Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 17:10   #501
ne mozes kupiti preljev od kenea, samo farbu, probala i ne prodaju, veli jedino kod frizera da mi napravi
silly3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 17:13   #502
Možeš napravit preljev od farbe. Smućkaš farbu, hidrogen i šampon ili regenerator, sve u istim omjerima, naneseš, držiš isto ko i farbu, ispereš. Bude boja slabija nego kod pravog farbanja, ali kosa bude jako lijepa i sjajna.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 17:43   #503
A gdje si to probala, jer ja sam uvjerena da sam u Splitu u trgovini frizerske opreme kupila preljev za kosu od njih, samo što sam sad u Osijeku i nemam pojma gdje da gledam, a i onda mi je jedna osoba s foruma rekla koji preljev da uzmem, a sad bi sama odabrala samo neznam odakle odabrat kad nemam nigdje paletu boja...

A možda se i ne sićan dobro...

Ma samo da mi je nać sliku tu koju sam vidjela, lako ja se snađem za kasnije...
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 10:35   #504
Quote:
silly3 kaže: Pogledaj post
jel ti podloga prirodna il vec farbana? tamnija od svijetlosmeđe kojom si farbala il svjetlija? meni bed jer idem na tamnije, pa zato. ajde super da ti je ispala ok.

jel to mozda si ovom farbala?http://www.perfectmousse.com.hr/proi...-zlatno-smeda/
podloga mi je farbana, i bila je možda malo tamnija od ove boje koju sam uzela... da, to je ta boja,, svijetla zlatno-smeđa... i ja ću se sad opet farbat, ali mislim da ću stavit malo tamniju...
scorpio14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 11:26   #505
Quote:
wix33 kaže: Pogledaj post
Cure, ja sam za 120,00 kuna se obojala i to Dikson provjerenom bojom, dobila fen frizuru i šišanje. Nakon toga ne pada mi na pamet više sama se bojati doma.
evo vam link za salon: http://www.popusti-akcije.com/kozmet...-akcije-zagreb
Usluga i kvaliteta bez riječi. Ocjena 5+.
wow, ozbiljno? ovo mi je čak i blizu. jel se treba naručit prije ili samo dođeš?
kakve jesu te dikson boje? nikad se nisam farbala pa sam totalna neznalica
hvala
kiia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:51   #506
Diskon

Dikson ti je kao loreal, eto.. samo je cijena povoljnija..
u kratko jako kvalitetna boja.
lajoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 11:44   #507
Nisam ovdje pisala 100 godina, istina, nisam se dugo ni farbala, odmaram kosu u trudnoći
Ipak je palo šišanje i farbanje jučer, uz pomoć mame (imam jako dugu kosu).
Stavljala sam, po prvi put od Biokapa Nutricolor boje, izmješala 3.0 (tamni kesten) i 4.4 (bakreno kesten), htjela sam nešto prirodno...i jako sam zadovoljna! Boja se sjaji, kosa je meka čak i crvenkastija nego sam očekivala, par sijedih pokriveno , vidjet ćemo kak će se ispirati.
Inače odabrala sam te boje jer sam tražila nešto prirodnije-biljnije budući da sam trudna, nisu baš jeftine-oko 70 kn jedna, ali ka se pokažu i dalje ok, ne mijenjam ih
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:06   #508
Pozdrav, zna li netko od vas ima li igdje u Hrvatskoj kupiti boje Manic Panic, vidjela sam da neke cure kažu da se mogu kupit preko eBay-a ali mi je to prekomplicirano? Unaprijed hvala!
Marie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:08   #509
Mislim da nema. Ali čula sam da u West Gateu ima za kupit Directions boja za kosu, koje su jako slične tim MP bojama.

http://www.lariche.co.uk/directions-hair-colour/
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:13   #510
Quote:
scorpio14 kaže: Pogledaj post
podloga mi je farbana, i bila je možda malo tamnija od ove boje koju sam uzela... da, to je ta boja,, svijetla zlatno-smeđa... i ja ću se sad opet farbat, ali mislim da ću stavit malo tamniju...
evo ja sam se nedavno farbala sa swarzkopf bojom u pjeni - srednje smeđom, i moram reći da mi je ispala dosta tamnija, ali već nakon par pranja se normalizirala i sada je srednje smeđa...

budući da imam tanku kosu, i nikad mi ne treba cijelo pakovanje farbe,, skužila sam da što više stavljam to mi ispadne tamnije (skoro crna)... tako da ću ubuće stavljati samo onoliko koliko je potrebno da sve pređem sa bojom..pa taman pola boje morala baciti... jer kad stavim previše, u još nekoliko sljedećih pranja mi se boja baš ispire (taj višak valjda).
scorpio14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 15:04   #511
TREBAM POMOC!
S' obzirom da ne postoji tema sa naslovom"zajebala sam",pisem ovdje i molim sve koji se kuze u ovo da me usmjere i pomognu.
Nakon dugo godina stavljanja tamno smedje farbe,odlucila sam staviti blanc sa 4% hidrogenom,rezultat mozete i zamisliti.
Crveno-narandzasta sa svim mogucim crvenim odsjajima.
Da li neko ima neki savjet sta da radim?pls
__________________
"[I][FONT="Times New Roman"]There's no stopping what can't be stopped...No killing what can't be killed.

