Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2009., 14:16   #201
[QUOTE=UBERSOLDAT;21451174] pitanje za tebe što ti misliš o tome.Naime slušala sam na Katoličkom radiju u vijstima kako je Papa preporučio svim vjernicima da pojačano mole za skup G8 da donese rezultate.Mislim,moja prva pomisao je bila ha, za to SIGURNO neću moliti što se oni tamo dogovaraju.
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Old 09.07.2009., 15:32   #202
Quote:
casia kaže: Pogledaj post
pitanje za tebe što ti misliš o tome.Naime slušala sam na Katoličkom radiju u vijstima kako je Papa preporučio svim vjernicima da pojačano mole za skup G8 da donese rezultate.Mislim,moja prva pomisao je bila ha, za to SIGURNO neću moliti što se oni tamo dogovaraju.
A dobro je on mislio, ali je to malo neizvedivo. Mnogi su veliki događaji ustvari izmoljeni (jedan od njih je povlačenje sovjetskih trupa s austrijskih granica 44.-45.).


Ima još nešto zanimljivo u tome što si slušala ... jesi li ikad čula da Papa moli ljude da za nešto kolektivno pojačano mole?? Očito je da on zna nešto što mi neznamo, a to što mi neznamo(ili znamo) je očito jako gadno, čim je potrebna tako jaka molitvena angažiranost da se ta odluka promjeni.

Probat ću pogodit o čemu se radi iako je za to mala vjerojatnost.

Nicolas Sarkozy je ovih dana održavao monolog na tom skupu G8, a između ostalog je poručeno:
Quote:
- naglasili su da su im „Afganistan i Pakistan apsolutan prioritet“ radi stabilnosti i suzbijanja terorizma.

- osudili su opetovane ispade iranskog vodstva kojima se niječe holokaust nad Židovima. Na tome je, kako doznajemo, osobito insistirao Nicolas Sarkozy. Oni su također izrazili zabrinutost zbog nasilja nakon iranskih predsjedničkih izbora.

- s Iranom G8 i dalje drže otvorenim kanal za dijalog u nuklearnoj tehnologiji u toj zemlji. „Do rujna“, precizirao je Sarkozy novinarima, „a ne bude li dotad rezultata morat ćemo poduzeti mjere“.
Od kad to se EU razbaciva bushovim ispranim frazama o strahovima od terorističkih režima, i kao što sam i prije napomenuo; nisu uspjeli destabilizirati Iran "mirnim" putem, već sada polako kreču na plan B

A plan B je vojno djelovanje. Zbog toga je Obama ovih dana išao u Moskvu, zbog toga se ovih dana u Afganistanu radi očišćeno "savezničko zaleđe" prema Iranu, s druge strane Izrael je već odavno doteglio ogromne teretne brodove iz SAD-a s vojnom opremom i sada učestalo radi vježbe za invaziju na Iran, s lijeve pak strane imamo Sarkozy-a koji će takodžer izlobirati za EU vojnu mornaricu u mediteranu. Irak(Kurdistan), Turska i Gruzija su također prvi susjedi Irana, a već odavno su u rukama saveznika.

pogledaj sad dalje:
Quote:
Russia lashes out at Biden remarks on Iran
“As we see, they are drastically out of line with the approaches that US President Barack Obama is declaring regarding the Iranian nuclear program, in particular, on the US readiness to enter a dialogue with Iran," he added.

In an interview broadcast with ABC on Sunday, Biden said that the US would not stand in the way of Israel if it chose to take military action against the Iranian nuclear program...


Earlier on Tuesday, Obama vehemently denied that the US had given a green light to Israel to launch an attack on Iran.

He said his administration seeks to resolve the Iranian issue "through diplomatic channels."
To je ono zbog čega se Papa boji, i zbog čega traži da mi izmolimo pametno donešenu odluku na samitu G8.

Nije on loše mislio samo se krivo izrazio jer nije precizirao za što bi to trebali točno moliti, a tko zna jel i smije to javno izjaviti.
__________________
DRUGI DOLAZAK

Zadnje uređivanje UBERSOLDAT : 09.07.2009. at 15:43.
UBERSOLDAT is offline  
Old 09.07.2009., 16:35   #203
[QUOTE=UBERSOLDAT;21470633]

