Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2012., 20:15   #1
Upoznavanje cura

Bok, naime usskoro cu navrsit 20, nikada nisam imao curu niti se poljubio blabla slicna prica kao i u vecini slicnih tema

Tek sam poceo s faksom ove godine i mislio sam da ce se neke stvari malo promijeniti glede toga ali nazalost nisu, nisam tip koji voli otic van u zadimljene prostore i napit tako da gotovo uopce ne izlazim a kad izadjem to se svodi na neki kafic i cugu ili kino s ekipom. Moj faks je pretezno muski tako da nemam neki izbor sto se cura tice itd itd. tako da vise ne znam sta da radim - u srednoj sam bio malo povucen pa nikad nisam dosao u znacajnih kontakt i tak, cist normalno izgledam tako da izgled nije problem - mene interesiraju cure koje ne piju i ne puse i koje cijene iskrenost i njeznost a opet u isto vrijeme moraju bit lijepe, ne trazim sad neku manekenku ali onako, lijepe crte lica i slicno sta me privuce( mozda sam malo izbirljiv po tom pitanju )

U drustvu sam uvijek 'drustven' i nastojim bit otvoren ali nema bas nekih prilika za upoznavanje kad si u bircu s par prijatelja... moje pitanje je sljedece, gdje upoznat cure? za nekakve jezicne tecajeve i slicno nemam previse vremena jer mi je faks zahtijevan a cak i da uspijem par takvih aktivnosti poslozit ne bi imao vremena onda da sam recimo u vezi

jedino kaj jos nisam probao je uletavanje u tramvaju ili vani na cesti ali nekako mi to djeluje freaky i slicno - neznam kaj vi mislite o tome

evo volio bih ako je moguce par dobrih savjeta kako da postupim
hilarious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:17   #2
probaj na filozofskom u zg tamo su ti cure koje se protive svacemu
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:22   #3
nisam ni ja do 20 vidio picku

nemoras se opravdavat nego nadi neku Stariju i savladaj to. nece ti djeda mraz puno moc

i moli bogu da sto prije to rjesis. i zahvali onom koji te nauci. ovako ces se samo zakopavat sve vise i vise... i nikad nista.

kad savladas vec ce to ic lakse...


sad znas cemu sluze starije
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:25   #4
"ulijeci" kad budes u bircu sa par prijatelja..lakse je nego u tramvaju ili na cesti
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:40   #5
Nemoj nista forsirati. Nece malom isteci rok trajanja jer ga nisi podmazao.
I nisi jadan radi toga. Dapace, ja misilm bas suprotno.

Prije ili kasnije, naci ces onu za koju ces misliti da je ona prava. Vjerojatno nece biti, ali ce ti sjecanje na takav prvi spolni odnos biti puno ugodnije nego da to "odradis" u nekom alkoholiziranom stanju s nekom osobom kojoj jedva ime znas.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:59   #6
Imaš još vremena, samo polako sve će doći samo od sebe, tako je uvijek.
Što se tiče uletavanja na cesti, može proći ako ti se netko toliko svidi na prvi pogled pa jednostavno moraš nešto reći/napraviti, a ne da kasnije razbijaš glavu tko je to, zašto nisam napravio to i to i slično. Bar ćeš odmah znati na čemu si
Upoznati curu možeš bilo gdje, slučajno, kao što rekoh, doći će samo od sebe. A možeš i preko neta nekako, danas je sve moguće možda ćeš tako imati i više hrabrosti
Rhiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 21:23   #7
neces ih svakako upoznati ni sjedeci doma tako da ti je neka aktivnost svakako potrebna.odite na mjesta gdje ima i cura a ne doc s ekipom i zabit se na sank cijelu vecer i onda zalit.cura ima svugdje,najgore sto ti se moze desit je odjeb,no nista strasno,desio se svakom vjeruj.sto znaci povucen?ako joj se bojis prici,ne ocekuj da one na tebe strasljivog navale,cure osjete to,ne moras se ni preseravat kao dosta njih,no ajde za pocetak upadni njima 5 svaki vikend pa reci ishode.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 21:36   #8
Pa ne trebaš u današnje vrijeme niti izlaziti da upoznaš curu. Imaš internet - nađi se s nekom curom na chatu. Ako se složite, porazgovarajte 2 do 3 puta, te se sastanite u stvarnosti. Ostalo će ići samo od sebe Također možeš priči curi na cesti, u dučanu, na željezničkoj ili autobusnoj stanici itd. Ne postoji loše vrijeme i mjesto za upoznavanje.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 21:49   #9
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
probaj na filozofskom u zg tamo su ti cure koje se protive svacemu
mislim da bu ne ekonomiji bolje prošel i više dobil
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:01   #10
Quote:
hilarious kaže: Pogledaj post
Bok, naime usskoro cu navrsit 20, nikada nisam imao curu niti se poljubio blabla slicna prica kao i u vecini slicnih tema

