Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2015., 23:29   #2661
Pozz!
U kojim ljekarnama ima za kupiti Vichy Dermablend puder? Gledam tu online za farmacia ljekarne, ali oni imaju samo korektor
I 150 kn dođe?
__________________
I see the bad moon arising. I see trouble on the way.
I see earthquakes and lightning. I see those bad times today.
Demri Parrott is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 12:23   #2662
radije nazovi Farmaciju, zna se desiti da imaju nesto a ne pise na stranici. i sad ti je akcija - kupis vichy puder i dobijes toaletnu torbicu punu uzoraka. ako ne donijes, pisi vichyju mail, slikaj racun pa ce ti oni poslati
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 13:53   #2663
Okej, hvala ti
Bas sam danas mislila malo do njih, prvenstveno po tester ako imaju.
__________________
I see the bad moon arising. I see trouble on the way.
I see earthquakes and lightning. I see those bad times today.
Demri Parrott is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 14:08   #2664
meni je npr. Teint ideal zakon, obicno lovim zute srijede, plave utorke, crne petke i to kad je vichy na 30-40% nize od obicne cijene
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 16:46   #2665
Quote:
Demri Parrott kaže: Pogledaj post
Pozz!
U kojim ljekarnama ima za kupiti Vichy Dermablend puder? Gledam tu online za farmacia ljekarne, ali oni imaju samo korektor
I 150 kn dođe?
Ja sam prekjučer kupila Vichy Dermablend, u nijansi 15, Opal, bio je 171 kn u Farmacii ali pošto je bila žuta srijeda platila sam ga 30% manj tj. 120-ak kuna. Šta se pudera tiče, dobro prekriva , ali dosta se preslikava i nije baš nešto po pitanju matiranja, bez kamenog pudera 0 bodova . Tako da, razmisli, isprobaj ga obavezno prije kupnje!
jurkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 19:02   #2666
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
... i sad ti je akcija - kupis vichy puder i dobijes toaletnu torbicu punu uzoraka...
Koliko je velika torbica i koliko uzoraka?

Quote:
jurkich kaže: Pogledaj post
Ja sam prekjučer kupila Vichy Dermablend... Šta se pudera tiče, dobro prekriva , ali dosta se preslikava i nije baš nešto po pitanju matiranja...
Meni se baš TO sviđa, ne trebam matiranje, ali trebam dobro prekrivanje. A inače mi Vichy puderi nisu nešto, probala sam ovaj Ideal Teint uzorak, i bio mi je prilično loš... ...ali jednom daaavno sam imala neki uzorak u tubici koji mi je bio savršen, tako da sad razmišljam o tom Dermablendu....
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 11:54   #2667
Quote:
jurkich kaže: Pogledaj post
Ja sam prekjučer kupila Vichy Dermablend, u nijansi 15, Opal, bio je 171 kn u Farmacii ali pošto je bila žuta srijeda platila sam ga 30% manj tj. 120-ak kuna. Šta se pudera tiče, dobro prekriva , ali dosta se preslikava i nije baš nešto po pitanju matiranja, bez kamenog pudera 0 bodova . Tako da, razmisli, isprobaj ga obavezno prije kupnje!
I meni isto treba zbog prekrivanja jer mi lice nije bas u dobrom stanju....
Naravno, prvo sam mislila po tester, ne pada mi na pamet kupovat puder za tolike novce a da ga prije ne isprobam.

Do kada traje akcija?
__________________
I see the bad moon arising. I see trouble on the way.
I see earthquakes and lightning. I see those bad times today.
Demri Parrott is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 10:38   #2668
Akcija u Farmacia ljekarni. Objavila je jedna forumašica na temi o šminkanju pa možda nekome dobro dođe...
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 14:56   #2669
Quote:
jurkich kaže: Pogledaj post
Ja sam prekjučer kupila Vichy Dermablend.... Šta se pudera tiče, dobro prekriva , ali dosta se preslikava i nije baš nešto po pitanju matiranja...
Kupila sam i ja puder i moram priznati da sam puno više očekivala od njega... - valjda zbog cijene ipak bi puder trebao opravdati cijenu od 170kn, ovako je ispao osrednji, tj. u rangu ovih od 50-80kn... očekivala sam i jače prekrivanje, ništa...

Meni općenito Vichy kozmetika ne opravdava visoke cijene.... krema od 200kn - jednako je dobra i ona od 50... puder od 170kn isto ne vrijedi toliko...



