Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2008., 11:40   #1
Ubojica

Čitam baš na netu, začudilo me, ali je u neku ruku i znakovito za muško-ženske odnose. Iako nasilan, kolko vidimo do te mjere da i ubije, bio je neodoljivo privlačan.

ŠOKANTNI detalji ubojice taksista izlaze na vidjelo. U benkovačkom se kraju tako priča, pišu mediji da su čak tri maloljetnice ostale trudne s ubojicom Elvisom Šopićem, te da je imao i više djevojaka.

Navodno je sve te djevojke dovodio i kući. Jednoj od njih, kada mu je rekla da je trudna, prijetio je da će je ubiti. Djevojci, koja je pred porodom, pozlilo je kad je čula da je Elvis brutalno ubio taksista.

Druge dvije djevojke, navodno su u ranom stadiju trudnoće.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ta/373102.aspx
metilj is offline  
Old 03.02.2008., 11:44   #2
da šarmantan!!!


taj šarmer je hodao okolo s kuburom!

mislim da će psihijatri reći svoje....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 03.02.2008., 11:54   #3
Normalo je da zene zele jace muskarce, to je normalno, muskarci su daleko fizicki i psihicki jaci od zena, stite obitelj itd. ali jebiga ipak je malo previse da hoce ubojice. Malo su pretjerale. U posljednje vrijeme sve vise takvih vijesti.
vdis10 is offline  
Old 03.02.2008., 11:56   #4
bolesnik...........
Neodishimus is offline  
Old 03.02.2008., 11:59   #5
Nije da baš kužim čemu ova tema, al dobro..
Patuljka is offline  
Old 03.02.2008., 12:01   #6
pa tri klinke odluče imat njegovo dijete??,,,a da ne govorimo o hrpi veza koje ima iza sebe
metilj is offline  
Old 03.02.2008., 12:02   #7
Quote:
metilj kaže: Pogledaj post
Čitam baš na netu, začudilo me, ali je u neku ruku i znakovito za muško-ženske odnose. Iako nasilan, kolko vidimo do te mjere da i ubije, bio je neodoljivo privlačan.

ŠOKANTNI detalji ubojice taksista izlaze na vidjelo. U benkovačkom se kraju tako priča, pišu mediji da su čak tri maloljetnice ostale trudne s ubojicom Elvisom Šopićem, te da je imao i više djevojaka.

Navodno je sve te djevojke dovodio i kući. Jednoj od njih, kada mu je rekla da je trudna, prijetio je da će je ubiti. Djevojci, koja je pred porodom, pozlilo je kad je čula da je Elvis brutalno ubio taksista.

Druge dvije djevojke, navodno su u ranom stadiju trudnoće.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ta/373102.aspx
zato sto se po tim malim mjestima svi sexaju ko blesavi sa svima.. a nemaju pojma o nicemu i to - sto vec seljacina to bolje
little_devil is offline  
Old 03.02.2008., 12:03   #8
Bio je sarmer. Yebac. Imat ce djece kao arapski seici.
vdis10 is offline  
Old 03.02.2008., 12:10   #9
Quote:
vdis10 kaže: Pogledaj post
Bio je sarmer. Yebac. Imat ce djece kao arapski seici.
je, to je i meni smiješno, al gle..kuburu je nosio sa sobom. zakaj? mislim da svatko tko nosi oružje - sigurno će ga i upotrijebiti!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 03.02.2008., 12:19   #10
To što su tri cure ostale s njim trudne ne znači da je neodoljivo privlačan već da dečko neće dati para za kondom
Hej is offline  
Old 03.02.2008., 12:27   #11
koliko sam ja čitala u nekim novinama klinac je iskorišavao pijane cure na tulumima. tko im je kriv kad se opijaju, onda ih stvarno svatko može.
ela is offline  
Old 03.02.2008., 12:47   #12
Quote:
metilj kaže: Pogledaj post
Čitam baš na netu, začudilo me, ali je u neku ruku i znakovito za muško-ženske odnose. Iako nasilan, kolko vidimo do te mjere da i ubije, bio je neodoljivo privlačan.


Ja ne znam jesi li ti njega vidjela/-o ali ako je ovo privlačno

http://www.vecernji.hr/newsroom/blac...03185/index.do

onda zbilja....
crna ovnica is offline  
Old 03.02.2008., 12:58   #13
kaže majka da se prije dvije godine vratio iz Srbije. kaj on možda mrzi Hrvatice kad to radi???
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 03.02.2008., 13:11   #14
Quote:
metilj kaže: Pogledaj post
Čitam baš na netu, začudilo me, ali je u neku ruku i znakovito za muško-ženske odnose. Iako nasilan, kolko vidimo do te mjere da i ubije, bio je neodoljivo privlačan.

ŠOKANTNI detalji ubojice taksista izlaze na vidjelo. U benkovačkom se kraju tako priča, pišu mediji da su čak tri maloljetnice ostale trudne s ubojicom Elvisom Šopićem, te da je imao i više djevojaka.

Navodno je sve te djevojke dovodio i kući. Jednoj od njih, kada mu je rekla da je trudna, prijetio je da će je ubiti. Djevojci, koja je pred porodom, pozlilo je kad je čula da je Elvis brutalno ubio taksista.

Druge dvije djevojke, navodno su u ranom stadiju trudnoće.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ta/373102.aspx
po onom što sam vidio na tv-u bojim se vidjeti koje su to ribe koje su pale na šarm takvog lika (em je psihički očito poremećen, a o fizičkom izgledu i neću)
Mulelele is offline  
Old 03.02.2008., 13:13   #15
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
zato sto se po tim malim mjestima svi sexaju ko blesavi sa svima.. a nemaju pojma o nicemu i to - sto vec seljacina to bolje
malo je reć seljačina, to samo potvrđuje pravilo
Mulelele is offline  
Old 03.02.2008., 13:47   #16
debil i maloumnik nikako ne može biti "šarmantan",a te navodne cure nikako ne mogu biti normalne,žalosno u svemu tome je što nikako neće dobiti dovoljan broj zatvorskih godina
mazgov is offline  
Old 03.02.2008., 14:35   #17
nazalost razumijem jer taj ''benkovacko zaledje'' mentalitet vidjam u svojoj okolici svaki dan.....
...iskreno,nakon ovakvih dogadjaja me strah....
__________________
and now...the larch
like it? is offline  
Old 03.02.2008., 15:46   #18
Quote:
like it? kaže: Pogledaj post
nazalost razumijem jer taj ''benkovacko zaledje'' mentalitet vidjam u svojoj okolici svaki dan.....
...iskreno,nakon ovakvih dogadjaja me strah....
hoces li nam malo predociti?
little_devil is offline  
Old 03.02.2008., 16:04   #19
Nitko se ne pita kakve su to cure,mislim da ni po čemu nisu bolje od njega. U onakvog čovjeka se ne može normalna zagledati. Mene je sram što živim kojih pola sata od Benkovca,ja ne znam je li to samo u zadarskom zaleđu ili u cijeloj Hrvatskoj. Ljudi zavijaju ko životinje,a o mentalitetu da i ne pričam,pa jeste vidjeli izjave njegovih,pa takva je većina po tim selima,niti ih je briga za svoju djecu,niti imaju kakvih osjećaja za njih,užas....
pink5 is offline  
Old 03.02.2008., 16:12   #20
ko kaze da ubojice ne mogu biti privlacni i sarmantni? dajte, molim vas...

(ne pricam o ovom klincu)
fat slut is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger