Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2015., 18:32   #4781
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
I mislila sam Ne volim maslace, uzela sam Baleu s 15% uree, pa ću vidjeti kakva je. I ako bude loša, jeftina je.
Bettina super miriše, ali mislim da sastav nije baš za pohvalu.
ovaj afroditin maslac nije uopće masnjikav i brzo se upije. nazovimo ga light maslac ja bih da je čak jači po tom pitanju, al eto, možda je ok za ovo vrijeme kad koža i nije baš toliko suha kao zimi.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 18.04.2015., 12:03   #4782
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ovaj afroditin maslac nije uopće masnjikav i brzo se upije. nazovimo ga light maslac ja bih da je čak jači po tom pitanju, al eto, možda je ok za ovo vrijeme kad koža i nije baš toliko suha kao zimi.
Vidiš, nisam znala, onda ga probam idući put.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 18.04.2015., 16:01   #4783
Quote:
Acha kaže: Pogledaj post
Super, hvala, volim avene. Nisam uopce do sad skuzila taj fluid. Po tvom opisu mi se cini da bi mi mogao odgovarati, posebno ako bb dobro sjeda na njega. Jesi mozda probala LRP Effaclar mat? Bas bi me zanimala usporedba.
Jesam, tester, ali dosta davno i ne sjećam se baš točno što mi nije odgovaralo. Al s obzirom da nisam kupila full size, nešto mi nije bilo ok.
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Old 20.04.2015., 07:15   #4784
koji su proizvodi od p2 bili ovdje hvaljeni

u prilici sam ih kupiti pa me zanima
ollie25 is offline  
Old 20.04.2015., 07:36   #4785
Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
koji su proizvodi od p2 bili ovdje hvaljeni

u prilici sam ih kupiti pa me zanima
lakovi i ulje za kožicu oko noktiju sa propolisom
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 20.04.2015., 12:08   #4786
preporuka za kist za puder u prahu ....
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 20.04.2015., 12:26   #4787
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
preporuka za kist za puder u prahu ....
RT blush brush. Meni je super i za rumenilo i za puder u prahu. Najčešće koristim njega i Bipin kabuki.
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Old 20.04.2015., 15:46   #4788
Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
koji su proizvodi od p2 bili ovdje hvaljeni

u prilici sam ih kupiti pa me zanima
cula sam da su dobri puderi, ruževi i baza za sjenila
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 20.04.2015., 20:25   #4789
Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
koji su proizvodi od p2 bili ovdje hvaljeni

u prilici sam ih kupiti pa me zanima
osim ovoga što je bug spomenula, dobre su i apricot te ultra rich coticule cream. što se tiče lakova, oni sa gel efektom su prerijetki i teško ih je namazati pa njih preskoči. ostali su pak stvarno hvaljeni. isto tako, ako ćeš biti u prilici, baci pogled i na ebeline kistove koji su često odmah pored p2 jer ima dobrih. ruževi su isto ok za tu lovu, jedino što su nažalost najbolju liniju izbacili.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 20.04.2015., 22:32   #4790
hvala cure na preporukama
ollie25 is offline  
Old 20.04.2015., 23:50   #4791
Quote:
tipsy kaže: Pogledaj post
Jesam, tester, ali dosta davno i ne sjećam se baš točno što mi nije odgovaralo. Al s obzirom da nisam kupila full size, nešto mi nije bilo ok.
Uzet cu ovaj Avene na tvoju preporuku, ima mi bolji sastav i cini se da je bas to sto trazim. A i s Avene se nisam do sad razocarala, izgleda da ga moja koza voli. Cak sam bila zadovoljna i onim proizvodima koji po opisu i nisu bas za moju kozu.
Acha is offline  
Old 21.04.2015., 05:58   #4792
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
preporuka za kist za puder u prahu ....

RT Base/Flawless, Powder Brush
- lijepo pokupi i nanese

__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 23.04.2015., 15:01   #4793
preporuka za hranjivu masku drogerijskog ranga? imam olivalu od smilja, zanima me koje su još dobre, isušila sam si lice triacnealom užasno

preporuka i za neki kremasti peeling za lice, ne nešto agresivno u smislu da ima isušujuće sastojke, zrnca mogu biti grublja
vicious_ is offline  
Old 23.04.2015., 17:20   #4794
Quote:
vicious_ kaže: Pogledaj post
preporuka za hranjivu masku drogerijskog ranga? imam olivalu od smilja, zanima me koje su još dobre, isušila sam si lice triacnealom užasno

preporuka i za neki kremasti peeling za lice, ne nešto agresivno u smislu da ima isušujuće sastojke, zrnca mogu biti grublja
Meni je super Natura Siberica piling. Nije grub,zrnca se slabo osjete ali super odradi svoj posao. Mislim da dođe oko 40ak kuna u bio bio dućanu, a traje sto godina,mislim da će i mene nadživjeti.
Ok mi je i od Burjois radiant piling sa narančom, cijena je 30ak kuna u dm-u a lice baš bude ujednačeno nakon njega, svježe...
Raštika is offline  
Old 23.04.2015., 19:41   #4795
Quote:
Raštika kaže: Pogledaj post
Meni je super Natura Siberica piling. Nije grub,zrnca se slabo osjete ali super odradi svoj posao. Mislim da dođe oko 40ak kuna u bio bio dućanu, a traje sto godina,mislim da će i mene nadživjeti.
Ok mi je i od Burjois radiant piling sa narančom, cijena je 30ak kuna u dm-u a lice baš bude ujednačeno nakon njega, svježe...
Potpisujem i pridružujem se preporukama!

