Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 12:16   #5461
Primjetila sam danas da u Istražnom povjerenstvu o Agrokoru sjedi novi član, no, popratila sam samo pred kraj prijenosa.
Zna li netko tko je odlučio proširiti ga ili izmijeniti i kada - nisam nigdje primjetila da će se ići u dopunu ili izmjenu članova.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:16   #5462
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
zajedno sa Grmojem je definitivno najgrozniji trolersko-populistički tandem na političkoj sceni
Sve znaju a o ničemu pojma nemaju. Vegeta sindrom.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:31   #5463
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Primjetila sam danas da u Istražnom povjerenstvu o Agrokoru sjedi novi član, no, popratila sam samo pred kraj prijenosa.
Zna li netko tko je odlučio proširiti ga ili izmijeniti i kada - nisam nigdje primjetila da će se ići u dopunu ili izmjenu članova.
Ako želiš da se neka stvar nikad ne riješi osnuj neku komisiju. Winston Churchill.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:42   #5464
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Ako želiš da se neka stvar nikad ne riješi osnuj neku komisiju. Winston Churchill.
kad je ivica zatrazio novac,bilo je ili-ili...
uplatiti na neku foru ili napraviti lex...
nije prije bilo transparentno,nije ni sada...

igra je da se na neki nacin spasi sto se spasiti dade,a da se usput i stogod profitira...
nije lak posao i iskreno,treba imati petlju i hrabrosti uci u ovo...
bez obzira sto ce sve jednog dana narod pozlatiti...
dalicka je u igri radi povratka ine,maric radi agrokora...
lazu u ini i u agrokoru,pa lazu i dalic i maric...
ovo je prvi puta da je ivici netko rekao ne...

on je teski privredni kriminalac i mjesto mu je u zatvoru...

komisije se inace sastavljaju svagdje u svijetu kako bi zabavljale puk
i novinare...


kad ne bi imao sumnju u neki novi lopovluk,pozdravio bi unistavanje
todine dinastije...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:10   #5465
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
kad je ivica zatrazio novac,bilo je ili-ili...
uplatiti na neku foru ili napraviti lex...
nije prije bilo transparentno,nije ni sada...

igra je da se na neki nacin spasi sto se spasiti dade,a da se usput i stogod profitira...
nije lak posao i iskreno,treba imati petlju i hrabrosti uci u ovo...
bez obzira sto ce sve jednog dana narod pozlatiti...
dalicka je u igri radi povratka ine,maric radi agrokora...
lazu u ini i u agrokoru,pa lazu i dalic i maric...
ovo je prvi puta da je ivici netko rekao ne...

on je teski privredni kriminalac i mjesto mu je u zatvoru...

komisije se inace sastavljaju svagdje u svijetu kako bi zabavljale puk
i novinare...


kad ne bi imao sumnju u neki novi lopovluk,pozdravio bi unistavanje
todine dinastije...
Bit svega je da se to ne može spasiti, bar ne u postojećem obliku, a političare je uhvatila panika ne toliko zbog radnih mjesta blagajnica nego zbog uhljebljenih članova obiltelji i rodbine u Agrokoru.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:49   #5466
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Bit svega je da se to ne može spasiti, bar ne u postojećem obliku, a političare je uhvatila panika ne toliko zbog radnih mjesta blagajnica nego zbog uhljebljenih članova obiltelji i rodbine u Agrokoru.
ima posla vani...
ako ima za mene,ima i za njih...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:46   #5467
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
To je nevjerovatno - place se i dalje isplacuju, menadzeri si daju sve moguce povlastice, voze se sluzbeni automobili i sve to od kredita koji su dobili. Ni traga racionalizaciji i smanjenu troskova.
Ramljak se osigurao od svake odgovornosti menadžerskim osiguranjem kojeg Agrokor masno plaća iz tog istog kredita. A izvanredna uprava će raspičkati bar pola milijarde kuna od ovog novog "spasonosnog" kredita, na sebe. Hrvati su i gluplji od ovaca za šišanje...pa ovog nema nigdje.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 16:14   #5468
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Ramljak se osigurao od svake odgovornosti menadžerskim osiguranjem kojeg Agrokor masno plaća iz tog istog kredita. A izvanredna uprava će raspičkati bar pola milijarde kuna od ovog novog "spasonosnog" kredita, na sebe. Hrvati su i gluplji od ovaca za šišanje...pa ovog nema nigdje.
zamislite...sve po zakonu...ljudima salju ovrhe za 300 kuna...

