Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2015., 13:56   #3321
Zanima me ovaj kompaktni puder, kakav vam je ? http://www.laroche-posay.com.hr/proi...ral-p2523.aspx
Čitala sam dosta pozitivnih recenzija da izgleda dosta prirodno, imam mješovitu kožu sa malo proširenim porama na čelu i nosu, ne treba mi neko jako prekrivanje ali mi treba da malo matira
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 10:37   #3322
Quote:
the lina kaže: Pogledaj post
Zanima me ovaj kompaktni puder, kakav vam je ? http://www.laroche-posay.com.hr/proi...ral-p2523.aspx
Čitala sam dosta pozitivnih recenzija da izgleda dosta prirodno, imam mješovitu kožu sa malo proširenim porama na čelu i nosu, ne treba mi neko jako prekrivanje ali mi treba da malo matira
ja ga imam i zadovoljna sam....koristim ga samo po ljeti jer sam masčobna pa mi tekući bas i nije od pomoći
ugl. ful je lagan uopće se ne osjeti na licu, ne izgleda umjetno, lijepo ''sjedne'' e sad koliko dugo matira to ti ne znam reći jer kao sta sam rekla koristila sam ga samo po ljeti kad su užasne vrućine, a iskreno i ne sjecam se (davno je ljeto bilo ) ali s obzirom da si napisala da su proširene pore samo na čelu i nosu, mislim da bi ti bio čist okej
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 19:01   #3323
Hvala, mislim da ću ga kupiti ali ću pričekati neki popust u ljekarnama, nadam se da će biti dobar jer mi ne treba neko teško prekrivanje čisto da malo ujednači ten
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 21:45   #3324
mislim da ce ti za to biti super
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 16:11   #3325
Pozdrav svima!

Molila bih pomoć. Imam ženskih problema i izgleda da su oni uzrok pogoršanju mojeg tena s kojim do tada nisam imala nikakvih problema. Muku mučim s aknama na obrazima malo duže od godinu dana. Inače mi je koža mješovita, nije pretjerano masna.

Dematologica mi je prepisala Biodermu koja mi tada nije baš nešto pomogla. Probala sam i AKN i Global. Njihov gel Sebium mi je fantastičan!
Probala sam još neke kreme, a sada su mi preporučili Duo +. Mažem se testerom cca tjedan dana i po licu imam sitne bijele prištiće. Ne znam da li je to neki proces čišćenja ili mi jednostavno krema ne odgovara.
Gel sam isto probala i zasada me ne smeta, ali vidim da većinu jako isuši pa si mislim da je bolje možda Biodermin sebium gel koristiti.

E sada, već cca mjesec dana pijem tinkturu konopljike koja je navodno baš za te ženske probleme i lice mi je bolje. Ostale su te flekice i sada imam tih par novih sitnih bijelih prištića.

Da li da si kupim Duo + ili da probam opet Biodermu?

Unaprijed hvala i isprike na podužem postu
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 11:13   #3326
I meni su od Dua prvih 10-ak dana izbijali ti mali prištići, ali nakon toga su se povukli. Nažalost, ta krema na mojoj koži nije djelovala nikako, a ja nisam imala prevelikih problema. Effaclar gel, s druge strane, mi je odličan i lice mi se jako pročistilo od njega, i dalje ga koristim i nemam ga namjeru mijenjati. Stavim hidratantnu kremu nakon njega i nemam problema sa dehidracijom, a koža mi je tome sklona (mješovita sam).

Ja sam imala problema s kožom nakon što sam prestala piti kontracepcijske pilule i jedino što je zbilja pomoglo su čajevi i vrijeme :/ Ali, kažem, Effaclar gel je bio od velike pomoći, kao i Effaclar tonik. Ljudi zaziru od njega jer ima puno alkohola, ali ja sam ga koristila 3-4 puta tjedno i odličan mi je bio, i sad ga nekad znam staviti kad mi koža prolupa od PMS-a i preko noći mi se ten poboljša.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 11:38   #3327
tratinchica koji čajevi?

isprike na off topicu
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 12:04   #3328
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
tratinchica koji čajevi?

