Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 13:57   #81
Kod mene je retro Me pokazao svoje djelovanje.
Jučer sam imala čudni nesporazum u tel.komunikaciji, danas sam nekog drugog prošetala ulicama grada uzalud, samo me zanima spadaju li bankomati u simboliku Merkura? Jer i s tim sam danas, kao i mnogi drugi, imala problem...
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 19:15   #82
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Kod mene je retro Me pokazao svoje djelovanje.
Jučer sam imala čudni nesporazum u tel.komunikaciji, danas sam nekog drugog prošetala ulicama grada uzalud, samo me zanima spadaju li bankomati u simboliku Merkura? Jer i s tim sam danas, kao i mnogi drugi, imala problem...
Da bi retrogradni Merkur pokazao svoje djelovanje u toj domeni on mora biti povezan s 2. poljem jer 2. polje u natalnoj karti je polje novca, banke, blagajne, sefa...

Bankomat je neka vrsta blagajne i on je predstavljen 2. poljem, a ne Merkurom. Merkur je povezan s razmjenom, prenošenjem i svim sredstvima prenošenja, posredovanja i registriranja, svrstavanjem, "slaganjem"...te općenito Merkur je i kartica i onaj "koji komunicira" s bankomatom (2. polje).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 21:25   #83
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da bi retrogradni Merkur pokazao svoje djelovanje u toj domeni on mora biti povezan s 2. poljem jer 2. polje u natalnoj karti je polje novca, banke, blagajne, sefa...

Bankomat je neka vrsta blagajne i on je predstavljen 2. poljem, a ne Merkurom. Merkur je povezan s razmjenom, prenošenjem i svim sredstvima prenošenja, posredovanja i registriranja, svrstavanjem, "slaganjem"...te općenito Merkur je i kartica i onaj "koji komunicira" s bankomatom (2. polje).
A to je to. U tranzitu je 2. poljem. Već sam imala nekih "odgoda" i kašnjenja u toj sferi.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 07:50   #84
Da bi stvar bila gora, meni ce sad u solarnoj karti za ovu godinu merkur biti retro jer mi je uskoro rockas, a ovo zlo tek krenulo unatrag. Pa me zanima koliko je onda ista pametno cijelu godinu inicirati i zapocinjati ili nema veze?

U natalu mi nije retrogradan.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 08:06   #85
Potpisivanje ugovora o radu tokom retro Merkura? Mislim, nemam izbora, moram ga potpisati danas, pa orilo-gorilo. Doduse, i oglas je izasao u toku prethodnog rMe.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 08:19   #86
Quote:
papavero kaže: Pogledaj post
Potpisivanje ugovora o radu tokom retro Merkura? Mislim, nemam izbora, moram ga potpisati danas, pa orilo-gorilo. Doduse, i oglas je izasao u toku prethodnog rMe.
I ja sam imala isto. I sta je, je, komunikacije mi nisu najbajnije i puno je ne nesporazuma, ali nista bas toliko sad dramaticno. Tako da ne brini previse.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 15:23   #87
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
I ja sam imala isto. I sta je, je, komunikacije mi nisu najbajnije i puno je ne nesporazuma, ali nista bas toliko sad dramaticno. Tako da ne brini previse.
Mada kako mi rece prijateljica, nema to veze, to nije novi posao, nego samo nastavak starog - tako da ne brinem.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 20:40   #88
Quote:
papavero kaže: Pogledaj post
Mada kako mi rece prijateljica, nema to veze, to nije novi posao, nego samo nastavak starog - tako da ne brinem.
E to da..ako je nastavak starog, onda stvarno nemas brige.

Eto, maloprije retro krenuo po mom znaku i vec tehnika sizi na sve strane.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 22:05   #89
Trenutno ovaj Merkur se vraca kroz 12 kucu i vraca se nazad preko natalnog Saturna. Ja sam jednostavno blokirana i ne mogu da pisem, a da ne kazem da razmisljam. Imam cudne snove, i sve u djelovima, ali ih ne mogu zapamtit. Uzasno me zamara ovaj Merkur retro.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 13:59   #90
Quote:
Beskraj kaže: Pogledaj post
Trenutno ovaj Merkur se vraca kroz 12 kucu i vraca se nazad preko natalnog Saturna. Ja sam jednostavno blokirana i ne mogu da pisem, a da ne kazem da razmisljam. Imam cudne snove, i sve u djelovima, ali ih ne mogu zapamtit. Uzasno me zamara ovaj Merkur retro.
Uzas zivi. Meni ce tri puta preko konjukcije sunca i plutona. Zdravlje mi u komi od 5.10.i nikako da mi se vrati normalni glas. Promukla za poludit'.

Ja bas imala saturn preko natalnog merkura.Isto blokada samo takva.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 15:11   #91
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Uzas zivi. Meni ce tri puta preko konjukcije sunca i plutona. Zdravlje mi u komi od 5.10.i nikako da mi se vrati normalni glas. Promukla za poludit'.

