Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 10:41   #141
Da probudimo malo temu...dokumentaciju za SPNFT moramo svu printati, ili ono što sami ispunjavamo možemo digitalno potpisati, bez printanja?
mladjoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 07:51   #142
Da dignem temu;
Izašao je novi Zakon u primjeni od 01.01.2018. Koliko ste upoznati sa time, koje su novosti i obveze, vidim kreću seminari okolo ali sve se svodi na prepričavanje zakona. Nema konkretnih rješenja, nema obrazaca...sve po principu snađi se...
Koja je svrha takvih seminara osim dobivanja potvrde da ste kao prošli edukaciju ne znam...
Acountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 07:59   #143
Quote:
Koja je svrha takvih seminara osim dobivanja potvrde da ste kao prošli edukaciju ne znam...
Seminari uglavnom nisu besplatni, eto svrhe.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 10:01   #144
Da naravno da se plaća..ali nisu obavezni. Ta potvrda nije obavezna kao dokaz ima i drugih više manje besplatnih načina..Ima tu i drugih interesa. Odeš na seminar i nisi na poslu i još dobiješ dnevnicu, troškove prijevoza ako si izvan Zagreba...
Acountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 15:02   #145
Čujem da prema novom Zakonu treba imenovati ovlaštenu osobu i zamjenika u roku 3 dana, pa se spominje izjava o tajnosti podataka, pa nove evidencije koje se trebaju voditi. Naročito se traži evidencija stranaka i evidencija transakcija preko 15.000 kuna što vrijedi za mjenjačnice ali ne i računovođe. Ima li neko ideju kako to treba izgledati ili možda neke obrasce.
koliko čujem zasada procjena rizika i dubinska analiza idu po starom...
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 09:03   #146
Dakle nitko ništa..ne mogu vjerovati da je to ljudima neinteresantna tema...sve dok ih ne lupi po džepu..
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.