Ok, dobila sam torbicu i uzorke, torbica je zgodna i dosta velika, tako da kupovina nije skroz promašena...

tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 22:33   #2670
do kad traje ovo s torbicom uzoraka? ja sam jucer kupila puder i nisam dobila nista.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 10:44   #2671
do 30.4. ili kraja zaliha - posalji mail vichyju i slikaj racun i prigovori pa ce ti poslati oni
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 11:26   #2672
Meni je taj vichy dermablend puder bio jedan od najgorih kupljenih pudera.
Kao prvo, uopste ne prekriva tako kao sto naglasavaju (a ten mi je relativno ok).
Drugo, uzasno se mnogo preslikava, za tren zavrsi na odjeci, kosi, mobitelu, rukama, papirima...a najmanje na licu (a nemam masnu kozu).
Mnogo se lice umasti sa njim, bude "uljara". Neophodan je dobar puder za fiksiranje.

Promasena kupovina.
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 12:32   #2673
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Meni je taj vichy dermablend puder bio jedan od najgorih kupljenih pudera.
Kao prvo, uopste ne prekriva tako kao sto naglasavaju...

Drugo, uzasno se mnogo preslikava, za tren zavrsi na odjeci, kosi, mobitelu, rukama, papirima...
Upravo to... ja sam zaista očekivala to što "obećavaju", a to je potpuno prekrivanje... imam prilično neujednačen ten (u smislu mrljica, crvenila...), ali ovo prekrivanje nije ništa jače od recimo prekrivanja Maybelline pudera kojeg sad koristim...

Ovo za preslikavanje nisam (još) primjetila, ali tek sam ga dvaput nanijela...

Moj je zaključak da ovaj puder ne vrijedi 170kn. Ni 100kn... Osobno mi je u rangu ovih pudera po 60-ak kuna...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 12:59   #2674
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Ok, dobila sam torbicu i uzorke, torbica je zgodna i dosta velika, tako da kupovina nije skroz promašena...
Koji su uzorci unutra?
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 13:33   #2675
Jel netko probao ovu novu liniju za čišćenje? Zanima me konkretno ovaj gel: http://www.vichy.hr/ciscenje/svjezi-...le/p14737.aspx
Ima u Farmacia ljekarnama popust pa sam taman planirala uzeti jer mi se potrošila umivalica, jedino što uvijek prije volim čuti mišljenja drugih o sastavu (s obzirom da se slabo kužim u to) .

Pa jel imate kakvih saznanja o ovom proizvodu?

Hvala
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 22:23   #2676
je li netko kupio vichy deodorant nedavno u Farmaciji?

bila sam neki dan kupiti deo sad je popust na cijeli Vichy do srijede

na deodorantu pise cijena 80kn i nesto lipa zena mi naplati deodorant oko 66kn
po putu si razmisljam kako 66kn pa to nije 30 % ali vozila sam pa nisam mogla pogledati racun

doma gledam racun i pise cijena nekih 94kn i na to popust 30%

sad mi nije jasno kako je moguce da je cijena zalijepljena na prozvodu jedna, a na racunu druga i to veca

pa zna li netko koja je prava cijena, ne isplati mi se za 10kn opet voziti do Farmacije, ali me bas zanima
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 19:36   #2677
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
je li netko kupio vichy deodorant nedavno u Farmaciji?

bila sam neki dan kupiti deo sad je popust na cijeli Vichy do srijede

na deodorantu pise cijena 80kn i nesto lipa zena mi naplati deodorant oko 66kn
po putu si razmisljam kako 66kn pa to nije 30 % ali vozila sam pa nisam mogla pogledati racun

doma gledam racun i pise cijena nekih 94kn i na to popust 30%

sad mi nije jasno kako je moguce da je cijena zalijepljena na prozvodu jedna, a na racunu druga i to veca

pa zna li netko koja je prava cijena, ne isplati mi se za 10kn opet voziti do Farmacije, ali me bas zanima
Jesi možda kupovala dezodorans sa crvenim čepom? Ako da onda mu je to redovna cijena,a na njega je netko stavio krivu... :/
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 22:18   #2678
uzela sam svijetlo plavi cep (postoje dva sa takvim cepom ja sam uzela onaj kao malo jaci, na kojem pise da ne pusta fleke po robi)

ali hvala na odgovoru sad mi je jasno da ne kostaju svi Vichy deo isto i da mi je vjerojatno naplatila taj crveni iako sam uzela svijetlo plavi
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 13:17   #2679
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
uzela sam svijetlo plavi cep (postoje dva sa takvim cepom ja sam uzela onaj kao malo jaci, na kojem pise da ne pusta fleke po robi)

ali hvala na odgovoru sad mi je jasno da ne kostaju svi Vichy deo isto i da mi je vjerojatno naplatila taj crveni iako sam uzela svijetlo plavi
A boo, možda postoji razlika u cijeni i među plavima... Ne znam, trebalo bi provjerit...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 20:17   #2680
običan dezodorans u stiku je oko 80 kn, a anti perspirant u stiku (dakle onaj koji ne ostavlja fleke) je oko 90 kn.
dakle, dobro ti je naplatila. (to znam jer i sama koristim upravo taj roll on)
ali nije u redu da je na proizvodu kriva cijena jer tako zbunjuju kupca.
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.