Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2010., 22:05   #21
Quote:
pa kud si se išla zaljubit bez da se prvo poljubiš?
Eto, kad ne pitam na vreme na forumu za savet

Quote:
"mogu li ja tebe poljubit bez da ti išta radiš-to mi je baš hot"
Svidja mi se predlog A i mislila sam da bude nesto tog tipa, kroz salu ali malo ozbiljnije jer totalnu salu ne shvata... Valja dobro promisliti, otvorena sam za sve ideje
munchy is offline  
Old 30.07.2010., 22:06   #22
Quote:
A da mu kažeš da ti voliš malo nježnije i sporije poljupce? I pokažeš mu kako.... Možeš to upakirati u nekakvu igricu, reci mu da želiš da te ljubi "ovako" i pokažeš mu. Ako on opet krene po svome, poluozbiljno mu reci da sada ti vodiš igru i neka te prati. Pa nastavi.
Glup savjet, ne znam bolji.
Nije glup vec jednostavan, al mi zene volimo da komplikujemo Salim se, to je skroz ok, iskreno i otvoreno, mozda cak i najbolje

Quote:
Čuj, tipu će biti neugodno u svakom slučaju, ali nema smisla da nastavite ovako.
Nema, naravno, i bolje sto pre, koliko god i meni neprijatno bilo, nego posle petog susreta kad bi vec bio ubedjen da sve radi savrseno... A i pitanje dal bih tolko izdrzala
munchy is offline  
Old 30.07.2010., 22:06   #23
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Nema mi gore nego kad se netko loše ljubi.
Ali ono, to mi je toliki turn off, da ne mogu to ni opisati.
Potpis

Kad se dečko loše ljubi, to je odmah gotova priča, ako se nezna ljubit nemože me napalit, prema tome nema šanse da bi došli do seksa.
Imala sam samo jedan takav slučaj, nije slinio i to, nego se ljubio nekako mehanički, bez osjećaja, kratko, brzo, ugl loše. A bio je stvarno ok dečko, šteta, al morala sam ga odjebat radi toga
anamary_ is offline  
Old 30.07.2010., 22:18   #24
a kaj se sve žene znaju ljubit? ne bih rekel...evo ova moja zadnja s kojom sam nekaj pokušaval...koma se ljubila...slinila ko neka balavica...tak da nije ni čudo kaj je brzo završilo među nama...kad bolje razmislim, većina žena misli da se zna super ljubi...a u krivu su...meni je glupo nekom govoriti kak se ljupi, ak to nije kak treba...onda mogu dati kompliment, ak se žena zna ljubiti...a baš ih se nisam nadaval preveć...nekom objašnjavat kak se treba ljubit, nema smisla...
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Old 30.07.2010., 22:29   #25
ja nikako nabasat na nekog tko se lijepo ljubi....... i što je najgore likovi su uvjereni da su jebači ipo
nijedan nije čuo za postepeno i polako, nego odma uvali jezičinu bez ikakvog uvoda....... katastrofalno..... ovom zadnjem usne nisam ni osjetila od agresivne jezičine
mrzim takve tipove...... animalne, bezosjećajne i nikakve..... odjeb svima

(nisam ni ja savršena ali ne možeš progutat prije nego prožvačeš jebemu)
Dijaa is offline  
Old 30.07.2010., 22:46   #26
Quote:
dijaa kaže: Pogledaj post
ja nikako nabasat na nekog tko se lijepo ljubi....... i što je najgore likovi su uvjereni da su jebači ipo
nijedan nije čuo za postepeno i polako, nego odma uvali jezičinu bez ikakvog uvoda....... katastrofalno..... ovom zadnjem usne nisam ni osjetila od agresivne jezičine
mrzim takve tipove...... animalne, bezosjećajne i nikakve..... odjeb svima

(nisam ni ja savršena ali ne možeš progutat prije nego prožvačeš jebemu)
Dita Von Teese is offline  
Received Infraction
Old 30.07.2010., 22:47   #27
Jesi se baš jako zaljubila?
chocolatecookie is offline  
Old 30.07.2010., 23:14   #28
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Jesi se baš jako zaljubila?
Joj, ako misliš da bi zbog toga mogla zažmiriti na to da se dečko loše ljubi, ne znam baš... Zaljubljenost jako pomaže da se progleda kroz prste na puno toga, ali poljubac.... Joooj, strašno.
Perzefona is offline  
Old 31.07.2010., 00:26   #29
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Pitam se s kim ostanu ti loši ljubljači, i kako li je tim ženama doživotno s bušilicama.. ili im stave labrnju s vremenom
Spare se s onom koja isto nema pojma tj. oboje misle kako je to strašno dobro.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 31.07.2010., 00:46   #30
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Joj, ako misliš da bi zbog toga mogla zažmiriti na to da se dečko loše ljubi, ne znam baš... Zaljubljenost jako pomaže da se progleda kroz prste na puno toga, ali poljubac.... Joooj, strašno.
Ne, samo mi dizanje repa na 'rbat i junačko povlačenje zvuče kao bolje i bezbolnije rješenje od učenja tridesetogodišnjaka ljubljenju koje ne podsjeća na nesreću u kućanskom aparatu.
chocolatecookie is offline  
Old 31.07.2010., 00:58   #31
po poljupcu se sex poznaje

jednom sam mislila da će mi lik isčupati vilicu...a tek pritisak!!!....zinuo je ko pekara i čačkao mi krajnike...ne znam više kako ali i ja sam rastvorila vilicu da sam slona mogla progutati...fuuuj.....poslije me danima gnjavio zašto više ne želim s njim pa sam mu rekla da je prestrastan za mene
Horny as I am is offline  
Old 31.07.2010., 01:17   #32
Draga, nije ti lako, vjeruj mi znam jer sam u takvoj situaciji bila dvaput. Prvi put je tip bio tako sexy, ali brate mili ljubit se nije znao, sve nešto slinavo, pa nemožeš doći do zraka, a usne tvrde napete, a jezik do grla. Pokušavala sam mu indirektno dati do znanja kakvo ljubljenje volim, prva bi ga počela nježno ljubiti, ali nije bilo šanse da se išta promijeni, loš učenik je uvijek loš učenik (ovo je inače pravilo koje vrijedi, ako u školi nije imao dobre ocjene onda je ili lijen ili glup, nema treće )
Vjeruj mi da ne želiš znati kakav je sex sa čovjekom koji se nezna nježno ljubiti, isti takav!

Drugi put sam srela tipa koji je počeo nježno prvih par sekundi a onda je navalio kao da je natjecanje u dubinskom žvalenju, pa sve nešto divljački napada, reagirala sam odmah, zaustavila ga i rekla da se ne volim tako ljubiti. Tip je bio ok, pa me zamolio da mu pokažem kako se volim ljubiti. Kako se kasnije ispostavilo bio je odličan učenik, shvatio je poantu i vrlo brzo usvojio gradivo. No, nisam ostala s njime jer je imao drugih mana koje su mi bile nepremostive. Sex je bio odličan, znači tko može savladati lijepo ljubljenje, može i biti dobar ljubavnik...moja logika, a vi je ili shvatite ili zaobiđite...
tanitta is offline  
Old 31.07.2010., 02:04   #33
Quote:
nijedan nije čuo za postepeno i polako, nego odma uvali jezičinu bez ikakvog uvoda....... katastrofalno..... ovom zadnjem usne nisam ni osjetila od agresivne jezičine
To je taj tip Ja bih jako volela da se javi neko ko se ljubi na taj nacin i da objasni da li im to zaista prija ili rade iz nekog drugog razloga, i kog

Quote:
a kaj se sve žene znaju ljubit?
Niko to ne kaze, ali ipak vecina zena voli bar malo neznosti, kako je moguce da neki muskarci ne shvataju tu tako prostu i ociglednu cinjenicu

Ja ne ocekujem vrhunsko ljubljenje, ali bre nabiti jezik do krajnika i vrteti do iznemoglosti, da li iko veruje da tako nesto moze da prija, posebno kad je u pitanju prvi poljubac? Budi strastven, al ne iste sekunde kad mi dodirnes usne...

Quote:
mrzim takve tipove...... animalne, bezosjećajne i nikakve
A ovaj uopste nije takav, naprotiv vrlo je nezan kad su dodiri u itanju, i ovako blag, miran, fin, ocekivala sam pravi romanticni poljubac kad ono medjutim Nesto mislim, mozda se plasi da ispadne previse tunjav, pa zato tako navaljuje s jezikom

Quote:
Jesi se baš jako zaljubila?
Stvar je u tome sto je sve u svemu super decko, bas sam se obradovala da sam na takvog naisla posle duze vremena, i onda takva jedna stvar, koju nisam ni ocekivala (mislila-ima preko 30, ljubljenje bar nece biti problem) da mi pomuti planove Nema sanse da mogu da zazmirim na lose ljubljenje, pa bez dobrog ljubljenja, kao sto je neko vec napisao nema sanse da bude ikakve strasti a u tom slucaju mozemo da budemo samo prijatelji... Nekako cu morati da mu ukazem da mi to sto radi ne prija pa ako bude hteo i umeo da menja taktiku super ako ne nista... Bar imam keca u rukavu ako dodje do toga:

Quote:
poslije me danima gnjavio zašto više ne želim s njim pa sam mu rekla da je prestrastan za mene


tanitta, nadam se iskustvu kao sto je tvoje u drugom slucaju
munchy is offline  
Old 31.07.2010., 08:50   #34
Ako tip nije skužio do svoje 30. kako se treba ljubiti i šta cure vole a šta ne, e jbg. neće nikada ni skužiti!

Diži sidro i bjež od njega!
panonskimornar is offline  
Old 31.07.2010., 10:57   #35
da mi se dečko loše ljubi nebi to mogla podnijet.
ta veza nebi puno trajala.
janja.sesel is offline  
Old 31.07.2010., 11:27   #36
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Pitam se s kim ostanu ti loši ljubljači, i kako li je tim ženama doživotno s bušilicama.. ili im stave labrnju s vremenom
Vjerojatno se spare s nekom losom ljubacicom.
Svatko nadje nekoga kome pase... uvijek je tako...

