Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2010., 14:40   #1241
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
nisam iz Bosne, odavdje sam

Gdje se može kupit skidač??? jel ima u DM-u ? koliko košta??
Ne vjerujem.Ja sam dobila skidac iz Hrvatske pa neka ti kazu tamosnje clanice gdje se moze kupiti
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 17:30   #1242
Quote:
sparklica kaže: Pogledaj post
Možeš! stavit plavu periku, pa ćeš vidjeti kako ti stoji plavo. druge nema


Pomoću preljeva sam pitala?!

Jel bi se primio taj plavi preljev nam moju kosu pošto je smeđa?!

Htjela bi na par dana postati plavuša jer me zanima kako bi mi stajalo..

Radi promjene... I,da.. još jedno pitanje, jel se preljev skroz ispere ?

Dosta sam mlada, pa i nisam baš 'iskusna' u tim stvarima...
anna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 18:33   #1243
Kako mislis preljevom? On uopste ne posvjetljuje kosu... ovdje se cure prze blajhom i kojekakvim hidrogenom, zar ne mislis da bi samo stavile preljev da moze...
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 19:09   #1244
A da...to sam trebala već i sama logički skužit..al kad sam čula da možeš staviti preljev (boja koju želiš) i ta boja se nakon 3-4 puta pranja kose makne.. i zato sam ja htjela biti plavuša na par dana.. hmm.. samo će mi se vjerojatno posvijetliti kosa.. a da budem crna?

frendica iz razreda je stavila ljubičasti preljev - dobro je ispalo .. a i maknulo se brzo
anna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 10:41   #1245
Quote:
anna15 kaže: Pogledaj post
A da...to sam trebala već i sama logički skužit..al kad sam čula da možeš staviti preljev (boja koju želiš) i ta boja se nakon 3-4 puta pranja kose makne.. i zato sam ja htjela biti plavuša na par dana.. hmm.. samo će mi se vjerojatno posvijetliti kosa.. a da budem crna?

frendica iz razreda je stavila ljubičasti preljev - dobro je ispalo .. a i maknulo se brzo
A da si uplodaš sliku na pc i probaš neki od virtual makeovera, umjesto da si uništavaš kosu s bojanjem u plavo, crno, crveno, whatever.... Imaš npr. http://www.dailymakeover.com/.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 21:51   #1246
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ajme , šta mi je dobra ova boja

Ja bi posvjetlila svoju kosu na tako neku nijansu.
Do sada su mi svi pokušaji u svjetlije nijasne izgledali tako da bi to bilo s nekim žutim ili crvenim prizvukom što mi je bljak.
Ja isto moju želim posvijetlit, samo ne znam kako. Koristim godinama Garnierovu tamnosmeđu i svi misle da mi je kosa crna, a u biti je tamnosmeđa. Želim je posvijetlit, tim da je ne uništim previše.
Ins@ni@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 00:45   #1247
Quote:
Ins@ni@ kaže: Pogledaj post
Ja isto moju želim posvijetlit, samo ne znam kako. Koristim godinama Garnierovu tamnosmeđu i svi misle da mi je kosa crna, a u biti je tamnosmeđa. Želim je posvijetlit, tim da je ne uništim previše.
Ja sam isto bila na tamnosmeđoj, sad koristim srednje smeđu ili još par nijansi svijetliju. Što je najbolje, nisam primjetila neku veliku razliku u boji, a još kada se malo boja ispere, izgleda skroz prirodno.
Meni to nekako sve izgleda isto, iako me frizerka uvjerava da bez obzira što se to meni tako čini, da će mi puno značiti kada je krenem posvijetliti.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 23:42   #1248
pozdrav



imam Palette light brown. N4......kosa mi je plava zato sto sam radila pramenove zatim farbala sa nekim plavim bijama koje mi nisu prekrivale sijede vlasi


sad konacno imam namjeru vratiti se u smedzu i to svijetlo smedzu....pa bi htjela pitati kad bi upotrijebila ovu koju sam gore navela da li bih dobila neku smedzu boju( ovu sad plavu sto imam ide dosta na zuto ) KOJA CE IZGLEDATI LIJEPO

bojim se da ce ispasti nesto narandzasto........

ili ako trebam kupiti neku da mi preporucite s obzirom na moj nlijedi ten(ne bih htjela kestenjaste ili crvene boje)

