Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2014., 12:55   #1
1

1

Zadnje uređivanje josie123 : 12.06.2014. at 13:26.
josie123 is offline  
Old 12.06.2014., 12:57   #2
Jeh, poslije j*banja nema kajanja.
Afro Dita is offline  
Old 12.06.2014., 13:05   #3
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Jeh, poslije j*banja nema kajanja.
nema to uopće veze sa jebanjem ili kajanjem. Tema je ginekologovo ponašanje. Pitam se što bi ti napravila da ti se desi tako nešto i da to osjetiš na svojoj koži.
josie123 is offline  
Old 12.06.2014., 13:15   #4
Quote:
josie123 kaže: Pogledaj post
nema to uopće veze sa jebanjem ili kajanjem. Tema je ginekologovo ponašanje. Pitam se što bi ti napravila da ti se desi tako nešto i da to osjetiš na svojoj koži.
Zadržala bih dijete budući da klince volim. Ako si se mogla ševiti, znala si da može kondom puknuti i da se može desiti trudnoća. Ne opravdavam ginekologa, ali ali....Jesi mogla odmah otići k drugom ginekologu??? Nisi???

Ako se već ševiš, i mada ti menga inače kasni, a znala si da je kondom pukao koji kuki nisi ranije otišla ginekologu??? Nemarna si bila, priznaj.
Afro Dita is offline  
Old 12.06.2014., 13:15   #5
Pa konzultiraj se s dečkom i familijom, teško da će ti ovdje neki stranac dat pametan savjet, osim ako već nisu to iskusili na svojoj koži, ali mislim da si došla na krivi forum po savjet
Zapravo ne kontam tvoje pitanje? Tuzit ga ili ne? Pa tuži ako imaš osnovu za tužbu.
Ako je kasno za pobačaj, onda moraš počet prihvacat da ćeš postat majka.
Ali iz tvoje rečenice u kojoj si napisala da te strah da se malom nešto ne dogodi zbog tvog psihičkog stanja se da zaključit da ti ipak želiš to dijete.
-Esma is offline  
Old 12.06.2014., 13:17   #6
Ovakva pitanja se ne rješavaju na forumu, žao mi je.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 12.06.2014., 13:24   #7
Slažem se
Roksolana is offline  
Old 12.06.2014., 13:29   #8
Jesi pobacila na kraju ili ne?
Mislim, nitko ti nema pravo reci da zadrzis ili ne zadrzis dijete. To je tvoja odluka.

Sto se ginica tice ja bih se raspitala gdje i kome ga mogu prijaviti


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 12.06.2014., 13:29   #9
Nekakav konkretan savet možeš eventualno potražiti na pdf Žensko zdravlje ili pdf Pravo.
Amelie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.