Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2012., 08:55   #1001
Iskreno, nisam imal problema s garancijom u Pevecu (triput, mislim, sam mijenjal Einhell strojeve unutar 2g. garantnog roka).
U bauhausu kupujem samo ono kaj nemrem najti na drugim mjestima - radi njihovih (previsokih) cijena.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 10:57   #1002
Prije mjesec dana kupio u Bauhausu ovaj cirkular.

U Pevecu, Baumaxu i Alati Milić cijena je 1350 kn. U Bauhausu 1160 kn.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 20:30   #1003
Zna li tko gdje u Hrv ima servis KRESS bušilica?
__________________
Be the change you want to see
dr.to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 20:39   #1004
Eh da se i ja pohvalim, danas kupljena Makita blanja i Makita busilica...
Bilo je velike nedoumice dali uzeti blanjalicu Bosch za 800kn ili makitu za 1500kn, i busilica Bosch uopce nije skupa 409kn u Bauhausu...
Na kraju ipak prevagnula Makita, valjda zbog plave boje

Koliko Makita ima jamstvo, u Baumaxu mi kazu 5g, ali to nigdje ne pise, nego kazu da je 1 godina kod ovlastenog i za ove 4g odgovara Baumax,
a pak na stranici Makite vidim da se jamstvo moze produziti sa 1 na 3g, nigdje se ne spominje 5g
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 21:04   #1005
Za garanciju od "Makite" ne razbijaj glavu.Pazi se čavala i ostariti češ skupa sa hoblericom.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 21:53   #1006
Koju bušilicu si kupio i koliko penez?
KenParker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 08:04   #1007
I ja se nadam da mi garanciha nece trebati, pokvarile su mi se vec 4,jeftine busilice i 1 blanjalica, tako da je vrijeme za nesto posteno...
Blanjalica je KP0800, 1520kn u baumaksu a busilica je Makita 6413...eh da busilica je nesto preko 700kn...i to je nsjjeftinija makitina...
Busilica zuji ko pcelica jedva cekam da pocnem s njom raditi :-)
A za blanjati radim sjenicu kraj vrtne pecenjare tako da ima posla...
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 08:31   #1008
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
busilica je Makita 6413...eh da busilica je nesto preko 700kn...i to je nsjjeftinija makitina...
Hmmm, vidi str. 2
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 08:36   #1009
Quote:
dr.to be kaže: Pogledaj post
Zna li tko gdje u Hrv ima servis KRESS bušilica?
Nekad je netko prodavao ove alate (ja imao 18 godina hammericu-nažalost riknula).A kako izgleda više nitko ne prodaje Kress,teško da ima i servis. Volio bi popraviti svoju iz čisto sentimentalnih razloga.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 19:40   #1010
Quote:
MadVlad kaže: Pogledaj post
Hvala, ma znam, ali eto kupovalo se vise stvari za sjenicu na rrate, pa je bilo nekako lakse to sve uzeti u Baumaxu, nego posebno alat a posebno materijal...
Al da sam platio porez na budale, jesam
Inace sto se busilice tice, stvarno vrijedi te novce, odlicna je, danas cijeli dan busio s njom s guštom
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 11:07   #1011
Kako se, gdje - oštri Fiskars sjekirica za kampiranje?
__________________
TPS Reports in the movie "Office Space" were probably Test Procedure Specification Reports, but in the popular context, "TPS" has become a backronym for "Totally Pointless Stuff", "Total Piece of Shit," "This Place Sucks", "Totally Pointless Shit", "This Project Sucks", "Time-Pass Stuff", "The Paper Shredder" or "Toilet Paper Sheets".
eli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 14:30   #1012
http://www.youtube.com/watch?v=ZO5io71sgCI
http://www.youtube.com/watch?v=VCo1jbU3t0M
__________________
uzdaj se u se´ i u svoje kljuse
jeronimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 15:50   #1013
Ako netko planira kupovati Bosch alat, najjeftinije što sam našao je u Trgometalu. Istaknute cijene su zapravo visoke, ali daju 20% popusta na gotovinu.

