Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2015., 01:33   #7641
uvijek kad kupim nesto u Yves_Rocher-u u bilo kojem gradu daju testere i bez da pitas. zaista su jako ljubazne
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 02:42   #7642
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
uvijek kad kupim nesto u Yves_Rocher-u u bilo kojem gradu daju testere i bez da pitas. zaista su jako ljubazne
Uh, van RH nije tako. Kupovala sam vise puta u dva YR-a u Parizu i jednom YR-u u Gentu. Nula testera. Nula poklona pri kupovini
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 13:03   #7643
cudi me bas to..
nisam njihov stalni kupac (ne znam ni sama zasto iskreno) al imam neke ljude koji bas koriste njihovu kozmetiku pa kad mi za njih treba poklon u uvijek tamo kupim i kazem bas su usluzne cure. bez da ista pitas dobijes testere.. mislila sam da je to politika kuce
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 19:11   #7644
Kupovala sam neke stvarčice u DM-u u Rijeci ( kraj indexa).. Na policama gdje su se nalazili dezodoransi, je stajala neka žena cca 50-55 godina i redom otvarala doslovce svaki i špricala prvo na zapešće pa potom sebi ispod pazuha. Toliko je sve pootvarala i izšpricala da je iznad i oko nje nastao veliki oblak guste magle. Mene je to toliko naživciralo jer kad kupujem, ne mogu pronaći ni jedan koji nije potrošen do pola, a najviše što me razbjesnilo je to što nitko na to nije obračao pažnju..od tolikih prodavačica do zaštitara koji tamo rade i inače nadgledaju. Inače su tamo prodavačice uvijek ljubazne i stvarno nemam zamjerki ali nakon ove situacije, otišla sam do prodavačice da ju upozorim što dotična radi ( ako nije otvorila bar 30-ak mirisa) iako je stajala samo 2-3 m od nje i mogla je vidjeti a i čuti što radi, ona je samo slegnula ramenima..da ne zna što učiniti. Pa ženo to ti je dio posla..Pa ako ništa drugo, mogla je pozvati zaštitara..Znam da ne mogu sve pratiti, pogotovo kad uđe hrpa školarki ( aludiram na one koje iz kuće nisu ponijele dobar odgoj), ali kad ih netko upozori, a one to ignoriraju..mislim da im stvarno nije mjesto tamo i da bi rado umjesto njih netko drugi puno bolje i za tu plaču, taj posao obavljao. Vidim svašta i ne trčim nikad do prodavačice jer to nije moj posao, ali ova žena je stvarno pretjerala.

A zamjerka DM-u u robnoj kući RI je za odijel ljekarne. od kada su postavili ljekarnu, bila sam par puta..a tri puta sam htijela nešto kupiti, ali nisam jer nisam mogla. Jedanput prodavačice nisu mogle naći dijelatnika ( čovjeka između 55-60 god, koji izgledom ni malo ne daje dojam da je tamo zaposlen, bez kute, u običnoj odjeći) i po priči sam shvatila da se to često dešava, a druga dva puta je za svojim pultom, na stolici, mrtav hladan spavao..razvaljen na stolici sa otvorenim ustima ispuštao neugodne zvukove. Prvo ga je bilo ružno vidjeti, na izvolte, a kao drugo..meni je bilo neugodno prići i probuditi ga ili tražiti osoblje da učine isto, a baš sam tamo to htijela kupiti, neke vitamine i to dva pakiranja jer su bili po jednom pakiranju 7 kn jeftiniji nego u drugim ljekarnama..ukupno 14kn na dva proizvoda..na kraju sam se okrenula i otišla..Ako sam ga ja, koja rijetko zalazim tamo, dva puta vidjela da spava i jedanput ga nije bilo..vjerovatno to čini puno češće i očito mu to netko dozvoljava kad.
__________________
Svaki zid su vrata!
Ria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 20:14   #7645
Ja bi za ovo napisala mail DMu. Čitaju mailove i odgovaraju na njih. Provjreno
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 22:20   #7646
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Ja bi za ovo napisala mail DMu. Čitaju mailove i odgovaraju na njih. Provjreno

