Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2010., 20:24   #101
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Evo video klipa na kojem se vidi kako se dečki iz mog kluba pripemaju za borbe mimo borilačkih treninga u klubu.
Forgač i D.Džebić podižu svoje fizikalije na viši nivo uz pomoć vrlo sposobnog trenera, prof.kineziologije Marina Bašića.
http://www.teretanavijesti.com/flash...rener-marino-1

Bugarska vreća napravljena od unutarnje gume od auta..."snađi se druže".
Čini mi se da je i clubbell domaće proizvodnje. Svaka čast.
Ako ti treba, napravio sam mali program za proračun konstrukcije clubbell-a.
Nisam ga puno lickao, ali može poslužiti svrsi.
__________________
-Unda? -Unda se on poriga u japno.
Kaeshi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 21:46   #102
Quote:
Kaeshi kaže: Pogledaj post

Bugarska vreća napravljena od unutarnje gume od auta..."snađi se druže".
Čini mi se da je i clubbell domaće proizvodnje. Svaka čast.
Ako ti treba, napravio sam mali program za proračun konstrukcije clubbell-a.
Nisam ga puno lickao, ali može poslužiti svrsi.
Možeš li mi to poslati.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 22:10   #103
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Možeš li mi to poslati.
Može. Malo ga "ušestam" sutra, pa ga stavim na web i pošaljem ti link.
Mogu dodat da izbaci nacrt, al to bi onda potrajalo par dana.

Uglavnom, specificiraš diametar baze, diametar ručke i pomule (kugle na kraju),
zatim se igraš sa dužinama baze, prelaza sa baze na ručku (krnji stožac) i dužinom ručke i onda program izračuna masu pojedinih djelova, masu kompletnog clubbella, poziciju težišta i moment.

Trik kod clubbella, odnosno indijske toljage je da ovisno o hvatištu sebi olakšavaš ili otežavaš vježbanje, tako da istom masom mogu raditi i oni slabiji i oni napredniji. Ovisi o hvatištu.
__________________
-Unda? -Unda se on poriga u japno.
Kaeshi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 15:37   #104
Quote:
Kaeshi kaže: Pogledaj post
Može. Malo ga "ušestam" sutra, pa ga stavim na web i pošaljem ti link.
Mogu dodat da izbaci nacrt, al to bi onda potrajalo par dana.

Uglavnom, specificiraš diametar baze, diametar ručke i pomule (kugle na kraju),
zatim se igraš sa dužinama baze, prelaza sa baze na ručku (krnji stožac) i dužinom ručke i onda program izračuna masu pojedinih djelova, masu kompletnog clubbella, poziciju težišta i moment.

Trik kod clubbella, odnosno indijske toljage je da ovisno o hvatištu sebi olakšavaš ili otežavaš vježbanje, tako da istom masom mogu raditi i oni slabiji i oni napredniji. Ovisi o hvatištu.
Hvala legendo!
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 19:43   #105
Wrebox, imaš link na PM. Ako još koga zanima radit clubbelle (naravno, ako zna tokarit ili ima dobrog tokara), stavim link na forum. Program je de facto najobičniji kalkulator, ništa automatike.

Možda napraviti jedan probni komad, da vidim nisam li što pogriješio u kalkulacijama. Feedback bi mi dobro došao.
__________________
-Unda? -Unda se on poriga u japno.
Kaeshi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 23:40   #106
Ovaj topic na neki način koristim za samohvalu ali šta mogu,to mi je reklama za klub.
Danas su mi dva juniora nastupili na otvorenom seniorskom prvenstvu Hrvatske u no gi BJJ, koji je organizirao BJJ savez Hrvatske.Klinci su osvojili zlatnu i srebrnu medalju u svojim kategorijama.BJJ prvenstvo je održano prije podne, a poslije podne smo požurili u Varaždin gdje su mi trojica nastupli na PH u savateu .Na tom prvenstvu su mi dva juniora osigurali srebrne medalaje a za zlato će se boriti 22.svibnja u Knegincu kraj Varaždina.Treći borac je pobijedio u polufinalu ali je zbog lakše ozljede odustao od polufinalne borbe,pa je ostao na brončanoj medalji.
Mislim da se isplaćuje svestranost vježbanja u klubu što se vidi iz rezultata.Svi su moji "savataši"ujedno i vrhunski grepleri,hrvatski šampioni.Ima li bolje reklame?
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 11:19   #107
cek, na kraju su ipak uspjeli nastupiti na savate prvenstvu?

p.s. cestitke na svim uspjesima...

p.p.s vidio sam sada na temi odgovor na svoje pitanje...

u svakom slucaju bravo za klince...