isprike na off topicu
I mene zanima Nisam još naišla na efektivan način regulacije hormona nakon pilula.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 16:51   #3329
Ja sam pila sladić (Yogi Tea), kamilicu u koju je bila umiješana jedna žličica švedske grenčice (to sam pila dva puta dnevno i bitna je zapravo švedska grenčica, ne čaj) i vrkutu. Ovaj Yogi Tea je sladić pomiješan s još nečim i u početku mi je bio nepodnošljiv i odustala sam od njega, ali kad sam ga ponovo počela piti, pomogao je. Trebalo je vremena i strpljenja, ali mislim da su mi čajevi pomogli više od kozmetike i vitamina.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 22:19   #3330
Quote:
tratinchica2812 kaže: Pogledaj post
Ja sam pila sladić (Yogi Tea), kamilicu u koju je bila umiješana jedna žličica švedske grenčice (to sam pila dva puta dnevno i bitna je zapravo švedska grenčica, ne čaj) i vrkutu. Ovaj Yogi Tea je sladić pomiješan s još nečim i u početku mi je bio nepodnošljiv i odustala sam od njega, ali kad sam ga ponovo počela piti, pomogao je. Trebalo je vremena i strpljenja, ali mislim da su mi čajevi pomogli više od kozmetike i vitamina.
A gdje si nabavila tu svedsku grencicu?
I u kojim kolicinama si pila te sve cajeve opcenito? Puno hvala na odgovoru
Wigglytuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 22:47   #3331
U ljekarni sam kupila eliksir švedske grenčice, mislim da sam bočicu platila oko 80 kn. To sam pila dvaput dnevno, s tim što sam nakon svakih mjesec dana pravila po 10 dana pauze, tako mi je teta u ljekarni rekla. Vrkutu i sladić po šalicu dnevno. Vjerojatno bi bilo bolje da sam pila i više, ali i ovako mi je bilo previše čajeva.

Ontopic: Je li Anthelios Dry Touch ikome iritirao kožu? Kao da mi se na jednom obrazu dermatitis pojavio, a nisam ništa novo osim njega koristila.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 09:54   #3332
Kakva im je Cicaplast krema? Uzela bih ju radi ožiljaka i malo površinskih oštećenja kože. Jel je ima u svim ljekarnama ili ću ju morati ganjati?

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 09:11   #3333
jel stiglo ovo kod nas http://www.natalielovesbeauty.com/20...r-bb-blur.html
zvuci super
Hegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 15:16   #3334
Quote:
Hegi kaže: Pogledaj post
Baš sam i ja tražila po netu, nigdje ništa , čak ga ni na Feelunique-u ni Lookfantastic-u nema

Je li netko možda probao Anthelios xl ili Dry Touch? Čitam svašta po recenzijama a mislim da ću testere nać nikad
AnaEmily is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 18:59   #3335
Ne kužim kako nigdje ništa a tog Blura ima moja ljekarna http://www.mojaljekarna.hr/search?co...bmit_search=OK
Na temi Kreme za lice sa UV zaštitom je jedna forumašica pisala da nije zadovoljna, pogledaj zadnju stranicu
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 21:29   #3336
Pogledaj Heginu sliku pa pogledaj ovu koju si ti stavila i bit će ti jasnije

Ali hvala za info za recenziju, bacit ću oko.
AnaEmily is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 22:08   #3337
Sorry nisam ni gledala sliku samo sam vidjela blur u linku pa sam mislila da ima samo jedan sa uv zaštitom
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 19:21   #3338
Potrosila sam preko pola micelarne (pakiranje od 400 ml) pa evo mojih dojmova ako netko razmislja o kupnji
Micelarna ne isusuje i ne iritira oci. Nema nikakav miris (ili ga ja ne kuzim) Ja je koristim nakon umivanja gelom da pokupim eventualne ostatke sminke i taj dio odradi dobro. Probala sam s njome skinuti i full make up, ali mi, kao i sa svim drugim micelarnim otopinama, ostaje maskare uz korijen trepavica, ostalo odlicno skida Pakiranje je malo nespretno jer je glomazno pa sam na nju stavila pumpicu od corine de farme micelarne. Na punoj cijeni je micelarna oko 100kn, a ja sam je kupila s frendicom kad je bila akciji 1+1 tako da me kostala oko 50kn. Probala sam dosta micelarni dosad i ova po dojmu stoji uz bok cdf, loreal i vichy micelarnoj, a sa svim navedenima sam bila zadovoljna. Imam mjesovitu do suhu kozu s prosirenim porama na t zoni i suhim obrazima.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 17:34   #3339
Kakva je onda presuda za Anthelios XL dry touch antishine? Jel cepi pore ili ne?
Dobila sam testere i na prvu sam odusevljena kremom ali tesko mi je povjerovati da ce biti nekomedogena.
Kakvi su vam dojmovi nakon duzeg koristenja?

Recite da ne cepi, pliz, pliz, :klap:
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 07:45   #3340
Ima li tko viška tester LRP tekućeg pudera najsvjetlije nijanse da probam prije kupnje? Kod nas se tester ne može dobiti
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.