Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2006., 02:00   #61
ona u king crossu ..door security... nema nijedna iznad 3000kn... to su kineska vrata.. i meni se nekako čine smeće.... kažem.. čine mi se...
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 02:17   #62
A ak vam se zaključaju takva vrata kak bute ih provalili?
Ili ona fora s ključem z nutarnje strane ak ostane
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 23:38   #63
ista priča sa igorom iz top-lock-a kod nas - škripava vrata bez lajsni i praga. ljudi, treba nešto napraviti jer tip je prešao svaku mjeru.
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 09:11   #64
ja sam ga stavila na forum upravo iz razloga da drugi ne kupe kod njega. nadam se da je pomoglo. prijavila sam ga i gospodarskoj inspekciji ali ništa od njih
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 19:00   #65
meni se ona vrata u king crossu cine ok. 2400 kn. ta ista vrata kod drugog trgovca kostaju 3700 kn plus ugradnja. pa se vi odlucite. znam to jer su ta ista vrata kod tog istog trgovca kostala prosle godine koliko ova u king crossu.

kineska ili ne imaju 11 sigurnosnih brava, zastitu od buke unutra i oblozena su drvetom. ako netko bas zeli provaliti, bude - bilo engleska, kineska ili portorikanska:
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 09:19   #66
Moja saga se nastavlja. Dobila sam igora na telefon, rekao čovjek da će doći u četvrtak. i ne bi vjerovali, došao. odvalio prag koji su krivo postavili i opet otišao s opaskom da će javiti kada će prag biti gotov (prag je od mramora) pa da dođe postaviti. i javio da će doći u utorak. utorak došao i prošao a od igora ni traga. ne da se nije pojavio nego još uz to iskopčao oba mobitela a naravno na fiksnom se opet nitko ne javlja. a sada čekam daljnji razvoj situacije.

mislim da je bolje kupiti kineska u king crossu nego ova u top locku. barem imaš vrata pa platiš nekome da ti postavi. ovako platiš i vrata i montažu a dobiješ vrata pa opet extra platiš montažu.
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:20   #67
Ja sam ga zvao ovaj tjedan najmanje 30x od toga javil se 2x naravno s obecanjem da ce netko doci ,naravno od toga ništa.Polako gubim strpljenje i razum , mozda mu je i bolje da ne dođe dovršit posao .
Aneri vidim da si napisala da si ga zvala na oba mob. , jedan je na internetu a
drugi nemam pa bih te molio ako mi ga možeš dati !!!
TiSmA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:35   #68
Quote:
TiSmA kaže:
Aneri vidim da si napisala da si ga zvala na oba mob. , jedan je na internetu a
drugi nemam pa bih te molio ako mi ga možeš dati !!!
neću slati na PM jer ovako svi kojima treba mogu ga vidjeti brisani kontakt

frajer je stvarno strava. ja sam bila i tamo ali ni u radno vrijeme ih nema.

meni se isto obećao javiti i to nekoliko puta ali onda iskopća mob i kao nije dostupan

Zadnje uređivanje fonemf : 07.02.2009. at 21:02. Reason: kontakte preko PPa
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 14:01   #69
Quote:
aneri kaže:
neću slati na PM jer ovako svi kojima treba mogu ga vidjeti brisani kontakt
frajer je stvarno strava. ja sam bila i tamo ali ni u radno vrijeme ih nema.

meni se isto obećao javiti i to nekoliko puta ali onda iskopća mob i kao nije dostupan

HVALA !!!

Zadnje uređivanje fonemf : 07.02.2009. at 21:03.
TiSmA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 16:06   #70
Možete ga zvati i na kućni brisani privatni podaci gdje živi sa svojom bakom, ali se nigdje ne javlja.
Ili možda da čovjeka ostavimo na miru - u subotu je za njega poseban dan...
Any idea?

Zadnje uređivanje fonemf : 07.02.2009. at 21:03. Reason: brisani podaci
 
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 16:55   #71
Da čovjek se ženi ako je i to istina, da li je netko od vas bio u Martičevoj u firmi !!!
TiSmA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 17:38   #72
bio - tamo nikad nikog nema, totalni gubitak vremena.
 
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 18:43   #73
ta šema s izolacijom od buke...je ku'ac....
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 10:31   #74
Quote:
sedam kaže:
Ili možda da čovjeka ostavimo na miru - u subotu je za njega poseban dan...
Any idea?

zašto bi ga ostavili na miru? je li on mene ostavio na miru kada je trebalo dovršiti vrata? je i te kako, toliko me ostavio na miru da sada vrata stoje na pola dovršena. nije se trebao prihvatiti posla ako ne može završiti. a lovu je uspio pokupiti, za to je imao vremena.
bila sam i u matićevoj ali tamo nikada nikoga nema. mislim da je slučaj teški propalitet i jadna ta koja se za njega uda (kakav si na poslu takav si sigurno i doma)
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 10:38   #75
ljudi,..vidim da ste vi u banani totalnoj... al sretno vam da to riješite
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 11:34   #76
a odakle vam garancija da ova vrata od top locka nisu kineska?

znaci nitko nije kupio ona u king crossu? ona kao bolja heheh
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 11:50   #77
pa valjda nisu kineska. reklamira ih kao Tesioporte, talijanska. navodno daje garanciju na njih 7 godina (ako ga naravno ulovim ). uvozi ih Mitra a on preprodaje.
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 12:15   #78
Quote:
aneri kaže:
pa valjda nisu kineska. reklamira ih kao Tesioporte, talijanska. navodno daje garanciju na njih 7 godina (ako ga naravno ulovim ). uvozi ih Mitra a on preprodaje.
ako ga sad nemreš ulovit kako buš tek za koju godinu - očito i garanciju treba shvatiti vrlo relativno!
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 12:53   #79
moj je frend osnovao Top Lock prije nekih 1-2 godine u kompi s tim frajerom, al zbog traljavog i neambicioznog partnera je otisao i ostavio mu cijeli obrt... Bas sam pricao s njim neki dan i cujem da se tom sadasnjem gazdi firme posel raspada, valjda zbog toga sto radi tak nesretno ko kod Vas... A dok je bio ovaj moj frend, radili su cjele zgrade bez ijednog prigovora... E steta, da ga nije odjebao, mozda bi se nesto dalo sredit... good luck
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 13:46   #80
ako tvoj frend ima inicijale t.c. onda neka pripazi da ga netko ne zatuče iza ugla (kao što će vjerojatno igora) jer se i njegovo ime vrti na internetu oko te firme
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.