Zadnje uređivanje Malimo : 25.04.2010. at 11:25. Reason: manji edit
Malimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 17:50   #108
Quote:
Malimo kaže: Pogledaj post
cek, na kraju su ipak uspjeli nastupiti na savate prvenstvu?

p.s. cestitke na svim uspjesima...

p.p.s vidio sam sada na temi odgovor na svoje pitanje...

u svakom slucaju bravo za klince...
Nisu mi nastupili najbolji(oni koji su se željeli boriti u savateu).
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 21:59   #109
Prvenstvo Hrvatske u grapplingu

Bez postave koju se čuvam za MMA mečeve(Bjelovar-22.svibanj,Helsinki-28.svibanj) uspjeli smo,najviše zbog masovnosti,osvojiti ekipno 1.mjesto na PH u grapplingu.Najbolja ekipa bi zasigurno bila ekipa iz Trešnjevke da nisu raštrkani pod dva kluba(HK Lika i HK Trešnjevka)ali smo,eto,uspjeli biti prvi zahvaljujući toj činjenici.
Osim spomenutih klubova,izuzetnu kvalitetu su pokazali i dečki iz HK Sveti Rok iz Osijeka.Svaka im čast,vidi se da imaju izuzetno dobre greplere i svaki grepler koji je došao iz Osijeka je pokazao vrhunski grepling,njihov je hendikep jedino to što ih nema toliko ko ovih iz Dubrave.
Članovi HK Ban iz novootvorenog MMA kluba iz Novog Zagreba su se nakupili medalja za izvoz.Bravo dečkima i curama iz N.Zagreba,a posebne čestitke Anici i Sari na osvojenim medaljama u svojim kategorijama i u apsolutnoj.
Prva mjesta su uglavnom osvojili grepleri iz HK Lika,HK Trešnjevka i HK Sv. Rok,pa čak i najveće iznenađenje prvenstva,dečko iz HK Vrbovec(grepling trenira kod mene) ali smo zato uz jedno zlato pobrali oko petnaestak srebrnih i brončanih medalja.
p.s.
danas smo osvojili brončanu medalju i u kik boksu(ful kontakt).Medalju je osvojio Ivica Džebić, kojem se nija dalo ići na grepling jer je prošle godine bio drugi na PH u greplingu do 75 kg ,pa je za promjenu otišao na kik boks.Sada je jedan od rijetkih sportaša koji su osvojili seniorske medalje u udaračkom i u hrvačkom sportu,mada takve iz Ban Teama imam među kadetima i juniorima.Bravo Ivica!
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 11:42   #110
MMA turnir u Bjelovaru,22.svibnja,2010

Organizirali smo MMA turnir u Bjelovaru u suradnji sa bjelovarskim MMA klubom i bilo je jako dobro.Bez obzira na ligu prvaka u nogometu,okupilo se je oko 1000 ljudi.Dogodile su se dvije dosta nezgodne povrede,a stradao je Duško Pejović, kojem je pukao nos sa pomaknućem nakon jedne razmjene ,te Aldin Islamović, kojem su otišli ligamenti nakon strahovitog kicka kojeg je plasirao Josip Perica.Ljubimci domaće publike su pobijedili, što je izazvao delirij kod publike.Nešto ozbiljniji posao je imao Butorac, koji je u odličnoj borbi pobijedio Ancića sredinom druge runde,dok je Žiža pametnom borbom doveo Kovačevića u parter i završio borbu arm barom nakon što mu je s lakoćom ušao u ful mont.Odličan je bio i voditelj programa Mario Petreković,po meni,najinteresantniji i najduhovitiji voditelj od svih do sada koje sam gledao na MMA priredbama a nagledao sam ih se puno,svaka ti čast Mario.Na kraju,drago mi je i zbog kluba Piranha iz Sesveta koji su skinuli junf što se profi MMA tiče i to sa dvije pobjede(nije mi drago što su pobijedili moje,ali takav je život nas umjetnika iz Dubrave).