????
ljubicica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 09:12   #1249
Ljubica555, moj savet - batali tu N4, ispaces garant garava sa crvenim odsjajem a koliko vidim ti zelis svetlo smedju, uzmi neku profi farbu, revlonissimo ili recimo keune i to gledaj oznake 5 ( cisto svetlo smedja ) ili 5.1 ( pepeljasto svetlo smedja ) i 6% hidrogen
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 10:32   #1250
e hvala........puno si mi pomogla.........tako cu nesto i uraditi

prihvaceno sve osim ove 6
ljubicica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 10:35   #1251
ups........prihvacen i hidrogen 6........izgleda pogresno razumjela ......ma tek pijem jutarnju kafu
ljubicica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 12:11   #1252
Ja sam prosli put stavljala Keune 8.1 i 7.2 po pola farbe i 3 %hidrogen.Naravno,nisam dobila NISTA.Sada mi je ostalo farbe za jos jedan put pa koji da hidrogen iskoristim da mi bar malo ubije crveni sjaj i possvjetli kosu?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 19:31   #1253
Quote:
frogy kaže: Pogledaj post
Ja bi na tvom mjestu ostavila ovakvu boju kakvu imaš. Super ti stoji.
HVALA TI
a budem jos vidjela
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 20:28   #1254
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Ja sam prosli put stavljala Keune 8.1 i 7.2 po pola farbe i 3 %hidrogen.Naravno,nisam dobila NISTA.Sada mi je ostalo farbe za jos jedan put pa koji da hidrogen iskoristim da mi bar malo ubije crveni sjaj i possvjetli kosu?
Crveni odsjaj ces ubiti nekom pepeljastom nijansom i to tom 8.1, da sam na tvom mestu ne bi stavljala tu 7.2 i obavezno 6% hidrogen
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 02:02   #1255
Quote:
marizza kaže: Pogledaj post
Crveni odsjaj ces ubiti nekom pepeljastom nijansom i to tom 8.1, da sam na tvom mestu ne bi stavljala tu 7.2 i obavezno 6% hidrogen
Slažem se s ovim, 3% ti je ništ ako hoćeš neku promjenu

Crveni sam odsjaj i ja svojevremeno ubila pepeljastim bojama, a još sam i stavljala pakunge od maslinovog ulja, skida crvenkasto ko blesavo
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 13:26   #1256
A da li ce taj 6% hidrogen imalo isvjetliti kosu?Da mi ipak nece trebati 9%?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 14:00   #1257
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
A da li ce taj 6% hidrogen imalo isvjetliti kosu?Da mi ipak nece trebati 9%?
Moguće i da neće. Da budeš sigurna, možda ipak stavi 9%, jer se moraš riješiti i crvenila! No, mislim da je 9% za sijedu i ako želiš dobiti jako svijetlo blonde, ako se ne varam (Zmijica, help, jel je?)

Evo, ja se jučer pofarbala s tamnoblond+ ledenotamnoblond od L`Oreala, ona farba od 10 minuta, ispalo je dosta tamnije jer sam držala i duže od 10 minuta.

Ako sam se ja uspjela riješiti tamne kose i crvenila, onda sigurno možeš i ti. Čini mi se po slikama da ti je kosa jako kvalitetna, pa ti neće puno isušiti.

Možeš pitati i korisnika pod nickom profesionalac - on ti neće pogriješiti u savjetu, stvarno se kuži super u farbanje
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 14:11   #1258
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Ako sam se ja uspjela riješiti tamne kose i crvenila, onda sigurno možeš i ti. Čini mi se po slikama da ti je kosa jako kvalitetna, pa ti neće puno isušiti.
Kako si se rijesila crvenila i tamne kose?Imas slike moje kose pa mene bas ne zanima plava vec neka svjetlije smedja.I znaci ipak 9%hidrogen?Ipak se bojim radi kose jer je blans ipak malo osusio.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 00:29   #1259
Prvi puta blajhanjem kod frizerke, nakon čega me pofarbala u neku svijetloblond koja mi je pak bacala malo na mrkvu, pa sam se opet prefarbala, ali u svijetlo smeđu. Onda sam dala pramenove, i polako farbala kosu u ash blonde, pa sve svjetliju nijansu i stvarno sam ubila i crvenilo i narančastilo

Pa probaj s 9%, samo prati kako napreduje boja da previše ne posvijetliš
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 11:37   #1260
Hvala.Uradicu tako.Nadam se da necu ispasti mrkva
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.