Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2011., 19:29   #801
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post



Meni je ovo definitivno najljepša ženska frizura. Uredno izgleda i jednostavno ju je održavat.... Danas idem napravit šiške i mislim da šiške mogu na svakoj curi/ženi lijepo izgledat
predobra je
mene u zadnje vrime puca da tako ošišam šiške ali me strah da mi ne bi stajalo a i imam zvrkić pa da se ne bi razdvajale hahaha.imam šiškice na stranu već nekih 2 godine i ok su mi
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:43   #802
I ja sam imala šiške na stranu oduvjek. hahahah imam i ja zvrkića, i napravila sam takve šiške i odlične su mi. Meni se jako sviđa kako mi stoje. Na ovoj stranici imaš jednu dobru frizuru sa šiškama od cristine ricci, uploadaj svoju sliku i probaj si a možeš se i našminkat. www.taaz.com
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:55   #803
Ja imam ovakvu frizuru kao na slici, prije sam imala tako crnu a sada sam plava šiške svaki dan operem i ispeglam ili isfeniram na četku,ako je kosa prirodno ravna onda je jednostavno održavati takvu frizuru ali ako je valovita,kovrčava onda mislim da treba malo više vremena oko održavanja.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:01   #804
Ja imam prirodno kovrčavu kosu, ali ju peglam svaki put kad operem kosu. Mrzim te svoje kovrče jer mi ih je teško održavat, tako da su za mene šiške i peglanje mačiji kašalj, a i navika
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 12:04   #805
Par puta sam išla kod frizerke da mi ošiša šiške, i većinom nije baš dobro ispalo... Ja ne kužim kako to da jedamput bude dobro a jedamput ne...al uglavnom,od tad joj više nedam da mi dira šiške radije ih sama skratim, i svi vele da je predobro...
crna_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 12:21   #806
Quote:
crna_mala kaže: Pogledaj post
Par puta sam išla kod frizerke da mi ošiša šiške, i većinom nije baš dobro ispalo... Ja ne kužim kako to da jedamput bude dobro a jedamput ne...al uglavnom,od tad joj više nedam da mi dira šiške radije ih sama skratim, i svi vele da je predobro...
i meni je ovaj put malo čudno ošišala, tako da sam ih ja doma sredila
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 18:24   #807
Frizerki nijednoj ne dam ni blizu šiškama. Uvijek mi ošišaju nekako bezveze ili mi sve strši zato što imam ćuperak

Otkako imam šiške sama ih šišam, i probala sam sve moguće vrste i na stranu i ravne i skroz kratke ali najbolje su mi ove i te imam vec neko vrijeme

anitasaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 19:16   #808
Ne znam zašto ali mnogim frizerkama baš i nejde šišanje šiška... kao da je to znanstvena fantastika

Kada ih želim, uvijek si ih sama napravim, frizerke vole rezuckati... kada krenu nemogu stati
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 12:15   #809
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
I ja sam imala šiške na stranu oduvjek. hahahah imam i ja zvrkića, i napravila sam takve šiške i odlične su mi. Meni se jako sviđa kako mi stoje. Na ovoj stranici imaš jednu dobru frizuru sa šiškama od cristine ricci, uploadaj svoju sliku i probaj si a možeš se i našminkat. www.taaz.com
i ja imam zvrkic i uvijek mi se razdvajaju siske na tom mjestu pa me to stalno nervira,,

jos mi je kosa tanka i ravna,, siske su mi ko posvadane svaka dlaka na svoju stranu,,, nezz sta da radim vise,,kako ti svoj zvrkic kamufliras
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 10:34   #810
Pomoć Ovako šiške ravne ili nešto slično nisam imala od 1. razreda osnovne ali sada intenzivno razmišljam da se sutra odem ošišati i napraviti šiške jer mi treba promjnena...jedino me strah da će mi zatvoriti lice ili da ću izgledat djetinjasto, inače sam oko kose jako skeptična uvijek... ajmo savjeti

ovo je moja slika od prije par mjeseci sad je kosa i duža nekih 2-3 cm (inače kosa mi je relativno ravna, pogotovo sada kada je sve iste dužine i gusta)


a razmišljam o ovakvim šiškama

ili
__________________
...Anyone can be passionate, but it takes real lovers to be silly...
Maya 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:17   #811
Quote:
Maya 21 kaže: Pogledaj post
Pomoć Ovako šiške ravne ili nešto slično nisam imala od 1. razreda osnovne ali sada intenzivno razmišljam da se sutra odem ošišati i napraviti šiške jer mi treba promjnena...jedino me strah da će mi zatvoriti lice ili da ću izgledat djetinjasto, inače sam oko kose jako skeptična uvijek... ajmo savjeti

ovo je moja slika od prije par mjeseci sad je kosa i duža nekih 2-3 cm (inače kosa mi je relativno ravna, pogotovo sada kada je sve iste dužine i gusta)


a razmišljam o ovakvim šiškama

ili

Ja bi ih napravila!!!!
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:48   #812
Quote:
tiburon kaže: Pogledaj post
Ja bi ih napravila!!!!
Ma napravit ću ih ja najvjerovatnije samo mi treba malo ohrabrenje..inače nisam neka od velikih promjena na kosi, ali mi je ovo stvarno dosadilo... thnx
__________________
...Anyone can be passionate, but it takes real lovers to be silly...
Maya 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:55   #813
I ja sam se vratila ponovo ravnim šiškama, i još sam k tome "stepenovala" kosu
Zlo mi je bilo od te preravne grive na glavi
Ne znam stvarno šta rade cure koje imaju gustu kosu, moja je prilično okej i ravna, i lagana za održavati, pa mi je svejedno uvijek preduga i pregusta

Možda se natjeram da napravim neku fotku (ali teško )
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:59   #814
Maya 21, šišaj.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 22:53   #815
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Maya 21, šišaj.

Na zapovijed sutra idem kod frizera pa ćemo vidjeti kako će to izgledati..
__________________
...Anyone can be passionate, but it takes real lovers to be silly...
Maya 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 18:06   #816
Ja sam si nedavno odšišala šiške, ali skužila sam da to nije to jer imam zvrk, čuperak, svejedno...I uglavnom desna strana šiški mi je ravna a druga "viri gore"
Neznam šta ću
Kara Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 15:59   #817
jel mi može netko reći kako da stavim sliku,pa da mi kažete dal da režem šiške ili ne? bojim se...a tako bi htjela neku promjenu tj više mi žao nego što se bojim..
edit-skužila sam kako staviti sliku

Zadnje uređivanje žilavkaSb : 12.02.2011. at 16:27.
žilavkaSb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 16:24   #818
[IMG][/IMG]
žilavkaSb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 16:26   #819
evo me,nisam se počešljala i kosa mi je prljava,skinuta iz repa,upravo slikana...inače je jako ravna ,skroz ravna...pa dal šiške ili ne?
žilavkaSb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 22:28   #820
Definitivno da!
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.