Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2011., 17:48   #341
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Cure, gdje uopće kod nas kupiti aisle runner? Mislim da mi je sad malo prekasno naručiti s ebaya, imam još 20 dana
Eventualno s ebay UK, meni pošiljke poslane običnom poštom stignu za 4-8 radnih dana
Kod nas ih nisam nigdje vidjela.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 18:17   #342
Uh, meni se već tri itema iz UK vuku mjesec dana, i još nisu stigli, a i to nije prvi put s pošiljkama iz UK, dok, s druge strane, neki su mi iz USA stigli za 6 dana :/.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 22:07   #343
:/ Onda možda da odeš u neku trgovinu metraže i pitaš imaju li takvog materijala pa ga samo prekrojiš na dužinu i širinu koja tebi treba?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 01:51   #344
I o tome sam razmišljala, no naletila sam na nekom forumu na post da ga ima na efavormartu,a ja ga nisam uopće tamo vidjela kad sam kupovala til! Kupila sam ga i stavila opciju shippinga USPS Priority, valjda će doći - svadba je za tri tjedna. Možda sam trebala staviti EMS ipak ? A što je, tu je, trebala sam prije razmišljati o tome.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 11:32   #345
Cure molim pomoć oko dekoracije crkve, naime u crkvi gdje ćemo se vjenčati nema klupa nego su stolice pa neznam kako izvesti dekoriranje? što i kako staviti na stolice?
Zvonka23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 12:15   #346
imam par ideja...
stolice uz prolaz samo omotaj u til + mašna, kao što su navlake u salama sa mašnama, samo neka budu bez navlaka.
uz njih na pod možeš staviti svječice ili male teglice sa nekim cvijećem, a duž prolaza latice

a imam neke slike sa neta
ovisno kakvi su stolci, dal se može nešto ovako objesiti bar na svaki drugi/treći stolac











ja bi te teglice stavila na pod...baš bi bile lijepe
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 12:25   #347
možda se i ovo može iskoristiti





na stalku




zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 10:48   #348
jel glupo ako ne okitim crkvu uopće?
EwaLeona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 12:46   #349
Quote:
EwaLeona kaže: Pogledaj post
jel glupo ako ne okitim crkvu uopće?
Naravno da nije. Onima koji vjeruju duhovno je ionako važnije od onog 'što se vidi'. Uz to crkve su (mahom) ionako lijepe same po sebi. A nekad su i prekičaste i bez puno aranžmana haha. Samo naprijed s tom zamisli ako si već tako odlučila.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 17:39   #350
ako u jednoj suboti crkva ima 2-3 vjenčanja pretpostavljam da nijedna mlada poslje svog vjenčanja ne skida dekoracije nego to ostaje i za ostala vjenčanja?

zanima me dali je glupo ako nazovem u župni ured i tražim brojeve od mladenki pa da se dogovorimo oko tih dekoracija? naravno da bi onda svi sudjelovali novčano pa to nebi ispalo skupo
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 17:43   #351
Nije glupo, puno cura to radi.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 14:10   #352
Ali isto tako puno cura ili ne uspije dobiti br telefona od mladenki za taj dan (od svećenika, razlog ili mu se ne da ili obeća pa ne napravi ili... ne želi itd.) ili se ne uspije dogovoriti s tim mladenkama jer su one malo mušićave (da tako kažem). U svakom slučaju i moj je prijedlog to probati, postoji pristojan postotak vjerojatnosti i da uspije.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 17:37   #353
ma dobit ću te brojeve sigurno

mislim drugačije ni nemogu jer moje vjenčanje je poslje mise i mislim da nema vremena da se to uredi prije samog obreda
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 23:31   #354
Quote:
Plavusa_ZG kaže: Pogledaj post
ma dobit ću te brojeve sigurno

mislim drugačije ni nemogu jer moje vjenčanje je poslje mise i mislim da nema vremena da se to uredi prije samog obreda
a uvijek bude bar 10 min lufta između 2 obreda (ili mise i obreda) tako da (ne daj Bože da bude i taj slučaj u igri) vješta cvjećarka uz asistenta može to napraviti (klupe i event. stolce) u to vrijeme.


aj javi je li ti uspjelo i ako da, po kojoj lovi ste dogovorili sudjelovanje (i još važnije, kako ste dogovorile kako (!) ćete urediti crkvu- e To me baš zanima kako će se 3 mladenke dogovoriti, uvijek bude bar 1 protivna dogovoru haha).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 17:13   #355
i mene baš zanima kak će se to razvijat, javim se sa novostima
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 09:46   #356
ja sam za svoje vjenčanje pitala svećenika jel ima još koje taj dan da podijelimo trošak uređena crkve i on mi je reko da ako imamo 100 000 za restoran možemo dati i 500 kn za crkvu da se uredi.
Na kraju je dodo da nema više vjenčanja taj dan...

i ja sam fino platila cvjeće za crkvu, mašnu onu veliku do poda na svaku klupu (a ima ih 24!!!), presvlake za stolice za mladence i kumove...
i onda dođem na svoje vjenčanje a ispred mene svatovi koji imaju limuzinu...

i onda si ja mislim...lako njima imat limuzinu kad ja plaćam ukrašavanje crkve.
A nisu mogli biti tako fer da pitaju za trošak...a za limuzinu se ima!

baš me zanima jel se još nekom desilo da ga ja svećenik prevario... predivno!
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 08:56   #357
Pitanjce! Tko ukrašava crkvu? Naša crkva ima drvene klupe i jako bi lijepo izgledalo kad bi stavili onako malo bijelog tila sa strane! Također, pretpostavljam da bi trebali imati i neki cvjetni aranzman?! Molim više informacija!
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 09:06   #358
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
Pitanjce! Tko ukrašava crkvu? Naša crkva ima drvene klupe i jako bi lijepo izgledalo kad bi stavili onako malo bijelog tila sa strane! Također, pretpostavljam da bi trebali imati i neki cvjetni aranzman?! Molim više informacija!
Mladenci Kod nas je npr običaj da ako bude više svadba u jednom danu oni koji su prvi ukrase po svom ukusu a onda se raspodijele troškovi na sve parove, da se ne troše bezveze novci na to.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 11:30   #359
U mom gradu je u većini crkvi zabranjeno kićenje...prvo se raspitaj ako ne znaš kako je kod vas.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 11:35   #360
Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
U mom gradu je u većini crkvi zabranjeno kićenje...prvo se raspitaj ako ne znaš kako je kod vas.
Kod nas je dozvoljeno kićenje, ali ne znam dal kite mladenci, cvjećara ili crkva.
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.