Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2012., 22:09   #2001
Quote:
KG5 kaže: Pogledaj post
/cut
To je problem, da. Frend mi je pao na 1050 ELO, a realno gledajući ne zaslužuje tu biti (s njim igram otkad sam lv 1). Sada se pomalo diže (igra Orianna mid što ga dosta izvlači ili WW jungle).

Sada sam naletio na stvarno "čudnu" situaciju.

Igrao sam Ezreala premade duo s Blitzom (jedan lik s ovog foruma) i završio sam 15 / 1 / 10 i 185 CS u 31 minutu...nafidan kao zvijer, njima se čak taric jednom DC/a na par minuta pa se vratio kao lv 3., ali čak i kada smo im propshali sve nisu se predavali, igrali su kao da je tek početak. Ništa ono report this, report that. gg wp i to je to
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 00:19   #2002
u rankedu se nikad ne smijes surrendat, jedan dobar ace u late gameu i GG ,mogu oni bit nafeedani,ali ako samo jedan od njih napravi gresku to je gotovo
BuXx1304 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 10:10   #2003
Bok, igram LoL vec vise od godinu dana na Eastu. Top elo mi je 1485 i zadrzao sam se dugo na tom nivou, ali u zadnje vrijeme mi bas i ne ide, i pao sam na 1280 pa ako ima netko slican, bilo bi mi drago igrati DUO. Jer se sam izvuci iz onog pakla je nemoguče. Inace, nick mi je Zoolandez.
Zoolandez is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 14:23   #2004
Quote:
Zoolandez kaže: Pogledaj post
Bok, igram LoL vec vise od godinu dana na Eastu. Top elo mi je 1485 i zadrzao sam se dugo na tom nivou, ali u zadnje vrijeme mi bas i ne ide, i pao sam na 1280 pa ako ima netko slican, bilo bi mi drago igrati DUO. Jer se sam izvuci iz onog pakla je nemoguče. Inace, nick mi je Zoolandez.
kako ne?xD ako znas igrat 2 champa kako spada bez beda se mos dic...pogotovo na eastu
__________________
All the world's a stage, and all the men and women merely players
Charley is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 14:57   #2005
Quote:
amati kaže: Pogledaj post
ako vam ne ide u ranked najgore sto mozete je vratit se u normal games, tako necete nista naucit

igraj ranked i ne zamaraj se s tim kako tvoj tim igra i da li gubis ili ne, fokusiraj se na svoju igru i popravljaj greske, za mjesec dva elo ce doci sam od sebe, samo moras nauciti citati svoju igru i ispravljati greske

ladder anxiety unisti dobar dio igraca i bude mi zao, jer soloq uopce ne bi trebao biti nesto stresno, to je najcompetitivniji mod za igrace bez tima i smatram da je najbolji mod za ucenje igre, normal games cesto imaju nebalansirane timove i nemaju svi isti mentalitet, neki igraju iz zajebancije a neki se mozda i trude

nastavi igrat ranked, igraj koliko ti dnevni raspored dolazi i fokusiraj se iskljucivo na svoju igru, tim ti je 0-10 u prvih 15 minuta? boli te kurac za njih, kako si ti odigrao taj mec? u cemu si ti pogrijesio? sto si mogao bolje odigrati?

