Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2012., 15:06   #41
Quote:
rogovine kaže: Pogledaj post
Na Forumu sam od danas.
i kolko si ih dosad našla?
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
Ja nekako ljude koji posjećuju te stranice smatram jadnima.. Ali dobro, ako neko pronađe ljubav svog života tu blabla.. onda sve 5
to bih i ja pomislio. ali sa obzirom da su mnogi ljudi oko mene sad preko tih čudesa u sretnim vezama...neznam, valjda je to sad tako
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 16:35   #42
A ne znam, ne srećem puno takvih parova, za one koje znam da su našli nekoga na internetu inače su nekakvi čudni, nisu imali dosta veza, niti su sigurni u sebe, pa zato od mene takvo mišljenje...
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 17:42   #43
naravno, ima razlike između onih koji su slučajno naletjeli na nekoga i zaljubili se i onih koji traže na netu jer na drugi način ne mogu naći...

ali kad se radi o iskrici, nema slučajnosti. tamo su oni koji traže
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 20:16   #44
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
A ne znam, ne srećem puno takvih parova, za one koje znam da su našli nekoga na internetu inače su nekakvi čudni, nisu imali dosta veza, niti su sigurni u sebe, pa zato od mene takvo mišljenje...
ja ih 3 dugotrajna znam. i ne mogu reć da si u krivu
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 14:14   #45
gdje su dobre cure....

Nov sam na forumu , nov na iskrici.
Pomalo razočaran , jer ispada da kad se ide van , djevojke uglavnom nisu zainteresirane upoznati nekoga..samo zabavu..
Iz Rijeke sam , trudim se biti dobar , sebi , svijetu u kojem jesam..
Tražim Onu pravu , Srodnu Dušu , ženu , koja zna voljeti ,koja želi voljeti , koja želi biti voljena..
Pišem , razmišljam , tražim..
Pozdrav svima koji traže svoju Srodnu Dušu..
Igor Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:07   #46
Ne postoje srodne duše. Zaboravi na to.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:57   #47
Quote:
Igor Ri kaže: Pogledaj post
Nov sam na forumu , nov na iskrici.
Pomalo razočaran , jer ispada da kad se ide van , djevojke uglavnom nisu zainteresirane upoznati nekoga..samo zabavu..
Iz Rijeke sam , trudim se biti dobar , sebi , svijetu u kojem jesam..
Tražim Onu pravu , Srodnu Dušu , ženu , koja zna voljeti ,koja želi voljeti , koja želi biti voljena..
Pišem , razmišljam , tražim..
Pozdrav svima koji traže svoju Srodnu Dušu..
Slažem se sa Lozimkom. Mogu ti i ja biti srodna duša. Samo dovoljno vremena trebamo provesti skupa

Umjesto traganja za "srodnom dušom" pokušaj pronaći nekoga s kim možeš pronaći zajednički jezik.

Sretno
Lily_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 02:40   #48
Iskrica je postala smetlište... Trebaju ti debeli živci i vrijeme da nabasaš na nekog normalnog... i teško je, čak i kad skrešeš svoje kriterije iako ih ne bi trebali spuštati ako su već iz početka realne osnove u pitanju...

Ako je već nekome do malo istraživanja po takvim stranicama, preporučujem OkCupid. Besplatno 90% opcija stranice, ima raznih zabavnih i blesavih testova, pitanja, iako je stranica američka - ima naših ljudi, kako luđaka, tako i normalnih (u oba tabora nas ima poremećenih)... No kako stranica actuly zahtjeva uloženi trud (slika+odgovoriti minimalno na 10 pitanja od mogućih 3-4 tisuće, yep, overkill) tu barem možeš onda dobiti neki dojam da osoba koja ima poveći broj odgovorenih pitanja - zbilja nije površni tip osobe - jer bi nekome odavno prekipjelo i otišao bi van loviti prvu ili prvog koji naiđe... Plus na pitanja možeš odgovoriti tekstom i selektiranjem check boxa - pa možeš vidjeti i kako osoba razmišlja, kakvi su mu/joj stavovi, kakva im je gramatika (za one koji se pale na to) itd...

Zašto bi tražili tako ako već imamo Forum i upoznavanje uživo? Možda netko nema vremena uživo (ili dovoljan broj postova za postanje na US-u) ili ne zna gdje da traži? Koliko znam, nema nigdje neko mjesto poznato po okupljanju samaca i k tome da su svi relativno normalni... Preko takvih stranica nam je većinom dostupno brdo informacija koje inače trebamo danima ili tjednima otkrivati uživo... I to pod uvjetom da uopće otvorimo dijalog uživo sa nekime tko nam se sviđa jer eto - nekima u psihi nije baš normalno uletavat curama sa "ej mačko, baš si lepa, daj broj pa da te usrećim..." ili nešto slično...