Ja cak mislim da ovdje nije stvar u tome da se netko lose ljubi nego da jednostavno imaju razlicite stilove.... koji si ne pasu.
Ali naci ce ovaj agresivni prije ili kasnije neku koja ce ga dizati u nebesa kako se dobro ljubi
LaTiTeA is offline  
Old 31.07.2010., 14:21   #37
Quote:
munchy kaže: Pogledaj post
Prvi put mi se desilo da mi prilikom prvog poljupca neko bukvalno gurne jezik u usta, au mog soka, mal me nije ugusio Ocekivala nezan, pomalo i bojazljiv poljubac, a ono zamalo bez krajnika da ostanem Od neznog ljubljenja usnama nista Mislim, volim ja i malo strastvenije poljupce, ali zna se od cega se pocinje... Kod njega nema sredine, ili kratak poljubac usne na usne ili jezik do krajnika i vrti ko ventilator... Pokusavala sam da mu nametnem malo sporije, nezije dodire usnama i jezikom ali ne vredi, on po svom... Super je decko ali ovo mi stvarno smeta, ubija svaku emociju u meni Kako da mu na to ukazem na lep nacin, da se ne uvredi...?
meni je taj prvi poljubac sa nekim novim nekako...pa, previše bitan.
ništa me kod dečka ne može odbit kao loše ljubljenje.
jučer sam naišla na jednog takvog, imala sam osjećaj da će mi izvadit grlo, krajnike, šta god. no dobro, nisam mu ništa rekla, jer mi nije stalo do njega na taj način, tj. nije mi uopće stalo do njega.

ali eto, ako ti je stalo do tog dečka, onda mu lijepo reci. ja sam sa bivšim pričala o tome šta paše meni, šta njemu i šta nam ne paše. i poslje nam je bilo dobro.
__________________
Od tad je prošao vek ili dva, javi se retko, ponekom kartom
i ko zna gde je, ne želim da zna, koliko čeznem za dalekim martom
kad sam je sreo prvi put...
frčkava is offline  
Old 31.07.2010., 14:24   #38
kad se on loše ljubi nema drugog dejta.
to mi se u životu dogodilo samo jednom.
čovjek, doslovno, centrifugira.
ja ga pokušam usporit', on ne popušĆa.
nakon kojih par minuta sam odustala.
nisam ja tu da ispravljam krive drine.
asdfgh is offline  
Old 31.07.2010., 16:15   #39
Ne sjecam se prve simpatije niti prvog poljupca niti nekih ljubavi ali cu se zauvijek sjecati njega. Cak se i datuma sjecam.
Bilo je to 4.7.1995. (to je inace bivsi praznik odnosno Dan borca a toga se sjecam jer sam uvijek nesto recitirala ispred spomenika palom borcu a uzasavala sam se takvih nastupa).
On je bio jedan prekrasan i prelijep decko ali slinio je kao mastif a imao je i nevjerojatno dugacak jezik.
Isto nije bilo uvoda, nikakava pusica ili tako nesto vec odmah desant na Drvar. Bio je to pravi mali rat u mojoj usnoj supljini. Izvela sam neki manevar, kao ponijela me strast pa sam ga zgrabila za kosu i povukla i prebacila ga na vrat. A onda mi je poceo lizati vrat ...i lizati... i lizati...Napravio mi je piling vrata.
Uglavnom, mi nismo dugo trajali ali traume jesu.
Dugo sam se uzasavala tih prvih poljubaca i tih nespretnosti i navikavanja.
Sad vise ne. Sad jednostavno stanem i kazem: cekaj da se uskladimo!
I nitko se nije naljutio na mene.
malessesia is offline  
Old 31.07.2010., 17:02   #40
Quote:
frčkava kaže: Pogledaj post
meni je taj prvi poljubac sa nekim novim nekako...pa, previše bitan.
ništa me kod dečka ne može odbit kao loše ljubljenje.
jučer sam naišla na jednog takvog, imala sam osjećaj da će mi izvadit grlo, krajnike, šta god. no dobro, nisam mu ništa rekla, jer mi nije stalo do njega na taj način, tj. nije mi uopće stalo do njega.

ali eto, ako ti je stalo do tog dečka, onda mu lijepo reci. ja sam sa bivšim pričala o tome šta paše meni, šta njemu i šta nam ne paše. i poslje nam je bilo dobro.
evo... ja majke mi ne kuzim tu logiku "ako ti je stalo do njega, recu mu, a ako nije, nemoj nis govorit".

dakle, sebicnost na prvom mjestu, jel?
zasto ne bi rekla i decku koji joj je samo usput da se katastrofalno ljubi? covjek kojem nitko nikad ne kaze da se lose ljubi, nece ni pomisliti da se eto, on lose ljubi. to je kao s ekipom koja se ne tusira kak treba ili nosi istu odjecu dva dana zaredom - treba im netko rec, inace ce i dalje smrdit. al nije toliko poanta u tom smradu ili u tome da se netko ne zna ljubiti, koliko u tome da ne bi trebalo biti pretesko pozeljeti nekome pomoci.
Zoey is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger