Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2009., 11:51   #641
Ove šiške jebeno izgledaju samo na Liz
Da, i to, i ovo što je tinta stvaila su kleopatra šiške, samo različite verzije
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 16:02   #642
Quote:
Razlivena Tinta kaže: Pogledaj post
Ove šiške su ružne, zar postoji netko tko se tako šiša?

Ona slika koju sam ja postala, to su modernizirane kleopatra šiške. I u svim frizeraj vodama se nazivaju kleopatra šiške.

Sad već idemo u offtopic.
ja nosim takve šiške već par godina
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 23:15   #643
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post

ja sam imala nekad davno ovakve siske, frizerkinom greskom
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 00:39   #644
ja sam imala te ultra kratke kleopatra šiške takođe, ali tako su mi sweet stajale uz neku cool frizuricu koju sam furala sa 17
super su, kome fino stoje i uz određenu frizuru
Ja sam si počela izgledati tupavo sa šiškama a nisam ni za varijantu da ih pustim da narastu....
Ne znam šta bih sad sa njima. H E L P!!!!!
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 16:17   #645
nosi ih na stranu...
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 16:27   #646
može pomoć??

prije neka tri tjedna sam se napokon odvažila napraviti šiške.. otkad znam za pojam frizera, stalno razmišljam o tome, pa nikako. doduše, prije par godina sam ih imala, ali sam ih sve dok nisu izrasle nosila sa kopčicom, jer mi uopće nisu stajale. pretpostavljam da je to do frizera i načina na koji je napravio šiške...
sad sam ih po drugi put napravila, i sviđa mi se, i fizerka ih je baš lijepo napravila, eo danas sam ih otišla mrvicu skratiti- znači, više-manje sam se privikla i sviđam se sama sebi sa šiškama.

inače imam neku tanku kosicu, nije nešt gusta, a sd kako redovno stavljam orahovo ulje- sad mi izgleda još nježnije, ono- ko da imam deset godina jbt..

e sad- muči me što me nervira kad se šiške na čelu opuste, ono- ko da sam ih rukom pritisla prema čelu- spljošte se.. zbog toga stalno imam porebu micati ih na stranu, ili ih pokušavam "podići" prstima. jel imate vi takve probleme? i kako to rješavate.

šiške su mi, ajmo reći, najsličnije onima što nazivate kleopatra šiške, samo nisu ni približno toliko guste. sa svakim pokretom glave- razmaknu se i onda mi se vidi čelo

jel to samo mene muči ili je to svima redovna pojava?? također, počelo mi se sad čelo malo više mastiti- jel moguće da je to zbog šiški, i hoće li se čelo s vremenom priviknuti- vratiti u normalu, ili se moram pomiriti sa činjenicom da će mi čelo sad jednostavno biti masnije (a samim tim i šiške)???

hvala svima na pomoći..


p.s. kad ste prvi put odrezali šiške- koliko vam je trebalo da se naviknete na njih? ja sam se generalno privikla, iako mi je još uvijek nekada čudno kad ih "osjetim" na čelu. onda odmah počnem prčkati po njima, namještati, micati u stranu i tak...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 16:42   #647
Quote:
jorgovan kaže: Pogledaj post
nosi ih na stranu...
dugo sam furala i taj fazon
Nešto bih što još nisam imala/vidjela- promijenila sam mnooogooo frizurica, mnoooogoo vrsta šiškica ...... ne znam šta ću saaaaaaad!!!!!
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 16:56   #648
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
jel to samo mene muči ili je to svima redovna pojava?? također, počelo mi se sad čelo malo više mastiti- jel moguće da je to zbog šiški, i hoće li se čelo s vremenom priviknuti- vratiti u normalu, ili se moram pomiriti sa činjenicom da će mi čelo sad jednostavno biti masnije (a samim tim i šiške)???
ovo se meni događa već duže vrime i nervira me.

moraš se pomirit s tim.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 02:44   #649
Izgubio mi se prvi post
Uglavnom, trebam savjet. Imam okruglasto i sire lice, poludugu kosu i nesto nalik siskama
Pa ako je netko isprobao ili pouzdano zna za neki oblik (ravne, asimetricne, duze pa u stranu...) koji bi pristajao mom licu
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 06:25   #650
nemogu trenutno do frizera..
pa me zanima kako mogu sama stanjit siske da ljepse padaju?
sad su mi preguste i nemogu ih ukrotit
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 08:32   #651
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
može pomoć??