i nemoj koristit previse chat osim da usmjeris tim na objective, chat ti u ovoj igri uopce ne treba i prepiranje i razgovaranje s random likovima je beskorisno, najbolje muteat sve na pocetku igre i igras svoju igru
qft....sjecam se kad sam izgubio 100 ela u jednom danu i sljedeca 2 dana sam se digo za 350 ela <3 samo treba igrat igrat igrat i to je to...nema nikakog elo pakla
__________________
All the world's a stage, and all the men and women merely players
Charley is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 15:17   #2006
Quote:
BuXx1304 kaže: Pogledaj post
u rankedu se nikad ne smijes surrendat, jedan dobar ace u late gameu i GG ,mogu oni bit nafeedani,ali ako samo jedan od njih napravi gresku to je gotovo
Slažem se... Jučer smo gubili 50min.. Njihov adc otišao top farmat, 4v5.. Ubili smo ih i pobijedili
Glasali smo za surrender 10-ak puta xD
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 22:42   #2007
odsad se divim ljudima koji dobro znaju odigrat Master Yia, najteži champ kojeg sam probao
League of LOL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 09:26   #2008
Quote:
League of LOL kaže: Pogledaj post
odsad se divim ljudima koji dobro znaju odigrat Master Yia, najteži champ kojeg sam probao
To je sarkazam pretpostavljam?
__________________
Fus Ro BA! - Bosanski Dragonborn
PiratePimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 09:30   #2009
Danas sam u Zagrebu pa me zanima,da li itko zna jel ima gdje kupit kartice za RP i koliko kostaju ? molim za brzi odgovor i hvala unaprijed
InfernalQQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 11:25   #2010
Quote:
PiratePimp kaže: Pogledaj post
To je sarkazam pretpostavljam?
nije

od tih 67 koje imam, ti right-click champovi su mi najteži Yi, Trynda i Warwick

jebeš ti combo, neš ti 3,4 tipke poredat ili pogodit skillshot, ali najbitnije je procjenit kad se borit i kad ne i odredit tajming za sve to, to mi najteže ide s takvim champovima

naravno da se razumijemo ima još nekih 10 koji su mi teški, ali ne na tom nivou

a ovih ostalih 50-ak mogu bar solidno odigrat
League of LOL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 11:30   #2011
Quote:
InfernalQQ kaže: Pogledaj post
Danas sam u Zagrebu pa me zanima,da li itko zna jel ima gdje kupit kartice za RP i koliko kostaju ? molim za brzi odgovor i hvala unaprijed
Imas u svim bankama visa mastercard sam kazes da oces onu s kojom mozes kupovat preko interneta ali moras cekat da ti dođe pa jbg ne znam za one jednokratne kak to pa ak neko zna nek ti pomogne ovo je sto ja znam.
KG5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 12:56   #2012
Quote:
KG5 kaže: Pogledaj post
Imas u svim bankama visa mastercard sam kazes da oces onu s kojom mozes kupovat preko interneta ali moras cekat da ti dođe pa jbg ne znam za one jednokratne kak to pa ak neko zna nek ti pomogne ovo je sto ja znam.
Mislim da misli na RP cards. (kartica sa codom koji ostružeš, kao srečku ) Brijem da ih nema u HR uopće.
TroLLarch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 13:51   #2013
Quote:
League of LOL kaže: Pogledaj post
nije

od tih 67 koje imam, ti right-click champovi su mi najteži Yi, Trynda i Warwick

jebeš ti combo, neš ti 3,4 tipke poredat ili pogodit skillshot, ali najbitnije je procjenit kad se borit i kad ne i odredit tajming za sve to, to mi najteže ide s takvim champovima

naravno da se razumijemo ima još nekih 10 koji su mi teški, ali ne na tom nivou

a ovih ostalih 50-ak mogu bar solidno odigrat

E jbg, to mi je bio sličan problem kada sam krenuo malo više igrati melee champove, jer sam oduvijek bio ranged (sve igre MMO itd., uvijek preferirao range)
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 22:07   #2014
Quote:
Charley kaže: Pogledaj post
kako ne?xD ako znas igrat 2 champa kako spada bez beda se mos dic...pogotovo na eastu
Ma jako je tesko, svaki treci game netko je afk.... Ajde ako si u situaciji kao i ja dodaj me pa da probamo zajedno.. Ili ako znas koga, hvala ti
Zoolandez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 13:16   #2015
Znaš samo 2 champa?
I onda te potrefi da moraš igrati Support-a.

Pa ja sam se do golda dignuo s jedinom pozicijom koju nisam forsao - Support.

Leona mi ima ratio 12-4 u rankedu

samo igraj svoju rolu dobru, pingaj kako treba, i eventualno bi se trebao moći izdignuti

i kada si krenuo u ranked? ako je to praktički odmah nakon normala, be free da se vratiš dalje u normal, jer većina koji odu odmah u ranked nakon normala su jednostavno - problem za svoj tim.

Jedan od najboljih postova koje je u svezi toga napisao jedan član pceskperta:

"Si dugogodišnji igrač dote ili hona?
Da?
Onda znaš neke stvari.

Ne?
Ne.Znaš.Ni.Jednu.Poziciju.Igrati.I.Točka.
Nemoj se ljutiti, ali to je istina. Tebi u tvojim očima izgleda kao da tebi to sve super ide, ali vjeruj mi i drugima koji ti kažu, nisi spreman za Ranked.

Nema proklete šanse da ti do 30. lvla savladaš mehanički skill, map awareness, objective awareness, pickove, matchupove, callove, laneing (mentalitet lanea, kada pushat, kada freezat, kada pustit da ti sruše tower na laneu, kada rushat lane push, kada razvlačiti lane fazu, itd.), i na kraju svega naučit kvalitetno igrat neke heroje i counterat.

Da dođeš do 30. lvla ti treba koliko? ~150 gameova? Ne postoji igrač koji u tom roku savlada sve i može reći da je spreman za Ranked.

Nhf, just sayin'."

Bez uvrede, ako igraš masu vremena, ne mora to vrijediti za tebe.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 18:36   #2016
Dobro zboriš. Al opet ne znači ni 500 gameova ništa ako ne znaš ništa i ne želiš učiti. Dobar ranked možeš igrati ako ne flejmaš, znaš igrati u svakoj poziciji barem 4 champ-a i moraš biti timski igrač. Recimo ja ne znam igrati adc, mogu ne feedat ali nemrem carryat. Zato i jesam na 1200-1300 elo
__________________
Moj idol je jesam!
abaxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 21:18   #2017
Quote:
abaxa kaže: Pogledaj post
Dobro zboriš. Al opet ne znači ni 500 gameova ništa ako ne znaš ništa i ne želiš učiti. Dobar ranked možeš igrati ako ne flejmaš, znaš igrati u svakoj poziciji barem 4 champ-a i moraš biti timski igrač. Recimo ja ne znam igrati adc, mogu ne feedat ali nemrem carryat. Zato i jesam na 1200-1300 elo
Barem ADC možeš lagano izbjegnuti u ranked, većina ljudi bi to išla najrađe. Ali znam kako ti je, ja sam ti bio prošli mjesec 2 tjedna igrao striktno s ADC jer sam najlošije igrao s njima, nisam znao baš niti mentalitet, pa sam forsao 2 tjedna non stop s frendom koji supporta
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 22:21   #2018
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Barem ADC možeš lagano izbjegnuti u ranked, većina ljudi bi to išla najrađe. Ali znam kako ti je, ja sam ti bio prošli mjesec 2 tjedna igrao striktno s ADC jer sam najlošije igrao s njima, nisam znao baš niti mentalitet, pa sam forsao 2 tjedna non stop s frendom koji supporta
jok, nema ti tu tko bi što najrađe
ima dana kad svi zele top, ima dana kad svi žele mid itd.
jedino nitko ne želi junglat
zkj ah to nemam pojma
__________________
Jashinist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 22:23   #2019
Jer je dosadno, barem meni I skoro svi sa kojima igram, a da ne žele junglat, razlog je dosada.
Sad kad je Nami izašali, svi bi supportali

@X-Plosiv, to je moj post
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 23:59   #2020
Nisam znao da si i tu

Ne, postoji jednostavan razlog zašto ljudi ne jungleaju u ranked, jer mentalitet ako ti ne ide lane jer ga pushas pa te gankaju i ubiju jest "OMG JUNGLER IDIOT NOOB REPORT FUCK"...uvijek je jungler kriv za sve. Zato dosta ljudi ne želi igrati junglera

inače, može neke dobre support rune?

mislio sam

GP10 quis i seals
Armor
MR

?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.