Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2010., 19:50   #21
neisporučeni proizvodi

Zanima me zašto mi nisu isporučeni svi naručeni proizvodi, konkretno dvije olovke za oči??? Narudžba je uredno poslana kako treba, sve je došlo osim njih. Ako nema na zalihama, uvijek je istaknuto, piše "Neisporučeni proizvodi", itd....
Međutim, na računu koji sam dobila uopće se nigdje ništa vezano uz njih ne spominje, a kao što sam rekla naručene su.
Na žalost, ovo nije prvi put da mi se dogodilo, a kako objasniti i mušteriji o čemu se radi!!?? Lagati ne mogu, mogu ponovno naručiti, a što ako opet ne dođe??
ribica =) is offline  
Old 09.11.2010., 20:08   #22
najbolje ti je nazvati avon i pitat u čemu je problem. da li imaš onaj potvrdni mail u kojem piše da si ih naručila. ako se radi o onim olovkama po 19 kn na str. 28 možda nisi imala uvijet za njih.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 10.11.2010., 20:03   #23
Trebam hitno Avon lady, molim da mi se javite na peem, imam poveću narudžbu.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 10.11.2010., 20:32   #24
javi iz kojeg si grada pa će ti se netko javit
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 10.11.2010., 20:34   #25
ZG
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 10.11.2010., 20:50   #26
tražim avon lady, Zagreb
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Old 11.11.2010., 12:03   #27
cure koji ste ono tekući hvalile, ideal shade ili neki drugi. treba mi za jednu prijateljicu neki dobar. i koja im je najsvjetlija nijansa.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 11.11.2010., 20:53   #28
Ako kome treba naručiti, javite. Sutra naručujem, dajem 25% popusta, ZG.
mishevi is offline  
Old 14.11.2010., 13:19   #29
evo upravo sam stavila treci sloj laka boje pastel pink. zivi uzas ukratko. i dalje boja nije pastel pink, nekako je proziran, preslab da bi boja bila jednolicna. mora se kombinirat s nekim drugim lakom jer sam ne lici na nista, barem ne na mojim noktima. mozda na geliranim djeluje bolje....
Kika3 is offline  
Old 14.11.2010., 13:54   #30
Quote:
Kika3 kaže: Pogledaj post
evo upravo sam stavila treci sloj laka boje pastel pink. zivi uzas ukratko. i dalje boja nije pastel pink, nekako je proziran, preslab da bi boja bila jednolicna. mora se kombinirat s nekim drugim lakom jer sam ne lici na nista, barem ne na mojim noktima. mozda na geliranim djeluje bolje....
meni je odličan a ne geliram nokte,u dva je sloja je još bolji, i baš bude ta pastel boja,možda si baš neki loš dobila
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Old 14.11.2010., 15:18   #31
moguce je da ja imam nokte na kojima taj lak ne izgleda dobro imam onaj zeleni peppermint i on mi je super, al ovaj...
Kika3 is offline  
Old 16.11.2010., 10:43   #32
Cure jeli netko vidio uživo onu šarenu narukvicu, Dare to hazzle ili tako nekako se zove...Ja bih ju naručila ali mi je malo puno 400 kuna a nisam ju vidjela.
Netko?
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Old 16.11.2010., 10:46   #33
je netko vidio uživo one dijamantne perlice za lice. zanima me koja je razlika ako postoji između tih i opbičnih svetlucavih. pretpostavljam da ove dijamantne imaju više šljokica
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 16.11.2010., 11:06   #34
vidila sam Dare to Dazzle. predivna je. iz kojeg si grada?
avonka is offline  
Old 16.11.2010., 11:43   #35
iz Osijeka sam.
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Old 17.11.2010., 10:57   #36
mislila sam ako si u Splitu da dodjes u avonov prostor vidit je. steta
avonka is offline  
Old 17.11.2010., 12:36   #37
a kad uopće radi taj centar u splitu? kad god sam namjeravala doć i nešto pogledat, kupit itd, bilo je zatvoreno?
i pridružujem se pitanju za te dijamantne perle? u kojem je to katalogu?
__________________
Život. Eto što bih ja dao da te nikad nisam vidio ili da te vidim samo još jednom.
hana24 is offline  
Old 17.11.2010., 21:49   #38
ima iu 16 i u 17
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 18.11.2010., 10:45   #39
utorkom i srijedom bude netko, ali vrijedi pravilo da kad god ti sta treba javis se svom Unit Leaderu i ona je duzna pojavit se po dogovoru i otkljucat ti da vidis sto te zanima, ili da dovedes svoje kupce koji nisu sigurni zele li nesto kupit dok ne pogledaju. npr, nijanse pudera
avonka is offline  
Old 18.11.2010., 14:45   #40
Katalog 1 me razočarao... piše Novogodišnja rasprodaja, a u njemu su neke cijene više nego što su u katalozima 16 i 17. Npr. oni Rolette što su u katalogu 16 po 17kn, a u katalogu 17 su na zadnjoj strani za 15kn (ako se kupi neki proizvod iz kataloga), sad su 19kn, i navedeno kao rasprodaja ("iskoristite ponudu, uštedite i do 50%")
Uz onu karticu koja se reklamira u katalogu 17 su npr. Anew kreme, snižene 40%, pa mislim da je to moglo i uz veći popust...

Olovke za oči i usne su u pola cijene tj. 22kn, ruževi (neki) isto...

Ako se kupe proizvodi u vrijednosti 99kn, može se kupiti:
- njegujući maslac za tijelo
- Liquid Bra Gel
- True colour Quad sjenilo (sve nijanse)
po 35kn...

Perle za lice su isto 35kn, ako se kupi proizvod sa str. 78 - 97

I tako.

Očekivala sam više od te "rasprodaje"
sagena is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.