Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2006., 11:46   #61
Quote:
Rock Star kaže:
Sopekica je katastrofa. Faca ko da nije njena, skvarcana, odvratne ćube, glas... Fuj. Ne podnosim je. Atraktivna je, to stoji, ali sve zbog dobrih vizažista i stilista.
jep; u rvackoj sve vrvi od super truper stilista i vizažista koji od turbo katastrofe naprave atrakciju.
idem i ja do njih
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 12:12   #62
Quote:
tough_cookie kaže:
jel pricamo o istoj renati sopek???
Ne znam o kojoj ti pričaš, ali ja znam o kojoj pričam... o RTL-ovoj TV-zvijezdi.

Ja ne govorim o Photoshopu, jer sam je vidio puno puta uživo. Znači, govorim iz vlastita iskustva, svoje mišljenje ne gradim gledanjem televizije ili čitanjem žutog tiska. O Photoshopu pričaju oni koji misle da je sva ljepota ovog svijeta provučena kroz Photoshop, zato da bi hrpa jalnih i frustriranih baba imala opravdanje za vlastiti izgled zapuštene, debele i lijene babuskare na kauču sa daljinskim i čikom u rukama... jer bi htjele bez truda i ulaganja u sebe biti isto ono, pa čak i bolje, od žena koje imaju, mogu i hoće.

Sramota!

A takvih babuskara, kojima je sve živo i mrtvo krivo za to što same izgledaju kao krastače, kojima je kriv posao koji je takav i onakav, muž koji ne zarađuje milijarde zato da bi one onda imale tim koji brine o njima, a ovako ništa, zatim zagađen zrak, skupo voće na placu, predobre kremšnite kod Šipca, cigarete, nedostatak vremena zbog super-sapunica čije gledanje uzme pola dana.... sve su to, ali samo u njihovim glavama, "OBJEKTIVNI" razlozi koji čine da - umjesto njih - jedna Renata, koja ne valja niti malo, još uvijek predstavlja standard rasne i poželjne žene...

Uvijek sam govorio da žene ne mogu ocjenjivati i raspravljati o drugim ženama. I to je točno.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 12:17   #63
ma naravno; debele, jalne i lijene.

mislim; iznenadio bi se koliko na f.u ima boljih komada od sopekice.
bez fotošopa .
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 13:11   #64
Quote:
Sledgehammer kaže:

BTW, mršavice manekenskog tipa su nametnuti stereotipi, koje ogromna većina muškaraca, unatoč uvriježenom mišljenju, ne bi volio imati uz sebe.
zato ja imam dupe velicine aerodroma i super momka
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 13:38   #65
Quote:
Tochkica kaže:
definitivno ima 10ak 15ak kila previse
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:24   #66
Quote:
tilla kaže:
ma naravno; debele, jalne i lijene.

mislim; iznenadio bi se koliko na f.u ima boljih komada od sopekice.
bez fotošopa .
Jedan je način da se to dokaže. Stoga... slikice na sunce!
Ako ne staviš niš, onda ovakve komentare slobodno izbjegni sljedeći put
Nemoj slučajno reći da odem pogledati na onu temu gdje forumaši stavljaju slike, jer tamo ni jedna žemskinja nije ni blizu tete Renate kaj se izgleda tiče.
maestro-S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:31   #67
ma naravno; sve trčim po slike

baš mi je dokazivanja; da postoje nejavne osobe ovdje koji su komadi bolji od sopekice.
a što se tiče izbjegavanja komenatara ne pada mi na pamet;to je išlo samo na ideju da su jalne krave ljubomorne na R. S.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:37   #68
Znam da najljepše žene nisu one na TV-u i na raznim izborima Miss, već da šeću uokolo nas... ali isto tako znam da takve i ne ocjenjuju niti na približan takav nizak i glupav način druge ljepotice, kao što pravi ratnici i branitelji iz rata ne sviraju kurcu hvalospjeve kako je biulo, i tko je što radio za vrijeme rata...

Znam da je ljepota subjektivna kategorija, i da će se uvijek naći ljudi (čitaj: žena) koje će se o njoj negativno izraziti. Njezini tikovi su mi prirodniji, kao i govor i glas (senzualni glas zrele 26-godišnje žene), od umjetno pretvorljivih zvjezdica koje niti što imaju, niti što znaju, a niti imaju što pokazati...

Kako sam, zbog prirode posla, bio u prilici biti sa mnogim, mnogim domaćim i svjetskim zvjezdama jet-seta, i mnogim "obrascima" za ljepotu (a koje ne bih postavio niti u kuruzu da plaše vrane, da me ne bi tužili zaštitari životinja...), mogu reći da je Renata jedna od rijetko PRIRODNIH osoba, i u izgledu i ponašanju, na našim TV-kanalima... ima tikove, ali to je čista prirodnost, koja je nekome simpa, a nekome ne... Ustvari, ona nije po struci i vokaciji novinar ili voditelj, ali ju netko stalno gura u to, i žena zarađuje, a mi zadovoljni. Ali i nju radije gledam takvu, nego nekakvu nakaznu Christiane Amanpour, lažnjivu zvijezdu CNN-a iz vremena rata, ogrezlu u korupcijske i kriminalne afere... a uživo je čista rigotina, anoreksična umišljena fuksa, nema 40 kila u njoj. Odvratno!
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:40   #69
dobro di sad usporedjivat CCN s RTL.om.
ugl. meni je renči sinonim za neprirodnost i žemsku koju kamera ne voli: a pogotovo ne voli ljude s tikovima.
al dobro; proglasit je gaborom i ne znam čime; to je ipak malo preveć.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:42   #70
Quote:
tilla kaže:
baš mi je dokazivanja; da postoje nejavne osobe ovdje koji su komadi bolji od sopekice.
Ali kako Renatu znamo ovdje, i o njoj pričamo, baš zbog toga što ona JE javna osoba, dajte onda i konkurenciju iz tih voda...

Tatjana Jurić je isto anoreksičarka, mala premršava ženica premršavih nogu, koja ima samo lijepo lioce, i ništa više. Zato se ništa više i ne pokazuje na TV.

I Monika Kravić je lijepa u licu, čak i puno ljepša od Jurićke (jer je i crnka), a ima i vrlo impresivno poprsje (za moj ukus i preveliko, jer ne volim velike cice), međutim, od pupka nadolje je isti slučaj kao i Jurićka - tanahno, premršavo, neskladno... i zato se i ona uvijek slika u hlačama i iznad pupka.

O nekakvoj umišljenoj kravi - da, baš kravi! - tipa Mirjana Hrga (baš prava Hrga), neću ni trošiti riječi...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:44   #71
Quote:
tilla kaže:
dobro di sad usporedjivat CCN s RTL.om.
ugl.
I jedno i drugo su javne televizije, i jedno i drugo imaju milijunske auditorije, i jedno i drugo stvara zvijezde i čini ih poznatim.

Razlika je samo u broju gledatelja, ali ako prolaziš bez beda kod milijun ljudi, možeš i pred milijardu. Princip je isti. Zato nema razlike.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:44   #72
Renata Sopek je lijepa dok je gledaš iz određenog kuta, i naravno, ako šuti, to jest, ako ne miče one svoje nakazne usne. Ona kad pomiče svoje nakazne nabrekle usne izgleda kao da se bori s nekim ogromnim komadom svinjetine kojeg nikako da u cjelosti natrpa u usta. I plus, što me posebno oduševljava kod nje, je onaj njen pogled u prijenosu Big Brothera kad nije njen red. Izgleda kao prototip osobe s poteškoćama u razvoju.

Na žalost, to je tako.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:46   #73
mda; ali ne nznaš drugu stranu, ali svejedno moš napisat debele i line.

sjetih se; meni je R.S. jogurtasta.
moniku k. sam vidjela uživo; nju kamera očito voli jerbo je bolja na teveju.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:48   #74
Walter, na sreću, bit ćeš među prvima koji će kupiti njezin DVD sa aerobikom, samo da vidiš to moćno međunožje i da sanjaš kako sliniš po njemu...

A onda ćeš se, nakon drkice, vratiti ovamo i opet pričati kako je ona rugoba.

Ne zamjeram ti, ljudi su takvi. Dvolične svinje.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:48   #75
Quote:
walter kaže:
Renata Sopek je lijepa dok je gledaš iz određenog kuta, i naravno, ako šuti, to jest, ako ne miče one svoje nakazne usne. Ona kad pomiče svoje nakazne nabrekle usne izgleda kao da se bori s nekim ogromnim komadom svinjetine kojeg nikako da u cjelosti natrpa u usta. I plus, što me posebno oduševljava kod nje, je onaj njen pogled u prijenosu Big Brothera kad nije njen red. Izgleda kao prototip osobe s poteškoćama u razvoju.

Na žalost, to je tako.


Ne smijem komentirati iz "vjerskih" razloga ali zato reakcija na tvoj komentar -
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:51   #76
Quote:
Sledgehammer kaže:
I jedno i drugo su javne televizije, i jedno i drugo imaju milijunske auditorije, i jedno i drugo stvara zvijezde i čini ih poznatim.

Razlika je samo u broju gledatelja, ali ako prolaziš bez beda kod milijun ljudi, možeš i pred milijardu. Princip je isti. Zato nema razlike.
je, ted t. glavom i bradom se javijo.

ajd, ajd nećemo pisat blesavoće.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:52   #77
Quote:
Sledgehammer kaže:
Walter, na sreću, bit ćeš među prvima koji će kupiti njezin DVD sa aerobikom, samo da vidiš to moćno međunožje i da sanjaš kako sliniš po njemu...
To moćno međunožje je, ako sam dobro upoznat, na tom DVD-u prekriveno moćnom trenirkom. Za razliku od njenih moćnih, pet brojeva većih, prirodnih usana.

Postoje žene koje rade na RTL-u na koje mogu baciti drkicu ili sanjati kako slinim po njima a da se ne probudim u paničnom strahu od proždiranja ogromnim nabreklim debelim umjetnim peterokomornim PVC usnama.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:53   #78
nije; vježba u nečem oskudnom.

evo; http://www.24sata.hr/articles/view/33781/
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 16:31   #79
Quote:
walter kaže:
Renata Sopek je lijepa dok je gledaš iz određenog kuta, i naravno, ako šuti, to jest, ako ne miče one svoje nakazne usne. Ona kad pomiče svoje nakazne nabrekle usne izgleda kao da se bori s nekim ogromnim komadom svinjetine kojeg nikako da u cjelosti natrpa u usta. I plus, što me posebno oduševljava kod nje, je onaj njen pogled u prijenosu Big Brothera kad nije njen red. Izgleda kao prototip osobe s poteškoćama u razvoju.

Na žalost, to je tako.
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 16:37   #80
Quote:
Septembar kaže:
A ti si pak totalno fulala osobu To je Stefany, a ovo je Renata.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.