Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2016., 13:43   #7961
Posto nam je ww3 vec poprilicno zakasnio i ne zna se kad ce doci, evo link gdje se mozete igrat bacanja "Nukica" svih vrsta po majcici Zemlji
RayBan is offline  
Old 25.10.2016., 15:26   #7962
Neznam za svjetski, ali lokalni rat bi uskoro mogo početi jer danas, na plazi, cuh jednog debila kako se dere:

"Ja ustaša otac komunista - ubit cu ga Is'a mi Krista"

Katoliban 100%.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=6490

Zadnje uređivanje arthura : 25.10.2016. at 15:48.
arthura is offline  
Old 25.10.2016., 18:43   #7963
Ma svi oni pricaju iste price.
https://youtu.be/xrU6Lkbye-c
Private spice is offline  
Old 26.10.2016., 11:06   #7964
"Kuha se" naveliko i u Italiji, jer populistički Pokret pet zvjezdica (M5S), je postao najveća opozicijska skupina u Italiji. Zemlja se bliži referendumu, koji se održava 4. prosinca na kojem bi moglo doći do pada lijeve koalicijske vlade Mattea Renzija te dovesti do obnove političkih turbulencija, piše The Economist. M5S zaostaje samo nekoliko postotnih bodova iza Renzijeve Demokratske stranke, a već drži vlast u Rimu i Torinu. U srži filozofije pokreta je tvrdnja da oni nisu stranka, nego organizacija, koja je naumila smijeniti stranke, koje mnogi u Italiji smatraju izvorom pokroviteljstva i uhljebljivanja
Još samo da iznjedre novog Mussolinija.

http://www.economist.com/blogs/econo...st-explains-22
arthura is offline  
Old 26.10.2016., 13:10   #7965
Taj radikalizam je žešća debilana i toliko izlizana fora, da zaspim svaki puta kada se počne pričati o njima. Veća prijetnja su mi komunisti od ovih fašista s IQ-om 70 . Ovi će se sami raznijeti kad tad, pa me toliko ne brine. Dovoljno je da zaborave na izvučeni osigurač od bombe i stvar je riješena.

A Italija i fašizam, to je nešto najsmješnije što čovjek može zamisliti. Mussolinni je više bio brbljavac i švaler nego li čovjek od akcije, a vojska na bojištima, tragikomedja. Generali su radije odlazili na razne svečanosti i zabave nego na bojišta. Partizani su ih obožavali, pa nije ni čudo onda što su njih radije napadali nego Nijemce.
klokanovac is offline  
Old 26.10.2016., 17:02   #7966
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
... Italija i fašizam, to je nešto najsmješnije što čovjek može zamisliti. Mussolinni je više bio brbljavac i švaler nego li čovjek od akcije, a vojska na bojištima, tragikomedja. Generali su radije odlazili na razne svečanosti i zabave nego na bojišta. Partizani su ih obožavali, pa nije ni čudo onda što su njih radije napadali nego Nijemce.
Jbga kad su od 1943. (kapitulacija Italije), pa dalje, ostali "samo" Nijemci & Co ... tada je krenuo moj svekar 'prašiti' po tim nacifašistima (svih preostalih boja).
arthura is offline  
Old 26.10.2016., 17:46   #7967
9/2/17/40.20/69.45


Poznato kome?

DreamShadow?
satir_ is offline  
Old 26.10.2016., 19:23   #7968
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
9/2/17/40.20/69.45


Poznato kome?

DreamShadow?
Di je genijalac?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 26.10.2016., 20:59   #7969
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Nisu to nikakve nebuloze. Za vrijeme SSSR-a niti jedna američka kompanija nije mogla niti prismrditi na teritorij SSSR-a. A kamoli najveći Exxon.
I da, oni su prisutni tamo već više od 20 godina a to je rezultat upravo pada SSSR-a i američkog ulaska na to tržište.
Putin je tu samo igrač koji pleše po tuđim nalozima. Svo to pokazivanje mišića i sa jedne i sa druge strane je samo predstava koja služi kao pokretač kotača ratne i naftne industrije gdje se vrti velika lova.
Ako i bude rata (nuklearnog) bit će strogo kontroliran i budite sigurni da će opustošiti samo nepoželjne i ciljane predjele kano npr. Kinu i možda Indiju dok će po SAD-u i Rusiji samo malo prorijediti stanovništvo - ono siromašno naravno.
Navodno već odavno postoje specijalno dizajnirana biološka oružja namijenjena istrebljenju točno određene rase. Recimo ako je upereno protiv Žute rase, biološko oružje namijenjeno njihovom istrebljenju može recimo pasti u sredinu gdje pomiješani žive i Bjelci i Žuti, a ono će pobit samo Žute (naveo sam samo hipotetski primjer... ako takva oružja zaista postoje, onda su sigurno osmislili i oružje kojim se mogu istrijebiti samo Bjelci).

Čak mislim da sam pročitao da je ono toliko uznapredovalo da se mogu ciljano istrijebljivati samo određene veće (etničke?) skupine unutar pojedinih Rasa.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 26.10.2016., 21:09   #7970
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Jbga kad su od 1943. (kapitulacija Italije), pa dalje, ostali "samo" Nijemci & Co ... tada je krenuo moj svekar 'prašiti' po tim nacifašistima (svih preostalih boja).
Talijani su nam ipak bili bolje mušterije. Za ove druge si morao imati teže naoružanje.
klokanovac is offline  
Old 26.10.2016., 21:25   #7971
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
9/2/17/40.20/69.45


Poznato kome?

DreamShadow?
Ovisi kako se datum čita, s desna na lijevo, ili s lijeva na desno. Ja se držim 8/11/16. DreamShadow reko pa ono...
klokanovac is offline  
Old 26.10.2016., 21:47   #7972
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
9/2/17/40.20/69.45


Poznato kome?

Datum i geografski položaj:nord ili west ?
Bogu iza leđa?
Nostradamus je spominjao geografski položaj,ali ne tako duboko u Aziji.
Gdje si to našao Satir?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 26.10.2016. at 22:09.
amary is offline  
Old 26.10.2016., 22:38   #7973
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ovisi kako se datum čita, s desna na lijevo, ili s lijeva na desno. Ja se držim 8/11/16. DreamShadow reko pa ono...
Da li je sad jasnije?

02.09.2017./40.20 N/69.45 W
satir_ is offline  
Old 26.10.2016., 23:22   #7974
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Često se čudim,kako malo ljudi primječuje,kako vladajuća klika,dakle manjina navodi većinu da vjeruje i čini ono što oni žele.
Prokušani je način stvarati okolnosti s kojima većina svjetske populacije nije zadovoljna.Nezadovoljstvo se akumulira,stvarajući zavist i ljutnju,želju za osvetom potlačenih,neovisno o narodu ili rasi.
. . . ili pak pitanjem zašto neko u 70godini želi postati svjetski vladar
(Hilari je stara 69 godina, a Trump kolko?, svjetska ironija,
Kenedi je ušao u četrdesete kad je imao najbolje ideje, namjere...)

postoji termin kojeg se samo u saborima/parlamentima dohvate
Pravi Život is offline  
Old 27.10.2016., 00:54   #7975
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Da li je sad jasnije?

02.09.2017./40.20 N/69.45 W
Čemu datum i koordinate?
Daj malo pojasni.
Kerefek76 is online now  
Old 27.10.2016., 00:54   #7976
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Da li je sad jasnije?

02.09.2017./40.20 N/69.45 W


i što će se dogoditi cca 250 km u Antlantiku ispred New Yorka?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 27.10.2016., 01:08   #7977
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
. . . ili pak pitanjem zašto neko u 70godini želi postati svjetski vladar
(Hilari je stara 69 godina, a Trump kolko?, svjetska ironija,
Kenedi je ušao u četrdesete kad je imao najbolje ideje, namjere...)

postoji termin kojeg se samo u saborima/parlamentima dohvate

mašte,malo mašte draga moja...
spast će krokodilska koža/kamuflaža i konstatirati čemo da oni žive stoljećima,pa su naše godine beznačajne...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 27.10.2016., 07:56   #7978
Quote:
amary kaže: Pogledaj post


i što će se dogoditi cca 250 km u Antlantiku ispred New Yorka?
Apokalipsa.
Nece nas bit vise..
zvonac_1 is offline  
Old 27.10.2016., 08:01   #7979
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Navodno već odavno postoje specijalno dizajnirana biološka oružja namijenjena istrebljenju točno određene rase. Recimo ako je upereno protiv Žute rase, biološko oružje namijenjeno njihovom istrebljenju može recimo pasti u sredinu gdje pomiješani žive i Bjelci i Žuti, a ono će pobit samo Žute (naveo sam samo hipotetski primjer... ako takva oružja zaista postoje, onda su sigurno osmislili i oružje kojim se mogu istrijebiti samo Bjelci).

Čak mislim da sam pročitao da je ono toliko uznapredovalo da se mogu ciljano istrijebljivati samo određene veće (etničke?) skupine unutar pojedinih Rasa.


Možda i ljude koji nose bradu ili čak ne?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 27.10.2016., 08:25   #7980
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post


Možda i ljude koji nose bradu ili čak ne?
Ako nemaš zeleno/plave oči gotov si...
selekcija će biti temeljita...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.