Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2008., 21:54   #61
Toleraine ili kakosevećzove krema je super. Samo, muči me taj sastav prokleti; sve umjetno.
Tako valjda mora bit.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 22:57   #62
i meni je super, divno smiruje kožu, ma sve pet
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:31   #63
... otprilike kao avéne...
hostel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 15:59   #64
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
update: la roche je dobio diiiiivne nove komplete za njegu kože. i jeftine. npr. toleriane komplet: za 123 kn dobije se krema od 40ml, i još 3 preparata u bočicama od najmanje 10 ml (mlijeko za skidanje makeupa, tonik i još nešto)
Gdje to?
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 16:06   #65
U zgb, u apoteci u jurišićevoj. imaju sigurno te komplete, jučer kupila
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 17:19   #66
jooooj- šta si uzela, koliko para, šta sve ima unutra? to je tako isplativo, dobiješ kremu i još nekoliko stvari s tim za cijenu kreme

vidjela sam da postoje toleriane i hydraphase kompleti
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 22:55   #67
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ok, ma glavno da nije ko dercos ! a cijena?

inače, ontopic-la rocheov fluid effaclar K me sve više oduševljava . jednostavno super stvar
Mozes li malo detaljnije opisati kremu? Ja sam do sada koristila Avene Cleanance, okej mi je, nista posebno, recimo da drzi stvari pod kontrolom al koristim je 3 mjeseca a ne vidim nikakvih poboljsanja.
Brine me da mi ne isusi lice, i da ne bude previse agresivna.Jer imam dosta osjetljivu kozu, al mjesovitu.I treba mi nesto da mi sprijeci pristice nove, i po mogucnosti da malo izbjeli flekice.
heheheh, sto malo trazim....
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 22:55   #68
mislim na effeclar K
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 23:40   #69
effaclar i vlaži i sprječava nastanak prištića, a ne isušuje..on je za regeneraciju i čišćenje masne/problematične kože i stvarno je ..i effaclar a.i. korektor za ciljano nanošenjeje je tkđ. efikasan..meni se jako sviđa ta linija, a lako ćeš doći do testera-njih uvijek imaju na tone
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 16:23   #70
Quote:
liliput99 kaže: Pogledaj post
Mozes li malo detaljnije opisati kremu? Ja sam do sada koristila Avene Cleanance, okej mi je, nista posebno, recimo da drzi stvari pod kontrolom al koristim je 3 mjeseca a ne vidim nikakvih poboljsanja.
Brine me da mi ne isusi lice, i da ne bude previse agresivna.Jer imam dosta osjetljivu kozu, al mjesovitu.I treba mi nesto da mi sprijeci pristice nove, i po mogucnosti da malo izbjeli flekice.
heheheh, sto malo trazim....
edit: neke cure su se žalile na peckanje nakon nanošenja effaclara, tako da to koliko je agresivan..hmmmmm..upitno je..ja kad ga stavim nakon micelarne otopine malo me zna peckati, no nakon balea maramica za skidanje šminke, sve okej..no, ne bi ga se odrekla ni za što-on definitivno obnavlja površinu kože, osim što sprječava nastanak prištića i začepljenje pora..bude nekako glatka, blistava..meni je effaclar K ko čarobni štapić za kožu
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 20:49   #71
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
edit: neke cure su se žalile na peckanje nakon nanošenja effaclara, tako da to koliko je agresivan..hmmmmm..upitno je..ja kad ga stavim nakon micelarne otopine malo me zna peckati, no nakon balea maramica za skidanje šminke, sve okej..no, ne bi ga se odrekla ni za što-on definitivno obnavlja površinu kože, osim što sprječava nastanak prištića i začepljenje pora..bude nekako glatka, blistava..meni je effaclar K ko čarobni štapić za kožu
ja sam ga opet probala-ponestalo mi kreme, a imala sam još testera... i ne valja mi nikako... cijeli dan skoro sam imala neugodan osjećaj peckanja i zatezanja na licu
a probala sam i hydraphase legere xl i to mi je bilo jako dobro...puno bolje mi je hidratizirao kožu i općenito mi je bio bolji osjećaj nego nakon effaclara možda kupim nakon što potrošim avene
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 22:31   #72
koji tip kože imaš?+ako ti je dehidriranost glavni problem, onda i jest bolja hydraphase za tebe

ja sam effaclarom preprezadovoljna jer djeluje na prištiće, a ne isušuje, dapače, služi i regeneraciji kože. no, bitno je i čime čistiš lice prije nanošenja-ja otkad ga prvo prebrišem balea maramicama nemam nikavih problema, nit me pecka nit zateže, a npr. kad bi koristila samo micelarnu otopinu, effaclar me nakon nje znao malo peckati i to me bilo odbilo od korištenja u početku..općenito, nije baš da nije agresivan preparat, ali meni je koža nikad bolja, tako da ja nastavljam s njim..
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:45   #73
Ona Lipikar krema za tijelo (suha koža) probao netko?
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 23:35   #74
imam tester al nemam suhu kožu..al isprobat ću pa javim
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 21:43   #75
dobila sam veceras dvi knjizice sa proizvodima, i cim mi se malo smiri lice bacam se na isprobavanje...mislim da ce mi toleriane riche odgovarat...
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 21:49   #76
super..a di si to dobila, u kojoj ljekarni? ja u onoj u merkatoru

ako imaš suhu kožu, riche će ti bit-možeš je i smiriti samom kremom, sigurno ti neće naškodit
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 11:14   #77
knjižica La Roche Posay sa desetak testera ima u apoteci Pod zidom u Zagrebu......
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 22:23   #78
u splitu su je imali u mercatoru i u ljekarni blizu kazališta, ali mislim da je tamo ne daju na upit, već ako nešto kupiš, kao stimulaciju za kupovinu
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 18:34   #79
Ja koristim njihovu kremu za suhu kožu i mogu reć da je najbolja koju sam imala.nakon 6 godina isprobavanja krema sve su mi isušivale kožu.ovu kopristim vec 2 godine i prezadovoljna sam. , imam i termalnu vodu koja je isto , a krema za tijelo...da i negovorim , iako su kod nas dosta skupe ako usporedim sa francuskom,ja obično tamo kupim kremu za 9€ , ovi naši tu samo nabijaju cijene...
Barbie69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 21:54   #80
Koja ti je to krema za suhu kožu ona nutri..... tako nekako ili neka druga???
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.