To je donio u enciklici a molitva bi bila da se samit pobrine za siromašne zemlje
i da se pomogne tim zemljama ali bojim se da na tom samitu oni najmanje raspravljaju o siromašnima i pomoći za njih već razgovaraju o ovome o čemu ti pišeš i da se tu stvaraju planovi(iluminati,masoni) za kaos i sve ostalo što nas čeka.Zato kažem sijevnulo mi je u glavi ne moliti za ono što oni dogovaraju jer tko zna što je to.Ja naravno molim za mir u svijetu ali ne mogu moliti za skup na kojem možda planiraju započeti ww3 na pr.Nadam se da si razumio što sam htjela reči.
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Old 09.07.2009., 17:27   #204
Molite se za one koji nemaju krov nad glavom, koji nemaju šta jest, kojima je život pakao..............................

eto. za takve treba moliti a ne za fix ideje G8
__________________
Lights Of Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=dZezBXcIyGI
THEM is offline  
Old 09.07.2009., 17:27   #205
Zadnji papa koji je ekšli volio ljude je otišao. Ovaj je njihov. Al oke..
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 09.07.2009., 17:37   #206
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Zadnji papa koji je ekšli volio ljude je otišao. Ovaj je njihov. Al oke..
Od prvog dana mi benedikt nije sjedao
__________________
Lights Of Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=dZezBXcIyGI
THEM is offline  
Old 10.07.2009., 00:43   #207
[QUOTE=casia;21472036]
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post

To je donio u enciklici a molitva bi bila da se samit pobrine za siromašne zemlje
i da se pomogne tim zemljama ali bojim se da na tom samitu oni najmanje raspravljaju o siromašnima i pomoći za njih već razgovaraju o ovome o čemu ti pišeš i da se tu stvaraju planovi(iluminati,masoni) za kaos i sve ostalo što nas čeka.Zato kažem sijevnulo mi je u glavi ne moliti za ono što oni dogovaraju jer tko zna što je to.Ja naravno molim za mir u svijetu ali ne mogu moliti za skup na kojem možda planiraju započeti ww3 na pr.Nadam se da si razumio što sam htjela reči.
A misliš da se meni da
G8 je leglo zlikavaca i samo o tome misle. Najbolje o njima previše nerazmišljat osim o onome što se tiće naše budućnosti, jer bi nas uskoro mogli i koštat njihovi bolesni planovi, a uostalom ako je to ono što ja mislim da je tada je to Božija volja, to se mora dogoditi, i skoro je pa nezaustavljivo. Ako su te stvari opisane u bibliji, tada se mi nemamo šta protivit. Možemo se jedino moliti za obračenja na kristov put i za spasenje duša.

@THEM
Quote:
Od prvog dana mi benedikt nije sjedao
- ma nije ni meni do kraja sjeo. Baš smo komentirali kad su ga izabrali da dosta liči na Imperatora iz zvjezdanih ratova

A i poslije one njegove izjave o muslimanima, pa odnos s židovima ... hmm. skroz je čudan i suprotan Ivanu Pavlu drugom za kojeg se iz aviona vidjelo da je nadahnut duhom svetim ... taj je mogao doslovce sa svima razgovarati i svakog utješiti, pa čak i svog atentatora. Al opet Benedikt je samo čovjek i možda doista nije loš, već samo radi hrpu diplomatskih pogrešaka. : ne zna:
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 10.07.2009., 01:22   #208


- ma nije ni meni do kraja sjeo. Baš smo komentirali kad su ga izabrali da dosta liči na Imperatora iz zvjezdanih ratova


lol::
__________________
مقاطعه کار کفن ودفن
crni ss is offline  
Old 10.07.2009., 02:27   #209
[QUOTE=UBERSOLDAT;21480042]
Quote:
casia kaže: Pogledaj post

A misliš da se meni da
G8 je leglo zlikavaca i samo o tome misle. Najbolje o njima previše nerazmišljat osim o onome što se tiće naše budućnosti, jer bi nas uskoro mogli i koštat njihovi bolesni planovi, a uostalom ako je to ono što ja mislim da je tada je to Božija volja, to se mora dogoditi, i skoro je pa nezaustavljivo. Ako su te stvari opisane u bibliji, tada se mi nemamo šta protivit. Možemo se jedino moliti za obračenja na kristov put i za spasenje duša.

@THEM


- ma nije ni meni do kraja sjeo. Baš smo komentirali kad su ga izabrali da dosta liči na Imperatora iz zvjezdanih ratova

A i poslije one njegove izjave o muslimanima, pa odnos s židovima ... hmm. skroz je čudan i suprotan Ivanu Pavlu drugom za kojeg se iz aviona vidjelo da je nadahnut duhom svetim ... taj je mogao doslovce sa svima razgovarati i svakog utješiti, pa čak i svog atentatora. Al opet Benedikt je samo čovjek i možda doista nije loš, već samo radi hrpu diplomatskih pogrešaka. : ne zna:




evo o ovome UBERSOLDAT priča
__________________
Lights Of Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=dZezBXcIyGI
THEM is offline  
Old 10.07.2009., 11:58   #210
[QUOTE=UBERSOLDAT;21480042]
Quote:
skroz je čudan i suprotan Ivanu Pavlu drugom za kojeg se iz aviona vidjelo da je nadahnut duhom svetim
Bio je nadahnut duhom svetim koliko i ti. Po ničemu poseban, sasvim prosječan.

