Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2009., 19:25   #1
herbalife?!

Ispričavam se unaprijed ako je već bila tema ili ako ne spada ovdje...
poznanica mi je preporučila herbalife. Kaže da pije to 3 mjeseca i kao puna je energije, super se osjeća itd.
pošto sam dosta skeptična kada su raznorazni preparati u pitanju, molila bi da se jave koji su probali ili znaju nešto više o tome da podijele svoja iskustva
Hvala!
Lilly blue is offline  
Old 19.02.2009., 20:14   #2
Ako ti ona to prodaje, ako je zastupnik, vjerovatno hoče uvaliti da zaradi. I ja imala takve, al ih . Objasnila sam joj da je to sve divno i krasno, da vjerujem da je dobro, al da je užasno skupo.
Lindy2008 is offline  
Old 19.02.2009., 21:54   #3
Valjda želiš smršaviti sa tim?

Dobro je dok koristiš, mjesečno te košta oko 500 kn ako je terapija po njihovim uputama, a kad prestaneš, brzo si vratiš kile. I onda lako izračunaš koliko si love dala. Mislim da ipak nije štetno ako ćeš rabiti kao energent.
Smileman is offline  
Old 19.02.2009., 23:24   #4
multi level marketing. imam jednu takvu na faksu. majke mi, njoj je mozak ispran. herbal life joj je dao sve, poslao ju na seminar, smršavila je, zaposlili ju, itd, itd... još malo pa će joj i faks završiti.
Morgan is offline  
Old 20.02.2009., 00:23   #5
Meni to bratić prodaje...
I ne ide mu baš

Stvar kolko sam skužio nije prevara , samo je pitanje dal se isplati dat tolku lovu za to. Postoje sigurno i druga rješenja , trebaju ti samo tenisice za trčat.
Aaron McLoughlin is offline  
Old 20.02.2009., 07:56   #6
Hm, znam ja puno njih koji se bave time.. Nikad se nisam baš pretjerano zanimala za to.. Kao što je netko već naveo, tenisice za trčanje
Znam jednu curu koja je nije bila ono debela - salasta, ali za sportaša je bila malo jača. Nedavno vidjela njezine fotke na FB-u u kupaćem i ono ostala sam Bavi se time, pa je spojila ugodno s korisnim, ali da bih ja sama trošila toliku lovu na ta sr**, ne bih.
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Old 20.02.2009., 08:21   #7
tebi se ne ispričavam i imam nultu toleraniju na herbalife.
zatvaram.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.