Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2006., 15:09   #21
Quote:
hana kaže:
to se i meni svidja ali u tome pocrnis pa si ko kreten s crtama po sebi onda
pa u takvom kupacem se ne ides suncati
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:14   #22
Quote:
katrin kaže:
pa u takvom kupacem se ne ides suncati
ne vidim se u situacijama kada bi nosila takav badic. ili sam na plazi (toples najcesce) ili navucem majcu i hlacice i setam okolo i sjedim u bircu.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:19   #23
Quote:
teichy kaže:
Prekrasan je.

Kakve badice predlazete za male do srednje sise? A da nije neki push up od kojeg ce mi sise otpast od boli.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:28   #24
najstariji i isti model je i najnoviji samo je ko plavi sa nekakvim šarama (jednak gornji i donji dio) a srednje star je Mirami beachwear (ne nadjoh site) cisto smedje gacice, plitke ali ne na vezanje na vrhu imaju izvezene trokutice tamno smedje i gornji dio je isto smedji sa nekim šarama isto na trokut ali oni trokuti sta su veci i idu vislje a ne ovako bikinasti

ovakav sam trazila proslo ljeto ali ne i nasla, a sliku sam nasla na t-portalu ali ni oni nisu napisali od kud je
a predivni su mi i bijeli bikiniji ali treba bit jako crn za to
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:30   #25
Quote:
Billi kaže:
ne vidim se u situacijama kada bi nosila takav badic. ili sam na plazi (toples najcesce) ili navucem majcu i hlacice i setam okolo i sjedim u bircu.
ma naravno ovo su vise badici za editoriale i preserancije

@okatozlato-ovaj badic kaj ti se svida je idealan za male do srednje siske. ja imam srednje siske i bome su prpošne
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:34   #26
Quote:
OkatoZlo kaže:
Kakve badice predlazete za male do srednje sise? A da nije neki push up od kojeg ce mi sise otpast od boli.
bikini trokutici?
ili podstavljenje kosarice?
u svakom slucaju ne jedobojni gornji dio nego nesto sareno, i volanici, cvjetici i svasta nasiveno je dobrodoslo pod pretpostavkom da ne zelis isticat velicinu grudi jel nego skrenut paznju na nes drugo, e da i donji dio koji ce vise privlacit pozornost nego gornji (boze, zvucim ko teen sama sebi )

btw frendicau bikini trokutice usila umetke koji su inace za grunjak, badic joj stoji predivno
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 16:01   #27
hana, ovaj prvi na slici (od Nancya) je isti dezen kao i od Calzedonije . Moja mama ga ima ali ne na trokutiće već push up. Kupljen u Ts u Calzedoniji.

Ja sam lani tamo kupila dva komada tako da sam ove godine na miru.
Jedan je jednobojni ciklama boje a drugi je na prugice svih boja.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 16:09   #28
trokutici su ili za male ili za velike grudi... na 'srednjim' ne stoje nikako.
a podstavljene kosarice su super samo sto nisu funkcionalne, odnosno nakon kupanja se suse saaatimaaaaaa
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 16:14   #29
...jooooj, kupovina kupaceg kostima...moja nocna mora
...ja bih...ma najbolje neki od onih iz 50-ih, 60-ih - do koljena i do vrata da prikrije nedostatke...

..ma salim se...
..ja bih neki sa boksericama...onako, da budu bash kao hlacice
..nasla sam jedan bash takav prosle godine, ali tada nisam isla na more, pa ga nisam kupila ...a sada ih nema......

...a josh se uz sve probleme koji me uobicajeno gnjave ljeti (kako naci neki koji lijepo stoji, u kome mi grudi ne izgledaju premalo/preveliko/presmijesno..., koji ce malo "smanjiti" pretjerane "zalihe" na trbuhu), muci i to sto idem na more sa - profesorima s faxa ...
...pa josh moram paziti i da bude neki...hmmmm...ne pretjerano provokativan

..a da ja preskocim ljeto...
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 16:31   #30
Imam odlican 2djelni od Nancy proslogodisnji, pa jedan bikini na crtice iz H&M, pa jednu Calzedoniju 1-djelnu od pretpretprosle (jako ga malo nosim), ove godine sam uzela jedan 2djelni u H&M-u, dobro stoji, a malo kosta kud ces bolje. Bitno da se imam za presvuc. Ovakve badice sa slika ja bas i ne vidim na mojoj plazi, vise manje je to uvijek ista varijanta.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 16:55   #31
Od prešle godine imam Liscin bijeli s crvrnim trakicama prekrasan je i jako kvalitetan,a nije ni skup.Planiram kupit još jedan vjerovatno ponovo Liscin,želim si crveni
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:08   #32
Quote:
WENZE kaže:
ovaj mi vise lici na nesto u cemu mozes izac navecer van nego u cemu se kupas

ustvari multifunkcionalno
da, to sam i ja razmišljala
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:12   #33
Quote:
katrin kaže:
trokutici su ili za male ili za velike grudi... na 'srednjim' ne stoje nikako.
a ca je onda za srednje?
i koja velicina su male, koja srednje

@Kyra

ma da, kul. kad sam ja kupovala taj, znaci pred 3, 4 ljeta isto su nudili varijantu s kosaricama i normalnim gacica, ali super su mi ti od nancy jer mi se boja ne ispere nit se raspadnu
jedino mi je na jednom mala flekica ko ruzina, valjda sam negdje sjela i to ne ide dole ako ko ima savjet pliz tell
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:12   #34
Quote:
OkatoZlo kaže:
Prekrasan je.

Kakve badice predlazete za male do srednje sise? A da nije neki push up od kojeg ce mi sise otpast od boli.

možda podstavljeni trokutići?
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:19   #35
Quote:
hana kaže:
a ca je onda za srednje?
i koja velicina su male, koja srednje
pod trokutice mislim na gornji dio sa spagicama i samo imaju tkaninu u trokut koja se moze pomicati po spagici. ostalo- kao ona slika koju sam stavila na prvu stranu i podstavljeni trokuti, moze
a pod srednje mislim na b-c kosarice... ja sam 75 C ali to kod mene skromno izgleda
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:20   #36
Quote:
teichy kaže:
možda podstavljeni trokutići?

samo, kako rekoh, nikad ih osusiti...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:23   #37
aha... ma ja sam pod trokutici mislila na one koji se mogu pomicat ali su podstavljeni sa tankom spuzvicom
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:28   #38
Quote:
katrin kaže:

samo, kako rekoh, nikad ih osusiti...
istina, al to je idealno riješenje za male i srednje cike
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 18:37   #39
jel ja to dobro vidim il su svi prekrasni i dođu max 30 dolara u vs? ajme idem se objesit ak je istina...
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 18:39   #40
Quote:
hana kaže:
jedino mi je na jednom mala flekica ko ruzina, valjda sam negdje sjela i to ne ide dole ako ko ima savjet pliz tell
Ja imam doma već godinama jednu bočicu kupljenu u Trstu, Ruginet se zove. I to super skida ruzinu.
Jesi probala vidjet one male bočice šta ima u DM-u za skidanje raznika fleka?
Ako ne, pitaj u Trstu.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.