Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2014., 22:34   #2061
evo danas sam pročitala anđeosku ljubav, davno sam prestala čitati ljubiće, al sep mi je posebno draga, nju volim pročitat u svakoj fazi
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 00:19   #2062
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
evo danas sam pročitala anđeosku ljubav, davno sam prestala čitati ljubiće, al sep mi je posebno draga, nju volim pročitat u svakoj fazi
anđeoska ljubav mi je posebno draga knjiga, stvarno je dobra knjiga
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:35   #2063
najnovija knjiga je dostupna, naravno samo na engl.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:28   #2064
Da, dostupna je od prošlog tjedna. Pročitala sam je i svidjela mi se. Ali moram upozoriti, ako netko očekuje tipičnu SEP knjigu, poput Chicago Stars, mogao bi se razočarati.

Dosta se igra s tradicijom gotičkog romana - povučeni, tajanstveni junak (zbog čega prvu četvrtinu knjige nemamo uvid u Theovu perspektivu), luda žena na tavanu, obiteljske tajne, ukleta kuća (ovo je zapravo dosta zabavno odrađeno). Osobno mi se to sve svidjelo i priča mi je bila uvjerljiva. Prije čitanja sam bila skeptična zbog lutaka, ali čak mi je i njihova uloga bila jasna, pružaju uvid u Annienu osobnost i kako tokom knjige ona sama bolje shvaća sebe i što su joj prave snage. A i Theo razvije zanimljiv hobi u koji su uključene lutke. Neću to spojlati.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:40   #2065
da li se moze skinuti negdje ili samo kupiti?
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:17   #2066
Može se skinuti, poslat ću ti link na PM.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:55   #2067
pročitala sam prvu polovicu sinoć i večer imam još pola. meni se sviđa, bolja mi je od ostalih njenih. malo za promjenu nije čisti ljubić već ima i misterije
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:06   #2068
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
pročitala sam prvu polovicu sinoć i večer imam još pola. meni se sviđa, bolja mi je od ostalih njenih. malo za promjenu nije čisti ljubić već ima i misterije
Jako mi se svidjelo što nisam pogodila ni jednu od aktualnih misterija. Jedino sam za događaje kad su bili tinejdžeri relativno rano shvatila tko je bio krivac. Ali za napade u sadašnjosti i naslijeđe sam sumnjala na sasvim druge osobe i stvari.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:22   #2069
vidjet ćemo kad pročitam do kraja koliko sam dobro pogodila . za događaje u prošlosti sam od početka uvjerena da je on uglavnom nevin. za nasljeđe mislim da uopće nije nikakav vrijedan predmet, već nešto sasvim drugo, tipa nekakva tajna, a sad tko radi probleme još nisam pogodila iako sumnjam na par ljudi, mada će na kraju biti netko na koga nikad ne bi pomislila .
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:34   #2070
Moze i meni link za novu SEP
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 21:34   #2071
Ima problema s linkovima koje sam slala, pa ako još netko želi knjigu, može mi odmah poslati mail na PM da proslijedim datoteku.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 21:35   #2072
ja sam skinula odavde
https://kickass.to/heroes-are-my-wea...-t9501646.html
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:49   #2073
pročitala
pred kraj je tipična SEP, ali jako dobro je zakamuflirala misteriju, baš je napeto bilo, taman kad pomisliš da je sve riješeno ponovo neki zaokret . jedna od osoba na koju sam sumnjala je krivac tako da sam recimo pogodila, iako sam x puta promjenila mišljenje . razlog napada sam djelomično pogodila, pretpostavila sam da ima veze s onim zašto se to događalo ali mislila sam da je konačna namjena sebičnija. kako kompliciram , pokušavam ništa ne odati drugim čitateljicama . za nasljeđe sam mislila da je povezano s njenim starim ali ne tako.
uglavnom bolja mi je od ostalih knjiga, iako je kraj malo bezveze
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 10:39   #2074
Jel ima netko možda Odbjeglu nevjestu u PDF-u? Ako ima, molim da mi pošalje na mail. Hvala :-)!
Jedina_Mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 20:49   #2075
Na hrvatskom ili na engleskom?
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 14:03   #2076
Ako mogu birat onda na hrvatskom :-) Ako ne mogu, onda može i engleski.
Jedina_Mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 13:45   #2077
Imam na engleskom u epub-u. Ako te zanima, pošalji mi mail na PM.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 13:44   #2078
Kad bi ova zadnja mogla kod nas doći?
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 14:18   #2079
Zdravo svima nova sam na forumu i mnogo čitam. Dosad sam najviše koristila skribd i tamo sam pročitala većinu gore spomenutih knjiga. Međutim u posljednje vrijeme dosta je knjiga obrisano. Sad bih vas htjela zamoliti da mi pošaljete ako imate Gospodina neodoljivog i rado bih da pročitam od Stephanie Laurens Cynester kolekciju ili da mi ukažete na neke linkove gdje mogu pronaći druge knjige od Judith Mc Night(čitam whitney ljubavi moja), Jude Deveraux(zanimale bi me Princ na bijelom konju ili Stvoreni za ljubav), Linda Howard (Suze odmetnika, Otvorena sezona).HVALA UNAPRIJED
vojvodkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 15:42   #2080
imaš dosta knjiga na hrvatskom na crowarez. org i možeš naći na 4shared dosta samo moraš napisati sve moguće varijante imena autora i knjige. najjednostavnije ti je googlati ime knjige + epub mobi free download i onda od linka do linka dok ne nađeš neki valjani
mada imaš dosta od jude i linde u knjižnicama. to su starije knjige (nisu najnovija izdanja) pa se sigurno mogu naći

lindu imam skoro sve knjige na engl. ako želiš.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.