Ja bas imala saturn preko natalnog merkura.Isto blokada samo takva.
Ja sam danas malo vise pricala pa mi se grlo presusilo. Interesantno je da se radi o prici bas povezano za 12polje kod mene, neke stvari koje nikom ne kazem ipak jesam nekom drugom te i meni.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 10:27   #92
Quote:
Beskraj kaže: Pogledaj post
Ja sam danas malo vise pricala pa mi se grlo presusilo. Interesantno je da se radi o prici bas povezano za 12polje kod mene, neke stvari koje nikom ne kazem ipak jesam nekom drugom te i meni.
Ja i dalje promukla. I došla na posao i od prve minute tri nesporazuma i kaos. Došlo mi otići doma na dodatno bolovanje. Najgori su mi retro merkuri u škorpionu i mom znaku vage...i k'o za vraga ovaj put u oba.

Pitam se što je sljedeće.

Idem vidjeti gdje će biti sljedeći retro.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross

Zadnje uređivanje Lilyrose : 13.10.2014. at 10:28. Reason: pravopis
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 14:00   #93
Ja sam Neptunova kcerka....uzas od ovog djelovanja Merkura na polju zdravlja ! Ne mogu vjerovati da tako moze djelovati na zdravlje jel to moguće samo takooo?
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 15:30   #94
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Ja sam Neptunova kcerka....uzas od ovog djelovanja Merkura na polju zdravlja ! Ne mogu vjerovati da tako moze djelovati na zdravlje jel to moguće samo takooo?
Da, da...meni baš retro u šestoj kući...i od 5.10. bolesna i promukla....taj merkur onda isto nije baš pametan jer ako trebam napraviti za vrijeme retro razdoblja reviziju po pitanju zdravlja i pametnije se hraniti, zašto me onda sad sili da se trujem svim tim pastilama i šećernim sirupima.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 16:58   #95
Ja ne znam u kojoj je mojoj kuci ali ...ne mogu vjerovati da moze imati tako snazno djelovanje ..evo kod mene 11 dana ne znam s čim se borim više...
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 21:33   #96
Dosta nezgodan utjecaj ovog retro Merkura (komunikacija, promet, koordinacija pokreta, razmjena informacija...) će se osjetiti kada uđe u orbis kvadratu na Plutona jer će biti dio T-kvadrata Merkur/Uran/Pluton (od 19.10. do 26.10). Posebno u dane kada je Mjesec u istom znaku vage (22. i 23. 10.) kaad bi kardinalni trebali posebno pripaziti.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 23:14   #97
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Dosta nezgodan utjecaj ovog retro Merkura (komunikacija, promet, koordinacija pokreta, razmjena informacija...) će se osjetiti kada uđe u orbis kvadratu na Plutona jer će biti dio T-kvadrata Merkur/Uran/Pluton (od 19.10. do 26.10). Posebno u dane kada je Mjesec u istom znaku vage (22. i 23. 10.) kaad bi kardinalni trebali posebno pripaziti.
Da, sve je nesto sad u stanju nekog bujanja do tog kvadrata i solarne eklipse. A ova sad eklipsa sto je bila i ovaj retro su ubitacni....veze se raspadaju....svi bolesni....komunikacija je stvarno u totalnoj komi. A dani taaako sporo idu.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 23:26   #98
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Ja i dalje promukla. I došla na posao i od prve minute tri nesporazuma i kaos. Došlo mi otići doma na dodatno bolovanje. Najgori su mi retro merkuri u škorpionu i mom znaku vage...i k'o za vraga ovaj put u oba.

Pitam se što je sljedeće.

Idem vidjeti gdje će biti sljedeći retro.
Ja i daljem sanjam... nemogu zapamtit bas. Ruke su jako nespretne. Al ev sad napokon se koncentracija vratila. Otisao je od nat. Pl dalje pa su nocne more prestale .... nazad ide do 16 stepeni. Zadnji najgori period kad je Merkur bio Rx kad je bio u Vodenjaku, toliko iritaciju nisam imala odavno, uzas.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 01:10   #99
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Dosta nezgodan utjecaj ovog retro Merkura (komunikacija, promet, koordinacija pokreta, razmjena informacija...) će se osjetiti kada uđe u orbis kvadratu na Plutona jer će biti dio T-kvadrata Merkur/Uran/Pluton (od 19.10. do 26.10). Posebno u dane kada je Mjesec u istom znaku vage (22. i 23. 10.) kaad bi kardinalni trebali posebno pripaziti.
Mislim da ću ja u tom periodu morati putovati.
Preporučuje li se avion?

A meni je ionako vl. kuće smrti u kvadratu s Uranom (avion) u 3. polju (promet)
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 10:02   #100
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Mislim da ću ja u tom periodu morati putovati.
Preporučuje li se avion?

A meni je ionako vl. kuće smrti u kvadratu s Uranom (avion) u 3. polju (promet)
Tim retrogradnim Merkurom je aktivirana os 1. polje - 7. polje pa se njegov utjecaj više vidi u odnosima s drugima, ugovorima i sporazumima... (nego npr. putovanjima). Također za individualni utjecaj retrogradnog Merkura je važno pogledati čime on vlada (ovdje vlada 10. poljem i 12. poljem) a priroda Merkura je dvostrana pa retrogradni Merkur nam uvijek nudi prilike da ponovo preipitamo neke postupke ili izrazimo sebe na drugi način (popravimo što smo zabrljali prvi put).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.