sram od drzave...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:02   #5469
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
zamislite...sve po zakonu...ljudima salju ovrhe za 300 kuna...

sram od drzave...

može li netko ukratko pojasniti stvarni dug i kasnije što..
primjer Agrokor ima 100 firmi..one sve zajedno vrijede 1000 kuna, a opterećene su kreditima i svima sto se sve izdavalo da se nesto optereti...sa primjer 10.000 kuna..

ako se sve firme prodaju neke ugase i akrokor uspije rusima i amerikancima isplatiti primjer 800 kuna, što i tko vraća ostatak od 9.000 kuna. ako todorić nema novaca nije nista navodno ukrao, na računima privatnim i tvrtke nema ništa, tko plaća dug..ako je marić ili ramljak rekao da dug neće platiti građani a tko onda..hoće li državni proračun isplatiti sve ostale dugove u milijardama eura..i što sa financijama ako tih novaca nemamo i ne možemo osim da ukinemo državne plaće i mirovine na dva mjeseca dok se ne isplati dug strancima
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:08   #5470
Quote:
ivan.iv kaže: Pogledaj post
može li netko ukratko pojasniti stvarni dug i kasnije što..
primjer Agrokor ima 100 firmi..one sve zajedno vrijede 1000 kuna, a opterećene su kreditima i svima sto se sve izdavalo da se nesto optereti...sa primjer 10.000 kuna..

ako se sve firme prodaju neke ugase i akrokor uspije rusima i amerikancima isplatiti primjer 800 kuna, što i tko vraća ostatak od 9.000 kuna. ako todorić nema novaca nije nista navodno ukrao, na računima privatnim i tvrtke nema ništa, tko plaća dug..ako je marić ili ramljak rekao da dug neće platiti građani a tko onda..hoće li državni proračun isplatiti sve ostale dugove u milijardama eura..i što sa financijama ako tih novaca nemamo i ne možemo osim da ukinemo državne plaće i mirovine na dva mjeseca dok se ne isplati dug strancima
platit će onaj tko izgubi u pravnom procesu, kad krenu tužbe na sve strane, jedan od tuženika će biti i država tako da ako izgubi onda mora i platiti, to će sve vrijeme pokazati...
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:29   #5471
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
zajedno sa Grmojem je definitivno najgrozniji trolersko-populistički tandem na političkoj sceni
E prestrašno
Kad se još udruže, počnu nadopunjavati i podržavati... majko moja mila

Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Ramljak se osigurao od svake odgovornosti menadžerskim osiguranjem kojeg Agrokor masno plaća iz tog istog kredita. A izvanredna uprava će raspičkati bar pola milijarde kuna od ovog novog "spasonosnog" kredita, na sebe. Hrvati su i gluplji od ovaca za šišanje...pa ovog nema nigdje.
Ramljak radi upravo ono za što se optužuje Todorića, a Todorić je isto tako svoju upravo osigurao od ikakve odgovornosti, pa je Ramljak to išao poništavati, kao, protuzakonito je

Quote:
ivan.iv kaže: Pogledaj post
tko vraća ostatak od 9.000 kuna.
Po svemu sudeći mi.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:40   #5472
Da li nam je kolegica @JOHABI objasnila zašto je baš super što nam je ministrica i potpredsjednica vlade bila na kavi s osumnjičenikom (Kuštrakom)

http://www.index.hr/vijesti/clanak/e...u/1007506.aspx
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:50   #5473
Može li meni netko objasniti što mi kao država i durštvo imamo od ovih intervjua sa starcima koji su odavno ishlapili?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:59   #5474
Quote:
odakusa kaže: Pogledaj post
Da li nam je kolegica @JOHABI objasnila zašto je baš super što nam je ministrica i potpredsjednica vlade bila na kavi s osumnjičenikom (Kuštrakom)

http://www.index.hr/vijesti/clanak/e...u/1007506.aspx
Nikome pametnome ne treba objašnjavati, pametan će sam zaključliti da ministrica, ako želi raditi nešto koruptivno neće inicirati sastanak na javnome mjestu na koje godinama redovito svake slobodne subote zalazi, i gdje je svi poznaju i mogu sjesti stol do nje, leđima ili licem na pola metra, slušati o čemu sa sugovornikom govori, slikati je u društvu sugovornika.
Pametan će sam zaključiti da novinari i opet rade ciljanu senzaciju, bez potrebe da ja na to upućujem.


"Nije se radilo niti o kakvom sastanku, već o slučajnom susretu u kafiću u Kaptol centru. U tome kafiću potpredsjednica Vlade RH i ministrica gospodarstva, poduzetništva i obrta gospođa Dalić već dugi niz godina svake subote prijepodne, kada god joj to druge obveze dozvoljavaju, pije kavu s obiteljskim prijateljima iz studentskih dana. S obzirom da je gospodin Kuštrak dugi niz godina obavljao različite dužnosti u Udruzi poslodavaca, a do svibnja ove godine bio je i član Gospodarskog socijalnog vijeća u ime Udruge poslodavaca, nije bilo niti moguće, niti potrebno, praviti se da ga ne poznaje", odgovoreno je na Indexov upit iz Ministarstva gospodarstva."
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:00   #5475
Intervju Kolakušića o stanju u Agrokoru

https://www.facebook.com/sveti.pavao?fref=ufi&rc=p
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:18   #5476
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Ako želiš da se neka stvar nikad ne riješi osnuj neku komisiju. Winston Churchill.
Mislila sam na nešto drugo.
Tko malo prati rad Sabora, može primjetiti da je oslanjanje sdp - a na podršku Živog zida pucanj u prazno. Naime, oni redovito podržavaju većinsku oporbu prilikom glasovanja, no, u međusobnim saborskim debatama ih gaze isto kao i hdz.
Sdp njihovu verbalnu podršku dobiva samo kad to njima ide u korist. U svim ostalim momentima verbalno sotoniziraju sdp kao i hdz.
Slijedom toga, u Istražnom povjerenstvu za Agrokor mišljenja sam da će postavjati neugodna pitanja ne samo za hdz, nego isto tako i za sdp, obzirom da je sdp osam godina bio na vlasti, i u njihovom mandatu je maknut Samodol instaliran od hdz - ove vlade a čiji se mandat protezo i kroz sdp - ovu, a koji je teretio Agrokor za osmsto milijuna kuna tamo neke 2012. , pa Marasov doprinos Agrokoru..... I onda se pitam tko je popustio njihovom pritisku da i oni uđu u Istražno - sdp, koji time možda misli da će zbirno dobiti veću moć, ili hdz koji će zapravo ulaskom Živog zida najviše profitirati jer će oni, prema dosadašnjim pokazateljima i njih češljati jednako kao i hdz.
Predpostavljam da hoće.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:25   #5477
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...-nece/6750402/

Ovaj Todorić je baš hlebinac, to mu tek mogu oduzeti jebeš pare i dvorce.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:31   #5478
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Može li meni netko objasniti što mi kao država i durštvo imamo od ovih intervjua sa starcima koji su odavno ishlapili?
Lošu zabavu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:31   #5479
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post



Po svemu sudeći mi.
Ne pišite guposti nego ponavljajte "JA TO NEČU PLATITI" i stojite iza toga. A političari nek zajebu parolu "sve je po zakonu". Je po zakonu jer je zakon kriminalan, ali narod zna tko je kriv i krivci če najebati ili nek se boje mraka, jer mrak je zajeban.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:05   #5480
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
zamislite...sve po zakonu...ljudima salju ovrhe za 300 kuna...

sram od drzave...
o, da je za 300 bilo bi dobro

šalju se za 25

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...novac/6747594/
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:15.