Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2014., 01:32   #3981
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Hm. Jel može biti problem u toj kopiji igre?

Ne znam. Ja sam napisao kako je kod mene znači game booster ništa on mi oslobodi sitno RAM-a a toga imam ne treba oslobađati niti to sitno.

Commandline napisao nisam na Benchmarku vidio nikakav napredak. Isključio VSync i isključio Clip capture i tu sam vidio napredak i ostavio ih isključene.
Uspio sam reinstalirao sam igricu, instaliro patch 1.0.3.0, pa sam conting pokrenuo, smanjio sve osim rezolucije koja mi je na najjače i instalirao sam fps booster sad je uredu idalje sitno laga ni ne primjeti se.. ak če ponovo počet skinut ču si nosteamovu kopiju znam da su sve njihove igrice pouzdane al u svakom slučaju hvala na pomoči
KOLMAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 14:02   #3982
Cekam da izade gta 5 za pc pa mozda cijena cetvorke padne jos malo. Sad je negdje mislim između 140 i 180 kn. A mozda uzmem odmah Complete edition (Tlad i Tbogt). Hm?
__________________
Run! Go! Get to the chopper!
Tony M is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 19:51   #3983
https://www.youtube.com/watch?v=D_LTBV1LcPk
Miloo Dijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 23:11   #3984
Ja ne znam jel u godinama problem, ali meni je ova igra nezabavna. Zadnju igru ovakvog tipa igrao sam Scarface i bio mi je totalno zabavan. Ovo mi je bezveze.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 09:11   #3985
Valjda si previše smiren da bi te agresija i iživljavanje po gradu zabavilo
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 12:34   #3986
Misliš, valjda nisam prikriveni psihopat?
Nemam ništa protiv nasilja u igrama, ali priznajem da mi je glupo igrati ulogu srpskog kriminalca koji okolo utjeruje dugove i prebija poštene ljude.
Pokušao sam nakon toga s Mafiom 2 pa sam zaključio da mi je glupo igrati ulogu i talijanskog kriminalca koji okolo utjeruje dugove i ubija poštene ljude, iako je igra puno ušminkanija od GTA.
Tražim dalje...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 12:57   #3987
U Sleeping Dogs si undercover cop u Hong Kongu koji se infiltrira u trijade, ali većinom isto ideš okolo, utjeruješ dugove i ubijaš (ne toliko poštene) ljude.
U The Saboteur si Irac u pariškom pokretu otpora za vrijeme WW2 i ubijaš naciste uz komentare: Let's dance Fritz i Who's ubermensch now? Možda bi ti se to svidjelo.
Ili LA Noire gdje si pošteni policajac ali to je više avantura, nema puno akcije.
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:11   #3988
Jesi probao neki od starijih GTA? San Andreas recimo. Po meni jedna od najboljih igri koje sam igrao.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:32   #3989
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Jesi probao neki od starijih GTA? San Andreas recimo. Po meni jedna od najboljih igri koje sam igrao.
Nisam, bacit ću oko na San Andreas.

@fsoul

E to! To mi je bilo iduće na popisu.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 13:49   #3990
Street Racing

https://www.youtube.com/watch?v=HG7oZbUff5M
Miloo Dijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 23:14   #3991
Krenuo sam igrat misije od početka. Pratite me molim vas!

https://www.youtube.com/watch?v=yUiE9EmfLKM
https://www.youtube.com/watch?v=-QYGrPkZSgw
https://www.youtube.com/watch?v=XBK0pLN-sGY
Miloo Dijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 14:34   #3992
Kako riješit zadnju misiju, kad s motorom skočim na helikopter i onda mi piše "stiskajte brzo gumb A" stiscem al mi se neželi popet na halikopter. Jel ovo neki bug ili šta je krivo?
Marko9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 11:37   #3993
dakle tek sada igram ovu igru,i izgleda da će ovo biti prvi gta koji ću cijeli proći,do sada sam prijašnje nastavke završavao na pola jer su mi dosadili ili su mi bili potpuno nezanimljivi kao npr san andreas koji ljudi obožavaju.

e sad što se tiče gta 4 priča mi se jako sviđa,likovi su mi zanimljivi,i fakat ima dosta toga što se može raditi,ali ima i minuseva recimo bugovi i sve me strah kako je ta igra izgledala na izlasku,znam da je bilo puno problema,onda recimo main story i side missions apsolutno se po istim rutama stalno vozim,užasno je repetativno,i uzasno me nervira gta općenito sa save-om,dakle rijetke misije koje ne prođem od prve moraš sve ispočetka što je iritantno

e da što se tiče vožnje auta,ne znam čemu toliko žaljenja,meni je super,prvi puta u serijalu auto ima neku težinu i predvidljiv je,do sada su auti bili kao od papira i nisi imao uopće osjećaj da voziš auto,ali kada vidim kako ekipa vozi po youtube nije ni čudo da su se žalili

Zadnje uređivanje brunejz : 16.03.2016. at 12:00.
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 21:34   #3994
GTA IV

Imam problem vezan uz pokretanje stare igre GTA IV. Naime, igra užasno trza što me uistinu čudi budući da imam ACER Veriton računalo sljedeće konfiguracije:

CPU: Intel Core2Duo E7600 X 3.06 GHz
RAM: 4GB DDR3 RAM
Graphics: Intel® Graphics G43 Intel® Media Accelerator X4500 Intel Integrated
OS: Win 7, 32 bit

Uz ove specifikacije pokretanje igre iz 2008. ne bi smio biti problem, iako jest. Čak su i grafički detalji smanjeni na Low, međutim bez uspjeha. Jedino što mi sad pada na pamet je promjena sedmice na 64 bitnu verziju budući da 32 bitna verzija ne prepoznaje cijelih 4GB DDR3, nego 2,97 te eventualno kupnja još jednog modula od 4GB.

Ima li netko soluciju ?
bjelorus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:21   #3995
Jel imaš piratsku verziju igre? ako je,onda imaš na internetu solution...
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 08:09   #3996
Koje bi bile odlične solucije ? Sama konfiguracija nudi i više od potrebnog
bjelorus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 13:30   #3997
Koliko rama si dodijelio integriranoj grafičkoj kartici?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 10:50   #3998
Rješenje je jednostavno - ne možeš sa tom grafičkom igrati GTA IV iako je stara igra. Pogledaj malo benchmarke te kartice, jedva da išta malo zahtjevnije pokreće kako treba, da bude igrivo a GTA IV je najzahtjevnija igra izašla do 2008, 2009.. smijem se kladiti na to.
elementale is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 22:21   #3999
Upravo tako kako je elementale napisao, igrica je žešći promasaj sto se tice optimizacija, vjerovao ti meni ili ne ali bas sam ju danas instalirao + dodatak episode from liberty city, onaj motorista i onaj pederko i iznenadio sam se na full hd rezoluciji sa i5 4670k gtx 970 i 8gb ddr3 rama ne mogu imati stabilnih 60fps-a, varira mi cca 45-50 a igrica je vec iz daleke 2008 godine. Tako ako ju zelis pristojno igrati moj savjet, quad core procesor (pogledaj tocno koji model maticne ploce imas), 8giga rama i neka diskretna pristojna grafiicka kartica. I naravno x64 windowsi...
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 13:24   #4000
Ja sam igrao prije1-2 god verziju sa torrenta i najon instalacije mi je uzasno stekalo...i onda sam procitao negdje na netu da je to zbog piratske verzije..u biti trebalo je samo nesto promjeniti u direktoriju ili skinut neki patch nesjecam se tocno...i nakon toga je normalno radilo bez trzanja...
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.