Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2015., 19:25   #681
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Zasto jednostavno ne napises bez tih hrvatskih znakova, i dodje bez problema? Ja uvijek tako radim, lakse ce postar to prepoznati, nego hijeroglife.

Kad sam se registrirala to mi nije palo na pamet,a sad zaboravim ispraviti jer kod nekih mi dođe ispravno a kod nekih ne.
A moj poštar u nekim situacijama ne prepozna ni vlastitu majku, hijeroglifi su mu najmanji problem ionako ih često vidi . Jednom sam poštu dobila u 22,00
sobarica is offline  
Old 14.04.2015., 22:40   #682
Talking

Quote:
lexi3 kaže: Pogledaj post
Je li netko naručivao sa makeup revolution storea online?
Gledam cijene dostave i piše da za europu nude
Europe Standard Airmail £4.95
Europe Tracked Airmail £8.85
Koja je razlika? Jer bi isla na standard.

I ako je netko naručivao palete s njihove stranice, jel došlo to u komadu? Bez da su se boje smrvile ili nešto slično.
Hej,narucila sam ja bila isto sa standard airmail za 4.95£ stiglo kroz 2 tj sve citavo (ali nisam sjenila bila uzela..)
KittyKitty is offline  
Old 15.04.2015., 14:36   #683
cure, da li još neka stranica šipa u hrv, a da ima proizvode loreal sublime bronze, osim feel-a i look fantastic?
__________________
:)
Shiney is offline  
Old 15.04.2015., 17:52   #684
Tko kod nas dostavlja za Selfridges and Co UK? Zna netko? Hvala unaprijed!
Beea is offline  
Old 16.04.2015., 20:30   #685
Zna li netko zašto mi ne prolazi kod FIRST za prvu narudžbu na feelu?
Siohan is offline  
Old 19.04.2015., 16:07   #686
Quote:
Siohan kaže: Pogledaj post
Zna li netko zašto mi ne prolazi kod FIRST za prvu narudžbu na feelu?
Probaj na Googlu pronaći neki drugi code s popustom,
evo ja sam sad baš pogledala - code RDM315A bi trebao skinuti 15 % ukupne narudžbe, neprovjereno ...

U Google upišeš: Feelunique discount code stisneš ENTER - i dalje samo strpljivo pregledavaj ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 19.04.2015., 16:33   #687
Da pohvalim customer service od beautybay.com, htjela sam nesto kupiti i pri odabiru shades je nije bilo u ponudi, a u njihovom opisu je stajala kao available. Posaljem im email i prvo dobijem onaj automatski odgovor iz kojeg nista ne saznas, a sutradan stize i drugi odgovor sa direktnim osvrtom na moje pitanje oko te nijanse.
Vele da je nedostupna i da ce se potruditi da je nabave. Kroz par dana pogledam kad vidim da su je stavili, tako da sam i kupila.
Trebala bi mi ovih dana stici narudzba, sjecam se da se ovdje pisalo kako se od njih dugo ceka paketic, tako da ako mi ne stigne prijavit cu nezadovoljstvo.
TheSpy is offline  
Old 19.04.2015., 16:45   #688
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Probaj na Googlu pronaći neki drugi code s popustom,
evo ja sam sad baš pogledala - code RDM315A bi trebao skinuti 15 % ukupne narudžbe, neprovjereno ...

U Google upišeš: Feelunique discount code stisneš ENTER - i dalje samo strpljivo pregledavaj ...
Baš ti hvala na ovome.
Prva narudžba napravljena. Prošao mi je ovaj kod.

