Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2015., 02:10   #1921
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
Definitno nisam promotor snobizma ...ali kaj treba objašnjavat O čemu ja pričam ...Siguran sam da ne :ka va:
sva imena koja si gore nabrojao su jako popularna u hrv i mnogi ljudi ih slusaju, ne vidim uopce problem, po cemu je lisinski tako poseban
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 11:32   #1922
kužim donekle poantu sa šundom vizavi lisinskog, al jbg, kapitalizam je i tu uzeo danak, u ovakva vremena ko te pita, glavno da se okrene koja para.

a na koncerte tih kaj ne lajkaš jednostavno ne odeš i kaj te onda briga ko tranu reve, kad znaš daš i opet u miru ić na neku klasičnu pretplatu, lisinski subotom, filharmonijski bal i dan dvorane pred ng itd.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 14:49   #1923
Ma kužim ja stanje stvari i prilagodbu na kapitalizam , općenito onuda i potražnja :klap:
Al sam si ja umislio da bi Lisinski trebao i mogao bit , kao Milanska skala , kao pariška Olypija - u kojoj su od naših glazbenika , nakon dugog čekanja , imali čast nastupit Oliver i Tereza :klap::klap::klap:

Znači nadao sam se ( valjda sam blesav laganini ) da bi i nastup u Lisinskom trebao ostat pojam , kao što je bio :klap:
Pa kad netko kaže :Taj i taj , nastupao je u Lisinskom -to ima težinu , u karijri istog ili iste glazbenice , glazbenika :klap:

Ovak su (zbog novca , kao -prije ne svaćanja i nemara , glavnih u gradu )pomiješali svašta nespojivo Preživjet ćemo , ali je u gradu
Ako se nastavi - apokalipsa
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 14:55   #1924
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
Pouzdano znam , da je , sredinom 80tih , "lepa brena "godinama molila i kumila da nastupi u Lisinskom ( novac nije bio u pitanju - već ono nešto - što ona i slični nemaju ) ...ali AAa , nije moglo proć - takav šund i kič u Lisinskom Kaj ste ponoreli - relkli su gradski oci :klap::klap::klap:
Pouzdano znam da je u to doba u Lisinskom nastupao recimo Mišo Kovač. Neš ti velike razlike
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 14:55   #1925
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
Al sam si ja umislio da bi Lisinski trebao i mogao bit , kao Milanska skala , kao pariška Olypija - u kojoj su od naših glazbenika , nakon dugog čekanja , imali čast nastupit Oliver i Tereza :klap::klap::klap:

Znači nadao sam se ( valjda sam blesav laganini ) da bi i nastup u Lisinskom trebao ostat pojam , kao što je bio :klap:
Pa kad netko kaže :Taj i taj , nastupao je u Lisinskom -to ima težinu , u karijri istog ili iste glazbenice , glazbenika :klap:
taj isti Oliver je zakupio (platio iz svod džepa) dvorane u New Yorku, Londonu i Parizu i tamo je odsvirao koncerte. Niko ga nije zvao da dođe, sam je to napravio.
Zagrebačka filharmonija na istu šemu svira u Beču: plate dvoranu Musikverein,
dođu, odsviraju i odu... usput se pozove hrpa diplomata, kombinira se sa adventom/šopingom ali nema neke velike razlike što se tiče organizacije koncerta Olivera i tamoneke cajke
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 17:04   #1926
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Pouzdano znam da je u to doba u Lisinskom nastupao recimo Mišo Kovač. Neš ti velike razlike
Kak možeš :Mate Mišu Kovača :klap: uspoređivat s bum cile bum
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 21:12   #1927
Da, Lepa Brena nije pokazivala zlatni lančić na razdrljenim rutavim prsima, gdje joj je kultura??
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 22:48   #1928
miso kovac nije nista bolji od grdovica ili halida, ne kuzim zasto se misu kovaca uzdize u nebesa i cim ga se spominje svi padaju na koljena
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 02:42   #1929
Prestanite dalje sa šupljom raspravom o onoj ili ovoj glazbi na ovoj temi. Hvala.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 18:20   #1930
Meni smetaju smetala sa Trga koja KAO skupljaju pare za neke udruge i slicne stvari a u stvari skuplju tj. zicaju za svoj zep!!! Mene bas i ne pitaju, jer se na meni vidi da sam dripac i besparac ali normalni ljudi nahebu jer nemreju proc da ih ovi ne saljecu, pogotovo neki decki kaj se KAO brinu za napustene pse i macke, mos mislit!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 09:26   #1931
Što Vam smeta u gradu Zagrebu

Meni smeta nesto slicno ovome.
Dakle na Cvjetnom trgu su ne jedan ne dva vec ravno 5 volontera unicef-a i prate ljude u stopu, dobacuju komentare ako netko veli da ne moze sad dat novce i tome slicno. Ok humanitarna udruga shvacam ta djeca za koju skupljaju zbilja nemaju najosnovnije i ne ljuti me to, al tko im je dozvolio da ih se PETERO rasporedi na relativno malom prostoru?

Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 09.10.2015. at 10:04.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 12:09   #1932
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
Pa evo na kuću su mi postavili novu oznaku ( kučni broj i naziv ulice).
Moja ocjena : FUJ...
Da sam bar bio doma ..ne bih dao stari broj skinuti.
Što me smeta:
1. Uđite u neku ulicu i.. ako ne znate u kojoj ste .. ulicu i kućni broj možete pročitati na novoj ploči , ALI tek SA TRI-ČETRI METRA udaljenosti.

Ploča je skoro dosta velika , ali idiota li, broj je napisan na 1/6 ploče, a naziv ulice s mikroskopskim slovima.
Ma je.. ih dizajneri koji ne znaju napraviti opće korisnu oznaku kuće i zgrade.

Prošao po gradu - stvarno idioti.. iz auta ne možeš pročitati velike natpise ulica na početnom objektu- presitno je ..lijepo staneš nasred ceste i pitaš prolaznika gdje si..
Žali bože bačenih novaca za beskorisni uradak Bandića i kompanije..
A glavno da su si ga skipali u đep.

Ideja za nove ploče s imenima ulica je odlična. Vrhunska.

Koliko sam puta gledao ploču s nazivom ulice, pitajući se tko je osoba po kojoj je ulica dobila ime.


Eleonora Patačić? Ke???



E sad, koliko god je ideja vrhunska, toliko je izvedba debilna.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 17:56   #1933
Kaj me smeta u gradu Zagrebu

Smeta me , ždere me onaj šator akvarij - birtija na Trgu , koju unazad nekoliko godina namontiraju otprilike u ovo vrijeme

Tak da se ne vidi ni konj , ni ban samo se osjeti smrad ustajalog vina i narodnih kobasica

Premali nam je Trg za takve "veselice" ...a najbolje od svega je ...kaj prisustvo te seljoberije pravdaju ...čuj sad ;pa toga ima i u Beču i po cijeloj Austriji i Njemačkoj :klap: koja debilana
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 20:50   #1934
pa šatora nije bilo zadnjih godinu dana
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 20:57   #1935
Aaaa :klap: Onda super :klap: nek tak i ostane ...za vjeke , vjekova
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 21:09   #1936
ali to ne znači da ga neće više biti, naime prošle godine u ovo doba je gradonačelnik završio u protvoru pa je to možda bio razlog, sad je na slobodi i u naletu...
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 21:25   #1937
Vratio bih se na famozne brojke kuca i nazive ulica!! Stvarno je kretenski bilo mjenjat vec postojece oznake, ako su bile uredne i ispravne! Uz ogavan tehnicki rezultat rjesenja ( jedino su materijali izvede OK) , jer sad su oznake nerazumljivije , tj. nevidljivije izdaleka , a trebalo je bit da se bolje vide iz daljine, da se ne mora izac iz auta pa gledat izbliza koji je broj kuce i slicno!
A oznake naziva ulica su jos gorje ispale od brojeva kuca, tabla je doduse velika, ali natpis mizerno mali, opet je fulano zadano , da bude bolje!! Barem u starijem dijelu grada je trebalo zadrzat historijske oznake oje su bile i ljepse i citljivije od rjesenja kojeg smo dobili! Da strucnjaci mogu ovako nesto napravit svome gradu, nisam se nadal, ali eto, idemo dalje, kak veli Banditic!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 21:48   #1938
To sno već čuli....oćeš i treći put to napomenut?


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 23:12   #1939
Parkiranje autobusa u Palmoticevoj.
Gusimo se u uredima iznad.
Ne gase motore i ne nisu parkirani do 10 minuta.
Zasto te lijene guzice ne bi pustali kod paromlina da se malo prosetaju do centra.
Toga nema NIGDJE vani.
Drugo sto mi vec godinama dize tlak je onaj majmun HBID koji unakazava fasade.
verrazano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 00:51   #1940
Doduše, ovo s NE gašenjem motora buseva je prilično iritantno i na dolaznom peronu busnog kolodvora, usprkos istaknutom upozorenju/naredbi vozačima na zidu.

Naravno, pritom nikom ništa, izio vuk magare, ko i obično kod nas s takvim pizdarijama.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.