Profi borbe

1.77 kg
Goran Ivanac (MMA Ban Team)
Ivan Marić (MMA Team Piranha)pobijedio Marić armbarom u 1.rundi

2.77 kg
Duško Pejović (MMA Ban Team)
Jasmin Solaković (MMA Team Piranha)pobijedio Solaković prekidom zbog povrede Pejovića

3.84 kg
Aldin Islamović (MMA Team B.Krupa,BiH)
Josip Perica (MMA Ban Team)pobijedio Perica,nakon k.o. sa kickom,Islamoviću,nažalost,pukli ligamenti od Peričinog kicka

4.84 kg
Zoran Žiža (MMA Team Bjelovar)pobijedio Žiža armabarom u 1.rundi
Semir Kovačević (MMA Team B.Krupa,BiH)

5.88 kg
Dejan Legin (MMA Ban Team),pobijedio Legin prekidom u 2.rundi
Željko Pavletić (MMA Team Piranha)


semi pro borbe

1.77 kg
Jasmin Kahteran (MMA Ban Team)
Tonči Peruško (MMA Klub Trojan,Pula)pobijedio Peruško prekidom u 2.rundi

2.77 kg
Matej Jurin (MMA Ban Team)
Marin Ferlin (MMA Klub Trojan,Pula)pobijedio Ferlin gušenjem u 1.rundi


amaterske borbe

1.80 kg
Mario Butorac (Jiu jitsu Omega, Bjelovar)pobijedio Butorac prekidom u 2.rundi
Dario Jurković (MMA Klub Trojan,Pula)

2.77 kg
Glasnović Toni (MMA Ban Team)pobijedio Glasnović prekidom u 1.rundi
Michael Kanižaj(MMA Team Novi Zagreb)
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 10:47   #111
edit
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 10:49   #112
Samo da se pohvalim sa svojim klincima,u subotu su,22.svibnja (isti dan kada je bio MMA turnir u Bjelovaru) obadvojica pobijedili u finalnim borbama na prvenstvu Hrvatske u savateu.Sve čestitke prvacima Hrvatske-Mateju Batiniću i Toniju Mijatoviću,bravo dečki!
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 11:14   #113
S obzirom na priličan broj upita,ovim putem svima javljam da će MMA klub iz Dubrave raditi tijekom cijelog ljeta, pa tko želi trenirati neka dođe.
Još nešto,ako netko želi sudjelovati na ljetnom MMA kampu u Kuparima(kod Dubrovnika) neka mi se javi na pm.
Kamp će trajati 12 dana,s početkom od 21.srpnja.
Cijena spavanja(dal' u šatoru ili bunagalovu-ne znam)i doručka,ručka,večere će biti oko 250 eura(cca 20 eura dnevno).Cijena je stvarno bagatelna a uz to će se besplatno trenirati sa vrhunskim MMA trenerima iz Bosne,Srbije,Nizozemske i Hrvatske, uz sudjelovanje MMA boraca iz istih država.Na kamp će doći i Harry van Doom,world manager za M1 i Strikeforce.
Na raspolaganju će biti ring i judo tatami,dakle,sve što je potrebno za vrhunske treninge.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 18:33   #114
poziv početnicima i rekreativcima