Natura siberica je fakat izvrstan piling! Super obavi posao, ne isušuje, povoljan je i traje jako dugo.

Bourjois koristim povremeno i fakat divno osvježi lice, valjda zbog vitamina c. Super mi je.
__________________
Hodat ćemo bez razloga, radovat ćemo se bez razloga, smijat ćemo se bez razloga, s jednim jedinim razlogom - što smo živi i što se volimo. A kud ćeš veći razlog!
violett is offline  
Old 24.04.2015., 14:37   #4796
hvala puno cure, ovaj bourjois ću sigurno probati a natura sibericu moram uloviti
vicious_ is offline  
Old 25.04.2015., 08:56   #4797
molim vas

1) preporuku za puder koji me neće izdati nakon par sati. imam problem, pogotovo sad kako dolazi toplije vrijeme.. možda je to do toga što već pola mjeseca ne koristim puder nego garnier bb kremu za masnu kožu (predivna mi je, mirtochka je jednom natuknula pa sam ju poslušala) - uglavnom, ona je nekako sva prirodna, daje sjaj, a meni to ne treba ja bi taj sjaj malo zakamuflirala nekim dobrim mat puderom u kamenu il prahu. dajte preporučite mi nešto - samo da nije pre skupo

2) jel netko koristio prirodni dezodorans od sode bikarbone, gustina i esencijalnog ulja? imam problem sa znojenjem na poslu, vruće mi je i stalno sam u pokretu, a malo sam i pod stresom. ništa mi baš mnogo ne pomaže, previše se znojim u zadnje vrijeme
ultramundane is offline  
Old 25.04.2015., 09:54   #4798
Pozdrav cure.
Tražim ljepilo za nokte, ali ne za ljepljenje umjetnih, nego za popravljanje prirodnih.
Guglajući sam otkrila ovo essence nail fix it, ali ga nisam nikad vidjela u DM-u.
Dakle, tražim proizvod tog tipa, može i online preporuka. Ja ne nalazim ništa.
hooly is offline  
Old 25.04.2015., 10:17   #4799
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
ja bi taj sjaj malo zakamuflirala nekim dobrim mat puderom u kamenu il prahu. dajte preporučite mi nešto - samo da nije pre skupo
Na nekoj drugoj temi se taman raspredalo... Ja facu nakon pudera/BB kreme matiram Essece All about matt puderom u kamenu! Ok mi je. U tu sam svrhu nekada davno isprobala neke loose pudere od Bourjois i Manhattana i nisu mi bili nešto.

Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Guglajući sam otkrila ovo essence nail fix it, ali ga nisam nikad vidjela u DM-u.
Dakle, tražim proizvod tog tipa, može i online preporuka. Ja ne nalazim ništa.
Ne mogu vjerovati da ovoga više nema u prodaji. Moguće da umišljam jer sam uvjerena da ga viđam po policama. Ali meni to ljepilo nije najsretnije rješenje. One razrnorazne tehnike s papirom vrećice za čaj ili filterom za kavu su mi grozne i nisam nikada probala. Ako ćeš ljepilo koristiti direktno na nokat, pripremi se jer se to suši sto godina i uopće nisam zadovoljna kako drži. Mrvicu bolje mi je obično Moment ili Super Attak ljepilo.
mirtochka is offline  
Old 25.04.2015., 11:11   #4800
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
molim vas

1) preporuku za puder koji me neće izdati nakon par sati. imam problem, pogotovo sad kako dolazi toplije vrijeme.. možda je to do toga što već pola mjeseca ne koristim puder nego garnier bb kremu za masnu kožu (predivna mi je, mirtochka je jednom natuknula pa sam ju poslušala) - uglavnom, ona je nekako sva prirodna, daje sjaj, a meni to ne treba ja bi taj sjaj malo zakamuflirala nekim dobrim mat puderom u kamenu il prahu. dajte preporučite mi nešto - samo da nije pre skupo
catrice prime and fine translucent matirajući puder. košta pedesetak kuna, a krasno zamatira, ne daje brašnasti izgled nego lijepo zagladi lice. drži lice matirano nekoliko sati.
alternativa: gustin. onaj za kolače. s njime dobijem sat-sat i po matiranosti više, ali ako ne pazim jako izgledam brašnasto, i zna me jako dehidrirati.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.