Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2006., 22:47   #121
Quote:
Rajna kaže:
Eh, da si trudna ko i svaka pristojna mlada, ne bi imala taj problem.


Quote:
Ksistina kaže:
A naravno da nisam trudna Tampone ne koristim, ne sviđaju mi se.
A valjda će sve biti ok.
Prvi put čujem za tu zlu kob 18 subota. Ne vjerujem u to.
A biti će kako Bog da
A s kosom ću lako


Ne znam sta mi je smjesnije, ovi sto zaista mastovito opisuju uroke i nacine njihovog otklanjanja (svaka cast na masti i na idejama) ili oni koji ih shvate ozbiljno.

Ne planiram vjencanje jos, ali sad znam na sta trebam paziti.
Inace mi je menstruacija tacna, pa s tim nece biti problema jednog dana kad mi zatreba.
Zaista bi mi bilo nezgodno da imam. Pogotovo da je drugi dan. Tad mi pici kao luda, osjecam se iscrpljeno - pa ne bih mogla skakati i festati.
Za vrijeme menstruacije radim sve kao i inace. Ponekad samo (kad je drugi dan) nemam bas snage kao inace, malo sam iscrpljena, sto mi ne smeta u svakodnevnom zivotu, ali ne bih to voljela dozivjeti na sopstvenom vjencanju.
Eventualno jedna menstruacija godisnja me dotuce, pa se cetveronoski dizem iz kreveta i ne smijem se sagnuti jer se necu moci ispraviti, budem iscrpljena i grozna.

