Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji solarij preferirate
stojeći 67 49.26%
ležeći 69 50.74%
Glasovatelji: 136. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2004., 12:11   #21
Jel suncate i lice? Mene nekako strah bora po licu i vratu.

Lahor koliko sam shvatila i ti si svjetloputa. Koliko da odem za prvi put i kako cesto?Ali ja sam ono bas bijelo bijela...
Noemi is offline  
Old 17.03.2004., 12:17   #22
5-6 minuta za prvi put i to ne u najjaci (imas raspon cijena od 2-6kn uglavnom, uzmi onaj srednji) i napravi bar 3 dana pauze. Poslije mozes postepeno povecavati do najvise 15 minuta.

Glede lica - bolje ne.
lahor is offline  
Old 17.03.2004., 12:29   #23
Da ga pokrijem rucnikom?
I da li vec moram poceti u solarij da do sredine 5 mjeseca imam neku lijepu bojicu?

Thx
E da,kupila sam u kozmetickom salonu gel bas za solarij koji ubrzava tamnjenje i koza se manje isusi.Kazu mi frendice da je super.
Noemi is offline  
Old 17.03.2004., 12:53   #24
mozda nisam dobila boju jer se prije toga suncah proslo ljeto,a prije njega me 10 godina sunce nije taknulo.....
__________________
I am.....
dominatrix is offline  
Old 17.03.2004., 13:19   #25
ja sam išla na neki ergoline...jer je taj kao najslabiji...i to samo kratko, 5 min...

i uvijek ima onih maramica, al kaj da im sad potrošim cijelu kutiju

a i par minuta mi je od kuće, tak da bi brzo hop pod tuš...

uvijek stavim bluzu preko lica....vrat nekad ostavim , nekad ne...ovisi...

znači, ima neki gel za prije sunčanja...možda to kupim...
Clea is offline  
Old 17.03.2004., 13:42   #26
Quote:
Noemi kaže:
Da ga pokrijem rucnikom?
I da li vec moram poceti u solarij da do sredine 5 mjeseca imam neku lijepu bojicu?

Negdje se te lampe za lice mogu i iskljuciti.

Ne moras vec sad, za lijepu bojicu potrebno je 5-6-7 odlazaka. Sad, ne znam sto je tebi lijepa bojica, ali ja ne volim previse.

Ne zaboravi staviti naocale u solariju, uvijek stoje negdje na ormaricu ili na samom lezaju i to bez obzira sto zmiris.
lahor is offline  
Old 17.03.2004., 13:44   #27
Quote:
lahor kaže:
Negdje se te lampe za lice mogu i iskljuciti.
da imas onaj gumbic (negdje pored glave) na kojem je nacrtano lice (valjda) pa si to ugasi ako ne zelis
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Old 17.03.2004., 14:22   #28
Quote:
Noemi kaže:
Da ga pokrijem rucnikom?
Kao sto je netko rekao - lampe se mogu iskljucit.
Ako ne mogu - stari je i jeftini stroj, bjezi od njega.
Lice inace 5 min, s OBAVEZNIM naocalama. I ne, nece ostat bijelo
oko ociju
Ja ga volim malo posuncat da mi bas ne bude sir u usporedbi s tijelom.

Quote:
E da,kupila sam u kozmetickom salonu gel bas za solarij koji ubrzava tamnjenje i koza se manje isusi.Kazu mi frendice da je super.
Hmmmm.... jel ga namazes prije ili poslije?
Ako je poslije, OK, ali ak je prije - bilo u UK Cosmou prije mjesec-dva da od tih stvari mozes dobit gadne opekline i alergije.
Posebno ako si svijetla i ako ides rijetko.
Inace, taj clanak nije bas bio za solarije, zbog raka koze.
Rekose radije nemojte, a ako bas hocete - obavezan test tipa
koze, 5 min za pocetak, 15 min max.
Al HR je selendra...
Zmijica is offline  
Old 18.03.2004., 09:55   #29
Gel je za prije,uzela sam ga u Decleorovom salonu,oni to nabave na veliko pa prodaju u malim loncicima.
Sad ste me zbunile s tim...KOrisiti ili ne?LAni sam bila jednom i probala sam tu kremicu cinila mi se okA ja mislila da je gore ako nista ne stavis.
Sto kazu o raku koze,to me zanima.

I da,na solarij sam mislila u gym,jeftino dodje za clanove ali mislim da se lampe za lice ne mogu iskljucit.Ali mjenjaju lampe redovito.
DA se upustam u tu avanturu ili ne?

thx
Noemi is offline  
Old 18.03.2004., 11:02   #30
Preporuka za solarij - AEROfitness, Sv Duh. Ima o solariju kakav imaju na www.aerofitness.hr

Meni je solarij tam super, lampe su mjenjane prije 1,5 mj. 1 min=2 kn, a imaju periode, obicno par mjeseci po ljeti ) kad je 1 min=1 kn

__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Old 18.03.2004., 14:03   #31
nisam nikad bila u solariju,bojim se ovisnosti,a i nisam jako bijela

znam jednu,koja ne moze bez solarija bar jednom nedjeljno (vec tako 4-5 godina)..
a kakav joj je ten,o tome necu...
croft is offline  
Old 18.03.2004., 15:12   #32
Meni je solarij guba stvar. Naravno, pretjerivanje ne dolazi u obzir, to izgleda bolesno. Ali, onak, malo da dobis bojicu, odma bolje zgledas, a i celulit se manje vidi (to sam otkrila)
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Old 18.03.2004., 17:00   #33
Quote:
Annie1 kaže:
Preporuka za solarij - AEROfitness, Sv Duh. Ima o solariju kakav imaju na www.aerofitness.hr

Trenutno sam u Rijeci
Ali kad odem u Zgb navratit cu.
Za sad sam pocela sa suncanjem na balkonu,danas bila pola sata na veselje susjeda.Tjesim se da cu i tako do boje
Noemi is offline  
Old 18.03.2004., 17:22   #34
Quote:
Noemi kaže:
Gel je za prije,uzela sam ga u Decleorovom salonu,oni to nabave na veliko pa prodaju u malim loncicima.
Sad ste me zbunile s tim...KOrisiti ili ne?LAni sam bila jednom i probala sam tu kremicu cinila mi se okA ja mislila da je gore ako nista ne stavis.
Sto kazu o raku koze,to me zanima.
Well, sto se tice kreme - ja ne bih. A ti kako znas
A rak koze - pa, solarij povecava mogucnost, jednako kao i bilo
koje "obicno" suncanje. Ovi kazu max. 20 suncanja godisnje, pogotovo ako si svijetla.
Naveli su primjer cure koja ima 26 god i rak koze, isla je 2-3 godine 2 puta tjedno u solarij. A onda si ga je kupila za doma, pa je isla svaku vecer, jos dvije godine. I hop
Sad, to je zbiljam da netko moze bit tako blentav.

Quote:
I da,na solarij sam mislila u gym,jeftino dodje za clanove ali mislim da se lampe za lice ne mogu iskljucit.Ali mjenjaju lampe redovito.
DA se upustam u tu avanturu ili ne?
thx
Uh, provjeri to s lampom zalice. Bilo bi bolje da ima odvojenu.
I obavezno naocale (znam dosadna sam, ali ostecenje roznice je gadnije od ostecenja koze, i neporavljivo je!)
Sa solarijem ti je kao s cokoladom - konzumirat, ali umjereno i s oprezom
Zmijica is offline  
Old 18.03.2004., 17:23   #35
Quote:
Annie1 kaže:
Preporuka za solarij - AEROfitness, Sv Duh. Ima o solariju kakav imaju na www.aerofitness.hr

Meni je solarij tam super, lampe su mjenjane prije 1,5 mj. 1 min=2 kn, a imaju periode, obicno par mjeseci po ljeti ) kad je 1 min=1 kn
Zimi, a ne ljeti Evo, bas im je prosao jedan takav popust.
Ej, jel ti radis tamo kad ih tako reklamiras?
Zmijica is offline  
Old 19.03.2004., 09:02   #36
Ne, idem tamo na aerobic i tai chi, al sam jako zadovoljna. To je valjda najbolja reklama. Ti ides tam?
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Old 19.03.2004., 15:14   #37
Quote:
Principess@ kaže:
Joj da, ja sam primjetila isto neki miris,
I ja sam isto to osjetila, onak' na trenutke te zapahne kad izađeš van.. smrdi bljak! E onda sam jednom slučajno ostavila onaj glas da trkelja o samom uređaju i njegovim mogućnostima i tamo je u jednom trenutku rečeno (vezano uz onu tekućinu da te šprica po tijelu) "kako bi uklonili neugodni UV zadah s Vašeg tijela pritisnite" blabla..

Ja sam isto čula da se ne bi trebalo čak 5-6 sati tuširati poslije solarija, što mi se ne čini normalnim uopće.. otuširam se čim dođem kući poslije solarija i svejedno mi ostaje boja. Inače, ja naočale maknem s očiju kad ispritiskam sve što želim da mi bude uključeno.. Naravno, nakon toga više ne otvaram oči dok se ne ugasi..

Idem jednom tjedno po 5 minuta (srednja jačina), ali znam i po 10 dana da ne odem pa mi se i dalje vidi.. Cure koje idete po ne znam koliko minuta i ne znam koliko puta pa vam se ništa ne vidi fakat bježite iz tih salona, nešto nije u redu sa samim uređajem.
Diavola is offline  
Old 19.03.2004., 16:39   #38
[QUOTE]Diavola kaže:
[B
Ja sam isto čula da se ne bi trebalo čak 5-6 sati tuširati poslije solarija, što mi se ne čini normalnim uopće.. otuširam se čim dođem kući poslije solarija i svejedno mi ostaje boja

isla sam u solarij u nekoliko salona, i sve zenskice su rekle isto....prije solarija napravit dobar peeling koze i kozu dobro nahraniti, preporucuju tusiranje tek 2 sata nakon suncanja, da bi se boja bolje primila. i naocale obavezno!
__________________
always look on the bright side of life!!!!!
babe is offline  
Old 20.03.2004., 12:51   #39
Quote:
croft kaže:
nisam nikad bila u solariju,bojim se ovisnosti,a i nisam jako bijela

znam jednu,koja ne moze bez solarija bar jednom nedjeljno (vec tako 4-5 godina)..
a kakav joj je ten,o tome necu...
neces postati ovisna od sporadicih odlazaka.

Ja sam ranije zanala uplatiti paket od nekoliko odlazaka ( 5-10) pred more, jer imam svijetlu kozu, da malo boje dobijem.

Prvu zimu ovdje sam isla i par puta zimi jer su mi svi govorili kako sam prozirna. Sad te iste zene izgledaju ( samo 3 godine nakon) 10-15 godina starije.

To su one koje idu svaki drugi dan, recimo dakle preko 180 tretmana u godini.
Winona is offline  
Old 20.03.2004., 13:02   #40
Znam taj look.Res-peceno,najdraza nijansa
Noemi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.