prije neka tri tjedna sam se napokon odvažila napraviti šiške.. otkad znam za pojam frizera, stalno razmišljam o tome, pa nikako. doduše, prije par godina sam ih imala, ali sam ih sve dok nisu izrasle nosila sa kopčicom, jer mi uopće nisu stajale. pretpostavljam da je to do frizera i načina na koji je napravio šiške...
sad sam ih po drugi put napravila, i sviđa mi se, i fizerka ih je baš lijepo napravila, eo danas sam ih otišla mrvicu skratiti- znači, više-manje sam se privikla i sviđam se sama sebi sa šiškama.

inače imam neku tanku kosicu, nije nešt gusta, a sd kako redovno stavljam orahovo ulje- sad mi izgleda još nježnije, ono- ko da imam deset godina jbt..

e sad- muči me što me nervira kad se šiške na čelu opuste, ono- ko da sam ih rukom pritisla prema čelu- spljošte se.. zbog toga stalno imam porebu micati ih na stranu, ili ih pokušavam "podići" prstima. jel imate vi takve probleme? i kako to rješavate.

šiške su mi, ajmo reći, najsličnije onima što nazivate kleopatra šiške, samo nisu ni približno toliko guste. sa svakim pokretom glave- razmaknu se i onda mi se vidi čelo

jel to samo mene muči ili je to svima redovna pojava?? također, počelo mi se sad čelo malo više mastiti- jel moguće da je to zbog šiški, i hoće li se čelo s vremenom priviknuti- vratiti u normalu, ili se moram pomiriti sa činjenicom da će mi čelo sad jednostavno biti masnije (a samim tim i šiške)???

hvala svima na pomoći..


p.s. kad ste prvi put odrezali šiške- koliko vam je trebalo da se naviknete na njih? ja sam se generalno privikla, iako mi je još uvijek nekada čudno kad ih "osjetim" na čelu. onda odmah počnem prčkati po njima, namještati, micati u stranu i tak...
kod svakog pranja kose kad je počneš sušiti,okruglu četku pošpricaj sa lakom i onda uvij šiške i suši.ostat će ti onakve kakve želiš do sljedećeg pranja.a što se tiće masnog čela-to nema veze sa šiškama nego sa tvojom kožom,imaš vjerojatno mješoviti tip kože koji se masti na bradi,nosu i čelu-kupi adekvatnu kremu i riješen problem
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 09:15   #652
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
kod svakog pranja kose kad je počneš sušiti,okruglu četku pošpricaj sa lakom i onda uvij šiške i suši.ostat će ti onakve kakve želiš do sljedećeg pranja.a što se tiće masnog čela-to nema veze sa šiškama nego sa tvojom kožom,imaš vjerojatno mješoviti tip kože koji se masti na bradi,nosu i čelu-kupi adekvatnu kremu i riješen problem
Da, imam mješovitu kožu, al bila sam je poprilično dovela u red sa kremama, a onda sam stavila šiške pa se stanje malo pogoršalo..zato sam mislila da to ima veze sa šiškama.
al sad isprobavam novu kremicu, a i vrijeme je malo hladnije pa se nebi čelo smjelo toliko znojit i mastiti.. vidjet ćemo..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 21:00   #653
pliz ak netko ima nek zakelji koju fotku friizure sa šiškama, malo svečanije... u sub idem na svadbu a nemam ideju, šiške sam odrezala prije 2 dana, onak duboke... kosa mi je inače plava i ravna do ramena
thanx
Leontina.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 09:18   #654
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
može pomoć??
inače imam neku tanku kosicu, nije nešt gusta, a sd kako redovno stavljam orahovo ulje- sad mi izgleda još nježnije, ono- ko da imam deset godina jbt..

e sad- muči me što me nervira kad se šiške na čelu opuste, ono- ko da sam ih rukom pritisla prema čelu- spljošte se.. zbog toga stalno imam porebu micati ih na stranu, ili ih pokušavam "podići" prstima. jel imate vi takve probleme? i kako to rješavate.

šiške su mi, ajmo reći, najsličnije onima što nazivate kleopatra šiške, samo nisu ni približno toliko guste. sa svakim pokretom glave- razmaknu se i onda mi se vidi čelo
mislim da je to zato jer imas jako rjetke siske, da imas gušće nebi ti se to desavalo, a isto i zavisi o kosi, ako je tak njezna kak ti velis onda ti leti na sve strane kad zapuhne vjetric.. i moja mama ima takvu kosu, i rjetku, i par siska.. i ima isti problem.. ako si u mogucnosti napravi gusce, a ako ne... navikni se..

Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
također, počelo mi se sad čelo malo više mastiti- jel moguće da je to zbog šiški, i hoće li se čelo s vremenom priviknuti- vratiti u normalu, ili se moram pomiriti sa činjenicom da će mi čelo sad jednostavno biti masnije (a samim tim i šiške)???
ista stvar ko i kod mene, i inace imam masniju kozu, pogotovo ispod siska, a s time valjda i siske- pretpostavljam
ja inace perem kosu svaki drugi dan, a kak ih svako jutro moram namočit i isfenirat onda si ih jedan dan namocim a sutra dan (ujedno kad je i dan za pranje kose, samo navecer ) si ih išamponiram, isperem i isfeniram.. ne traje dugo kolko zvuci, gotova sam za par min, vec sam se ispraksala..


Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
p.s. kad ste prvi put odrezali šiške- koliko vam je trebalo da se naviknete na njih? ja sam se generalno privikla, iako mi je još uvijek nekada čudno kad ih "osjetim" na čelu. onda odmah počnem prčkati po njima, namještati, micati u stranu i tak...
ja imam siske valjda cijeli svoj zivot, od malena, valjda od kad imam kosu
i kad su bile popularne i kad nisu.. onda mi je prije par god puknuo film i pustila sam ih (kod mene je to bio jako mukotrpan proces) i kad su kolko tolko narasle nisam se mogla naviknut na mene bez siska, a opet mi je bilo zao nakon tolikog pustanja rezat ih, i evo, u 5. mj sam ih opet odrezala..

sama ih sisam, nedam nikakvim frizerkama da me unakaze, sama sam si ih u 5 mj napravila.. vec su mi nakon toliko puno godina u malom prstu!
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 10:28   #655




ovakve si ja mislim napraviti
možda se odlučim da sama napravim taj pothvat
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 13:17   #656
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
p.s. kad ste prvi put odrezali šiške- koliko vam je trebalo da se naviknete na njih? ja sam se generalno privikla, iako mi je još uvijek nekada čudno kad ih "osjetim" na čelu. onda odmah počnem prčkati po njima, namještati, micati u stranu i tak...
Kad sam ih ja imala, malo bih se priviknula nakon nekoliko dana, ali nikada potpuno. Uvijek sam ih morala popravljati, spuštati itd., nikad mi nisu stajale onako kak sam ja htjela, čak i kad bih ih isfenirala, jednostavno nije to to. Zato sad opet imam duge šiške, i ne namjeravam si napraviti kratke ikada više.
 
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 13:31   #657
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post




ovakve si ja mislim napraviti
možda se odlučim da sama napravim taj pothvat

svidja mi se
__________________
Love will never be forever, feelings are just like the weather
Crazy_Beautiful is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 13:35   #658
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
Kad sam ih ja imala, malo bih se priviknula nakon nekoliko dana, ali nikada potpuno. Uvijek sam ih morala popravljati, spuštati itd., nikad mi nisu stajale onako kak sam ja htjela, čak i kad bih ih isfenirala, jednostavno nije to to. Zato sad opet imam duge šiške, i ne namjeravam si napraviti kratke ikada više.
Evo, isti problem ko i kod mene, makar me vuce da si napravim siske, al me strah da to nece stajat kak sam si ja zamislila. Pogotovo nakon tog jednog neslavnog pokušaja imanja šiškica.
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 14:36   #659
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
[IMG]
ovakve si ja mislim napraviti
možda se odlučim da sama napravim taj pothvat
rade si sama napravi nego frizerka.. ja imam fobiju od njih.. i idem u friz salon samo kad zbilja zbilja zagusti!

lako ti je to napravit, samo zacesljaj na stranu i lagano postepeno sisaj..

Quote:
Limačica :o) kaže: Pogledaj post
Evo, isti problem ko i kod mene, makar me vuce da si napravim siske, al me strah da to nece stajat kak sam si ja zamislila. Pogotovo nakon tog jednog neslavnog pokušaja imanja šiškica.
a kad ti imas cudnu kosu, "zapeglanu" tamo di ti je razdjeljak..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 17:15   #660
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
rade si sama napravi nego frizerka.. ja imam fobiju od njih.. i idem u friz salon samo kad zbilja zbilja zagusti!

lako ti je to napravit, samo zacesljaj na stranu i lagano postepeno sisaj..



a kad ti imas cudnu kosu, "zapeglanu" tamo di ti je razdjeljak..


ma dobro, razdiljak se lagano sredi, sam se kosa mora priviknuti. Počet ću je začešljavati na kontra stranu al bojim se da bi bile prerijetke, kad imam tanku kosu, a imam i veliko čelo ne znam kak bi to zgledalo, iskreno preveć me strah da bi nekaj kemijala
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.