Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 00:10   #241
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče, sasvim je normalno da ljudi rat shvaćaju kao dogovoren. Možda ne od samog početka, ali dosta ljudi opravdano sumnja da su se Tuđman i Milošević mazili malo više nego što je odgovaralo njihovim narodima - ali zato je itekako odgovaralo onima koji su krali sve u šesnaest.
Je, zato su ljudi na Dinari 94. ostavljali svoje kosture.
Jer su se ovi dogovorili
Za ostatak;
Dežulović je radio u Jutarnjem čiji je glavni financijer bio tko?
Da zbilja nejdemo preduboko.
Kvaliteta
Misliš da su novinari u RH kvalitetni ?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 21:16   #242
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Je, zato su ljudi na Dinari 94. ostavljali svoje kosture.
Jer su se ovi dogovorili
Za ostatak;
Dežulović je radio u Jutarnjem čiji je glavni financijer bio tko?
Da zbilja nejdemo preduboko.
Kvaliteta
Misliš da su novinari u RH kvalitetni ?
1. Pročitao sam i shvatio moderatorsko upozorenje.
2. Kakve veze ima Dinara 94. s konjskim trkama?
3. Kakve veze ima tko je financirao Jutarnji? Dežulović je za svoj rad dobivao plaću, nije mu nitko poklanjao novac.
4. Novinari u RH su kurac od ovce i na njemu zvonce, ako ćemo gledati u globalu.
Naspram njih Boris Dežulović je The Novinar. Toga smo svjesni svi mi pismeni intelektualci, premda uglavnom ne volimo Bujanca, Tomsona, a ni Dara Bubamara nam nije nešto bliska.
5. Nek uđe u zapisnik da sam se izrazito trudio izostaviti bilo kakav oblik ad hominema ili sličnog uvredljivog sadržaja.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 02:04   #243
Jadno je društvo u kojem Dežulović ima predznak the.
U bilo čemu.
Dinara 94. i smrzavanja po toj planini jasno govore da nije bilo dogovora u ratu.
Imaš i ovu kartu; https://upload.wikimedia.org/wikiped..._criticism.png
Ali lagano idemo u ofT.
Dežulović je bio jedan od glavnih novinara u Jutarnjem, radi njega je i taj "kartel" dobivao takve donacije. Tekstova takvog tipa...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 13:38   #244
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Zašto radiš "Strawmen"-a?
Ne možeš u listu nac. manjine, sponzoriranim od strane države, pljuvati po toj državi. Niti se baviti drugim stvarima osim onima za što taj časopis služi.

Nije to nikakva cenzura, to je samo odgovornost.
Ništa više, niti manje.
Ti smatraš da kad daš političaru sredstva, da ih on može trošiti po svojoj volji, a ne po namjeni ?
Ja tvrdim da on ne pljuje državu. To što ti ne razlikuješ državu i državnu politiku stranaka koji je vode je drugi par cipela.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:02   #245
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ja tvrdim da on ne pljuje državu. To što ti ne razlikuješ državu i državnu politiku stranaka koji je vode je drugi par cipela.
Ne razlikuje.

Država - to smo HDZ i ja (on).
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 21:36   #246
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Jadno je društvo u kojem Dežulović ima predznak the.
U bilo čemu.
Ah, dakle, mrziš Hrvatsku?
Pljuješ hrvatsko društvo?

Paradoksalno je da si ti doslovno kriv za ono što tvoji manipulatori pokušavaju pripisati njemu.

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Da zbilja nejdemo preduboko.
Nejdite.

Također, mislim da možeš svoje simpatije ili antipatije prema Dežuloviću dalje pisati na temi o njemu. Ovdje si i više nego dovoljno o tome rekao i prelaziš u spamanje.

Pročitaj prvi i peti post ove teme.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:47   #247
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ja tvrdim da on ne pljuje državu. To što ti ne razlikuješ državu i državnu politiku stranaka koji je vode je drugi par cipela.

Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Ne razlikuje.
Država - to smo HDZ i ja (on).

Let me see, do sada je bilo 6 parlamentarnih
2000, 2004, 2008, 2012, 2016 i 2017.
Od toga sam zadnja 2 puta glasao za Most, 2012 za neku žnj stranku, 2000. sam glasao za HSLS-SDP, a ova 2 puta za HDZ kojeg je vodio lopina Sanader.
Daj mi molim te objasni kako sam ja tako "blisko" povezan sa HDZom ?
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ah, dakle, mrziš Hrvatsku?
Pljuješ hrvatsko društvo? : D
Paradoksalno je da si ti doslovno kriv za ono što tvoji manipulatori pokušavaju pripisati njemu.
Opet ad hominem ?
Stipe, si pročitao upozorenje?
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Nejdite.
Također, mislim da možeš svoje simpatije ili antipatije prema Dežuloviću dalje pisati na temi o njemu. Ovdje si i više nego dovoljno o tome rekao i prelaziš u spamanje.
Pročitaj prvi i peti post ove teme.
-Stipe
Tvoji postovi su u suprotnosti, s temom, jbg
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:51   #248
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
..........a ova 2 puta za HDZ kojeg je vodio lopina Sanader.............
idi i ne griješi više
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 23:02   #249
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Poslušajte kolegu jer je inače to kršenje Pravila ovog pdf.-a.

I kao što znate na ovom Forumu nije dopušteno reklamirat druge slične platforme pa o tome povedite računa. Hvala.
Kako vidim da neki nisu pročitali moram quotat sam sebe i dodat da ipak pročitate prvi i peti post teme.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 23:04   #250
Danas sam u Jutarnjem pročitao Antu Tomića o onom skandaloznom odbijanju pričesti dječaku sa Down sindromom ali je nema on line još.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 20:10   #251
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče, sasvim je normalno da ljudi rat shvaćaju kao dogovoren. Možda ne od samog početka, ali dosta ljudi opravdano sumnja da su se Tuđman i Milošević mazili malo više nego što je odgovaralo njihovim narodima - ali zato je itekako odgovaralo onima koji su krali sve u šesnaest.
I meni je sasvim normalno da neki ljudi shvacaju kao dogovoren bez obzira sto nema ni jedan jedini dokaz da je to bilo tako.
Ljudi vjeruju u vanzemaljce, horoskop, gmazove pa sto nebi u dogovoreni rat....posebno ako im to politicki odgovara. Narocito je u Srbiji ta teza popularna sto je i logicno jer ih takva teza oslobadja krivice i pri tome trljaju ruke svaki puta kada neki naivac iz Hrvatske nasjedne na pricu.

Ali cudi me da jedan Dezulovic pokusava prodati tu tezu....mislim covjek je zajedno sa cetnicima ulazio u Vukovar i iz prve ruke posvjedocio da tu nije bilo nekog dogovora.
Mislim, cak me ni ne cudi s obzirom na to tko je taj Dezulovic i sto pise....ali ipak je malo cudno da se bas toliko sroza.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.

Zadnje uređivanje u prolazu : 14.05.2017. at 20:23.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 21:53   #252
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ali cudi me da jedan Dezulovic pokusava prodati tu tezu....mislim covjek je zajedno sa cetnicima ulazio u Vukovar i iz prve ruke posvjedocio da tu nije bilo nekog dogovora.
Mislim, cak me ni ne cudi s obzirom na to tko je taj Dezulovic i sto pise....ali ipak je malo cudno da se bas toliko sroza.
I onda netko priča o kavliteti Dežulovića
Ali neću više, nije tema
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 21:54   #253
http://www.jutarnji.hr/komentari/sud...anjiv/6053279/

