolaču odstoji recimo 24 sata,pusti tekućinu.zašto i kako to spriječiti?
Ne znam za to slatko vrhnje - probat ću ga. Inače, možda ga ne izlupaš dovoljno u svim dijelovima... probaj dodati kremfix.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:27   #31
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Kupujem redovito slatko vrhnje jer imam klince koji obožavaju kolače s kremama, i nikada, nikada, nikada nisam vidjela da Dukat i Vindija imaju biljno vrhnje!!!!! Samo su promijenili ambalažu, vrhnje je i dalje mliječno.


Biljno od naših proizvođača ima samo Podravka, a kao robna marka ima K+
onda sam naletio na promjenu ambalaze, al sjecam se da sma citao i da me nesto odbilo u sastojcima. bilo prije dobra 2 mjeseca pa se mozda i ne sjecam najbolje, a na webu ne mogu provjerit jer nemam flash instaliran za dokatove stranice
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:47   #32
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Ne znam za to slatko vrhnje - probat ću ga. Inače, možda ga ne izlupaš dovoljno u svim dijelovima... probaj dodati kremfix.
možda si u pravu,imam onaj glupi fiksni mikser,pa mi pri rubu posude možda ne istuče dovoljno.obavezno probat veroniku,1l sl.vrhnja je 15kn,dobro je i za kuhanje. a 1 žlica ima 5800cal
crazyform is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:53   #33
probajte i bohnecovo.
ima u konzumu, žuti je poklopčić- najbolji šlag na svijetu ispadne
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 16:28   #34
Ima super članak o slatkom i tučenom vrhnju u zadnjem broju Ića i pića.
Na nekoliko stranica objašnjavaju se razlike, povijest, tehnike pripremanja...
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 19:51   #35
spojila sam sa starom temom jer ima nesto savjeta i komentara.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:08   #36
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
hopla,hole i slični nusprodukti naftne industrije imaju puno onih Eova, a ukus je živi očaj :

@reader nitko te ne sprečava da ne staviš šećer
Nikada ne stavljam šećer!
nego, možda ne govorimo o istim vrhnjima....ja pod slatko vrhnje podrazumijevam ona u tetrapaku (od 2 dl pa do 1l), što su gusto tekuća pa se smiksaju u šlag za kolač...
Ne znam da ima u čašicama...
Je li se to u čašicama moksa za kolače ili se dodaje jelima kao što dodajemo vrhnje za kuhanje?!
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 20:47   #37
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Nikada ne stavljam šećer!
nego, možda ne govorimo o istim vrhnjima....ja pod slatko vrhnje podrazumijevam ona u tetrapaku (od 2 dl pa do 1l), što su gusto tekuća pa se smiksaju u šlag za kolač...
Ne znam da ima u čašicama...
Je li se to u čašicama moksa za kolače ili se dodaje jelima kao što dodajemo vrhnje za kuhanje?!
Da ponovimo gradivo - slatko vrhnje je mliječni proizvod. Kod nas ga ima u tetrapaku (0,5 l ili 2 dl - Dukat, ili Vindija), ili u plastičnim čašicama (0,2 dl ili 0,18 dl - Meggle, ili Bayernland.) Rok trajanja mu nije dug, miksa se mikserom i dobiješ pravi šlag.

Biljno vrhnje je ZAMJENA za slatko vrhnje, može stajati na polici, rok trajanja skoro pa beskonačan, sastoji se uglavnom od hidrogenizirane masnoće, šećera i aditiva. Pakiran je u tetrapaku, ima ga raznih vrsta (Hola, Hulala, Hopla, K+, Podravka pa i Meggle), miksa se mikserom (daleko lakše nego pravo slatko vrhnje) i dobiješ plastičnu masu koja okusom nije ni slična šlagu.

Kako neke trgovine biljno vrhnje prodaju pod vrhnje za šlag - jedino je rješenje čitati etikete...
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.