Ono... svatko ima svoj stil, nekima se to sviđa, nekima ne. Ja npr nisam takav, nisam niti antisocijalan niti imam ikakav psihološki poremećaj (osim urođene zbunjenosti i filozofiranja - no hej bolje to nego da sam tiho u kutu sobe dok party traje ili da maltretiram nekoga), uživo svima psiha radi na principu "aha, ako ja kažem ovo, ona/on će misliti ono - pa ću ispast mutava/mutavi" itd... Dok internet djelomično uklanja tu barijeru. Nekada ta prepreka ne postoji uživo - a to ponekad ovisi o situaciji, ponekad o jednoj jedinoj sekundi... Pogled, treptaj, smiješak, nekakvo djelo, kretnja tijela itd.... No dok se situacija posloži za sve to, obično prođe vlak...

Daj mi neku temu, organizirano druženje, tečaj, hobi, trening, plesnjak itd - i okej, onda je lakše - nema problema. No onakvo blesavo seljačko uletavanje, nemamo svi baš toliko mrtvih stanica u glavi kad znamo da možemo 100 puta bolje od toga... (nije da se sad nemrem pravit blesav i time izazvati smijeh i nastaviti u razgovor, no i tu se treba sve posložiti, pogoditi što je nekome granica ukusa a što nepoželjno, inače ispadamo poremećeni, problematični, nestabilni itd..).

Zato smo uzeli i te stranice kao mogućnost upoznavanja. Kao proširivanje opcija. Što više opcija - veće su šanse. Samo što eto od svih tih stranica, malo njih uopće možemo nazvati funkcionalnima, a onda još treba istrpiti od 150 do 700 poruka u JEDNOM danu (za cure) ili čekanje na JEDNU poruku 2-3-4 tjedna (za muške, ne govorim na svom primjeru)... Zato je većina muških nestrpljiva... I normalni, i poremećeni... Jer cura može odgovoriti - pa otići k drugom, ili ignorira, ili misli naći će boljega, pa onda ispadne da provede 5 godina na iskri jer joj je čitanje tuđih profila postao fetiš, onak, uz jutarnju kavicu - otvori profil, i krene sa čitanjem...

A tek ponude kakve sam dobivao... Mislio sam da nisam gadljiv, al ono tam je za doživotnu kaznu, zabranu približavanja minimalno 100 brojeva IP adrese i lokator na nozi koji odašilje ping aplikaciji na mobitelu da znaš u kojem je djelu grada :S...

Ugl, podjednake šanse postoje svugdje, neki imaju više šanse i sreće, neki manje... Što god odabrali, uglavnom smo na istom... Jedino što pomaže je biti aktivan, proaktivan, kao npr ovaj tekst ili biti aktivan uživo. Sa dovoljno uloženog truda i u pravom smjeru - sve je moguće .
__________________
Impossible is nothing, just find the way...
Croativan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 22:30   #49
Jest, ja sam na iskrici. Ali kad im kazem o svojem monstrumu od 11 cm, sve se nekako prepadnu. Mislim da cure bude strah moje velicine pa uglavnom pobjegnu ili mi se ne jave vise.
Eto, moram da priznam da nisam imao dosta srece ni tamo.
Obdareni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 22:53   #50
pa ne moras odmah pocet o njemu pricat
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 22:58   #51
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
pa ne moras odmah pocet o njemu pricat
nema se kome drugome "hvaliti" pa mora ovdje
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 16:03   #52
Evo mog iskustva s Iskricom.
Nisam uopće znala da to postoji dok mi se jedan lik u stvarnom životu nije počeo upucavati i PREPISIVATI najbolje blogove upravo s tog portala, praveći se kao da to on sam piše. Eto, slao je tuđe umotvorine. I pravio se pametan.
Ubrzo mi je postalo sumnjivo, ukucala sam naslove nekih blogova i pojavila se Iskrica. Registrirala sam se i sve to tamo pronašla.
Što reći?? Ništa lijepo, barem u mom slučaju.
U to malo vremena, dok sam tu bila u ulozi inspektorice, dobila sam toliko GADLJIVIH i BEZOBRAZNIH poruka da sam se osjećala više nego loše.
To mi u životu stvarno nije trebalo.
Ali ovo moje iskustvo ne treba pokolebati druge. Možda se samo meni sve ružno poklopilo, od početka do kraja.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.