Jelena Lovrić je stvarno vrhunska analitičarka domaće političke scene i vrlo vjerojatno najbolja u Hrvatskoj u tome. Jako pametna žena.
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 22:54   #254
Napiši i sažetak, poantu i argumente, ili i malo opširniji prepjev (to bi bilo najbolje), ne samo link.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 19:57   #255
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
I meni je sasvim normalno da neki ljudi shvacaju kao dogovoren bez obzira sto nema ni jedan jedini dokaz da je to bilo tako.
Ljudi vjeruju u vanzemaljce, horoskop, gmazove pa sto nebi u dogovoreni rat....posebno ako im to politicki odgovara. Narocito je u Srbiji ta teza popularna sto je i logicno jer ih takva teza oslobadja krivice i pri tome trljaju ruke svaki puta kada neki naivac iz Hrvatske nasjedne na pricu.

Ali cudi me da jedan Dezulovic pokusava prodati tu tezu....mislim covjek je zajedno sa cetnicima ulazio u Vukovar i iz prve ruke posvjedocio da tu nije bilo nekog dogovora.
Mislim, cak me ni ne cudi s obzirom na to tko je taj Dezulovic i sto pise....ali ipak je malo cudno da se bas toliko sroza.
Fenomenalno. "Ateist" s Isusom na avataru spočitava nešto vrhunskom novinaru.
Tak se to radi, ideš u Vukovar s crnim vragom, veze nema.
S kim je trebo ući u Vukovar - s Kolindom, Bujancem, Hasanbegovićem?
Ti nikad nigdje ušao nisi, ti ćeš ući. Pa sad pljuj po onima koji su nešto ostvarili u životu.
Možda u antologiju forumskih trolova, ali ne ovako časno kao ja...

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
I onda netko priča o kavliteti Dežulovića
Ali neću više, nije tema
Netko priča, a netko govori.
S obzirom da nas na temi ima koji smo dobro upoznati s njegovim pisanjem, daleko je najbolje da prošetaš i ne blamiraš se više.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:05   #256
Nastavak spominjanih priča

Šupci pred Saborom
http://www.portalnovosti.com/supci-pred-saborom

"...Znam da je za štrebere s vjeronauka komplicirano i brzo, pa ću pokušati jednostavno i polako: u rečenom tekstu Šupačkom sam Hrvatskom vrlo jasno i nedvosmisleno nazvao državu koja ukida pomoć i beneficije siromašnim bolesnicima, invalidima i predškolskoj djeci s teškoćama u razvoju, državu koja smanjuje ili ukida dotacije udrugama za zaštitu ljudskih prava, kulturnim, mirovnim, ženskim, LGBT i ostalim građanskim udrugama i nezavisnim neprofitnim medijima, udrugama koje pomažu slijepima i slabovidnima, oboljelima od multiple skleroze, ljudima s intelektualnim poteškoćama ili djeci s posebnim potrebama, udrugama otvorenima za siromašne i gladne, za skrb o starima i nemoćnima, ili o beskućnicima...."