Tek sam poceo s faksom ove godine i mislio sam da ce se neke stvari malo promijeniti glede toga ali nazalost nisu, nisam tip koji voli otic van u zadimljene prostore i napit tako da gotovo uopce ne izlazim a kad izadjem to se svodi na neki kafic i cugu ili kino s ekipom. Moj faks je pretezno muski tako da nemam neki izbor sto se cura tice itd itd. tako da vise ne znam sta da radim - u srednoj sam bio malo povucen pa nikad nisam dosao u znacajnih kontakt i tak, cist normalno izgledam tako da izgled nije problem - mene interesiraju cure koje ne piju i ne puse i koje cijene iskrenost i njeznost a opet u isto vrijeme moraju bit lijepe, ne trazim sad neku manekenku ali onako, lijepe crte lica i slicno sta me privuce( mozda sam malo izbirljiv po tom pitanju )

U drustvu sam uvijek 'drustven' i nastojim bit otvoren ali nema bas nekih prilika za upoznavanje kad si u bircu s par prijatelja... moje pitanje je sljedece, gdje upoznat cure? za nekakve jezicne tecajeve i slicno nemam previse vremena jer mi je faks zahtijevan a cak i da uspijem par takvih aktivnosti poslozit ne bi imao vremena onda da sam recimo u vezi

jedino kaj jos nisam probao je uletavanje u tramvaju ili vani na cesti ali nekako mi to djeluje freaky i slicno - neznam kaj vi mislite o tome

evo volio bih ako je moguce par dobrih savjeta kako da postupim
ne pusi, ne pije, mozda i da ne izlazi, dise i tako to?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:46   #11
Lovi svugdje u svako doba u svakoj mogućoj situaciji. Svaki trenutak u danu i svako mjesto su vrijeme i mjesto za lov. Nema ograničenja. Lovi do beksraja i ševi sve što stigneš.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:59   #12
Quote:
Red Leader kaže: Pogledaj post
Lovi svugdje u svako doba u svakoj mogućoj situaciji. Svaki trenutak u danu i svako mjesto su vrijeme i mjesto za lov. Nema ograničenja. Lovi do beksraja i ševi sve što stigneš.
to bas i nije neki recept za dobra iskustva
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:02   #13
Quote:
McGee kaže: Pogledaj post
mislim da bu ne ekonomiji bolje prošel i više dobil
kakva ekonomija, tamo cure zive za vikende i pauzu medu predavanjima za trac kavu na filozofskom se bore protiv svega pa ce naci medu tolko borbenih cura neku koja mu se svida
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:38   #14
Quote:
hilarious kaže: Pogledaj post
nisam tip koji voli otic van u zadimljene prostore i napit tako da gotovo uopce ne izlazim
niti ja ne pušim. ne preferiram zadimljene prostore, ali ih niti ne izbjegavam u širokom luku iz razloga jer se volim družiti sa ljudima, a većina su pušači. da će mi to biti prepreka u društvenom životu, neće.

da bi dobio, moraš i dati. a kod tebe nema truda ni inicijative, tj. ima, ali ako ne misliš promijeniti nešto vezano za svoj pogled na sve to ..neš dobit' ..curu


Quote:
a kad izadjem to se svodi na neki kafic i cugu ili kino s ekipom.
neće tebi lokacija na kojoj jesi pomoći da upoznaš curu. pomoći će ti jedino ako mrvicu korigiraš način razmišljanja.
većina ljudi bi također voljela biti u nezadimljenom prostoru, ALI nisu takve mimoze kao što si ti


Quote:
mene interesiraju cure koje ne piju i ne puse i koje cijene iskrenost i njeznost a opet u isto vrijeme moraju bit lijepe, ne trazim sad neku manekenku ali onako, lijepe crte lica i slicno sta me privuce( mozda sam malo izbirljiv po tom pitanju )

ma ti si malo puno preizbirljiv ..a tko baš toliko bira; zna se

Quote:
moje pitanje je sljedece, gdje upoznat cure?