Nadahnuti ljudi poznaju duhovnu stvarnost a ovaj nije imao pojma o tome. On je znao propovijedati o onome što piše u Bibliji i katehizmu i to je sve.
A to nije nikakvo znanje, naprotiv to je neznanje.

Kad je neko nadahnut to se primjeti, ja kod ovoga to nisam primjećivao.
Hepi is offline  
Old 10.07.2009., 19:20   #211
Obama i Sarkozy odmjeravali guzice
nobie is offline  
Old 10.07.2009., 20:17   #212
"Znanstveni napredak je omogućio ljudima da upravljaju elektronskim strojevima, pa čak i da koriste Twitter isključivo pomoću svojih misli. Znanstvenici kažu da je moguće kontrolirati i ljudsku misao.

Kako se tehnologija brzo razvija i postaje sve više 'bežična', postoji opravdana bojazan od mogućih hakiranja mozga u bližoj budućnosti.

Implantanti bi mogli utjecati na formiranje misaone aktivnosti tako da pomoću radiovalova daju podražaje neuronima i sinapsama u mozgu. U medicini već postoje slični implantanti koji služe za liječenje Parkinsonove bolesti i epilepsije.

Istraživači kažu da se već dogodio slučaj u kojem je pomoću kompjutora nanesena neurološka šteta. U studenom 2007. i u ožujku 2008. zlobni programeri su napali web-stranice za podršku epileptičarima. Na siteove su postavili bljeskajuće animacije koje su izazvale napadaje kod fotoosjetljivijih pacijenata.

Protetički udovi na daljinsko upravljanje su idealan primjer tehnologije u kojoj nije dovoljno razrađena sigurnosna dimenzija. Naime netko s relativno malo iskustva s radiovalovima bi mogao preuzeti kontrolu nad protetičkim udom i raditi s njim što poželi.

Iako stroj u sljedećem filmiću nije kontrola mozga na koju svi prvo pomisle, jako je dobar pokazatelj znanstvene revolucije koja dolazi, a budućnost je iza ugla."


Ovo je vrlo zanimljivo ako se sjetimo žiga (čipa) zvjeri i da onaj tko jednom primi taj čip vise nece biti u stanju tj. nece mu uopce pasti na pamet da makne taj cip dolje sa sebe.... Znaci onaj ko primi taj cip on je zauvjek izabrao svoju stranu...

Mislim ja sam 100% uvjeren da vojska ima vec potpuno spreman i funkcionalan cip s kojim moze utjecati na misli i na kojem mogu biti spremljeni svi osobni podaci i koji je neka vrsta gps-a...
Ali ono kaj je zanimljivo je da sve vise takva "nova otkrica" dolaze do javnosti.... pa ako ovo dolazi do javnosti onda mozemo samo zamisljati kakva je neka super tajna tehnologija s kojom oni raspolazu...

ah da... skoro zaboravih link.... Hakiraj svoj mozak
nobie is offline  
Old 10.07.2009., 22:01   #213
To je to. Sad i oficijalno.

http://www.bloomberg.com/apps/news?p...d=aeFVNYQpByU4

sorabotnik is offline  
Old 10.07.2009., 22:21   #214
Evo da prenesem text ovdje s ovog linka gore....


"By Lyubov Pronina

July 10 (Bloomberg) -- Russian President Dmitry Medvedev illustrated his call for a supranational currency to replace the dollar by pulling from his pocket a sample coin of a “united future world currency.”

“Here it is,” Medvedev told reporters today in L’Aquila, Italy, after a summit of the Group of Eight nations. “You can see it and touch it.”

The coin, which bears the words “unity in diversity,” was minted in Belgium and presented to the heads of G-8 delegations, Medvedev said.

The question of a supranational currency “concerns everyone now, even the mints,” Medvedev said. The test coin “means they’re getting ready. I think it’s a good sign that we understand how interdependent we are.”