U zadnjih desetak dana puno toga se je događalo u MMA klubu iz Dubrave,dobili smo četiri svjetska juniorska prvaka u greplingu a također i puno doprvaka svijeta u toj konkurenciji,a jučer je profi MMA borac Danijel Džebić osvojio turnir četvorice u Novom Sadu.
Ovim putem pozivam sve zaljubljenike u borilačke sportove i vještine da se priključe ekipi pobjednika,svi su dobrodošli,bez obzira na iskustvo.U našem klubu treniraju i rekreativci a svako se dozira prema svojim mogućnostima,godine i spol nisu bitni,bitna je samo dobra volja i želja za napretkom.
Adresa kluba je još uvijek ista:
Vile Velebita 1g,Studentski Grad,Dubrava,Zagreb.
Treninzi za početnike i juniore su svakim radnim danom od 20:30 do 22 sata.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 21:48   #115
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
U zadnjih desetak dana puno toga se je događalo u MMA klubu iz Dubrave,dobili smo četiri svjetska juniorska prvaka u greplingu a također i puno doprvaka svijeta u toj konkurenciji,a jučer je profi MMA borac Danijel Džebić osvojio turnir četvorice u Novom Sadu.
Ovim putem pozivam sve zaljubljenike u borilačke sportove i vještine da se priključe ekipi pobjednika,svi su dobrodošli,bez obzira na iskustvo.U našem klubu treniraju i rekreativci a svako se dozira prema svojim mogućnostima,godine i spol nisu bitni,bitna je samo dobra volja i želja za napretkom.
Adresa kluba je još uvijek ista:
Vile Velebita 1g,Studentski Grad,Dubrava,Zagreb.
Treninzi za početnike i juniore su svakim radnim danom od 20:30 do 22 sata.
Jeli bolje krenuti odmah na MMA ili je bolje pojedinačno i postepeno trenirati borilačke vještine i sportove?
btw imam 15 godina
IRON-MAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 22:37   #116
Quote:
IRON-MAN kaže: Pogledaj post
Jeli bolje krenuti odmah na MMA ili je bolje pojedinačno i postepeno trenirati borilačke vještine i sportove?
btw imam 15 godina
Dobro je i jedno i drugo.Kod mene se počinje sa vježbanjem u pojedinačnim sportovima(boks,taj boks,grepling) a kasnije se treninzi spajaju u MMA, mada i to ovisi o pojedincima, jer neki žele gradititi sportsku karijeru samo u greplingu ili u taj boksu,itd...
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 23:33   #117
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Dobro je i jedno i drugo.Kod mene se počinje sa vježbanjem u pojedinačnim sportovima(boks,taj boks,grepling) a kasnije se treninzi spajaju u MMA, mada i to ovisi o pojedincima, jer neki žele gradititi sportsku karijeru samo u greplingu ili u taj boksu,itd...
Super onda, treninzi su svakog dana u 20:00 sati ako se nevaram, doci su jedan dan na trening pa cemo vidjeti
IRON-MAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 10:58   #118
boks i kik boks

Od ponedjeljka(13.09) počinjemo sa treninzima boksa i kik boksa pod vodstvom trenera Kristijana Tepeša (ex BK Sesvete).Treninzi će se odvijati ponedjeljkom,srijedom i petkom od 19:30 do 21 sat, a za sada će biti samo za 1. ekipu i kvalitetnije juniore.
Tajlandski boks vodi Duško Pejović(ex Holy Spirit) a treninzi su,kao i obično, utorkom i četvrtkom od 19:30 do 21 sat.Treninzi tajlandskog boksa su za sada namjenjeni samo mlađim uzrastima i početnicima.
Sve ostalo je za sada po starome...klinci imaju treninge greplinga ponedjeljkom,srijedom i petkom od 19:30 do 20:30 a juniori i početnici svakim radnim danom do 20:30 do 22 sata.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 14:23   #119
vježbe za vrat i most

Evo par vježbica za vrat i most koje izvode moji klinci od 6 do 8 godina,članovi MMA kluba iz Dubrave.

http://www.youtube.com/watch?v=-7PvZi4tmU0
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 14:24   #120
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Evo par vježbica za vrat i most koje izvode moji klinci od 6 do 8 godina,članovi MMA kluba iz Dubrave.

http://www.youtube.com/watch?v=-7PvZi4tmU0
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.