nećeš dobiti rak pluća ako izađeš van na neko mjesto gdje se ljudi zabavljaju plešući, razgovarajući itd. i gdje se je l' ..puši

tamo ćeš upoznati cure ..ili ostani doma i čekaj da ti netko otkrije čarobno mjesto na kojem postoje takve kakve ti tražiš
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:44   #15
Meni su njegovi kriteriji sasvim zadovoljivi. Ne meni kao meni osobno, tipa da ih ja zadovoljavam, vec da mi se cine kao realni za ispuniti.
Pa ne trazi neki celebrity, bogatasicu, tu i tu boju kose, visinu 170-175 s kilazom do 45, da voli nogomet i ostale sportove...

Covjek ne zeli pusacicu i vikend alkoholicarku. Sasvim pametni i na zemlji uvjeti. Barem iz moje perspektive.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:55   #16
znači; može popiti jedino preko tjedna ..ups! , rekla bih da, po njegovom, ni tada

i dalje bih rekla da su mu kriteriji previsoki

sve cure koje odu van i pritom malo popiju, neadekvatan su materijal za bilo kakvu vezu. ma puj!
a još ako puši ..dečko se prekonzervativno ponaša.

nije da takvih cura nema, ali takve ćeš i malo teže naći
ne kažem da su sve ostale raspuštenice ali te ostale cure rade normalne stvari koje njemu, eto, nisu
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:01   #17
Povo spusti kritenije
Drugo promjeni faks, idi za frizera tamo ima cura
Trece pocmi izlazit na mjesta di se pusi i pij, u kino se ide sa curom ne nac curu
Cetvrto koi klinac trazis curu koja ne pusi
__________________
Nikolina 27.02.13. u 17:40
ana.bestijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:03   #18
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post

sve cure koje odu van i pritom malo popiju, neadekvatan su materijal za bilo kakvu vezu. ma puj!
a još ako puši ..dečko se prekonzervativno ponaša.
Jedno je malo popit, a drugo lokat svakom izlasku i bit pijan. I ti njegovi kriteriji nemaju veze s konzervativnim nego s normalnim. Nema normalnijeg nego tražiti curu koja ne pije i ne puši. Ja takve koje piju i/ili puše ni ne gledam kao materijal za curu. Jedino za neobavezan sex.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:03   #19
Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Povo spusti kritenije
Drugo promjeni faks, idi za frizera tamo ima cura
Trece pocmi izlazit na mjesta di se pusi i pij, u kino se ide sa curom ne nac curu
Cetvrto koi klinac trazis curu koja ne pusi
zasto bi trebao spustiti kriterije ? bolje da ih ima nego da ih nema
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:08   #20
Pa sto je tu lose da covjek ne trazi ovcu iz krda mainstreama vec nesto "rjeđe"?
Niti to znaci da su ovi iz vecine manje vrijedni, niti pak da je on izbirljiv. Svi imaju svoje kriterije. Dapace, ako je ovo sto je on naveo sve, onda uopce nije izbirljiv.
Pogledaj temu gdje ljudi raspravljaju o svojim zahtjevima od potencijalnih partnera i sto on/a mora ispuniti... Pa to su citave liste. Od religijskih i politickih preferenci, pa sve do tipa odjece, manikure, pedikure, tena i duzine obrva...

Pusenje i alkohol su ionako relani poroci koje nitko ne moze opovrgnuti. To sto su svi zabrazili u to toliko da je postalo mainstream, ne znaci da je to i ispravno i pozeljno u partnera.
Ja, kao nepusac, ne mogu pojmiti da poljubim osobu koja pusi. I dan danas, sa svojih 22 godine, se sjecam smrada dok me je mama kao malenog djecaka ljubila.. Pa to je bio uzas. Kosa, nikotin na ustima, obrazu i prstima... Ne bi islo.
A za alkohol.. To uopce necu spominjati jer ionako nije tema diskusije.
Ono sto je tema je njegova potraga, za koju ja smatram da je opravdana. To sto od nje mozda vec u startu otpada 99% ne znaci nista, jer on ionako trazi jednu curu za sebe, a ne 200 000 cura iz RH, gdje bi to sto on trazi bilo daleko izvan ovih 1%.

Ako on isto moze ponuditi, super.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger