Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2014., 15:45   #61
Jel OLival mjenjao ambalažu?
Danas su bile 2 verzije pilinga. Sve je pisalo isto...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 16:03   #62
Quote:
dorcas kaže: Pogledaj post
Da, mijenja se ambalaža i proizvodi u novoj plavoj ambalaži su netestirani na životinjama.
Pogledaj drugom prilikom malo bolje obje ambalaže, na plavoj ćeš naži malog plavog zeku.
Ovo nije istina. Istina je da su mijenjali ambalažu, ali na životinjama nisu ni prije testirali. I na pilingu i na maski imam tog "malog zeku" , samo nije plavi.


Mandy, sastojke nisu mijenjali. Uzmi tubu koja ti je estetski ljepša, kad već možeš birati.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 16:23   #63
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
skužila sam danas nove dvije kreme za ruke od olivala s lavandom. jedna je obična i dođe 13 kn, a druga je koncentrat i dođe 20kn.
probao tko?
Ja sam probala oboje i meni su odlični i krema i koncentrat, miris je božanstven barem meni s obzirom da obožavam lavandu jedina mala zamjerka je to što im treba mrvicu duže da se upiju, ali to je gotovo zanemariva činjenica, ja sam neki dan bila u offertissimi i vidjela police pune olival proizvoda
rosavitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 19:03   #64
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja na njihovim stranicama nalazim samo jednu dnevnu kremu - Ekstra hidratantna krema za dnevnu njegu -

Vi ovdje spominjete neku njihovu hranjivu, ja samo vidim ovu hidratantnu? Imaju li možda i neke kreme koje se ne spominju trenutno na njihovoj stranici?
Imaju u ducanu. Koliko sam skuzila promijenili su ambalazu, mozda su zato makli. Odi u Bipu pa ces vidjet.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 11:19   #65