Shit happens:s
Mi3ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 15:18   #512
Ne postoji 4% hidrogen, postoji 3, 6, 9 i 12%. Prvo, zakaj si se išla blajhat? Prije blajhanja se treba malo informirat o tome kak se to radi, mogla si mislit da ćeš žuta ispast, svaka boja bude žuta nakon blajhanja. Drugo, kaj hoćeš od kose, koju boju? Ovino o tome ćemo ti dat savjete. Nemreš doć tu i napisat "poblajhala sam se, ne sviđa mi se, kaj da radim?" i očekivat savjete bez da nam napišeš kaj hoćeš, kakvu boju očekuješ i sl...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 15:38   #513
Sorry evo ispravit cu se
Htjela sam promjeniti boju u neku srednje smedju jer ta moja dugogodisnja tamno smedja je vise kao crna.
A vezano ta taj hidrogen koristila sam schwarzkopf igora i pise(upravo gledam)4%.
Nisam ocekivala da cu biti plava tj.zuta,znala sam da ce ispasti prosarano ali sam se nadala da cu moci staviti tu srednje smedju planiranu boju tacnije syoss 3.
A sad sam sa tim crvenim odsjajima
Da li postoji mogucnost da prilikom narednog farbanja eliminisem bar taj crveno-naradzasti odsjaj,a boja kakva bude
Hvala Empress
__________________
"[I][FONT="Times New Roman"]There's no stopping what can't be stopped...No killing what can't be killed.

Shit happens:s
Mi3ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 15:39   #514
Quote:
Stavljala sam, po prvi put od Biokapa Nutricolor boje, izmješala 3.0 (tamni kesten) i 4.4 (bakreno kesten), htjela sam nešto prirodno...i jako sam zadovoljna! Boja se sjaji, kosa je meka čak i crvenkastija nego sam očekivala, par sijedih pokriveno , vidjet ćemo kak će se ispirati.
Inače odabrala sam te boje jer sam tražila nešto prirodnije-biljnije budući da sam trudna, nisu baš jeftine-oko 70 kn jedna, ali ka se pokažu i dalje ok, ne mijenjam ih
Ja isto koristim te boje,al nemoj se zavaravat-nisu ti one puno manje štetne od onih iz dućana,uglavnom su samo zamjenili umjetne boje s biljnim ekstraktima,a ostala sranja (ona za koja kažu da uzrokuju rak) su još unutri...
__________________
*************Nosce te ipsum************************
Maria Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 16:20   #515
Quote:
Mi3ar kaže: Pogledaj post
Sorry evo ispravit cu se
Htjela sam promjeniti boju u neku srednje smedju jer ta moja dugogodisnja tamno smedja je vise kao crna.
A vezano ta taj hidrogen koristila sam schwarzkopf igora i pise(upravo gledam)4%.
Nisam ocekivala da cu biti plava tj.zuta,znala sam da ce ispasti prosarano ali sam se nadala da cu moci staviti tu srednje smedju planiranu boju tacnije syoss 3.
A sad sam sa tim crvenim odsjajima
Da li postoji mogucnost da prilikom narednog farbanja eliminisem bar taj crveno-naradzasti odsjaj,a boja kakva bude
Hvala Empress
Zato se treba informirat prije farbanja...

Koju god boju kose ti imala, blajhanjem ćeš ispast žuta i točka. Iz tamnosmeđe dobit srednje smeđu možeš i samo farbanjem sa 9% hidrogenom, za to ti ne treba čak ni blajh kupka, a kamoli čisti blajh, kaj si ti radila. Sad jedino kaj možeš je kupit boju kakvu hoćeš imat i pofarbat se s njom. Crveni odsjaj će vjerojatno ostat, tog se teško riješit, ali moguće da će s vremenom kak ćeš se farbat, nestat.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 16:31   #516
Empress hvala jos jednom
Iskreno ne znam sta mi bi
Da je uzasno,malo je reci
Postoje li ikakvi neutralizatori ovog crvenila
__________________
"[I][FONT="Times New Roman"]There's no stopping what can't be stopped...No killing what can't be killed.

Shit happens:s
Mi3ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 16:32   #517
Mislim da postoje, ali nisam sigurna. Crvene se teško riješit.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 16:36   #518
Ja imam crveni pigment u kosi, pa mi kad tad izbije, bez obzira koju boju stavila. I ja sam razmišljala o posvjetljivanju, imat isto tamno smeđu farbanu. Zadnje sam se ofarbala u neku srednje smeđu i od tad se ne farbam. Eto od sunca je već malo posvjetlila, ali vrhovi (zapravo od ušiju orema dolje) su još uvijek tamni, a strah me hidrogena da mi se ne desi kao i tebi mi3ar
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 16:42   #519
Strah te blajha, a ne hidrogena. Ponavljam, po miljunti put, onaj razvijač koji dolazi s farbom, to JE HIDROGEN!!! Kak te onda može bit strah hidrogena ako si se ofarbala s njim... Za posvjetljivanje ne moraš nužno blajhat kosu. Ovisi sve o tome kakvu kosu imaš, kakva ti je boja i kaj hoćeš postić. Blajhanje i blajh kupka su za tvrdoglavu kosu i radikalne promjene tipa iz crnog u svijetlije. Pod svijetlije mislim na posvjetljivanje više od 3 nijanse.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 16:52   #520
Da krivo sam napisala, mislim na blajh. Trenutno mi je boja na tjemenu do ušiju neka svijetlo smeđa. A dalje tamnija nijansa smeđe. Ja bi to htjela spojit u jednu boju, svijetlo-srednje smeđu. Tražila sam onaj sprej o kojem se negdje pričalo ali ga nema. Moram još pogledat u muller, samo neznam kakav mu je rezultat. Nebi htjela ispast žuta, narančasta. Eventualno 2 nijanse posvjetliti.
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.