Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 19:35   #1
Koliko vas prakticira svrsavanje u curu/zenu?

Pokusavam nagovorit svoju dragu da mi da malo "analne" akcije, cisto zato da mogu opusteno svrsit u nju... moja dosad samo jednom ispunjena zelja...

ona mi kaze da mogu uredno svrsit u nju tijekom normalnog sexa, jer kao na pilulama je...( mislim znam da je, posto smo duze vrijeme skupa - par godina )...ali je to meni nekak iako svi kazu da te pilule su najsigurnije bla bla, meni je to i dalje nekak ono...ne znam...jednom sam svrsio taman dok sam ga vadio, pa sam sljedecih mjesec dana cekao da dobi mengu...

e sad, u razgovoru ovak s frendovima, oni koji imaju cure koje takoder piju pilule, kazu svi da uredno prakticiraju svrsavanje u nju, ono uopce nitko ni ne razmislja o nicem drugom...e sad, mene zanima dal sam onda ocito jedini ja lud da to ne radim ili?
ffantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:42   #2
pa gle.. ti nisi lud, ali ako je cur ana pililama i ne koristite kondom, onda je 100% da pilule i djeluju. u predsjemenoj tekućini koja se izlucuje prije nego svrsis gotovo je 99 % da u njoj ima spermija. a znas da je samno jedan dovoljan za oplođenje jajne stanice....
jebi bolje s kondomom i svrsavaj..
ako ti i ikad bude dala analni, svejedno ces morat kondom navuc na kitu, ako ne zelis zavrsit u grobu 10 godina ranije.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:48   #3
Ako je na pilulama, mozes svrsavati vez problema nece zatrudnjeti, a kondom ti uvijek moze puknuti ako ga dobro ne stavis na kurac. Za daljne upute odi na temu "osnove seksualnog obrazovanja" i procitaj cijelu temu puno ces nauciti
Nemo474 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:49   #4
Quote:
biancaneve kaže: Pogledaj post
[/B]

Svašta, ko je tebe to učio
paaa. recimo da sam zavrsio medicinu.. ili se varam ??
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:51   #5
Quote:
Nemo474 kaže: Pogledaj post
Na liku se vidi da je djevac
lako jebat kad djevojka izracuna kada su neplodni dani pa tek onda da...
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:53   #6
Quote:
biancaneve kaže: Pogledaj post
Nadam se da se varaš
Ako govoriš istinu ne bi te uzela za doktora
ti si vjerojatno sretnica, pa tvom "dragom" koko ih cure nazivaju spermići ne izlaze spontano kad im se da uspavani su.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:55   #7
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
ti si vjerojatno sretnica, pa tvom "dragom" koko ih cure nazivaju spermići ne izlaze spontano kad im se da uspavani su.
U kasnim sam dvadesetima, imala sam više veza i prakticirali smo sex sa svršavanjem, bez pilula i nikad, nisam neplodna
__________________
All the things I never said for so very long, look up, they're in my eyes. Everyone has oceans to fly. As long as you have the heart to do it. Is it reckless? Maybe. But what do dreams know of boundaries?
The world has changed me.
biancaneve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:57   #8
Quote:
biancaneve kaže: Pogledaj post
U kasnim sam dvadesetima, imala sam više veza i prakticirali smo sex sa svršavanjem, bez pilula i nikad, nisam neplodna
pojasni situaciju... sta bi trebalo znaciti "...bez pilula i nikad,..." ?
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:00   #9
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
pojasni situaciju... sta bi trebalo znaciti "...bez pilula i nikad,..." ?
Šta ću pojašnjavat, ne koristim kontracepciju, svršava uvik, kad god, osim ako su plodni dani, iako nije ni to pouzdano.Nikad-nismo roditelji
Šta se ima pojašnjavat

Šta ti je ovo s analnim sexom i kondomom
__________________
All the things I never said for so very long, look up, they're in my eyes. Everyone has oceans to fly. As long as you have the heart to do it. Is it reckless? Maybe. But what do dreams know of boundaries?
The world has changed me.
biancaneve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:03   #10
Quote:
biancaneve kaže: Pogledaj post
Šta ću pojašnjavat, ne koristim kontracepciju, svršava uvik, kad god, osim ako su plodni dani, iako nije ni to pouzdano.Nikad-nismo roditelji
Šta se ima pojašnjavat

Šta ti je ovo s analnim sexom i kondomom
e tako reci... pa.. naravno da se nece nista dogoditi pri neplodnim danima.. to stoji..

a sto se tice analca i kondoma, sta vi stvarno mislite da vas muskarci trebaju iza širiti bez kondoma ?
posljedice su teska infekcija penisa i escherihija coli kod djevojke ako ne i nesto teze, a kasnije ni prezić ne pomaže u prijenosu fungi i kojekakih sranja..
samo vi sirite bolesti...
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:07   #11
Quote:
biancaneve kaže: Pogledaj post
[/B]