"...Idemo sad na neki primjer, jer tako je ipak lakše shvatiti.
Na primjer: Šupačka Hrvatska se boji srpskog manjinskog tjednika, jer su pored njega svi hrvatski nacišovenski šupci isti. Zašto su isti, odnosno zašto su šupci nacionalisti i šoveni, a zašto su nacišoveni šupci? Nacišoveni su zato, što zbog teksta u kojemu se tvrdi da Država umjesto ‘invalidnina za djecu s Downovim sindromom kupuje crne njemačke limuzine s grijanim sjedalima’ – napadaju jedan srpski tjednik: da je to napisao bilo koji drugi, ne bi ga, jasno, ni spomenuli.
Zašto su, međutim, šupci? Jednostavno zato, ne znam mogu li me pratiti, što jedan srpski tjednik napadaju zbog teksta u kojemu se tvrdi da je Država ‘dvostruko smanjila budžet za udruge koje pomažu starima, bolesnima, siromašnima i gladnima, dok će Ivici Todoriću i Agrokoru za krpanje minusa u bilanci dati pet-šest puta veće državne poticaje’.
Šupci, ukratko, nikad neće napasti Državu koja novcem za siromašne, gladne i djecu s Downovim sindromom plaća poticaje Todorićevu Agrokoru, već će umjesto toga – upravo pred zgradom Sabora, da im ista ta Država i doslovno čuva leđa – napasti tjednik koji to napiše. I to, jasno, onaj manjinski. U standardnom hrvatskom jeziku nije moguće kraće i preciznije definirati ‘šupka’.
Kako je dakle na standardnom hrvatskom trebalo reći pred Hrvatskim saborom? Na hrvatskom je pravilno trebalo reći: ‘U tekstu naslova ‘Šupačka Hrvatska’ Boris Dežulović naziva Željku Markić, Ivu Džebu i Krešimira Planinića šupcima, a državu koju oni zazivaju ‘Šupačka Hrvatska’.’
Nakon čega, slažem se, Državnom odvjetništvu treba prijaviti sve koji Šupačku Hrvatsku, kao sustav društvene diskvalifikacije slabijih i kvalifikacije moćnih, identificiraju s Republikom Hrvatskom kao državom njenih građana, odnosno ‘stanovnika’, i tako ih eksplicitno ‘nazivaju šupcima’. Samo što to, jebiga, ne kažem ja, već Željka Markić, Ivo Džeba i Krešimir Planinić.
Istom tom prilikom, uostalom, dok su pred zgradom velečasnog Sabora mahali listovima crnogorske, makedonske, njemačke, židovske i ostalih nacionalnih manjina u Hrvatskoj – dokazujući kako su drugi, za razliku od Novosti, lojalna manjinska glasila što se bave svojim folklorom i internim temama – zabrinuti građani iz udruge U ime obitelji mahali su i jednim manjinskim glasilom koje gaji dosta naročit folklor i prilično osebujne interne teme. U tom glasilu, uredno dotiranom novcem poreznih obveznika Republike Hrvatske, posve nesmetano tako izlaze tekstovi pod naslovima poput ‘Srbi, nemate šanse!’, ‘Ukinite Srbiju!’ ili čak ‘Živjela NDH!’, a vrhunac je bio tekst pod masnim naslovom ‘Srbi, mamu vam jebem!’, uredno u tom tjedniku objavljen u listopadu 2015. godine.
Mašući primjerkom toga lista, sve pokazujući kako se valjda manjinska glasila trebaju baviti ‘folklorom’ i ‘internim temama’, Željka Markić i Ivo Džeba – pa čak ni Krešimir Planinić kao odvjetnik koji se, kako vidimo, nešto i razumije u kazneno pravo i ‘širenje netolerancije’ – ni riječju, međutim, nisu spomenuli te tekstove."
...


Vjerujem da komentar nije potreban.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:10   #257
Kako sam samo i bez otvaranja linka pogodio da to opet Dežulović pljucka po vjeri i domovini?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:22   #258
Tako što funkcioniraš kao da imaš jednoobrazni i nakrivo nasađeni um.
Možda bi valjalo pročitati tekst, a ne trkeljati napamet?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:31   #259
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Tako što funkcioniraš kao da imaš jednoobrazni i nakrivo nasađeni um.
Možda bi valjalo pročitati tekst, a ne trkeljati napamet?


-Stipe
Pa sam Dežulović je toliko jednoobrazan da kada pročitaš jednu njegovu kolumnu - pročitao si ih sve!
Red zlostavljanih manjina, red zlih fašističkih Hrvata, red opakih kapitalista, red žaljenja za Titom.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:35   #260
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Kako sam samo i bez otvaranja linka pogodio da to opet Dežulović pljucka po vjeri i domovini?
Općenito ti znaš stvari bez čitanja o njima.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.