Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2006., 10:32   #41
Quote:
tash@ kaže:
rekla sam dugoročno planiranje
ne živim samo za danas, no ne opterećujem se previše s onim što će biti sutra.

sretno na vjenčanju i poslije njega
Hvala i tebi isto sve najbolje!
Nitko se previše ne opterećuje s onim što će biti sutra, al neke stvari same zahtijevaju dugoročno planiranje zbog samih tržišnih uvjeta (tipa sala, band i slično).
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 10:33   #42
Quote:
prometej kaže:
Drži se teme lolita. Misliš da će ti 14 mjeseci planiranja biti dovoljno?
Prome... Ajmo dosta.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 11:05   #43
o boze! pa zar je to bitno? pa menga je nesto najnormalnije na svijetu i apsolutno te ne bi trebala ometati ni u kakvoj aktivnosti cak ni na bracnom putovanju..ne mogu vjerovat da ljudi planiraju vjencanje ovisno o mengi.......ja uopce ne znam kad ce i hoce li i sta sad....ko ziv ko mrtav..a trebala bi se valjda zabrinjavat s obzirom da nosim iznimno usku i pripijenu haljinu i ako mi trbuh bude bio napuhnut to nece biti lijepo za vidjet.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 11:18   #44
pa sad ti zamisli sebe na taj dan ono vrucina a ti s mengom i nedaj Boze bolovima,a ono moras bit savrsena sve oci uprte u tebe a ti konstantno provjeravas crvenu mrlju,mislim ono to niko ne zeli
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 11:19   #45
Quote:
lolita11 kaže:
tko su uopce udaje trudan osim rijetkih iznimaka?! a ove bapske price ne mogu vjerovat da netko uopce tu izlaze-nisam nikad cula nista gluplje!! ne prati kosu za vrijeme menge??? zla kob imat mengu na dan vjencanja??? jeste vi normalni i di vi zivite?
..
..pa di ti zivis? zasto se uopce udat ako nema trudnoce? jedino radi love.

..cek polako. porazgovaraj malo s tvojim poznanicama i prijateljicama koje su se rastavile, analizirajte malo sto im se sve dogadjalo uoci vjencanja i na dan vjencanja. napravi svoju statistiku. iznenadices se!

..cemu onda ta tvoja planiranja od 14 mjeseci? samo radi drugih, eto. to je ta tvoja negativna energija koju saljes..i jasno onda da se na dan vjencanja dogadjaju razno razne..stvari., koje ti poremete perfekcionizam, onda nisu drugi zadovoljni, onda nisi ti zadovoljna, nezadovoljstvo raste, prestanete komunicirat i onda se pocnete javljat na zivotu u dvoje sa problemima..

fino se nasmiji, znamenuj se i zeni ga sutra..

__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 11:19   #46
Pa što, ako se dogodi, dogodi se....
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 11:47   #47
Mi smo datum odredili prosle godine negdje u rujnu. Pojma nisam imala kad ce mi biti menstruacija. A kad ono ispalo da ce taman biti ovulacija

he he, tko zna sto se moze dogoditi ak malo zbrisemo
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:19   #48
Quote:
.pa di ti zivis? zasto se uopce udat ako nema trudnoce? jedino radi love.

..cek polako. porazgovaraj malo s tvojim poznanicama i prijateljicama koje su se rastavile, analizirajte malo sto im se sve dogadjalo uoci vjencanja i na dan vjencanja. napravi svoju statistiku. iznenadices se!
mislim da ovo uopce nije potrebno komentirati.nadam se da ovo ne dolazi od fakultetski obrazovane osobe jer onda stvarno hrvatska odlazi kvragu...ili se ja druzim sa malo drugacijim ljudima.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:20   #49
PS u mojoj okolini nema niti jedne rastavljene osobe sto se obitelji tice,a takoder jos se niti jedna prijateljica nije udala jer su premlade
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:23   #50
nisi nikad cula da je poanta vjencanja ljubav? prouci ti malo statistiku pa ces doci do tuzne spoznaje da se vecina brakova koji su bili sklopljeni ZBOG trudnoce zavrsi razvodom....pa mi se javi za nekoliko godina....mislis da te dragi zeni jer mora i osjeca obavezu ili te stvarno voli?to nikad neces znat...

mislim sorry na ovakivim rijecima,al cinjenice su cinjenice.i iskreno zalim sve cure koje su prisiljene udati se zbog djeteta.tuzno.
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:35   #51
Quote:
prometej kaže:
Breskvo, opće je poznato da, ukoliko se mjesečnica dogodi na sam dan vjenčanja, to znači zlu kob slijedećih 18 subota nakon tog čina. Prvenstveno se to odnosi na nesreću u kućanstvu, seksualne odnose i na poslovnom planu.
Za skidanje tog uroka potrebno je 6 djeveruša-djevica starijih od 21 i da mladoženja u prvoj bračnoj noći skače u krevet s lustera, imajući na sebi samo cilindar i čarape.

Posteljinu koja se koristi je potrebno oprati u bio-detrgentu i ostaviti je na mjesečini punog mjeseca cijelu noć. Ako je bilo oblačno - ponoviti naredni mjesec.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:35   #52
Quote:
lolita11 kaže:
PS u mojoj okolini nema niti jedne rastavljene osobe sto se obitelji tice,a takoder jos se niti jedna prijateljica nije udala jer su premlade
U mojoj ima ali se nitko nije rastao nakon ulaska u brak zbog trudnoce, naprotiv, sva su djeca dosla devet i vise mjeseci nakon vjencanja, a hodanje prije trajalo je 2-5 godina.

A Boze moj...
Al to je vec druga tema
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:36   #53
Quote:
lolita11 kaže:
nisi nikad cula da je poanta vjencanja ljubav? prouci ti malo statistiku pa ces doci do tuzne spoznaje da se vecina brakova koji su bili sklopljeni ZBOG trudnoce zavrsi razvodom....pa mi se javi za nekoliko godina....mislis da te dragi zeni jer mora i osjeca obavezu ili te stvarno voli?to nikad neces znat...

mislim sorry na ovakivim rijecima,al cinjenice su cinjenice.i iskreno zalim sve cure koje su prisiljene udati se zbog djeteta.tuzno.
Slažem se s tobom Lolita11. Ja se udajem iz ljubavi i bez trudnoće i tako bi svi trebali, a ne da im dijete bude razlog sklapanja braka.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:39   #54
Quote:
Vojky kaže:
Za skidanje tog uroka potrebno je 6 djeveruša-djevica starijih od 21 i da mladoženja u prvoj bračnoj noći skače u krevet s lustera, imajući na sebi samo cilindar i čarape.

Posteljinu koja se koristi je potrebno oprati u bio-detrgentu i ostaviti je na mjesečini punog mjeseca cijelu noć. Ako je bilo oblačno - ponoviti naredni mjesec.


E kome to samo pada na pamet

A mislite li da su nasi stari imalo bio-detergent, ili su jos koristili sapuniku??

__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:39   #55
Quote:
Ksistina kaže:
Slažem se s tobom Lolita11. Ja se udajem iz ljubavi i bez trudnoće i tako bi svi trebali, a ne da im dijete bude razlog sklapanja braka.
zašto misliš da onima koje se udaju netrudne dijete nije razlog sklapanja braka i obratno
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:41   #56
Quote:
StrangeDays kaže:
kako si ti glupa, oooo u pičku materinu.
zadovoljavaš sve preduvjete da te dečko i muž tako bjesomučno vara, a da ti o tome pojma nemaš. tebe čekaju jebena razočaranja i šokovi u životu.
A šta ću ti ja što si imala traume u životu i što nisi naišla na pravu osobu.
Ako je tebi bilo tako, ne znači da će meni biti ili nekome drugome.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:42   #57
a ti si strangedays valjda trudna i frustrirana i tek ce tebe decko varat jer si ga prisilila da se ozeni za tebe ,a to uopce nije bio njegov izbor
zao mi je sto nisi spoznala sto je prava ljubav...ksistina ti i ja se kuzimo
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:45   #58
naravno tash ,neki zele dijete i stoga se zene/udaju a da nisu trudni i to postujem. to mi je totalno ok i sasvim je druga prica...mislim, ja zelim svima sve najbolje i srecu no na zalost statistike pokazuju drugacije no opet ko to moze znati u konacnici.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:45   #59
Quote:
lolita11 kaže:
a ti si strangedays valjda trudna i frustrirana i tek ce tebe decko varat jer si ga prisilila da se ozeni za tebe ,a to uopce nije bio njegov izbor
zao mi je sto nisi spoznala sto je prava ljubav...ksistina ti i ja se kuzimo
da, da..shvatila sam ja da se vi kužite.... jebo vas princ na bijelom konju...pihhhh kako ste naivne, curke moje...
__________________
dobar, čedan i bezazlen . . .
StrangeDays is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:47   #60
No offence, al mislim da ste malo zabrijali u stranu

Al nije lose, od menge na vjencanju do filozofije braka i prognoziranja bracne srece
ZAKON!!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.