Svašta, ko je tebe to učio
Dobro je rekao, predsjemena tekućina sadrži spermije, ali u manjoj količini.
*S@ky* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:07   #12
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
e tako reci... pa.. naravno da se nece nista dogoditi pri neplodnim danima.. to stoji..

a sto se tice analca i kondoma, sta vi stvarno mislite da vas muskarci trebaju iza širiti bez kondoma ?
posljedice su teska infekcija penisa i escherihija coli kod djevojke ako ne i nesto teze, a kasnije ni prezić ne pomaže u prijenosu fungi i kojekakih sranja..
samo vi sirite bolesti...
Znači moguće je dobti E Coli ovim putem, da li mi možeš reć o E Coli koji su drugi načini dobivanja, znam da dolazi iz izmeta da se tako izrazim, obitava tamo, nisam liječnica pa se ne znam drugačije izrazit

Ne prakticiram analni, ne širim bolesti
__________________
All the things I never said for so very long, look up, they're in my eyes. Everyone has oceans to fly. As long as you have the heart to do it. Is it reckless? Maybe. But what do dreams know of boundaries?
The world has changed me.
biancaneve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:10   #13
Quote:
*S@ky* kaže: Pogledaj post
Dobro je rekao, predsjemena tekućina sadrži spermije, ali u manjoj količini.
Ma i ja mislim, kakvih 99%, svi bi bili trudni
__________________
All the things I never said for so very long, look up, they're in my eyes. Everyone has oceans to fly. As long as you have the heart to do it. Is it reckless? Maybe. But what do dreams know of boundaries?
The world has changed me.
biancaneve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:13   #14
Quote:
biancaneve kaže: Pogledaj post
Znači moguće je dobti E Coli ovim putem, da li mi možeš reć o E Coli koji su drugi načini dobivanja, znam da dolazi iz izmeta da se tako izrazim, obitava tamo, nisam liječnica pa se ne znam drugačije izrazit

Ne prakticiram analni, ne širim bolesti
pa cuj moze doci do toga analnim sexom a nakon toga ulazenjem penisa u vaginu.
pri velikoj nuždi pri izlasku izmeta često se zbog tlaka podiže voda a moguce je da u njoj postoje i najmanje cestice ove bakterije koje uzrokuju probleme.
do e.coli moze doci i kod vrlo glupih primjera. npr preko gaca koje su okrenute naopako pa presvucene na pravu stranu, ako u javnom wcu cestica ima na wc daski, a žena spolnim udim dodirne površinu i slicno...
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:15   #15
Quote:
biancaneve kaže: Pogledaj post
Ma i ja mislim, kakvih 99%, svi bi bili trudni
često mislimo da se nece nista dogoditi, ali to je sve nesvjesno jer sex bez kondoma koristite uvijek pri neplodnim danima, tako da zbog tog ne dolazi do trudnoce.. iako je moguce.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:16   #16
Quote:
*S@ky* kaže: Pogledaj post
Dobro je rekao, predsjemena tekućina sadrži spermije, ali u manjoj količini.

U jajima su spermiji, a u prostati ta tekucina tako da ne


Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
e tako reci... pa.. naravno da se nece nista dogoditi pri neplodnim danima.. to stoji..

a sto se tice analca i kondoma, sta vi stvarno mislite da vas muskarci trebaju iza širiti bez kondoma ?
posljedice su teska infekcija penisa i escherihija coli kod djevojke ako ne i nesto teze, a kasnije ni prezić ne pomaže u prijenosu fungi i kojekakih sranja..
samo vi sirite bolesti...
To je samo ako ga na silu guras
Nemo474 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:16   #17
biancaneve@ postoji cijela biblija o tome, ali nema smisla.. najosnovnije sam zapisao.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:19   #18
Quote:
Nemo474 kaže: Pogledaj post
U jajima su spermiji, a u prostati ta tekucina tako da ne
a jesi li svjestan da predsjemena tekucina izlasi kroz sjemenovod kroz kojeg re ranije prosla sperma i nije cjela izasla van ??



Quote:
Nemo474 kaže: Pogledaj post
To je samo ako ga na silu guras
opet, kako god ti kazes, iako pricas previse nerazumljivo za shvatiti... pa di bi ja bio da su medicinske anatomije i fiziologije pisane tvojim "jezikom" ha-ha. jos bih sjedio u rednjoj.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:26   #19
Quote:
Nemo474 kaže: Pogledaj post
U jajima su spermiji, a u prostati ta tekucina tako da ne
Malo se raspitaj kod stručnih osoba, npr. kod svog doktora opće prakse pa ćeš vidit šta će ti reć..
*S@ky* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:27   #20
Quote:
*S@ky* kaže: Pogledaj post
Malo se raspitaj kod stručnih osoba, npr. kod svog doktora opće prakse pa ćeš vidit šta će ti reć..
I nisu jaja nego testisi
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger