Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 00:36   #5381
možda to plenki vraća šamar kolindi.
nakon što mu je ona spustila da se hrvatsku katastrofalno vodi (pa onda, eto, ona ne može ispuniti obećanje da ćemo biti među najbogatijim državama svijeta), plenki joj je sada preko ramljaka potpuno i temeljito rasturio bilo kakav značaj njenog nedavnog posjeta moskvi.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 05:10   #5382
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Imamo zato i sa Bosnom i sa Srbijom. Da si posebno motiviran da se osvetiš Hrvatskoj, kako bi to najlakše učinio?

Smiješi nam se još jedan "sukob balkanskih plemena". I svi ćemo biti uvjereni da se borimo za pravednu stvar.
Poklonio Srbiji još koji MIG29 a Bosni fildžan?
__________________
"Imamo Hrvatsku", povikaše lopovi, osnuju Domovina d.o.o. i rasprodaše zemlju nizašto.
Valium nation is my inspiration.
Tko je jamio, jamio, na Golom Otoku par godina onda čamio.
Uskok Marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 07:16   #5383
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Hoćemo. Još kad kupe INU od Madžara?
Ne trebaju kupovat. Vec je njihova i samo treba zatvorit rafinerije u Hrvatskoj, onako preko noci.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 08:22   #5384
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Je li 117 mlrd kuna potraživanja ili JAMSTAVA?
117 mlrd kn su jamstva, radi boljeg osiguranja više firmi jamči za jednu te istu tražbinu

dugovanje je 57,77 mlrd kn, priznato 41,23 mlrd, osporeno 16,54 mlrd, od čega se 8 mlrd odnosi na Sberbanku, s tim da je ovo osporavanje smiješno, znači može se reći da su dugovanja minimalno 50 mlrd kn
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 08:52   #5385
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Da,
baš smo mi sposobni zehe..tti ruse


nećemo trošiti njihov plin, nego skuplji iz zasada virtualnog LNG-a ili onima što ga je "pronašao" Vrdoljak u Jadranu.
A možda i na struju iz vjetrenjača, zbog koje nam je poskupila struja

Ali zahebat ćemo mi njih, neće oni jesti naše mandarine a ni močiti noge u našem dijelu Jadrana, zato nek se pripaze što rade.
to je tako kada zlatna mladež školovana u socijalizmu vodi državu.
više su pazili na satovima TIPSS-a nego povijesti.

.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:00   #5386
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Velika sreća u nesreći je što nemate granicu sa Rusijom.
nije montgomery rekao "ne ratovat s rusima ako imaš zajedničku granicu."
rekao je ne ratovat s rusima.

Quote:
The next war on land will be very different from the last one, in that we shall have to fight it in a different way. Rule 1, on page 1 of the book of war, is: "Do not march on Moscow". Various people have tried it, Napoleon and Hitler, and it is no good. That is the first rule. I do not know whether your Lordships will know Rule 2 of war. It is: "Do not go fighting with your land armies in China". It is a vast country, with no clearly defined objectives.
https://www.quora.com/What-does-the-...on-Moscow-mean

ali hej, nova su vremena. kaj je stari prdonja prema pravnicima i ekonomistima - diplomcima hr sveučilišta?
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:14   #5387
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
plenki joj je sada preko ramljaka potpuno i temeljito rasturio bilo kakav značaj njenog nedavnog posjeta moskvi.
Ona nikad nije imala neki "značaj". Predsjenik/ca u RH je protokolarna figura bez stvarnog značaja.
medonaodmoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:15   #5388
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
nije montgomery rekao "ne ratovat s rusima ako imaš zajedničku granicu."
rekao je ne ratovat s rusima.


https://www.quora.com/What-does-the-...on-Moscow-mean

ali hej, nova su vremena. kaj je stari prdonja prema pravnicima i ekonomistima - diplomcima hr sveučilišta?
Trebao je napisati i Rule 1 addendum - ne pozajmljivati novac od jačeg od sebe pogotovo ako nemaš namjeru isti vraćati.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:17   #5389
Quote:
medonaodmoru kaže: Pogledaj post
Ona nikad nije imala neki "značaj". Predsjenik/ca u RH je protokolarna figura bez stvarnog značaja.
Sav joj se značaj u toj posjeti sveo da prenese poruku da se niko slučajno ne zahebava s njima. A kako vidimo ovaj Ramljak se poš'o kurčit.

Ili ima stvarno moćnu zaštitu ili mu je koka popila mozak.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:34   #5390
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
možda to plenki vraća šamar kolindi.
nakon što mu je ona spustila da se hrvatsku katastrofalno vodi (pa onda, eto, ona ne može ispuniti obećanje da ćemo biti među najbogatijim državama svijeta), plenki joj je sada preko ramljaka potpuno i temeljito rasturio bilo kakav značaj njenog nedavnog posjeta moskvi.
Moje mišljenje je da se njoj uopće nije išlo u Moskvu, nego da je otišla na poziv, odnosno da podnese raport i da joj se u četiri oka kaže ono što se ne govori javno. Tek toliko da ambasador ne mora više da pegla šinjel i kači ordenje.