A Ksistina, to za glavobolju tvojih prijateljica zaboravi. Ja perem kosu i tusiram se i nista mi ne fali (sem mozga, al' za njega sam zakinuta prilikom rodjenja ).
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 22:56   #122
znam da uzasno smijesno zvuci kad se netko ne pere u vrijeme mestruacije, ja da se ne tusiram minimalno jednom dnevno u te dane bi poludila...al sam cula od jedne prijateljice da ona ne smije tih par dana kosu prati jer joj onda menstruacija naglo prestane!!!!!! dakle, opere kosu--i nist od menstruacije-nego ima bolove jake! dakle, nikad se ne zna, svasta postoji...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 23:28   #123
Quote:
molly* kaže:
dakle, opere kosu--i nist od menstruacije-nego ima bolove jake!
Moram to preporučiti frendici koja curi ko luda!
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 23:36   #124
Quote:
krokodajl kaže:
Moram to preporučiti frendici koja curi ko luda!
i ja curim ko luda pa meni to ne djeluje!! nazalost!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 23:24   #125
Imala sam sreću, menga mi je došla tjedan dana prije vjenčanja tako da mi je dan prije bio zadnji...hvala bogu...ali mislim da nije baš preugodno skakati na fešti sa ulošcima, a tamponi se vjerujem jako brzo napune pogotovo u prva dva dana intenzivnije menge...pa ti onda jurcaj svako malo na wc mjenjati ih...žao mi je svakoga tko će tako morati...
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 09:36   #126
joj, hvala bogu, ja ipak necu imati na vjencanju. upravo mi je zavrsila, a vjencanje je za manje od 2 tjedna...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 12:50   #127
pitanje je ak imaš točno svakih 28 dana, a datum određuješ bar godinu unaprijed, kak ćeš znat? može se pomać.
i sad tražiš od ginića tablete da odgodi, oćel to trajno utjecat na odgođenost, tj oćel bit neredovita stalno il će se vratit na svoj redovni ciklus ko i dosad.
dankešun.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 03:02   #128
ja je po pravilu taj dan i nisam trebala dobiti ali kako sam bila nervozna, naravno, ja dobila. Al nisam se uopće na to obazirala, u biti tako sam se dobro zabavljala da sam na to i zaboravila....
mikonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 09:17   #129
Znate kaj??!! Sad kad sam to sve prosla mislim da mogu komotno reci da se ne treba s tim zamarati. Boze moj, dodje - dodje. Nosis se s tim kao i sa svim drugim eventualnim peripetijama koje se mogu potrtefiti. Nije da ti je dosla prvi put. Samo mirno i bez panike, nabacis osmjeh br. 32 i furas naprijed
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 09:19   #130
Quote:
molly* kaže:
joj, hvala bogu, ja ipak necu imati na vjencanju. upravo mi je zavrsila, a vjencanje je za manje od 2 tjedna...
Pa ti bus bas onda negdje u ovulaciji. Hm... Tri put hura za hrvatski natalitet!!!!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 20:06   #131
ljudi vi ni ne znate kaj je pravi problem
problem je kad mengu imas 1 mjesecu mjesec dana,kad ju nemas iznenadis se kako to da ne curis,hormoni su mi ludi,jajnici su policisticni,na sve sam pilule imala nuspojave,zadnjih 3 mj sam na falsteru i nekaj pomaze bar nemam nuspojave
al zamislite svako malo imat mengu??????
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 01:28   #132
Quote:
snjeska kaže:
ljudi vi ni ne znate kaj je pravi problem
problem je kad mengu imas 1 mjesecu mjesec dana,kad ju nemas iznenadis se kako to da ne curis,hormoni su mi ludi,jajnici su policisticni,na sve sam pilule imala nuspojave,zadnjih 3 mj sam na falsteru i nekaj pomaze bar nemam nuspojave
al zamislite svako malo imat mengu??????
bas mi je zao kaj ti je tak grozno... pomalo te cak i razumijem, isto policisticni jajnici, sve bilo u komi, pa cak i menga, na kraju sam super reagirala na jedne pilule i sad se sve normaliziralo... sretno!!
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:46   #133
hvala flakey,ma to je uzas
moram se pohvalit da nakon dugo vremena nemam mengu vec 2 tjedan,covjece valjda se i meni polao regulira
cak ovaj mj nisam stavila falster jer nisam imala para al od iduceg ga bum stavila kupila sam u meduvremenu
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 12:37   #134
koja god od vas koristi kontracepciju, s njom moze regulirat kad zeli mengu. u slucaju da je zavrsila ciklus od 21 tablete, ne pravi prekid on tjedan dana nego nastavi pit dalje, kad prodje dan d prekine s tim i normalno ce dobit mengu kroz 3-5 dana. ja sam sebi racunala, mogla bi isto imat za taj dan, mada imam nekih tjedana dana fore, negdje izgubim dan, negdje dobijem, sve u svemu se danam da me nece jos i to puknut. vjencanica ko padobran pa ti ajd svaka 2 sata u wc, sa 2 pomagaca mjenjat tampon :S
__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 15:05   #135
fala bogu, ja sam na kontracepciji i zadnju rundu ću popit tad za svadbu a onda prekidamo i nadamo se bebici
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 15:41   #136
ja si ne mogu ni izračunati hoću li imati ili ne...nikad mi nije bila redovita točno u dan. nekad 2 -3 dana ranije, nekad 5 dana kasnije, jednom mi je došla 7 dana ranije, nakon toga 10 dana kasnije...nikako na zelenu granu...a vidjet ćemo kako bude bilo...
__________________
@studiomarijanis
Satine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 03:41   #137
fakat svaka čast curi koja je otvorila ovu temu jer se ja to pitanje pitam već duže.... odlučila sam otići k ginekologu i dog.sa njime neke tablete da mi dade ako bude baš se pokazalo da ću taj tjedan trebati dobiti menstruaciju .
ne koristim nikakve pilule niti išta i nadamo se bebici ali ipak ćemo malo pričekati do vjenčanja jer bih rado da mi barem vjenčanica lijepo stoji tako da ću tu "frku" zvanu menstruacija riješiti tim tabletama
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 21:18   #138
čuj, nije ti to malo bezveze pit tablete mjesec dana da ne curiš za svatove? A i često se curama događa da cure usred mjeseca kad počnu pit tablete i to traje po dva tri mjeseca.. Meni je trajalo 5 mjeseci, frendice 3 nešto kraće, ali isto curile bez najave

Ja prestala pit tablete prije pol godine nakon 10 što sam ih pila da imam godinu dana oporavka organizma prije trudnoće (savjet mog ginića zbog mog hormonalnog stanja, nije pravilo), i sad se svaki dan

naravno da spadam u onu grupu koja niš nemre odrediti i boli za poludit i opća katastrofa, a ak mi se desi za svatove od ranog jutra bum se nalila žestokog alkohola i tableta protiv bolova pa udri brigu na veselje
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 17:49   #139
ja prvo kaj sam išla računat kad smo odredili datum da neću slučajno imat mengu
hvala Bogu, taman će završit i bit ću u onom jedinom tjednu nakon menge, kad sam normalna
al je zato pms taman oko 2 tjedna prije svatova...ajme, šta ću bit luda, ko šiba
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 19:00   #140
hehehhehehe... bit ćeš luda i bez PMS-a... jadan tvoj dragi
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.