Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2009., 16:53   #141
te kuglice za bebe se ne pjene
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 17:02   #142
Mi imamo najnoviji nacin kupanja, kad se neda u kadu ni meni ni mmu.
Stavimo joj gumu dole u veliku kadu i napunimo malo vode, onako njoj do struka ako sjedi.
Takvu srecu ja nikad vidjela nisam.
Puzala je gore dole po kadi ko luda i lupala vodu rukama.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 19:28   #143
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Mi imamo najnoviji nacin kupanja, kad se neda u kadu ni meni ni mmu.
Stavimo joj gumu dole u veliku kadu i napunimo malo vode, onako njoj do struka ako sjedi.
Takvu srecu ja nikad vidjela nisam.
Puzala je gore dole po kadi ko luda i lupala vodu rukama.
mi smo našem napunili prošli tjedan kadu i bio je jako zadovoljan, sav se važno držao. ko mali direktor! pa smo mu stavili u pogon i patka u brodu (od tigexa, dobio ga na poklon). ovog...



i bezveze je. spor je, sav naginje u desnu stranu, zapinje

tako da ga ne preporučam.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 10:53   #144
ima ko ovakvu kadicu? mi ju kupili ali nisam zadovoljna, ima na sredini neki glupi krug koj isluži tome da beba ne sklizne dolje, ali meni je to toliko nepraktično jer se ustvari beba međunožjem nabije na to. Ili ja to samo tako doživljavam? ima ko da je zadovoljan tom kadicom?
__________________
BabyCipelicscrapbook
Joel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 11:17   #145
Mi smo koristili samo taj anatomski umetak u drugoj kadi. Nama je bilo super.
Što se tiče međunožja, ja sam mojoj punila kadu vodom skoro do vrata, tako da je dobrim djelom bila slobodna u vodi, pa nije bilo "pritiska" na međunožje.
Što se tiče pranja međunožja, nisam stavljala bebu kakanu u kadu, već čistu tako da se pranje međunožja svodilo na vrlo kratki zahvat.
Uhvatila bi bebu pod potiljak/rame/leđa, a drugom rukom ju prala.
Not so big deal....
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 12:56   #146
mi imali takvu al bez tog podloška na slici..

kadica ko kadica ok, al je brzo prerastao ...

sad rugim će biti kupanje u lavoreku prvih mjesec-dva a onda u veliku kadu..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 14:10   #147
ma da, i ja ju stavim praktički čistu u kadu i nije mi ju problem kupati, ali ta sredina me baš sad muči. Znam da ima tih uložaka posebno za kupiti, ali ovo nije uložak već dio kade koji se ne da izvaditi.
8472, vodu do vrata? kupali ste u kupaoni? jer mi malu kupamo u spavaćoj (tamo nam je zasad sva infrastruktura vezana za nju) pa je teško nositi punu kadu iz kupaone u sobu.
ah, trebala sam kupiti običnui kadicu i posebno taj uložak.
__________________
BabyCipelicscrapbook
Joel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 14:55   #148
Quote:
Joel kaže: Pogledaj post
...
8472, vodu do vrata? kupali ste u kupaoni? jer mi malu kupamo u spavaćoj (tamo nam je zasad sva infrastruktura vezana za nju) pa je teško nositi punu kadu iz kupaone u sobu.
ah, trebala sam kupiti običnui kadicu i posebno taj uložak.
Da do vrata da jpj nije zima.
Kad je postala veća dobila je deportivo u kupaonu.
He he, naša kadica ima crijevo za pražnjenje pa bi nosili van sić po sić, ko bi nosio cjelu kadu, šta ti je....
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 14:59   #149
Ovo je sa negdje 6mj, kad je postala preeeevelika za podložak i kadicu.
http://images46.fotki.com/v1445/phot...G_2533b-vi.jpg
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 21:49   #150
Quote:
Joel kaže: Pogledaj post
ma da, i ja ju stavim praktički čistu u kadu i nije mi ju problem kupati, ali ta sredina me baš sad muči. Znam da ima tih uložaka posebno za kupiti, ali ovo nije uložak već dio kade koji se ne da izvaditi.
8472, vodu do vrata? kupali ste u kupaoni? jer mi malu kupamo u spavaćoj (tamo nam je zasad sva infrastruktura vezana za nju) pa je teško nositi punu kadu iz kupaone u sobu.
ah, trebala sam kupiti običnui kadicu i posebno taj uložak.
da si kupila odvojeno kadicu i ulozak, trebalo bi ti jos vise vode nego u ovoj kadici... tako da bi ti bilo jos teze za nositi...
mi smo isto proslu zimu, kad je bila mala nosili u sobu... sad je kupamo u wc-u, pa samo proletim do sobe gdje je oblacim...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 21:52   #151
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Ovo je sa negdje 6mj, kad je postala preeeevelika za podložak i kadicu.
http://images46.fotki.com/v1445/phot...G_2533b-vi.jpg
koje velike okice...
slatkica mala...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 23:09   #152
Kadica s uloškom je super stvar. Kad smo ju prerasli posudili smo tu gorespomenutu s ugrađenim uloškom i također joj je bila super,ništa se ne nabija na onaj dio jer je i dalje većinom na leđima oslonac. I isto smo punili više vode da može palucati po vodi. Jedina tlaka je bila puniti kadicu u kuhinji jer u kupaonu ne stane (kutna tuš kada), tak da sad uživamo u prstenu. A voli se i tuširati s nekim od nas, jedino kaj tata to izbjegava jer mu izvrši hitnu depilaciju bez najave... uz sveopće oduševljenje kaj tatek vrišti... čini se da bu mala kozmetičarka...
 