Znam za upisivanje u gugl samo nikad ne mogu baš naći normalan kod.
Siohan is offline  
Old 20.04.2015., 17:52   #689
Pozdrav drage moje..
Trebala bi malu pomoc, naime prosli tijedan, a i jucer sam narucila par stvari sa lookfantastica, feeluniquea i hq hair i asosa
Zanima me da li sva dostava paketica ide normalnom postom ili dostavljaju dostavne sluzbe tipa city itd.? Posto radim do 16 sati, cisto sumnjam da ce ijedna proc bez zutog papirica. Ono sto me zanima da li je neka od vas prije dostava otisla u postu i objasnila situaciji te da se paketi zadrze na posti, pa ja svratim svako malo do posto da provjerim, jer em mi je usput s posla, a i malo je povise tih paketica pa da mi ukucani infarkt ne dozive
__________________
Ostaje mi to što se volimo
twety is offline  
Old 20.04.2015., 20:49   #690
Dođe regularnom poštom. Nisam nikada išla na poštu da mi ga tamo ostave, ali možeš probati. Ne vidim razloga zašto ti ne bi to napravili.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 22.04.2015., 14:45   #691
6.4. sam s Lookfantastic narucila dva proizvoda. Lijepo su zaprimili narudzbu, teretili moju kreditnu karticu i pise da je proizvod DESPATCHED. Narucila sam benefit hoola i benefit maskaru. Tek jucer sam njuskala po njihovoj stranici i vidjela da pise da benefit dostavljaju samo UK residentima. Ima li netko ovakvo iskustvo? Zasto su mi zaprimili narudzbu? Sustav je trebao odmah izbaciti da benefit ne moze u HR. Ne moram reci da paket jos nije stigao. koliko dugo ste inace cekale na posiljku s lookfantastica?
crazyteacher is offline  
Old 22.04.2015., 14:54   #692
Quote:
crazyteacher kaže: Pogledaj post
6.4. sam s Lookfantastic narucila dva proizvoda. Lijepo su zaprimili narudzbu, teretili moju kreditnu karticu i pise da je proizvod DESPATCHED. Narucila sam benefit hoola i benefit maskaru. Tek jucer sam njuskala po njihovoj stranici i vidjela da pise da benefit dostavljaju samo UK residentima. Ima li netko ovakvo iskustvo? Zasto su mi zaprimili narudzbu? Sustav je trebao odmah izbaciti da benefit ne moze u HR. Ne moram reci da paket jos nije stigao. koliko dugo ste inace cekale na posiljku s lookfantastica?
Meni su bez problema poslali Benefit primer, stigao mi je nakon 20 dana.
sobarica is offline  
Old 22.04.2015., 15:05   #693
Baš čudno. Piše im: Please note - Benefit is available to customers in the UK only.
I prije sam im slala upite na mail u vezi toga zašto ne šalju kod nas i hoće li. Odgovorili su da je takva politika Benefita i da ne šalju kod nas itd..
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 22.04.2015., 15:07   #694
Uf, skoro me srce strefilo kad sam to naknadno vidjela. Dvadeset, dakle. Dobro, imam jos pet dana nade.
crazyteacher is offline  
Old 22.04.2015., 17:50   #695
Jucer sam sa tri frendice napravila na looku narudzbu benefita za 700 kuna, sve proslo uredno, kartica terecena i jos mi bilo cudno jer sam prije pola godine svakid rugi dan pokusavala sa mantrom ako prodje prodje.. danas je vec posiljka poslana, 5 stvari trebaju doc, iskreno se nadam da ce doci.. Javite cure da li vam je stiglo...
__________________
Ostaje mi to što se volimo
twety is offline  
Old 22.04.2015., 20:43   #696
To je mozda ista fora kao na HQhair za NARS, kao prave se da ne salju, ali whoops, prolazi u kosaricu i onda dobijes.
Rhaenyss is offline  
Old 24.04.2015., 07:52   #697
Curke, koji shop drži Clinique?

Inače, Fragrance shop me skroz razočarao. Otkazali mi dvije narudžbe, a custome service im nije uopće koristan. Nisu mi obrazložili razlog otkazivanja, osim da ''narudžba nije prošla njihove sigurnosne provjere''. Yeah right, a drugi put sam ju platila putem Paypala i u oba puta su mi refundirali novac.. Jel se to još kome dešavalo? Narudžba je bila u vrijednosti cca 300 f.
Good evil is offline  
Old 24.04.2015., 08:41   #698
Quote:
twety kaže: Pogledaj post
Jucer sam sa tri frendice napravila na looku narudzbu benefita za 700 kuna, sve proslo uredno, kartica terecena i jos mi bilo cudno jer sam prije pola godine svakid rugi dan pokusavala sa mantrom ako prodje prodje.. danas je vec posiljka poslana, 5 stvari trebaju doc, iskreno se nadam da ce doci.. Javite cure da li vam je stiglo...
Evo i ja sam narucila They're Real maskaru, jos mi je i kod prosao, stvarno se nadam da ce doci. Ista stvar mi je bila i s Narsom prije nekoliko mjeseci, sve uredno doslo.
coralicious is offline  
Old 24.04.2015., 16:55   #699
Quote:
crazyteacher kaže: Pogledaj post
6.4. sam s Lookfantastic narucila dva proizvoda. Lijepo su zaprimili narudzbu, teretili moju kreditnu karticu i pise da je proizvod DESPATCHED. Narucila sam benefit hoola i benefit maskaru. Tek jucer sam njuskala po njihovoj stranici i vidjela da pise da benefit dostavljaju samo UK residentima. Ima li netko ovakvo iskustvo? Zasto su mi zaprimili narudzbu? Sustav je trebao odmah izbaciti da benefit ne moze u HR. Ne moram reci da paket jos nije stigao. koliko dugo ste inace cekale na posiljku s lookfantastica?
Stiglo sve uredno danas! Dakle, 18 dana. Malo me zabrinulo, priznajem. Nekada iz Kine dođu paketi prije.
crazyteacher is offline  
Old 24.04.2015., 17:01   #700
Quote:
crazyteacher kaže: Pogledaj post
6.4. sam s Lookfantastic narucila dva proizvoda. Lijepo su zaprimili narudzbu, teretili moju kreditnu karticu i pise da je proizvod DESPATCHED. Narucila sam benefit hoola i benefit maskaru. Tek jucer sam njuskala po njihovoj stranici i vidjela da pise da benefit dostavljaju samo UK residentima. Ima li netko ovakvo iskustvo? Zasto su mi zaprimili narudzbu? Sustav je trebao odmah izbaciti da benefit ne moze u HR. Ne moram reci da paket jos nije stigao. koliko dugo ste inace cekale na posiljku s lookfantastica?
Stiglo sve uredno danas! Dakle, 18 dana. Malo me zabrinulo, priznajem. Nekada iz Kine dođu paketi prije.
crazyteacher is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.