Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji solarij preferirate
stojeći 67 49.26%
ležeći 69 50.74%
Glasovatelji: 136. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2008., 19:45   #2001
Idem na more za 3 nedelje,pa me zanima da li bih mogla sada poceti sa uzimanjem beta karoten tabletama i da li su dobre uopste?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Old 10.06.2008., 19:51   #2002
ej vidla sam danas na explozivu neki solarij ali sa sprejom samo neznam di je.. dal zna netko za taj solarij jer je tretman ucinkovit ko 3 puta u turbo solariju???

aj please javite
Milanea is offline  
Old 11.06.2008., 08:21   #2003
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Idem na more za 3 nedelje,pa me zanima da li bih mogla sada poceti sa uzimanjem beta karoten tabletama i da li su dobre uopste?
Ja uzimala jedno lito, a onda donila odluku da neću više uzimat nikakve takve umjetne nadomjestke prehrani. Za beta karoten, kao i za vitamin E se smatra da povećava rizik od smrti zbog srčanih poteškoća 5 %. Ja ne želim riskirati
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Old 11.06.2008., 15:30   #2004
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Za beta karoten, kao i za vitamin E se smatra da povećava rizik od smrti zbog srčanih poteškoća 5 %. Ja ne želim riskirati
necu ni ja onda,hvala.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Old 11.06.2008., 20:54   #2005
to prvi put čujem.
TheEmpress is offline  
Old 12.06.2008., 08:53   #2006
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
to prvi put čujem.
Ma ko zna jel to istina, to su ti one klasične priče o tome kako ne treba uzimat umjetno nikakve vitamine i minerale.... Ja sam blizu tog stava, bolje to rješit prehranom, zato za lipu boju puno mrkvice i marelica....
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Old 12.06.2008., 09:16   #2007
Ma... moguće da izaziva kojekakve nuspojave, ali samo kod prekomjernog uzimanja... Tako da...
TheEmpress is offline  
Old 12.06.2008., 09:25   #2008
Može jedno pitanjce?

Idete li u solarij i kad imate mengu? Smije li se to uopće?
Nemojte mi se smijati ali stvarno nemam pojma..inače sam uvijek to izbjegavala pa me sad zanima...da li da i dalje izbjegavam
__________________
09.06.2013. stigao braco
maritimeivy is offline  
Old 12.06.2008., 10:30   #2009
Jedina prepreka sunčanju u vrijeme menstruacije bi bilo to da te boli trbuh ili ti je mučno. Ako nije, onda nema razloga da se ne sunčaš -umjereno.
Merlina is offline  
Old 12.06.2008., 10:44   #2010
Hvala Merlina!
__________________
09.06.2013. stigao braco
maritimeivy is offline  
Old 12.06.2008., 14:11   #2011
Jedno pitanje, dosla sam u kozm.salon koji je otvoren prosle godine i imaju turbo solarij gdje sam isla prosle godine prije ljeta, sve bez ikakvih problema. Dodjem prije 2 dana opet da uhvatim boju prije ljeta, kaze meni zenska da se solarij pregrijao i da dodjem za par sati! E pa sad mene zanima sta to znaci? Da li su lampe stare pa zato? Dal da potrazim drugi salon? Sad uopce nije bilo guzve, a sjecam se da je lani bio red, cure su isle jedna za drugom, jos si se morao i narucivati pa se nije dogodilo da se pregrijao...
ana1508 is offline  
Old 12.06.2008., 16:01   #2012
Ajd pomozite ako možete...vjerujem da se pisalo o tome,ali nek znalcima ne bude teško ponoviti.
Ne znam što me natjeralo da prvi put u životu odem u solari...eto bila sam 4x i dobila nekakav osip po dekolteu i malo po licu.Čitam da se obično dobiju mali vodeni plikići kao alergija na sunce,međutim ovo moje izgleda kao da su me komarci izgrizli pa se to lagano upalilo.Je li to moguće od nekvalitetnog solarija,jel to moja koža tako reagira...?Žena koja radi tamo veli da to ne može biti od solarija već da je to nešto drugo.Merlina ti ćeš znati vjerovatno?
corrina is offline  
Old 12.06.2008., 21:06   #2013
Kako inače reagiraš na sunčanje?
Može, ali i ne mora biti od solarija. Možda si jednostavno preosjetljiva na sunčanje. A možda su i lampe stare Uglavnom, nemoj se više sunčati u tom solariju.
Merlina is offline  
Old 13.06.2008., 12:27   #2014
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Kako inače reagiraš na sunčanje?
Može, ali i ne mora biti od solarija. Možda si jednostavno preosjetljiva na sunčanje. A možda su i lampe stare Uglavnom, nemoj se više sunčati u tom solariju.
Ma sa suncem sam ok.Nemam problema nikakvih....Jedino što sam drugačije napravila za svoju kožu posljednje jest sunčanje u solariju.Sad ću napraviti pauzu,mazati se(smučkala sam si ulja) pa kad prođe ponovno ću otići da vidim ima li to veze sa tim.
corrina is offline  
Old 13.06.2008., 21:31   #2015
Ok, ali probaj otići u drugi solarij. Neki ljudi reagiraju osipom na sredstva za dezinfekciju solarija, to se odnosi na ležeće. Znoj i sredstvo za dezinfekciju za kožu
Merlina is offline  
Old 14.06.2008., 21:53   #2016
Merlina jel bi se mogla malo izreklamirat? (Bar na PM) Ono cijena, lokacija i sl.

Hvala
The Angel is offline  
Old 14.06.2008., 22:57   #2017
Čuj, mogla bih se reklamirati ali to nema smisla ako vam nisam usput. poslati ću ti podatke na pm
Merlina is offline  
Old 15.06.2008., 13:31   #2018
solarij

valjda se tak piše. nisam nikad bio na solariju iz razloga kaj sam muško i ponos mi neda da tam idem a i nisam imao potrebe. ALI, primjetio sam da po ljeti nikad nemam prištiće, i to uvijek nakon što sam bio na suncu. jedan cijeli dan na suncu=3 tjedna nijednog prištića. i čim dođe jesen, zima vrate se i prokletnici!!

e sad moje pitanje bi bilo da li je i kolika zamjena za sunce solarij? da li bi bilo efekta na moje lice ikakvog dobrog, ili nedaj bože lošeg? kolko to košta ako odem jednom u 2tjedna, kolko treba bit pod time da bi bilo efekta?

fakat neznam kog da pitam to pa valjda budu ženske s foruma znale..
_Mystical_ is offline  
Old 15.06.2008., 14:19   #2019
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
valjda se tak piše. nisam nikad bio na solariju iz razloga kaj sam muško i ponos mi neda da tam idem a i nisam imao potrebe. ALI, primjetio sam da po ljeti nikad nemam prištiće, i to uvijek nakon što sam bio na suncu. jedan cijeli dan na suncu=3 tjedna nijednog prištića. i čim dođe jesen, zima vrate se i prokletnici!!

e sad moje pitanje bi bilo da li je i kolika zamjena za sunce solarij? da li bi bilo efekta na moje lice ikakvog dobrog, ili nedaj bože lošeg? kolko to košta ako odem jednom u 2tjedna, kolko treba bit pod time da bi bilo efekta?

fakat neznam kog da pitam to pa valjda budu ženske s foruma znale..
a da malo pogledas i da vidis da vec postoji ogromna tema o solariju
vichyevka is offline  
Old 15.06.2008., 14:55   #2020
ajd mi molim te pomogni, jer je nemogu naći jel se piše solarij ili solaris?
_Mystical_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.