Dali se netko susreo sa kopijama Uniora?
Naime, kupio sam na Hreliću Unior ključeve, završna obrada nije na razini Uniora (grubi su, više liče na Tang) a i čine mi se mekani. tj probao sam saviti ključ 10-11 i mislim da bi ga golim rukama mogao saviti, što do sada nisam primjetio na ostalim markama.
inače nisam do sad puno s njima radio da bi ih mogao provjeriti u praksi.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 08:29   #1014
Dečki, ako je tko zainteresiran za MIO standard kombinirku (ravnalica, debljača, cirkular, frezer, glodalo/svrdlo za dubljenje, i he he mlin čekičar) sa dodatnim pilama, noževima i glodalima ja prodajem svoju. info na p.m. ili pogledati na šnjof-šnjof oglasniku. (osim kombinirke ima još nešto alata za rasprodati).

BTW, pitao sam već na stolarskoj temi, Metabo DH330 ili DeWalt DW 733? Osim znatne razlike u cijeni gotovo su iste karakteristike, osim što Metabo ima 2 noža, a DeWalt 3. Zapravo želim čuti je li je Metabo ok? Imam nešto njihovog alata i alat je dobar i kvalitetan taman za svoju cijenu, a opet 2 ranga bolji od Einhell & co. Ispada da kombinirku koristim samo kao debljaču, a zauzima mi puno jako mjesta i rijetko se koristi.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 21:49   #1015
Ova tema izgleda nije baš ažurna.
Naišao sam na popustu na ovaj stroj (po vrlo privlačnoj cijeni) http://www.aeg-powertools.eu/product...smt-355-smt355
pa me zanima kakav je u odnosu na slične pile od Makite ili Boscha ( s tim da je makita skuplja oko 300kn,a bosch skoro 1000)
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 23:48   #1016
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
BTW, pitao sam već na stolarskoj temi, Metabo DH330 ili DeWalt DW 733? ... Ispada da kombinirku koristim samo kao debljaču, a zauzima mi puno jako mjesta i rijetko se koristi.
Metabo je o.k., ali ti solo debljača ne može zamijeniti blanjalicu s deljačom. Ove portablice imaju dosta slabu donju ploču. U prijevodu, ako ikako možeš, zadrži MIO, možda tek da staviš jači motor. Mada sam mišljenja da će ti i ostati ako zadržiš istaknutu cijenu...
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 08:49   #1017
Quote:
baustelac99 kaže: Pogledaj post
Ova tema izgleda nije baš ažurna.
Naišao sam na popustu na ovaj stroj (po vrlo privlačnoj cijeni) http://www.aeg-powertools.eu/product...smt-355-smt355
pa me zanima kakav je u odnosu na slične pile od Makite ili Boscha ( s tim da je makita skuplja oko 300kn,a bosch skoro 1000)
jel mozes reci o kojoj se cijeni prica?
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 17:52   #1018
Laser
http://www.njuskalo.hr/strojevi-alat...-oglas-5324378
ppart is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 18:45   #1019
Skupo!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 23:36   #1020
Quote:
baustelac99 kaže: Pogledaj post
Ako netko planira kupovati Bosch alat, najjeftinije što sam našao je u Trgometalu. Istaknute cijene su zapravo visoke, ali daju 20% popusta na gotovinu.

Dali se netko susreo sa kopijama Uniora?
Naime, kupio sam na Hreliću Unior ključeve, završna obrada nije na razini Uniora (grubi su, više liče na Tang) a i čine mi se mekani. tj probao sam saviti ključ 10-11 i mislim da bi ga golim rukama mogao saviti, što do sada nisam primjetio na ostalim markama.
inače nisam do sad puno s njima radio da bi ih mogao provjeriti u praksi.
neznam za kopiju, ali znam da Unior ima npr. 3 vrste viljuškastih ključeva 110/1, 110/2 i 112, u tvojem slučaju vjerojatno je riječ o ključu 112
Pegi376 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.