Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2014., 17:27   #1
Uganda

Da li ima netko da je bio ili da je možda tamo? Iskustva? Dojmovi?
Gdje bi se bilo najbolje zaposliti? Koja firma, zanimanje? Ili možda bolje nešto otvoriti? Kažu sa frizerskim salonom se ne može pogrješiti, ima li još nešto što ide dobro?
Nadam se da ima nekoga tamo da se raspiše...
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:26   #2
Ajme pa zasto tamo?
__________________
...superman's girlfriend.
Lois Lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 15:23   #3
Bas sam htio pitat, pobogu pa zar je u hrvatskoj tako lose da ljudi razmisljaju o emigraciji u ugandu?
crótach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 19:02   #4
A čemu takvo čuđenje?
Gledao sam dokumentarac Mire Aščića i učinila mi se zanimljiva država i vidim da ima dosta posla, a i naših ljudi pa rekoh da se raspitam i da saznam više informacija o toj zemlji ako netko zna...
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 19:26   #5
Gledala sam na norveskoj televiziji nekoliko dokumentaraca o Ugandi i Tanzaniji-koliko sam shvatila posla ima , smo ne znam koliko su ti poslovi placeni , tj. kako se moze prezivjeti , kakvi i koji su ostali troskovi....svakako nama Europljanima je to vjerojatno jos neotkrivena i egzoticna , na svoj specifican nacin lijepa zemlja ....osobno ne mislim emigrirati u Ugandu , no eto , stvarno bi bilo lijepo da se netko tko tamo zivi javi - radi pokretaca ove teme , ali i nas ostalih znatizeljnika .
Zasto bi ideja da se ode tamo znacila da je u Hrvatskoj gore ? Nisu sve emigracije bas nuzno iz ekonomskih razloga...

Afrikanci , Ugandjani- javite se!
__________________
Loud & proud!

Valkyrie power!
Nemesea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:28   #6
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
A čemu takvo čuđenje?
Gledao sam dokumentarac Mire Aščića i učinila mi se zanimljiva država i vidim da ima dosta posla, a i naših ljudi pa rekoh da se raspitam i da saznam više informacija o toj zemlji ako netko zna...
Znam o čemu pričaš.Gledao sam to..Bilo je lijepo vidjeti onu ženu iz BIH koja se iskrcala u Kampali iz zrakopolova i ostala u Ugandi..
Zapamtio sam njene riječi..Dobar život.Dobro zarađuje i život je dobar.
Uganda ima vrlo malu bjelačku zajednicu...ne znam koliko ih ima,ali vjerujem da ih ima..
Danu Iuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 22:14   #7
Quote:
Danu Iuga kaže: Pogledaj post
Znam o čemu pričaš.Gledao sam to..Bilo je lijepo vidjeti onu ženu iz BIH koja se iskrcala u Kampali iz zrakopolova i ostala u Ugandi..
Zapamtio sam njene riječi..Dobar život.Dobro zarađuje i život je dobar.
Uganda ima vrlo malu bjelačku zajednicu...ne znam koliko ih ima,ali vjerujem da ih ima..
Da, stvarno se čini zanimljiva i dobra zemlja po viđenom dokumentarcu.
A što se tiče bijelaca, barem što se tiče Kampale čini mi se da ih ima dosta.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 03:15   #8
http://www.rtvslo.si/tureavanture/gl...e-imajo/351703

Navodno iz prve ruke, mada iskren da budem ne razumije mnogo sta pise. Mozda neko ima tko razumije.
Ambientt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.