Definitivno!
I ja sam im jednom slala mail, odgovorili su kroz par dana.
I "istraže slučaj" u poslovnici na koju se prigovor odnosi.
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 21:40   #7647
Quote:
Ria25 kaže: Pogledaj post
A zamjerka DM-u u robnoj kući RI je za odijel ljekarne. od kada su postavili ljekarnu, bila sam par puta..a tri puta sam htijela nešto kupiti, ali nisam jer nisam mogla. Jedanput prodavačice nisu mogle naći dijelatnika ( čovjeka između 55-60 god, koji izgledom ni malo ne daje dojam da je tamo zaposlen, bez kute, u običnoj odjeći) i po priči sam shvatila da se to često dešava, a druga dva puta je za svojim pultom, na stolici, mrtav hladan spavao..razvaljen na stolici sa otvorenim ustima ispuštao neugodne zvukove. Prvo ga je bilo ružno vidjeti, na izvolte, a kao drugo..meni je bilo neugodno prići i probuditi ga ili tražiti osoblje da učine isto, a baš sam tamo to htijela kupiti, neke vitamine i to dva pakiranja jer su bili po jednom pakiranju 7 kn jeftiniji nego u drugim ljekarnama..ukupno 14kn na dva proizvoda..na kraju sam se okrenula i otišla..Ako sam ga ja, koja rijetko zalazim tamo, dva puta vidjela da spava i jedanput ga nije bilo..vjerovatno to čini puno češće i očito mu to netko dozvoljava kad.
proplaka sam od smijeha na ovo definitivno pošalji mail. zapravo je dovoljno i da ovo kopiraš jer stvarno živopisno izgleda
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 22:16   #7648
Ria25 ti stvarno imas zanimljive dogodovstine za ispricati! ako ces jos koji put ici i lik bude spavao, daj ga snimi mobitelom pa stavi video tu da se nasmijemo!
Kako god, obavezno javi dm-u.
Sto se tice dm-a i ljekarnickih odjela, oni se znaju jako neodgovorno ponasati i ne imati stalno na raspolaganju mr pharm iako su to zakonski obavezni imati
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:06   #7649
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
proplaka sam od smijeha na ovo definitivno pošalji mail. zapravo je dovoljno i da ovo kopiraš jer stvarno živopisno izgleda
Meni su oba incidenta za krepati. Zamišljam ovu koja se šprica s 30 dezodoransa ispod pazuha. Level: pro.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:28   #7650
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Meni su oba incidenta za krepati. Zamišljam ovu koja se šprica s 30 dezodoransa ispod pazuha. Level: pro.
Vjerojatno kad hoda po cesti, biljke umiru i životinje se izvrću na leđa dok prolazi pored njih. Deodorant force field.

Taj prizor dosta često vidim i svaki put se uzrujam.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 00:00   #7651
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Vjerojatno kad hoda po cesti, biljke umiru i životinje se izvrću na leđa dok prolazi pored njih. Deodorant force field.

Taj prizor dosta često vidim i svaki put se uzrujam.
nakon što sam zamislila ovo, čiko koji hrče u dm-u izgleda još i umiljato
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 12:59   #7652
Ja ne znam što se događa sa DM-om, ali u zadnjih mjesec dana sam imala tri neugodna iskustva, toliko da se razmišljam naprosto zaobilaziti ga ubuduće.

1. Kupila sam Aussie regenerator 3 minute miracle, i navečer kada sam se krenula tuširati vidjela sam da je ispod čepa sve izmuljano i skoreno i tek onda shvatila da gotovo pola regenratora nedostaje! Vratila sam se idući dan u DM u kojem sam ga i kupila uz račun, objasnila u čemu je problem na što su mi dvije prodavačice rekle da ga ne mogu zamijeniti za drugi niti dobiti povrat novca jer kako da oni znaju da ja to nisam napravila. MOLIM?!?!
U redu, moja greška što nisam provjerila prije kupovine u dućanu, ali zar sam ja jedina kojoj NIJE NORMALNO otvarati nove proizvode usred dućana???

2. Dobila sam na poklon od dečka CC kremu i korektor koje sam dugo željela, ali je on slučajno kupio krivu nijansu, a bacio račun. Ok, zajedno smo otišli isti dan u isti DM u kojem mi je kupio - u tom trenutku je u cijelom dućanu bila samo jedna prodavačica. Drugih nigdje na vidiku. Objasnili smo joj u čemu je problem i da su proizvodi novi i netaknuti, no ona nam je rekla da ne smiju više zamijenjivati proizvode jer im se neke čudne stvari u zadnje vrijeme događaju

Kada sam je pitala zbunjena kakve čudne stvari ona mi je bezobraznim povišenim tonom odgovorila da se mene kao kupca to ne tiče, ali da ne mogu zamijeniti. S obzirom da je dečko koristio zajedničku DM karticu za skupljanje bodova ponudila sam joj da provjeri da je zaista tu ranije taj dan te proizvode i kupio. Odriješito nam je rekla da ne može.
Na kraju sam ajde poklonila prijateljici koja je sva oduševljena.

3. Kupila sam od Alverde ono kakti Kokosovo ulje, ali kada sam došla doma i otvorila ZAUDARALO je. Ne pretjerujem. Odmah sam se obukla i vratila u taj isti DM sa računom. U tom trenutku je prošlo možda sat i pol od kupnje. Prodavačica mi je rekla da oni više ne vrše povrat novca pa čak niti uz predočenje računa makar proizvod kupljen prije pola sata, ali da ga mogu zamijeniti za nešto drugo iste cijene ili skuplje pa nadoplatiti

Ok, pola sata sam se prešetavala po dućanu gledajući što da kupim, al mi apsolutno ništa nije niti trebalo niti sam željela jer doma imam zaliha do neba svega. Objasnila sam joj da prvi put čujem za to pravilo i da kako to da nije stavljeno na DM-ovu web stranicu te da mi zaista ništa ne treba i što sada da radim. Ona mi je živčano odgovorilo 'Da, da, dobro, vratit ću Vam novac, ali mi smo dobili uputu da ne vraćamo više novac osim ako se zaista ne radi o iznimnoj situaciji, al dobro, evo Vam.'
Uzela sam svojih pišljivih 30 kn i otišla fino u Kozmo.

Ja stvarno ne znam, od četiri DM-a u kojima kupujem, u svima su zadnjih mjeseci da mi prostite prodavačice sve nadrkanije i nezainteresiranije, a ovakvo ponašanje i muljaže zaista ne znam kako objasniti.

Ozbiljno mislim više ne kupovati ništa u DM-u, jer ako će se tako ponašati, onda zaista nema smisla.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 21:23   #7653
U mom gradu su tri DM-a.
Iz BiH sam i još davno sam pisala o tome.
Naime ja ne znam po kom kriteriju su birali prodavačice.
Prvo što su dosta neugledne,(jbg za rad u takvoj radnji ja bih ipak malo ljepše i njegovanije primila),totalno su nezainteresirane i pojma nemaju o kozmetičkim preparatima.
Jedina pomoć je da pročitaju deklaraciju a to mogu i sama.
Mi već dvije godine nemamo kartice sa bodovima,doduše nisu one krive za to.
Konkurencija im je CM i sve češće tamo kupujem.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 00:29   #7654
nikad ne vracam stvari koje kupim (meni je to nekako neugodnjak, proslijedim ili bacim) ali sam jednom uzela proizvod na 60% a naplacena mi je puna cijena, kad sam se vratila (isti dan) s proizvodom s ogromnom naljepnicom i racunom dobila sam novce natrag ali preko neke stvari ko da sam ja kriva sto je krivo naplaceno
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 01:33   #7655
Nedavno sam vratila suhu maskaru i dali su mi novac natrag bez provjere
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 22:17   #7656
Kad smo kod suhe maskare, jučer je prodavačica/promotorica Ella u Mülleru na trgu savjetovala neku curu oko izbora L'Oreal maskare i to tako da je SVE maskare koje su bile u užem izboru (3-4 komada) otvorila da joj pokaže četkicu (naravno, to nisu bili testeri) i uredno ih vratila na policu da neka nesretnica kupi.

Razmišljala sam čak da pošaljem mail Mülleru jer mi je skočio tlak na taj prizor, ali mi nije bilo baš dobro pa se nisam htjela upuštati u raspravu s njom, samo sam je gledala WTF porukom.