Medvedev has repeatedly called for creating a mix of regional reserve currencies as part of the drive to address the global financial crisis, while questioning the U.S. dollar’s future as a global reserve currency. Russia’s proposals for the G-20 meeting in London in April included the creation of a supranational currency. "



E ljudi moji a do sada sam se nadao da smo svi mi ovdje (ukljucujuci i mene) samo frikovi sa bujnom mastom...

btw a kaj bu onda sa amero valutom???
Imam nekak osjecaj da odmah iza stavranja nove valute bude čipiranje.... samo jel bu "razlog" tome WW3 ili neka nova "kriza" ne znam... vidje cemo...
nobie is offline  
Old 10.07.2009., 23:02   #215
Dobra pjesma http://www.youtube.com/watch?v=e97AjDcftb8
nobie is offline  
Old 10.07.2009., 23:42   #216
Quote:
THEM kaže: Pogledaj post
Vidio sam dosta njegovih slika i njegov pogled mi nikad nije bio fin.
Kao da gledam vraga u oci.
Ima neki specifican pogled i sjaj u ocima koji ni malo ne pristaje njegovom polozaju.

P.S
Ovdije mislim na Benedicta
nixon69 is offline  
Old 11.07.2009., 00:17   #217
Quote:
nixon69 kaže: Pogledaj post
Vidio sam dosta njegovih slika i njegov pogled mi nikad nije bio fin.
Kao da gledam vraga u oci.
Ima neki specifican pogled i sjaj u ocima koji ni malo ne pristaje njegovom polozaju.

P.S
Ovdije mislim na Benedicta


Također
__________________
Lights Of Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=dZezBXcIyGI
THEM is offline  
Old 11.07.2009., 12:31   #218
Quote:
Hepi kaže: Pogledaj post

Bio je nadahnut duhom svetim koliko i ti. Po ničemu poseban, sasvim prosječan.

Nadahnuti ljudi poznaju duhovnu stvarnost a ovaj nije imao pojma o tome. On je znao propovijedati o onome što piše u Bibliji i katehizmu i to je sve.
A to nije nikakvo znanje, naprotiv to je neznanje.

Kad je neko nadahnut to se primjeti, ja kod ovoga to nisam primjećivao.
Očito nisi bio njegov obožavatelj, čim se javljaš na temu samo da bi diskreditirao Ivana pavla drugog

Dali ti znaš još koga tko se molio i sprijateljio sa svojim atentatorom?

drugo, kod njega su dolazili i veliki državnici koji inaće nisu imali ništa s Vatikanom, dok recimo ti isti kod Benedicta nedolaze.

Njegovo vrijeme je bilo vrijeme mira, i iza sebe je mir ostavio. To je papa s najviše putovanja, a posebno je volio Hrvatsku zbog svoje uloge koju će imati u budućnosti. Njega su volili i mnogi nekršćani i vidjeli u njemu velikog čovjeka, ako ne i Božijeg čovjeka. To je samo jedam mali uvid koji ukazuje da on nije bio običan papa.


vratimo se temi;

Jučer je izašao malo poduži članak o velikoj izraelsko-NATO-voj operaciji koja je pokrenuta prije par dana u središnjoj Aziji. Ono što je tamo sada pokrenuto je samo vrh sante leda. Operacija će biti toliko široka da će zahvatiti gotovo sve zemlje srednje azije, zakavkazja i kaspijskog bazena. Članak je malo poduži, pa nek čita tko hoće biti malo upučeniji u cijelu situaciju.

Military Escalation: From Afghanistan To the Caspian Sea and Central Asia
Largest ground combat operation since the Vietnam War.

by Rick Rozoff


(google prijevod)

Tko to još uvijek misli da je Obama čovjek od mira i povjerenja?? G.W.Bush je za njega mala beba. Ovaj crni trojanac je pokrenuo najveću NATO operaciju još od vijetnamskog rata, s tendencijom širenja.
__________________
DRUGI DOLAZAK

Zadnje uređivanje UBERSOLDAT : 11.07.2009. at 12:37.
UBERSOLDAT is offline  
Old 11.07.2009., 14:57   #219
Fulford & Rockefeller: The Japan Interview

http://www.youtube.com/watch?v=_JB9Pnr4oEU

http://www.youtube.com/watch?v=iaCKBLpU16I

http://www.youtube.com/watch?v=mgCFqpuR0YI

http://www.youtube.com/watch?v=MHdiLxl0tHw

http://www.youtube.com/watch?v=Lb-5DYxbHf0

http://www.youtube.com/watch?v=ClqUcScwnn8

Zadnje uređivanje nomen_est_omen : 11.07.2009. at 15:02.
nomen_est_omen is offline  
Old 11.07.2009., 15:02   #220
hajde budi ljubazan pa nam ubaci neki predgovor, uvodno slovo, sažetak itd
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.