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 23:43   #153
Quote:
lehaha kaže: Pogledaj post
Kadica s uloškom je super stvar. Kad smo ju prerasli posudili smo tu gorespomenutu s ugrađenim uloškom i također joj je bila super,ništa se ne nabija na onaj dio jer je i dalje većinom na leđima oslonac. I isto smo punili više vode da može palucati po vodi. Jedina tlaka je bila puniti kadicu u kuhinji jer u kupaonu ne stane (kutna tuš kada), tak da sad uživamo u prstenu. A voli se i tuširati s nekim od nas, jedino kaj tata to izbjegava jer mu izvrši hitnu depilaciju bez najave... uz sveopće oduševljenje kaj tatek vrišti... čini se da bu mala kozmetičarka...
taj uložak se kupi posebno ima ga u kauflandu i dođe 20kn, ja malog kupam od rođenja u tome i sad samo stavim u veliku kadu i on tam leži i brčka se...zaaakon
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 23:14   #154
tak jeftino?
inače, popi*dila sam i vratila ovu, meni totalno nepraktičnu, kadicu i uzela običnu. Sad sam zadovoljna.
__________________
BabyCipelicscrapbook
Joel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 21:33   #155
Zanima me koliko često kupate bebe do 6 mjeseci? Mi malog kupamo dva puta tjedno ostale dane ga prebrišem cijelog vlažnom krpicom koju ispirem u vodi u koju sam dodala par kapi dječjeg ulje. Moja nećakinja je imala dermatitis od prečestog kupanja pa sam malo preoprezna.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 21:40   #156
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko često kupate bebe do 6 mjeseci? Mi malog kupamo dva puta tjedno ostale dane ga prebrišem cijelog vlažnom krpicom koju ispirem u vodi u koju sam dodala par kapi dječjeg ulje. Moja nećakinja je imala dermatitis od prečestog kupanja pa sam malo preoprezna.
Ja isto malca kupam dva puta tjedno. Ima 5 mjeseci. Svaki dan ga vlažnom krtpicom operem ispod pazuhića i ispod vratića. Inače u vodu za kupanje mu obavezno stavljam maslinovo ulje. Kožica mu je prekrasna. NIkad se nije ljuštio niti imao tjemenjaču. Zasad.
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 21:51   #157
Peremo ga svaku večer - od izlaska iz rodilišta jer nam je to dio rituala pred spavanciju
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 21:51   #158
Quote:
forum mamica kaže: Pogledaj post
Ja isto malca kupam dva puta tjedno. Ima 5 mjeseci. Svaki dan ga vlažnom krtpicom operem ispod pazuhića i ispod vratića. Inače u vodu za kupanje mu obavezno stavljam maslinovo ulje. Kožica mu je prekrasna. NIkad se nije ljuštio niti imao tjemenjaču. Zasad.
Ja svoju malecku od 3,5 mj. kupam svaki drugi dan i sve mislim da bi uskoro svaki (čim zatopli), jer uživa u kupanju. Na trljačicu kapnem samo par kapi Mustela gela za pranje novorođenčeta, kojeg ima 500ml i trajat će mi jako dugo kak ga malo stavljam.
ewa33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 21:55   #159
Kad zatopli i mi ćemo češće kupati malog, ali sada mislim da nema potrebe. Prije dok nismo imali naslon za kadu nije uživao u kupanju, ali sada kada se izvali baš se vidi da uživa.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 22:00   #160
mi ga kupamo dva puta tjedno a ostale dane ga prebrišem sa krpicom.mrzi se kupati.čitajući vas,razmišljam da mu kupim taj naslon za kadicu,možda pomogne da ne vrišti iz petnih žila.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.