Naravno, tamo još nikad nisam vidjela da prodavačice reagiraju na trackanje i packanje netestera (na štandu do je neka biserka redom otvarala Artdeco maskare). Kako i bi kad očito ne vide nikakav problem u tome.

Samo sam se okrenula i izašla van.

Naravno, biserki nisam bila pošteđena ni par sati kasnije u Konzumu u gdje su 3 biserke istovremeno "samo malo špricale" redom deziće da ih pomirišu. Kad se takvih 20 namjeri na 1 dezić, naiđe netko, kupi, pošprica se 5 puta i dezić je potpuno potrošen. Pored njih sam pak prolazila s mužem gromadom, pa sam bila dovoljno hrabra da glasno komentiram taj njihov postupak. Jedna je već krenula nešto mi reći, ali se predomislila kad mi je vidjela muža.

Prodavačica je bila pored, naravno, bez reakcije.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 22:51   #7657
U Mulleru na trgu se svasta moze dozivjeti. Od otvaranja maskara do toga da prodavacice i promotorice uredno uzimaju lakove s police, nalakiraju si nokte i onda ih vracaju usput masuci rukama da se lak prije posusi
Ali glavno da u tom istom mulleru uredno svakog kupca traze da si sam vadi stvari iz kosarice na pult jer eto oni se drze reda i zabranjeno je stavljanje kosarica gore na pult pa da prodavavice vade stvari. To je valjda da si prodavacice ne bi unistile taj lak koji su netom nalakirale
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 00:17   #7658
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Ali glavno da u tom istom mulleru uredno svakog kupca traze da si sam vadi stvari iz kosarice na pult jer eto oni se drze reda i zabranjeno je stavljanje kosarica gore na pult pa da prodavavice vade stvari.
Ozbiljno? Nisam to primijetila, valjda jer imam naviku sama stavljati stvari na pult. Ne bi bilo tako strašno da nema ovog ostalog. Velim, toliko me to zgrozilo da sam dobro pogledala njenu pločicu s imenom i zapisala u mobitel. Mada, sumnjam da bi žalbom išta postigla. Očito im je to standardan modus operandi.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 00:37   #7659
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
U Mulleru na trgu se svasta moze dozivjeti. Od otvaranja maskara do toga da prodavacice i promotorice uredno uzimaju lakove s police, nalakiraju si nokte i onda ih vracaju usput masuci rukama da se lak prije posusi
Ovo sam dozivjela, jednom s OPI lakom, drugi put sa kupljenim (i ocito otvaranim) Chanel lakom, ocito su upoznate s tim "problemom" jer mi je normalno zamjenila Chanel.
Instant Human is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 15:57   #7660
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
U Mulleru na trgu se svasta moze dozivjeti. Od otvaranja maskara do toga da prodavacice i promotorice uredno uzimaju lakove s police, nalakiraju si nokte i onda ih vracaju usput masuci rukama da se lak prije posusi
Ali glavno da u tom istom mulleru uredno svakog kupca traze da si sam vadi stvari iz kosarice na pult jer eto oni se drze reda i zabranjeno je stavljanje kosarica gore na pult pa da prodavavice vade stvari. To je valjda da si prodavacice ne bi unistile taj lak koji su netom nalakirale
Kod nas u Splitu je normalno da se kosarice stavljaju na pult ili na traku bilo u ducanima hrane ili parfumerijama i drogerijama. U oba slucaja prodavacice imaju dovoljno prostora da ih sloze iza sebe i onda ih netko otkotrlja do ostalih kad dosegnu odredenu visinu i brze je.

Danas mi je cura u Douglasu slucajno naplatila vise novaca (na ekranu je pisao) dok je na racunu pisao nizi iznos sto sam skuzila tek kad sam sjela na kavu. Naravno, ostatak novaca je vracen po tom visem iznosu. Kako je ekran blagajne pokazao vise a na racunu manje nemam pojma. U svakom slucaju sam se vratila, cure su izbrojile novac u blagajni i ispalo je da postoji visak novaca tako da su mi vratili taj ostatak. Pohvala curama sta su bile korektne i pristojne, nakon svih prica o Douglasu drago mi je da su ovo rijesile na normalan nacin jer sam strepila da ce me optuzit da ih muljam

Zadnje uređivanje Lady Isadora : 18.07.2015. at 16:29.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.