Pridružujem se pohvalama pilingu

Koristim ga tek dva dana, ali sam neočekivano oduševljena pa zato odmah pišem. Koristila sam ga prije spavanja, nakon čišćenja lica i ne samo što je nježno ispilingirao lice, nego je toliko ugodno hidratizirao kožu da sam odlučila ne nanijeti kremu baš da vidim glumi li ili možda zbilja radi. Da se razumijemo, nikad mi nakon ijednog pilinga nije pala takva ideja na pamet jer su redom kožu ostavljali žednu i gladnu dodatne njege. Iskreno, u jutro sam bila zatečena - koža je bila meka i glatka k'o bebina guza, crvenilo skoro potpuno nestalo, a gadovi umireni. Ponovila sam postupak sljedeće noći i još je bolje! Nastavit ću primjenjivati rutinu mjesec dana da dobijem dugoročnu potvrdu, ali ovo definitivno miriši na HG etiketu
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 22:39   #66
joj sad mi treba i ovaj piling
prenosim i ovdje dojmove za kreme --> https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=6584
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 22:58   #67
Baš ću probat piling,jer mi je njihova smilje dnevna,odlična,sve pohvale
da,probala sam i kremu za ruke,odnosno koncentrat mislim da je neven,plava tuba,također super zadovoljna,treba malo,i brzo se upije,a ruke budu tako mekane
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 23:00   #68
Ipak su mijenjali ambalažu?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 23:33   #69
Inace koristim LRP Hydreane Legere, i prije par dana kupila sam kremicu od smilja i masku . Maska mi se svidja , dok od kremice od smilja dobila sam pristic na obrazu, a skoro nikada na obrazu ne iskoci mi . Ostalo u rutini od preparative nisam nista mijenjala . Nacelno kremica mi se svidja, ali mi je malo sumnjiv taj vrazicak od pristica
MinaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 21:10   #70
ja sam davno imala kremu od smilja (ne sjećam se točno koju od ove 3) i nekoliko mjeseci nakon korištenja iste sam se borila s hrpom potkožnih prišteva...
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 00:56   #71
Ja koristim kremu sa smiljem i nemam problema... A inace mi gadovi iskacu na najmanju glupost u sastavu...
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:31   #72
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Ja koristim kremu sa smiljem i nemam problema... A inace mi gadovi iskacu na najmanju glupost u sastavu...
Da, treba se probati i vidjeti kako koza reagira . Nekome nesto odgovara, nekome ne ! Kako inace nemam pristice, ovoga vrazicka primjetim u ogledalu i stalno mi u mislima vec par dana .
MinaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:35   #73
Jučer sam u Mulleru isprobala tester ekstra hidratantne kreme za lice na ruci i jako mi se sviđa. Probao itko s mješovitom kožom bez nepravilnosti?
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:47   #74
Quote:
MinaZg kaže: Pogledaj post
Inace koristim LRP Hydreane Legere, i prije par dana kupila sam kremicu od smilja i masku . Maska mi se svidja , dok od kremice od smilja dobila sam pristic na obrazu, a skoro nikada na obrazu ne iskoci mi . Ostalo u rutini od preparative nisam nista mijenjala . Nacelno kremica mi se svidja, ali mi je malo sumnjiv taj vrazicak od pristica
Imam osjetljivu dehidriranu kožu,također prije koristila tu LRP kremu,sada Olival,nemam nikakvih problema sa prištićima.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:59   #75
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Imam osjetljivu dehidriranu kožu,također prije koristila tu LRP kremu,sada Olival,nemam nikakvih problema sa prištićima.
Koliko vec koristis tu kremu? Ja sam sada stala sa koristenjem nje, dok ne saniram tog jednoga, ( nemam niti ja inace pristice ) , pa cu ponovno ju probati da vidim .
MinaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 10:11   #76
Koristim kremu oko tri ipo mjeseca. Stvarno nije bilo nikakve reakcije,ni crvenila ni pečenja.
Saniraj pa pokušaj,možda se slučajno taj prišt desio.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 21:52   #77
Quote:
MinaZg kaže: Pogledaj post
Da, treba se probati i vidjeti kako koza reagira . Nekome nesto odgovara, nekome ne ! Kako inace nemam pristice, ovoga vrazicka primjetim u ogledalu i stalno mi u mislima vec par dana .
Znam kako ti je. Ja sam dosta dugo imala frku sa pristevima i tek sam do prije godinu, godinu i pol uspjela lagano vratit stvar u normalnu. No zato sam blago freaky sto se proizvoda za lice tice jer mi se ne vraca na staro.


Inace jel tko probao sampon od cicka? Bacila sam oko na sastav i vidim da je SLS tek na sredini sto se pozicije tice, pa pretpostavljam da bi mogao bit blazi i manje isusujuc...
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 23:06   #78
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post


Inace jel tko probao sampon od cicka? Bacila sam oko na sastav i vidim da je SLS tek na sredini sto se pozicije tice, pa pretpostavljam da bi mogao bit blazi i manje isusujuc...
Ja ga koristim posljednjih nekoliko mjeseci.
Oduševljena sam s njime toliko da sam prestala koristiti sve druge šampone.
Potrajalo je dok sam se pomirila s mirisom, mrvu je oštar u bočici, kad se se kosa osuši je ok.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 12:28   #79
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
joj sad mi treba i ovaj piling
Draga, znam da voliš Cattierov i Natura Sibericin piling pa da se ne iznenadiš - Olivalov je puuuno nježniji, ima sitnija zrnca i manje ih je nego u C. i N.S.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 19:52   #80
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post

Inace jel tko probao sampon od cicka? Bacila sam oko na sastav i vidim da je SLS tek na sredini sto se pozicije tice, pa pretpostavljam da bi mogao bit blazi i manje isusujuc...
taj šampon je super! bila sam ga već ja hvalila na temi Totalno fantastičan proizvod.
lijepo opere kosu i ne isušuje niti iritira vlasište
ja znam stavljati ulje na kosu kao neki tretman prije nego što operem kosu i taj šampon ispere i to ulje.
definitivno preporučam svakome taj šampon!
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.