A možda bi ih odobrovoljilo da Kolinda za novog mandatara imenuje Pernara.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:11   #5391
kaj misliš da je pernar govorio istinu?

Quote:
Sada sam razgovarao s Miloradom Pupovcem, veli da je išla delegacija Sabora u ... Međutim, prilikom susreta ruski veleposlanik ih je pitao: "A gdje je Pernar?".
https://hr-hr.facebook.com/pernari/p...26297007696073
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:27   #5392
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da se njoj uopće nije išlo u Moskvu, nego da je otišla na poziv, odnosno da podnese raport i da joj se u četiri oka kaže ono što se ne govori javno. Tek toliko da ambasador ne mora više da pegla šinjel i kači ordenje.

A možda bi ih odobrovoljilo da Kolinda za novog mandatara imenuje Pernara.
pero i kolinda su veliki igraci...
samo vi to jos ne znate...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:58   #5393
Quote:
medonaodmoru kaže: Pogledaj post
Ona nikad nije imala neki "značaj". Predsjenik/ca u RH je protokolarna figura bez stvarnog značaja.
aha, ali reci to njoj.
jer ona to ne može shvatiti.

Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da se njoj uopće nije išlo u Moskvu, nego da je otišla na poziv, odnosno da podnese raport i da joj se u četiri oka kaže ono što se ne govori javno. Tek toliko da ambasador ne mora više da pegla šinjel i kači ordenje.

A možda bi ih odobrovoljilo da Kolinda za novog mandatara imenuje Pernara.
pa najvjerojatnije.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 11:17   #5394
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
kaj misliš da je pernar govorio istinu?


https://hr-hr.facebook.com/pernari/p...26297007696073
Pa ova izjava je vjerovatno istinita. Trolao ih je u Lavrovljevom stilu - kada je vidio skupinu klauna, pitao ih je - "gdje vam je vođa?"
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:34   #5395
Tko i zašto je Knightheadu prodao obveznice uz toliki gubitak? Tko ja taj glupan?
Ili nije prodao, nego ga ovi samo zastupaju kao povlaštenog vjerovnika u zamjenu za dodatno financiranje?
zgubydan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:01   #5396
Quote:
zgubydan kaže: Pogledaj post
Tko i zašto je Knightheadu prodao obveznice uz toliki gubitak? Tko ja taj glupan?
Ili nije prodao, nego ga ovi samo zastupaju kao povlaštenog vjerovnika u zamjenu za dodatno financiranje?
Pa predvidja se otpis od 70-80% potrazivanja. Mozda uopce nije glupo bilo prodati po 30% cijene. Ima li negdje podatak o cijeni po kojoj je Knighthead kupio obveznice?

Evo, izvor za info o mogucem otpisu od 77%.
https://arhivanalitika.hr/blog/u-agr...trazivanja-77/
TauraDendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 18:27   #5397
Svjestan sam da za svog radnog vijeka mogu zaraditi nekih 3-4 milijuna kuna.Toliko o predođbi.Pa je ekipa spiskala na koje šta par milijardi,seve torbica i tako....I još par milijardi na sve stvari o kojima ja nemam pojma,ono nešto mi dovezi u gluho doba noći ....tamo....i dobro,to je sad nekih 5-6 milijardi na neki totalni razvrat i luxsuz,naravno da mi se gadi,ali je prebrojivo.
Jebem mu mater,ali gdje je to sve preko toga....?????
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 19:16   #5398
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
nije montgomery rekao "ne ratovat s rusima ako imaš zajedničku granicu."
rekao je ne ratovat s rusima.


https://www.quora.com/What-does-the-...on-Moscow-mean

ali hej, nova su vremena. kaj je stari prdonja prema pravnicima i ekonomistima - diplomcima hr sveučilišta?
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Trebao je napisati i Rule 1 addendum - ne pozajmljivati novac od jačeg od sebe pogotovo ako nemaš namjeru isti vraćati.
Bismarck je imao uzrečicu o krađi od - Rusa.I kako to završi.
On je očito nebitan lik kada naša vlada i povjerenik rade upravo suprotno.I pritom pisaju Rusima po glavi uz priču kako je to super.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 19:36   #5399
Quote:
Hrvojeee kaže: Pogledaj post
Bismarck je imao uzrečicu o krađi od - Rusa.I kako to završi.
On je očito nebitan lik kada naša vlada i povjerenik rade upravo suprotno.I pritom pisaju Rusima po glavi uz priču kako je to super.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Do not expect that once taking advantage of Russia's weakness, you will receive dividends forever. Russian has always come for their money. And when they come - do not rely on an agreement signed by you, you are supposed to justify. They are not worth the paper it is written. Therefore, with the Russian is to play fair, or do not play.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 20:04   #5400
Evo potop i Uljanika iz Pule koga usporedjuju sa Agrokorom zbog muljaza u financiranju.
Sve je doslo do kraja i urusava se citav sistem.


https://www.google.co.uk/search?q=ul...hrome&ie=UTF-8
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.